X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lublin / Lubelskie
Odpowiedz

Lublin / Lubelskie

Oceń ten wątek:
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie wiem, więc ból byłby większy. Mona i Mikka poroniły właśnie w tym bezpiecznym czasie... Tak myślę, że to dziecko sieje jakąś dywersję, bo wszystko zaczęło się jak wykształciły mu się nogi :) Jakie są szanse, że mnie kopie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 sierpnia 2016, 09:22

    start lipiec 2013
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W pierwszej ciąży wątpię, to chyba byłaby jakaś nadzwyczajna sytuacja. Ja nawet nie wiem kiedy dokładnie coś poczułam, to takie bardziej mizianie ok 18-20tc. Może to 19 był...
    Mi lekarz powiedział, że ok 20tc poczuję i jakoś tak było, pomimo, że jestem (no dobra byłam;)) szczupła, a takie osoby czują wcześniej.

  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    W pierwszej ciąży wątpię, to chyba byłaby jakaś nadzwyczajna sytuacja. Ja nawet nie wiem kiedy dokładnie coś poczułam, to takie bardziej mizianie ok 18-20tc. Może to 19 był...
    Mi lekarz powiedział, że ok 20tc poczuję i jakoś tak było, pomimo, że jestem (no dobra byłam;)) szczupła, a takie osoby czują wcześniej.
    Ja tych ruchów nie czuję tylko zastanawiam się czy to krwawienie może być wynikiem jego wymachiwania kończynami... Ale jak to napisałam, to już chyba sama wpadłam na to, że nie...

    start lipiec 2013
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kochane :) Jejciu jak tu posty usuwa już czadem wkurza mnie to forum, wczoraj na gwóźdź nadepnelam szybko po wodę utlenioną i do szpitala powiedzieli mi że jak nie ma opuchlizny to nie mam czym się martwić, jak będzie to na szpital mam iśc nie mam gorączki tylko palec trochę mnie boli wieczorem przed spaniem wymylsm woda i dzis rano też boze musze w jakis drewniakach chodzić przynajmniej nic mi nie wejdzie w nogę;). Ogólnie dobrze się czuję wręcz nie ciążowo , mam schizy i do gaci patrzę cały czas czy coś nie leci mam wkładki i je cały czas noszę , mam dużo śluzu białego już chcę marzec ciąża donoszona , i niech się dzieje co chce .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, tak to nie działa. Nie wiem jaka może być przyczyna, ale wiem, że u niektórych kobiet tak się zdarza. Pamiętam, że wrześniowki tu z fioletowej często miały plamienia, no i dzieciaczki w brzuchach dalej mają:) ja nie miałam, więc nie wgłębiałam się w temat. Może masz słabe naczynka i one pękają, może jak skończy się ten okres intensywnego rozszerzania to minie. Twoje dziecko z każdym dniem jest silniejsze i tak łatwo się nie da:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa a nie dają zastrzyku na tężca? Tzn nie znam się, ale tak mi się na myśl nasunęło.
    A co do majtek ja pół ciąży chodziłam tylko w jasnych;);)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Ja tych ruchów nie czuję tylko zastanawiam się czy to krwawienie może być wynikiem jego wymachiwania kończynami... Ale jak to napisałam, to już chyba sama wpadłam na to, że nie...
    Monia to raczej mało prawdopodobne ;-). Moja kuzynka przez całą ciążę plamiła - miała jakieś nieduże krwiaczki a teraz jest już w terminie porodu i aby czeka na ten moment ;-). Czytałam gdzieś że tylko 1 na 5 krwawien w ciąży oznacza najgorsze a pozostałe to poprostu bliżej nie wyjaśnione zjawiska ;-)

  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bry :)

    ja tam testom nie ufam nigdy mi nie wychodzą...beta jest pewniejsza...jak do następnego pon nie dostanę to zrobię :)

    Pamiętajmy że tylko spokój nas uratuję :)

    Miłego dnia kochane :)

    Szczęśliwa Mamusia, Dotek lubią tę wiadomość

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wedmoczka Masz kochana rację beta pewniejsza ;) :).

    Wedmoczka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wedmoczka podziwiam za cierpliwość, ale wiadomo lepiej się nie nakręcać. Więc cichosza, a kciuki trzymam i tak:)

    Wedmoczka lubi tę wiadomość

  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Wedmoczka podziwiam za cierpliwość, ale wiadomo lepiej się nie nakręcać. Więc cichosza, a kciuki trzymam i tak:)


    Ehh tyle lat czekania i diagnoza którą mam...teraz sobie powiedziałam że wcześniej niż 35dc nie testuję...miewałam już cykle nawet 36 dniowe obstawiam raczej spóźnienie z uwagi na zabieg...a no i objawów nie mam żadnych ani na @ ani na ciąże...tylko wczoraj przez chwilkę brzuch bolał...

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wedmoczka ja też nie miałam żadnych objawów. Jedynie jak poszłam na krav magę to mi się słabo robiło ale sądziłam że to z wysiłku i gorąca a na drugi dzień ujrzałam cień.

    Monia a może to są dni kiedy normalnie miałabyś @. Czasami tak do 3 miesiąca w dniach spodziewanego okresu pojawiają się plamienia i krew. Prof. L to dobry pomysł w przypadku problemów ale do niej trudno jest się zapisać. Raz mi się udałi 2 tygodnie wcześniej bo akurat ktoś wypadł. A raz 3 miesiące aż zrezygnowałam bo zaczęłam w ab ovo.

    Szczęśliwa współczuję wypadku z gwoździem. Pamiętam to zaglądanie w majty czy coś nie cieknie. Ja tak miałam do 3 miesiąca z duszą na ramieniu. A zwłaszcza jak brałam lutinusa bo mi wyciekał.

    f08af289ff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek Dziękuję za wsparcie :* , nam te niepokoje do końca ciąży pozostaną , nie to że kogoś straszę ale przeważnie tak jest , dopiero będziemy szczęśliwe jak urodzimy ;) :) .

  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makasa co u Ciebie?
    Dreamsiku co z Twoją @?

    start lipiec 2013
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane zapisałam się jednak do Pana A. Wróbla na 19.08 na 18.00 znów pewnie z pół godziny się spóźni :/ , zrobię sobię jeszcze raz betę niech ma nie dowiarek , i pokażę mu , do mojej Pani gin to na bank pójdę :).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 sierpnia 2016, 12:53

  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa Mamusia wrote:
    Kochane zapisałam się jednak do Pana A. Wróbla na 19.07 na 18.00 znów pewnie z pół godziny się spóźni :/ , zrobię sobię jeszcze raz betę niech ma nie dowiarek , i pokażę mu , do mojej Pani gin to na bank pójdę :).


    Kochana mamy już sierpień :) w podpisie też masz chyba źle wpisaną datę :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 sierpnia 2016, 12:08

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wedmoczka Jejciu a się pomyliłam zaraz poprawię , żeby tak się pomylić :-P miesiące mi się już mieszają :-D :-D :-D :-D .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 sierpnia 2016, 12:16

  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale się doktorek zdziwi :)
    Ja zadzwoniłam do mojego, jest jeszcze na urlopie. Powiedział to co wiedziałam, czyli ze nic innego nie wymyśli niż to co lekarze na IP, kazał do tego brać nospę 3 dziennie i zachowywać się tak jak w szpitalu, czyli wstawać tylko do łazienki.

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    start lipiec 2013
  • jatoszka Autorytet
    Postów: 1001 534

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam!
    nadrabiałam was od rana :-)
    jakoś nie mogę się wbić na to wasze forum :-(

    w5wqrl68v17z1bgh.png
    km5stv73corlpm49.png
    Nasze Aniołki 31.08.2009 [*][*] 30.08.2016 [*]
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku jaki dzisiaj śpiący dzień... usypiam przed kompem w pracy. Co jakiś czas muszę wstawać bo mnie kręgosłup na dole boli jak siedzę dłużej. Dolegliwości nie bardzo chcą ustąpić.

    Mamusia nie mogę się doeczekać reakcji pana W.

    Monia mam nadzieję ze leżysz...

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
‹‹ 42 43 44 45 46 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 faktów o karmieniu piersią, o których nie miałaś pojęcia

Czy wiesz, że karmienie piersią może zmniejszyć ryzyko zachorowania na nowotwór jajnika oraz piersi? A czy słyszałaś, że mleko matki zmienia się nawet w trakcie jednej sesji karmienia? Poznaj 7 faktów ciekawych i nieoczywistych faktów na temat karmienia piersią! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ