X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lublin / Lubelskie
Odpowiedz

Lublin / Lubelskie

Oceń ten wątek:
  • jatoszka Autorytet
    Postów: 1001 534

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam! po weselu i urlopie :-)
    byłam na usg 15 sierpnia i w sumie nie wiem nic więcej niż wcześniej,plamien nie mam brzuch boli a właściwie ciągnie czasami w lewym boku :-) lekarz kazała traktować się jak ciężarną ale postraszyła że plamnienie też może sie pojawic bo widać juz coś powinno byc-teraz ide 25 na następną wizytę i mam nadzieje ze wreszcie coś będzie widać bo zejdę na zawał :-( pierwszy lekarz B u którego byłam kazał przyjśc dopiero w 8 tygodniu po 23 sierpnia więc może nie potrzebnie latam i panikuje :-)

    w5wqrl68v17z1bgh.png
    km5stv73corlpm49.png
    Nasze Aniołki 31.08.2009 [*][*] 30.08.2016 [*]
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiało optymizmem <3 Widać że po urlopie jesteś:) Byłaś u fryzjera? Jak wyszedł kolor?

    start lipiec 2013
  • jatoszka Autorytet
    Postów: 1001 534

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    byłam i wyszedł ciemniejszy niż chciałam :-) ale ok :-)
    urlop super tylko za krótki :-)
    zmarła dziś moja ciocia-zona taty brata :-( kurde nawet 60 nie miała :-(

    w5wqrl68v17z1bgh.png
    km5stv73corlpm49.png
    Nasze Aniołki 31.08.2009 [*][*] 30.08.2016 [*]
  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze Jatoszka przykro mi z powodu Cioci!
    My nad Bałtyk konkretnie do Rowów.

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jatoszka Ogromne wyrazy współczucia dla Ciebie :* , mój kochany wujek , też nawet 60 nie miał , zmarł jak miał 55 lat 30 lipca tego roku odszedł , po ciężkiej chorobie .

  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jatoszka współczuję z powodu cioci. Często jak chodzę na cmentarz do dziadków to zwracam uwagę na średnią wieku i dużo osób 55-60 odchodzi. To te nieszczęsne nowotwory w dużej mierze:(

    Kamilka udanego wypoczynku:) uwielbiam polskie morze, chociaż zimne to bardzo mnie pobyt tam relaksuje zapominam o problemach.


    Tomalwa komplecik cudo:) od soboty w lidlu będą też rzeczy dla maluszków. Szczególnie rajstopki mi się podobały.

    Miłego dnia dziewczyny ja lecę na spacer rozruszać kości:)

    Kamilka lubi tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • jatoszka Autorytet
    Postów: 1001 534

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dopiero jej dzieci u brata na weselu bawiły bo to najblizsza rodzina a teraz załoba :-( ehhhh takie to życie-też długo chorowała ale walczyła niestety walkę przegrała :-(

    w5wqrl68v17z1bgh.png
    km5stv73corlpm49.png
    Nasze Aniołki 31.08.2009 [*][*] 30.08.2016 [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jatoszka Z tym cholerstwem się nie wygra :( , mój wujek też walczył tak bardzo chciał żyć , być na ślubie swojej córki ( to już 24 września tego roku) , doczekać wnuków choroba go zeżarła :( , inny mój wujek miał 33 lata też zmarł na raka :( , kochana już teraz Twojej cioci dobrze już nie cierpi , na prawdę ślę Ci z całego serca szczere kondolencje .

    jatoszka lubi tę wiadomość

  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej ja was na biezaca podczytuje choc sie nie udzielam bo mam mega dola, ale nie bede smecic wiec przeczekam i mam nadzieje ze przejdzie. :)

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikka jutro wizyta?
    <3

    start lipiec 2013
  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Mikka jutro wizyta?
    <3
    Nom...I jestem tak genialna ze nie spojrzalam w kalendarz i jakis miesiac temu zapisalam sie w koncu do laryngologa..dobrze ze na 10, to z krasnickiej dojade na przyjazni do 12.30 ...chyba... :P i jak sie cudownie zlozylo...zle wpisalam w kalendarz date wizyty u stomotologa z Karina i zamiast na jutro to wpisalam ze 29.. a wczoraj wypadla mi z portfela karteczka z jubior dentu i tam jak byk 23.08 godz. 18... Tak wiec bede musiala drugi raz jechac do Lbn.. Po prostu jupii... Jakas niezorganizowana jestem...

    Monia85 lubi tę wiadomość

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jutro zapowiada się aktywny dzień bieganina po lekarzach. Współczuje Karince wizyty u dentysty. Zawsze mnie wizyty stresowały. Dobrze że są znieczulenia:D

    f08af289ff.png
  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek wrote:
    To jutro zapowiada się aktywny dzień bieganina po lekarzach. Współczuje Karince wizyty u dentysty. Zawsze mnie wizyty stresowały. Dobrze że są znieczulenia:D
    Ona lubi dentyste ale pewnie dlatego ze poki co tylko przeglad i lakierowanie zebow wiec zero bolu...za to ja w piatek juz na pewno nie bede tak ochoczo szla do swojego stomatologa.. :D

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamilka w takim razie niech ta @ szybko przychodzi po raz ostatni. I nowy cykl, zakończony sukcesem!

    Jatoszka przykro mi z powodu Twojej cioci. Niestety rak coraz więcej osób zabija, u mnie w rodzinie też jest duże obciążenie.

    Mikka a może,zrób coś dla siebie, jakąś małą przyjemność na poprawę humoru. Albo dużą:) powodzenia jutro na wizycie.

    Ja też jutro wizytuję, mam nadzieję ostatnie usg, na którym usłyszę "Pani Magdo dziecko na wylocie, początek września Pani rodzi, pójdzie szybko i gładko";);)

    mikka, Kamilka lubią tę wiadomość

  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Godz.21.17...wlasnie przypomnialam sobie ze mialam dzis zrobic morfologie i analize moczu...:P. No nic, myslicie ze jak zrobie jutro rano w lux medzie tak kolo 8 to na 12.30 bede miala wynik?
    Ps.Magdziulla, to trzymam kciukasy zeby tak bylo :)

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikka nawet sprawdziłam w smsach i miałam parę razy po 11 wyniki. Częściej co prawda później. Szansa jest, ale możesz się nie wyrobić. Zrób jak najwcześniej chyba od 7 jest.

  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pojade jak najwczesniej to moze da rade do 12 odebrac wynik.
    Ps.kurde ja nie wiem...jakas rozstrzepana ostatnio jestem... :)

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj tam, oj tam, bywają i takie okresy w życiu. Po prostu masz sporo na głowie, no i co gorsze zmartwienia w głowie. No a z czymś takim trudno się ogarnąć. Mi jak coś głazem ciąży to też jest ciężko sprawy na około ogarnąć. W końcu przyjdzie moment gdzie powiesz koniec biorę się za siebie i weźmiesz się:)
    Powodzenia jutro!

    mikka lubi tę wiadomość

  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 06:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hello

    Coś nie mogę spać od 4. Trzeba wrócić do picia melisy.

    Trzymam kciuki za Wasze wizyty dziewczyny. Powodzenia:)

    I miłego dnia

    f08af289ff.png
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 06:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Ja od dzisiaj jestem na L4 z powodu moich boli w dole kregoslupa i brzucha. W niedziele moj szwagier pokazal jakim jest ch... noe opowiem co sie stalo ale nie chce go znac do.konca zycia ( zreszta moj.maz tez a to bracia rodzeni) ze wczoraj mialam caly dzien skurcze ... ale lek. powiedzial ze ok. Dziewczyny czuje ze zaczynaja mnie lapac slurcze lydek i zapomnialam gina zapyta czy.moge brac magnez... i nie wiem czy bez konsultacji z nim moge ? Jak myslicie? Wszystkie wyniki mam dobre. Milego dnia kochane.

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
‹‹ 72 73 74 75 76 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ