X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lublin / Lubelskie
Odpowiedz

Lublin / Lubelskie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tomwala przepraszam właśnie zobaczyłam, że nie napisałam Ci, a byłam pewna, że jednak to zrobiłam. Gratuluję dziewczynki!:) pochwal się ubrankami.

  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla dzięki za odpowiedź. Może i ja zafunduję dzidziulkowi takie usg. Później jak będzie szukał dowodów na to że jest adoptowany to mu pokaże;)

    Kamilka podobno test 10 jest czulszy ale mi na takim pokazał się bladzioch a beta była już 130.

    Tomalwa super że masz dziewczynkę. To teraz przynajmniej już wiesz jakie ciuszki kupować:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2016, 08:03

    Kamilka lubi tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek wydaje mi się, że na w miarę wczesnym etapie zrobiony filmik jest lepszy. Nie wiem czy dziewczyny podzielają moje doświadczenia, ale teraz usg jest już mniej ciekawe. Dziecko jest duże, więc mierzy fragmentami organy itp. Nie ma takiego oglądu jak wygląda w całości, rusza się. Ja bym na Twoim miejscu zrobiła na najbliższym usg.

  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    ale dziś cudna pogoda!!! Nic tylko się opalać ;) dziewczyny w wyższej ciąży chyba gorzej jak upał prawda?

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamilko Chociaż u mnie to początki ciąży , to już wcześniej przed zajściem ciężko upały znosiłam , i do dziś tak jest migreny , nie mam sił , i jestem wręcz rozdrażniona . Już wolę jesień choć jak jest chłodno też , źle bo chcę się ciepła i jak tu dogodzić :) ;) .

    Tomalwa Gratuluję córeczki , moja droga :* .

    Witam się z wami w tą piękną Niedzielę :) :D . Słoneczko ładnie świeci jaki delikatny przyjemny wiaterek , mogło być już tak zawsze :) zaraz Wrzesień , i inne miesiące i minie kolejny rok.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2016, 12:08

  • viowieczka Autorytet
    Postów: 379 238

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)

    Tomalwa gratuluję córeczki :).

    Kamilka ja to teraz zdecydowanie wolę jak jest chłodniej. Jak siedzę w domu to jest spoko, ale jak muszę gdzieś wyjść w taki upał to masakra.

    Spokojnej niedzieli dziewczynki :)

    "Gdy świat sprawia, że wariujesz wrzuć na luz, lepiej się poczujesz"

    82dojw4z802clx8l.png


    QnVUp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jakoś przeżyłam te upały, ale dzięki temu, że mam przewiewne, chłodne mieszkanko. Chyba gorzej znoszę jak jest ciężkie ciśnienie i duszno w powietrzu. Zawsze wolałam najgorsze upały od mrozu. Mąż mówi, że w złym klimacie się urodziłam;) jak byliśmy na wycieczce we Włoszech i było tak blisko 40st wszyscy Polacy chowali się po cieniach, a ja siedziałam na słońcu i było mi bosko;)
    Wiadomo gdybym chodziła cały dzień w taką pogodę to bym źle się czuła.
    Ale cieszę się, że Mała już prawie na jesień się urodzi.

  • nowa86 Przyjaciółka
    Postów: 110 21

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamilka wrote:
    Który test jest bardziej czuły i szybciej wykryje ciążę 25 czy 10?
    MI pink express strumieniowy 25 wykrył ciążę 5 dni przed @

    hewa81, Kamilka lubią tę wiadomość

  • Betty Boop Autorytet
    Postów: 954 1018

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do usg 4d to ja na kazdym mialam podgląd i widziałam jak wygląda mała w róznych tygodniach. Takie pełne 4d zrobilam ostatniego trymestu w 30 tygodniu i mam przepiekne foty buzi,rączek przy buzi i wszystko to nagrane wlasnie na tego pendriva bobaska (w luxmedzie). Tam jest ruchome i nawet złapało jak Mała sie uśmiecha wiec pamiatka extra.
    Zreszta same zobaczcie jak to wygląda w 30 tyg.
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/9f0d18d192bc.jpg

    A w piatek czyli w 38 tyg tez mialam usg i znowu mam fot buziaka 4d i nadal ładnie wygląda :)
    Krzyzanowski podkresla jednak ze aby wyszło ładne 4d to musza byc warunki czyli odpowiednia ilosc wód, ułozenie dziecka no i waga pacjentki-im kobieta ma wiecej tluszczyku tym truniej uchwycic obraz.

    hewa81, Dotek, Szczęśliwa Mamusia, Magdziulla lubią tę wiadomość

    <3 MARCELINA <3
    3i49krhmqkw026mb.png
    11.02. 2015 IUI (10t * )
    3.12.2015 IUI :)
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super zdjęcia, niunia śliczna:) już niedługo zobaczysz ją na żywo:)

    Betty Boop lubi tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betty mi ani razu nie włączyła 4d. Ale to nic będzie niespodzianka:)
    Ale śliczna Mała, ma słodki nosek - po Tobie czy tatusiu?:)

    Kamilka jak tam, siusiuałaś jeszcze raz?

  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    Nie już dałam spokój. Temp spadła do 36.5 także sprawa jasna. @ jeszcze nie ma ale podejrzewam że niedługo się pojawi. Napchałam się progesteronem i pewnie dlatego @ się nie kwapi....
    Jesteśmy w trasie na urlop to w sumie mogła by jeszcze poczekać ;)
    Buziaczki dziewczynki i miłego dnia!

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • Betty Boop Autorytet
    Postów: 954 1018

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Betty mi ani razu nie włączyła 4d. Ale to nic będzie niespodzianka:)
    Ale śliczna Mała, ma słodki nosek - po Tobie czy tatusiu?:)

    Kamilka jak tam, siusiuałaś jeszcze raz?

    Nos to chyba po sasiedzie taki kartofel ;)ale tak serio to wiekszosc maluchów na usg ma takie szerokie noski. Za to usta ma szerokie po tatusiu z czego sie ciesze. Te podglady 4d na zwykłych usg to lekarz robił chyba dla mojej przyjemności abym sobie zobaczyła bo nie prosilam nigdy o to. Pewnie zalezy od lekarza. Kiedys jak bylam u Kondrackiej to tez mi podswietliła 4d.

    Dziewczyny trzymam za was kciuki mocno, teraz bardzo duzo rodzi sie dzieci(w szpitalach tłumy) wiec mam nadzieje, ze te ktore sie staraja szybko zajda a reszta pieknie poczeka do terminów i powychodzi zdrowa i różowa :)

    Kamilka, Kasiula09 lubią tę wiadomość

    <3 MARCELINA <3
    3i49krhmqkw026mb.png
    11.02. 2015 IUI (10t * )
    3.12.2015 IUI :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betty Bopp Jaki cudny nosek ma wasza Niunia :* , moje też mają takie noski ;) .Jesteś już na finiszu , jeszcze trochę i powitacie malutką ;) .
    Nie z rana mdłości obudziły, piersi mam bardzo wrażliwe i nabrzmiałe , w głowie aż tak ma się nie kręci , posprzatalam trochę o już plecy mnie bolą , straszna u mnie pogoda pada , zimno dobrze że od jutra ma być pogoda , oby tylko nie było upałów źle je znoszę.

    Betty Boop lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Tomwala przepraszam właśnie zobaczyłam, że nie napisałam Ci, a byłam pewna, że jednak to zrobiłam. Gratuluję dziewczynki!:) pochwal się ubrankami.
    Kupiłam taki komplecik: http://www.smyk.com/cool-club-komplet-niemowlecy-sukienka-legginsy.html?utm_source=criteo&utm_medium=cpc&utm_campaign=lowerfunnel
    I sukienkę http://www.smyk.com/cool-club-sukienka-dziewczeca-126526.html
    Udało mi się trafić na promocję -30% na wyprzedaże więc nie mogłam nie kupić ;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betty to liczę, że do mojego porodu trochę się odludni, bo mnie nie przyjmą na Staszica.
    Mi Kondracka nigdy nie włączyła 4d jeszcze jutro ma szansę:)
    Już nie mogę się doczekać.
    A co do noska to możesz mieć rację, co prawda sprzed kilku msc na fotce moja Mała też ma zadarty. Dawno nie dostałam zdjęcia buźki jutro poproszę.

    Betty Boop lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tomwala pewnie, że nie dało się nie kupić! Przecież to przesłodkie:)

  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)

    start lipiec 2013
  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Dzień dobry :)
    Dzień dobry!
    Wstałaś Monia dopiero?? ;)

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, ale jestem jakaś wybita z rytmu, marzy mi się kawa :) wybieramy się do Lbn, ale jak to zwykle z moim M bywa jeszcze nie jest gotowy :)
    Tak poza tym miałam parę zaległych rozmów na żywo, tzn przez telefon :) i tak jakoś mi zeszło.
    Kamilka gdzie urlopujecie? Podobno ma być upalnie...
    Betty tak napisałaś jakbyś się żegnała, dzieje się coś? Malutka ma śliczną buzię, taką łagodną i szczęśliwą :)
    Co do nosków to mój dr tez powiedział, ze nasze ma zadarty, a nikt w rodzinie nie ma więc może to takie chwilowe.
    Jatoszka wróciłaś juz z urlopu? Jak po usg? I po weselu?

    start lipiec 2013
‹‹ 71 72 73 74 75 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ