X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lublin / Lubelskie
Odpowiedz

Lublin / Lubelskie

Oceń ten wątek:
  • Betty Boop Autorytet
    Postów: 954 1018

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatka mozesz brac magnez. Niestety te skurcze beda Ci towarzyszyły prawie do konca. Mnie łapały w nocy i mg nie pomagał. Dopiero po 34 tyg jakos trzeba przestac brac mg.

    Magdziulla trzymam kciuki za usg aby Ci Kondracka ładna fote 4d strzeliła. Wiesz, dobrze jest zagrac głupa np tekstem "ciekawe czy bedzie miala nos po mnie czy po mezu" i ona moze wtedy pokazac ;) Ja akurat nie musialam takich tekstów mowic ale dziewczyny niektore w grupie tak gadały ;)

    Monia ja sie nie żegnam :) u mnie na razie bez zmian, czekam ....

    <3 MARCELINA <3
    3i49krhmqkw026mb.png
    11.02. 2015 IUI (10t * )
    3.12.2015 IUI :)
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) Wszystkim wizytujacym życzę pomyślnych wiadomości <3
    Hewcia czy juz wiadomo kiedy idziesz do szpitala?
    Codziennie padam o 21, nie daje rady dłużej wysiedzieć. Dostaliśmy kolejne zaproszenie na wesele, ale jakoś nie bardzo mnie to cieszy. Koleżanka pożyczył mi kilka sukienek,ale nie do końca w moim stylu.
    Dziewczyny jak się schodzi z luteiny i duphastonu? Tak od razu czy stopniowo? Doktorek wypisala mi za mało luteiny, tak jakbym brała 2xpo1, a biore 2xpo2. Mam dwie opcje, pójść do rodzinnej po recepte, albo zmniejszyć dawke. Doktor mówił ze jak teraz będzie dobrze to będziemy odstawić, na czym bardzo mi zależy ze względu na infekcje.

    start lipiec 2013
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć.
    Dżasta gratki.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 Jak nie chcesz to nie musicie iść , nam to wesele na które idziemy w ta Sobotę już wychodzi , mi siostra mówi o zadzwoń i zrezygnuj po co masz tam iść jak tam nikt wam nie pomorze w opiece nad dziećmi , ani się nie pobawisz itp , to po co pójdziecie też się zastanawiam , przecież nie zadzwonię teraz i nie powiem P nie przyjdziemy jednak , bo mam żałobę i mamy za dużo wydatków , nie mówi się takich rzeczy że np kasy nie mam itp , teraz już za późno trzeba zrobić dobrą minę do złej gry i iść może nie będzie tak źle :) .

    Ja na mdłości choruję już mam kochane dość, ciagle mi z rana nie dobrze już myślałam że zwymiotuję, zawroty głowy mi tak trochę mijają , już nie mogę się doczekać wizyty tyle jeszcze dni do Soboty szkoda ze moj gin tu nie prowadzi ciąż , do Dęblina nie jest tak daleko tam z 10 czy mniej km mamy :) . Nie orjętujecie się gdzie na NFZ , Pan gin Andrzej Wróbel przyjmuje i prowadzi ciążę ja chodzę do niego prywatnie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 sierpnia 2016, 11:06

  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możesz spróbować trafić na niego w przychodni przyszpitalnej na Jaczewskiego. Większość lekarzy ze szpitala tam przyjmuje. Z tego co pamiętam ciężko jest się dodzwonić do rejestracji.

    start lipiec 2013
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Część Dziewczęta :)

    MONIA, mam się stawić na Jaczewskiego w czwartek przed 8. Mam nadzieje ze mnie nie odeślą z powodu braku miejsc, bo drugi raz już nie przyjadę ;)
    Jeśli nie masz chęci na to wesele to sobie odpuść, nic na siłę. Jesteś w ciazy, możesz mieć gorsze dni, a szczególnie ze zmieczenie Cię dopada. Po co masz się męczyć. Ale drugiej strony, gdyby coś tam wynikło w międzyczasie zawsze możesz podziękować, wrócić do domu i nie miec absolutnie wyrzutów sumienia. Sama nie wiem jak bym postąpiła. Wiem, ze ja miałam i mam często gorsze dni z powodu szybko dopadającej "śpiączki".
    Co do proga, to ja brałam tylko lutke 2x1, a jak miałam obstawiać to wg zalecenia lekarza zmniejszyłam dawkę na 1x1 na czas ok 3 tyg. A lykalam do 24 tc. Raczej nie powinno się odstawić tak z dnia na dzień bez zmniejszenia dawki.

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Betty Boop Autorytet
    Postów: 954 1018

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia ja brałam tylko duphaston i odstawilam z dnia na dzien, chyba koło 20 tyg z tego co pamietam-oczywiscie na zalecenie lekarza.

    <3 MARCELINA <3
    3i49krhmqkw026mb.png
    11.02. 2015 IUI (10t * )
    3.12.2015 IUI :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry.

    Betty powiem zgodnie z prawdą, że chcę zrobić zdjęcie buźki w ramkę. Naszło mnie na ozdabianie mieszkania i właśnie kupiłam duże antyramy i chcę wrzucić foto ślubne, z brzuszkiem i Małą.

    Ja mam wprost przeciwnie śpię duuużo mniej niż przed ciążą. Bardzo późno zasypiam, wcześnie się budzę. Ale od kiedy mamy nowe łóżko i przenieśliśmy się do sypialni nie mam długich pobudek w nocy tfu tfu.

    Szczęśliwa współczuję dolegliwości, nie za bardzo doradzę, bo nie mogłam narzekać, mi wystarczyło, że nie doprowadzałam do głodu.

    Monia jeśli Ci to wesele nie pasuje to odmów, nikt nic nie ma prawa na to powiedzieć. Ja akurat wszystkie zaliczyłam w czasie ciąży, ale tylko nad jednym się wahalam ze względu na kasę, ale powinność wygrała.

    Hewa pójdziesz, przebadają Cię i będziesz miała z głowy.

    Chyba ostatnio tak ekscytowałam się usg na samym początku. Tak bym chciała, żeby Pani dr powiedziała, że nie doczekam terminu, żeby był mąż przy mnie.

  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdecydowaliśmy się na pierwsze wesele, weźmiemy sobie pokój w tym hotelu w którym jest wesele. Zobaczymy jak będzie i czy mąż się będzie słuchał, wtedy zdecydujemy co z drugim :) Przed pierwszym weselem mam jeszcze wizytę i zobaczymy co lekarz na to.
    Makasa jak się czujesz? Jesteś na zwolnieniu?
    Kamilka jak pogoda? Udanego wypoczynku życzę :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 sierpnia 2016, 10:38

    Szczęśliwa Mamusia, Kamilka lubią tę wiadomość

    start lipiec 2013
  • Lady Highlander Autorytet
    Postów: 324 285

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 - koniecznie schodź stopniowo, a jeżeli byś mogła to pobierz jeszcze chwilę. Mi lekarz kazał do 15 tyg brać b dopiero wtedy łożysko całkowicie przejmuje swoją funkcję. Też nie lubiłam luteiny bo ciągle miałam upławy i infekcje a ja miałam 2x2 luteine i 3x1 Duphaston + na początku samym jeszcze zastrzyki z progesteronem więc miałam z czego schodzić...

    Najpierw co tydzień od 15 tyg odstawiałam po 1 tabl duphastonu, potem zrezygnowałam z 2 lutein i potem juz pojedyńczo luteiny co tydzień. Jak odstawiłam wszystko to był już praktycznie 20 tydz.

    eiktrjjgno5jwujd.png

    Beta Hcg 14 dpo - 130,9, 15 dpo - 277 17 dpo - 784
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pytanie "z czapy" ale może akurat będziecie mogły doradzić. Czy znacie dobrego pediatrę? Najlepiej Czuby, Lsm te okolice. A jakby był z Luxmedu to w ogóle świetnie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Możesz spróbować trafić na niego w przychodni przyszpitalnej na Jaczewskiego. Większość lekarzy ze szpitala tam przyjmuje. Z tego co pamiętam ciężko jest się dodzwonić do rejestracji.

    Pomyślałam że jak będę u niego na wizycie to się wprost zapytam gdzie on przyjmuje i ciążę prowadzi na NFZ , ja do Lublina trochę km mam 60 , a tak z dziećmi jeździć w te i spowrotem to nam to się nie uśmiecha , a mąż ma tylko prawo jazdy autobusy też różnie chodzą , a dzieci nie mam z kim zostawić , więc zostaje na razie mi Dęblin :) .

  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Dziewczyny pytanie "z czapy" ale może akurat będziecie mogły doradzić. Czy znacie dobrego pediatrę? Najlepiej Czuby, Lsm te okolice. A jakby był z Luxmedu to w ogóle świetnie.

    lekarz Zubrzycka Agnieszka jest z Luxmedu Zwycięska - fajna babka :)

    Magdziulla lubi tę wiadomość

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry:)

    mało się udzielam ostatnio ale czytam w miarę na bieżąco:)

    Słonecznego dnia wszystkim:)

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • Lady Highlander Autorytet
    Postów: 324 285

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Dziewczyny pytanie "z czapy" ale może akurat będziecie mogły doradzić. Czy znacie dobrego pediatrę? Najlepiej Czuby, Lsm te okolice. A jakby był z Luxmedu to w ogóle świetnie.


    hehe też właśnie czytałam w necie opinie o pediatrach. Ja zechce małego zapisać na NFZ do dr Saraczyn (przyjmuje obok mojego bloku), byłam kiedyś u niej poprawiać recepte i świetne wrażenie zrobiła, a dodatkowo dopiszę małego do mojego ubezpieczenia w PZU więc bede miała Luxmed i wszystkie inne przychodnie i specjlistów :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 sierpnia 2016, 11:23

    eiktrjjgno5jwujd.png

    Beta Hcg 14 dpo - 130,9, 15 dpo - 277 17 dpo - 784
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wedmoczka kiedy podglądasz?

    start lipiec 2013
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Wedmoczka kiedy podglądasz?

    W czwartek ...ale nie wiem czy coś rośnie...czasem z lewej strony coś kuje a tak cisza...

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas LUXMED rodzinny ( pediatra ) jest na NFZ...
    Ja mam u siebie dobrą pediatrę do której jeszcze ja chodziłam. Jeśli chodzi o neonatologa/ pediatre w LU POLECAM naprawdę POLECAM dr. M. Janowską - cudowna kobieta i wspaniały lekarz.Pracuje na staszica przyjmuje w Intermedzie gdzie do roku można z dzieckiem na NFZ. jest rewelacyjna!!!!!!!!!!!!!!!!! Sama chodziałm z córką - badała ją w każda stronę. Spokojna, delikatna, konkretna... teraz z tym maleństwem też przez I rok bede jeździć do niej a poźniej w razie potrzeby.

    Kupiłam sobie MG B6 - mam nadzieje że skurcze przejdą - dzisiaj już taki bóli/skurczów brzucha nie mam ufff a małe kopie jak najęte - uwielbiam to uczucie...

    Szczęśliwa Mamusia, Magdziulla lubią tę wiadomość

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • kawola Ekspertka
    Postów: 219 110

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć

    Ja wczoraj wizytowałam, szyjka zamknięta ale "zmiękczona", dr przewiduje że nie dotrwam do terminu, gadał że chętnie by mnie już położył do szpitala ale nie chce mi tego robić na tak długo. W ogóle to sugerował cesarkę kilka razy, ale wygląda jakby najlepiej skierowanie dał mi któryś specjalista, z kolei każdy specjalista gada że powinnam mieć cesarkę tylko szkoda że żaden lekarz nie daje skierowania tylko liczy na kogoś innego... i kurde nie wiem co ja mam sobie zrobić...
    Na spuchnięte stopy i dłonie dostałam detramax, stosował ktoś? Mam w ogóle mniej pić bo wód dużo u dziecka, a mi z kolei zatrzymuje się woda w organizmie. Paradoks taki że powinnam pić więcej przez nerki bo w moczu mi wyszły moczany bezpostaciowe bardzo liczne. A jutro idę na usg :)

    AGATKA 46 możesz sobie zmierzyć poziom magnezu, a tak spokojnie możesz brać na własną rękę, niektóre dziewczyny nawet 6 tabletek dziennie wcinają :)

    MONIA85 ja w 13 tyg zeszłam od razu z luteiny, ale to nie było dobre bo zaraz pojawiły się problemy i miałam powrót do lutki na 2 tygodnie i schodzenie powoli

    SZCZĘŚLIWA ja całe pierwsze 3 mies miałam mdłości i wymioty, niewiele pomagało, było mi lepiej jak nie doprowadzałam do głodu, z rana zanim wstałam wcinałam ze dwa biszkopty które były zawsze obok łóżka i jadłam w kółko tylko to co mogłam czyli kanapki z serem :P. DO tego codziennie piłam herbatkę imbirową

    HEWA czemu mają cię odesłać, pójdziesz na patologię tam raczej nie ma problemów z miejscami :)

    Miłego dnia :)

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    961lupjyvic92ect.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kawola Ja spróbuję dziś sobie takie ryżowe wafle kupić , moze nie będą mnie męczyć tak z rana , wiem że na mdłości nie ma skutecznego sposobu moja siostra cioteczna , do samego końca ciąży miała mdłości .

    Ja miałam tylko spuchnięte stopy mi nic nie przepisała moczyłam nogi w zwykłej soli , trzymałam w górze żeby było lepsze krążenie , i tak co wieczór moczyłam te nogi i rzeczywiście pomogło , może w necie poczytaj opinie na temat tego leku czy można jak będziesz mieć rzeczywiście wątpliwości , to gin się zapytaj czy jest bezpieczne dla was .

‹‹ 73 74 75 76 77 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ