X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne LUTOWE Mamusie 2023
Odpowiedz

LUTOWE Mamusie 2023

Oceń ten wątek:
  • Akataa Autorytet
    Postów: 936 950

    Wysłany: 3 lutego 2023, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w ogóle te skurcze przepowiadające ucichły chyba całkiem. Ostatni czułam wczoraj przed drzemką o 14. 🤔 Mały od wczoraj spokojniejszy, więc może zbiera siły na poród. Bardzo liczę, że czeka by matce zrobić prezent imieninowy zgodnie z terminem z usg. 😁 Ja tymczasem dziergam kolejne szybkie projekty, bo nie wiem co ze sobą zrobić, żeby nie myśleć kiedy się zacznie. 😅 Trochę ćwiczę nad rozluźnieniem miednicy, na spacer żadna siła mnie nie zaciągnie, bo od 3 dni ciągle pada śnieg z deszczem. 😒
    A i zauważyłam pierwsze kropelki siary, bardzo mnie to podbudowało w związku z moimi laktacyjnymi obawami (choć wiem, że to nie ma za bardzo przełożenia na sukces w kp). 😁

    🩵 12.02.23, 41t0d - 2940g, 53 cm
    age.png
    💔 26.11.21 - 8t3d - 👼(poronienie samoistne)
  • Babulka Autorytet
    Postów: 4824 2320

    Wysłany: 3 lutego 2023, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas snieg spadl i malo sie nie zabilam samochodem, bo pojechałam do fizjo. Rano sniegu nie bylo jak weacalam armagedon. Samochod mi sie zatrzymal w poprzek gory i ani w gore ani w dol tylko jedzie bokiem 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ wysiadlam i mowie do ludzi pode mna zr ja nie dam rady i nie wiem co zrobic, i faceci mi pomogli ale stres okropny, juz nie ze rozwale samochod ale z wielkim brzuchem i dzieckiem z tylu 🥺 masakra to byla. Na szczęście dotarlysmy bezpiecznie.
    Zebra mam cale ale jakis miesien miedzy nimk sie naderwal, spial i nie chce puscic pomiedzy tymi zebrami 🤦‍♀️
    Babka mi to jakos rozmasowala, bolalo jak cholera ale troche pomoglo no ale ona mowi ze to moze sie nasilic znowu. A ja juz tam nie jade w tym śniegu, piernicze to.

    Czekam co nastepnego sie wydarzy 🥴

    2019 💝👶💖
    2021 💔
    2022 💔💔
    2023 💝👶💖

    "Wszystkim głosić będę jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną 💙" Nowenna Pompejańska
  • Sansivieria Autorytet
    Postów: 1736 1676

    Wysłany: 3 lutego 2023, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boże Babulka, to sie najadlas strachu, jedno dziecko w foteliku, drugie w brzuchu i takie akcje na drodze, współczuję kochana...to już jednak nie przelewki. Mnie kilka dni temu taki stary sąsiad dziadek nastraszył, że co ja tak sama jeżdżę (a bylam ostatnie badania porobić) z takim brzuchem, że już nie powinnam w ogóle przebywać sama. Ja obróciłam to w zart, że muszę sama, bo nie mam z kim. No ale właśnie... uświadomiłas mi, że nie trudno o nieszczęście na drodze w taka pogodę! Do tego ten mięsień między żebrami, no nie masz lekkiej tej końcówki Babulka...

    age.png
    age.png
  • Sansivieria Autorytet
    Postów: 1736 1676

    Wysłany: 3 lutego 2023, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga, Kurczak, Moniek gratuluję udanych wizyt z ostatnich dni, niech się już zbierają do wyjścia Wasze Maluszki!
    Pomarańcza odliczaj godziny...pełnia w niedzielę i myślę że dłużej nie przenosisz!!

    Pomarańcza, Moniek330 lubią tę wiadomość

    age.png
    age.png
  • Babulka Autorytet
    Postów: 4824 2320

    Wysłany: 3 lutego 2023, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też już staram się nie jeździć a w szczególności daleko od domu, ale dziś po prostu zostałam zmuszona przez ten ból. Pojechałabym taksówką ale taksówka nie ma fotelika dla dziecka, juz nie mowiac ile bym wydala na rajd po calej aglomeracji. Jeszcze jakbym wiedziala ze bedzie sniezyca to pewnie bym odpuscila 🙄 Dzwoniłam do swojej fizjo to nawet nie odebrala ani nie oddzwonila.

    U mnie to nie tylko koncowka ciazy tylko cale zycie takie popierdzielone, zawsze i ciągle coś 😏

    kurczak lubi tę wiadomość

    2019 💝👶💖
    2021 💔
    2022 💔💔
    2023 💝👶💖

    "Wszystkim głosić będę jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną 💙" Nowenna Pompejańska
  • kurczak Autorytet
    Postów: 514 227

    Wysłany: 3 lutego 2023, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babulka znam te bóle żeber! To znaczy nie wiem czy te same problemy, ale po prostu w ich okolicach takie bóle, że obrócić się nie dało. Fizjo mi tez pomógł, ale wraca co jakiś czas… A raz jak mi robił terapie to prawie odleciałam. Pierwszy raz tak miałam… aż gwiazdki przed oczami, takie napięcia… Pozbędziemy się tych arbuzów to wszystko wróci do „normy”, mam nadzieję ;)

    202302176752.png
  • Babulka Autorytet
    Postów: 4824 2320

    Wysłany: 3 lutego 2023, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczak no u mnie to był taki ból że powietrza nie mogłam złapać 🥴 Też na początku jak mnie dotknęła to myślałam że jajo zniosę 🥺

    2019 💝👶💖
    2021 💔
    2022 💔💔
    2023 💝👶💖

    "Wszystkim głosić będę jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną 💙" Nowenna Pompejańska
  • kinga1185 Autorytet
    Postów: 1036 460

    Wysłany: 3 lutego 2023, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babulka, wspolczuje stresu.
    Pomarańcza, na kiedy masz termin?

    25.02.2023 synek
    20.08.2020 córka
  • Babulka Autorytet
    Postów: 4824 2320

    Wysłany: 3 lutego 2023, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze mojej małej krew poleciała z pochwy. Serio wykituje za moment.

    2019 💝👶💖
    2021 💔
    2022 💔💔
    2023 💝👶💖

    "Wszystkim głosić będę jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną 💙" Nowenna Pompejańska
  • Sansivieria Autorytet
    Postów: 1736 1676

    Wysłany: 3 lutego 2023, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babulka wrote:
    Jeszcze mojej małej krew poleciała z pochwy. Serio wykituje za moment.
    No coś Ty?!?! Dużo czy jakaś plamka? Na coś się skarży??

    age.png
    age.png
  • Pomarańcza Autorytet
    Postów: 1199 956

    Wysłany: 3 lutego 2023, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babulka, ale Ty masz ostatnio masakrę 😳 przytulam, jutro jedziesz do jakiegoś lekarza czy coś? Młoda mówi o jakimś bólu??

    Sansi, oby było jak piszesz! Nie wierzę w horoskopy, ale wodnik ma że 5 wyjdzie z ciasnej klatki, a synek będzie wodnikiem 😅 to by się pokrywało z tym co napisałaś 😉

    Kinga, termin mam na wczoraj 😅 dlatego już się niecierpliwie 😅

    Sansivieria lubi tę wiadomość

    Luźne starania od 12.2019
    Metformina ,Letrox, pueria uno, i 🐧
    Grudzień '21 10+5tc/8tc Gosia 💔

    25.05.22 ⏸️ 271mlU/ml 13dpo, 666mlU/ml 15dpo
    age.png
  • Babulka Autorytet
    Postów: 4824 2320

    Wysłany: 3 lutego 2023, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic ją nie boli, malutko tej krwi ale nie jest nigdzie udrapana :( Jutro jej zbadam mocz, lekarza żadnego jutro nie dostanę. Na sor nie chcę jechać jak to się nie powtórzy, bo wrócić może z czymś gorszym. Mam nadzieję, że w pon się dostanę do pediatry chociaz na teleporade 😭

    Pomarańcza u Ciebie to już w każdej chwili może się zacząć 🤞🤞🤞

    2019 💝👶💖
    2021 💔
    2022 💔💔
    2023 💝👶💖

    "Wszystkim głosić będę jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną 💙" Nowenna Pompejańska
  • Pomarańcza Autorytet
    Postów: 1199 956

    Wysłany: 3 lutego 2023, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babulka, masz rację z tym sorem. Dobrze, że nic nie boli, ale skonsultować warto.

    I jak ja bym chciała żeby się zaczęło 😅 bo jechać bez akcji porodowej jakoś mi się nie uśmiecha. A liczyłam że może dzisiaj się urodzi, ja mam urodziny 02.03 to tak fajnie jakby młody miał 03.02 😂 a tu klops 😅

    Luźne starania od 12.2019
    Metformina ,Letrox, pueria uno, i 🐧
    Grudzień '21 10+5tc/8tc Gosia 💔

    25.05.22 ⏸️ 271mlU/ml 13dpo, 666mlU/ml 15dpo
    age.png
  • Babulka Autorytet
    Postów: 4824 2320

    Wysłany: 3 lutego 2023, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomarancza to jutro daktyle, seksy i co tam jeszcze wymyślają i w pełnię niech wyskakuje z ciasnej klatki 😅

    Pomarańcza lubi tę wiadomość

    2019 💝👶💖
    2021 💔
    2022 💔💔
    2023 💝👶💖

    "Wszystkim głosić będę jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną 💙" Nowenna Pompejańska
  • Akataa Autorytet
    Postów: 936 950

    Wysłany: 3 lutego 2023, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomarańcza ja też bardzo liczę na tę pełnię, mam wtedy termin wg usg i imieniny, więc nic tylko rodzić. 😅 Obyśmy obie weszły w kolejny tydzień już rozpakowane! 🤞

    Pomarańcza lubi tę wiadomość

    🩵 12.02.23, 41t0d - 2940g, 53 cm
    age.png
    💔 26.11.21 - 8t3d - 👼(poronienie samoistne)
  • Babulka Autorytet
    Postów: 4824 2320

    Wysłany: 4 lutego 2023, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i co? Ktoś rodzi? 😁

    2019 💝👶💖
    2021 💔
    2022 💔💔
    2023 💝👶💖

    "Wszystkim głosić będę jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną 💙" Nowenna Pompejańska
  • Pomarańcza Autorytet
    Postów: 1199 956

    Wysłany: 4 lutego 2023, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie 😭 w nocy mocno okresowo mnie bolało, miałam wrażenie że co jakiś czas ból narasta i opada i liczyłam że się rozkręci. Zasnęłam i przeszło😅 a dzisiaj w dzień bardzo lekkie pobolewania, nic się nie dzieje... Byłam wysłać paczkę do paczkomatu, mieszkam na 3 piętrze to jakieś schody zaliczyłam, łaziłam po domu gadając przez telefon, byłam w pozycji kolankowo-lokciowej i czekam. Niech wyłazi z tej ciasnej klatki 😂

    Luźne starania od 12.2019
    Metformina ,Letrox, pueria uno, i 🐧
    Grudzień '21 10+5tc/8tc Gosia 💔

    25.05.22 ⏸️ 271mlU/ml 13dpo, 666mlU/ml 15dpo
    age.png
  • Sansivieria Autorytet
    Postów: 1736 1676

    Wysłany: 4 lutego 2023, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomarańcza ale masz jakieś termin oporowy, że po tym dniu zgłaszasz się na wywołanie??

    age.png
    age.png
  • Pomarańcza Autorytet
    Postów: 1199 956

    Wysłany: 4 lutego 2023, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ginekolog prowadzący kazał mi jechać w poniedziałek do szpitala, tam pewnie będą decydować, no niby póki co to są 3 dni po terminie patrząc na ostatnią miesiączkę, z USG pierwszego trymestru data była na 25 stycznia 😅 po prostu wolałabym żeby Józek sam się zdecydował niż żebym miała wywoływany, ale jak jutro nic nie będzie to pojadę w poniedziałek i tyle🤷🏼‍♀️

    Luźne starania od 12.2019
    Metformina ,Letrox, pueria uno, i 🐧
    Grudzień '21 10+5tc/8tc Gosia 💔

    25.05.22 ⏸️ 271mlU/ml 13dpo, 666mlU/ml 15dpo
    age.png
  • kinga1185 Autorytet
    Postów: 1036 460

    Wysłany: 4 lutego 2023, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomarańcza, dla pocieszenia u mnie poród był 40+6 bez wywoływania, bo tez nie chciałam. A znam i takich, co 40+10. 3mam kciuki, żeby samo się zaczęło. A jak będzie wszystko dobrze, to można zaczekać jeszcze troszeczkę 😉. Z tego co pamietam to w De czekają do 40+10, jeżeli jest wszystko dobrze, max. Do 40+14.

    25.02.2023 synek
    20.08.2020 córka
‹‹ 258 259 260 261 262 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ