X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lutowe mamy 2024
Odpowiedz

Lutowe mamy 2024

Oceń ten wątek:
  • Basia.Czarna Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 6 czerwca 2023, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :) Szukałam takiego tematu i.nie znalazłam. Czy są to jakieś przyszłe mamy z terminem porodu na luty 2024?

  • Pyrolka Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 7 czerwca 2023, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,

    Fajnie, że założyłaś temat. Ja prawdopodobnie mam termin na 1 lutego,więc jestem na samym początku drogi. To moja pierwsza ciąża. Przyznam, że stresuję się. Jak u Ciebie? 😊

  • Basia.Czarna Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 7 czerwca 2023, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super, że w końcu się ktoś znalazł,bo już się czułam samotnie
    Kalkulatory w internecie wyliczają mi termin na 5 lutego. To moja 3 ciąża, ale dowiedziałam się o niej podczas choroby, kiedy brałam antybiotyk. Dlatego trochę się stresuję, ale beta rośnie prawidłowo💪. A jak u Ciebie długo się starakiście? Badałaś betę?

  • Pyrolka Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 7 czerwca 2023, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas były problemy po stronie męża więc od długiego czasu jestem na duphastonie i cyclogescie. Mam nadzieję, że to wystarczy.
    Byłaś już u lekarza? Ciekawe co powie na ten antybiotyk.
    Betę badałam 3 razy i dzwoniłam do lekarza skonsultować wyniki i podobno przyrost bardzo dobry.
    24.05- 192
    26.05- 416
    Tydzień później - 6900.
    Pierwsze objawy też mam więc jestem dobrej myśli ale wizytę pierwszą u lekarza mam w najbliższy poniedziałek.

    A pozostałe dwie ciąże bez komplikacji?

  • Basia.Czarna Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 7 czerwca 2023, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo ładne masz przyrosty :) Ja umówiłam się na wizytę dopiero 28.06. aż za 3tygodnie. Moje poprzednie ciąże były książkowe, ale też nie miałam takich przebojów na początku. Jak się czujesz? Ja mam lekkie bóle podbrzusza i w poprzednich ciążach też tak miałam więc myślę, że zarodek jest tam gdzie powinien. Chcę mieć pewność, że będzie już serduszko i dowiedzieć się czy na pewno nie narobiłam sobie bałaganu tym antybiotykiem i chorobą na samym początku...
    Trzymam kciuki za wizytę w poniedziałek to już będzie u ciebie 7 tydzień?

  • Pyrolka Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 7 czerwca 2023, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mam czasami bóle podbrzusza i jajników ale bardzo lekkie, lewdo wyczuwalne. Czasami mam mdłości rano i ogromną nadwrażliwość na zapachy. Do tego stopnia, że mąż nie może przy mnie dezodorantu użyć 😅 o jakimś alkoholu już nie wspomnę. Poza tym jest ok. Jeśli chcesz to wpadnij na forum Lutowe mamy 2024 na babyboom :) jest tam już sporo dziewczyn z tym terminem. To będzie 6 tygodni i 4 dni o ile apka dobrze policzyła :)

  • Pyrolka Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 7 czerwca 2023, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam mocno kciuki żeby wszystko było dobrze u Ciebie ❤️ najgorsze teraz to czekanie na wizytę ...🙄

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2023, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, cieszę się że już tu jesteście 🙂 Nieśmiało i dość niepewnie chciałabym do Was dołączyć bo dopiero w poniedziałek mam pierwsze USG.31.05 zobaczyłam dwie kreski na teście. Ta ciąża nas zaskoczyła, ale bardzo pozytywnie, bo mamy już dwójkę dzieci, staraliśmy się o trzecie, ale niestety były tylko dwie ciąże biochemiczne 😞 po nich stwierdziliśmy, że chyba dwójka nam pisana i zaczęliśmy stosować antykoncepcję. Później miałam wycinana endometrioze z blizny po cc i prawie 1,5 roku byłam na lekach na endometrioze (na mnie działały jak antykoncepcja). Odstawiłam je pod koniec kwietnia, podobno pierwszy cykl miał być bezowulacyjny, ale nie doczekałam się miesiączki i nie mam pojęcia jak teraz liczyć te ciążę 🤭

  • eRKow. Autorytet
    Postów: 1033 1243

    Wysłany: 8 czerwca 2023, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja też się nieśmiało witam. Niedawno wyszedł test pozytywny, aplikacja termin podaje na 13 lutego. Jestem po dwóch stratach na etapie 8-10tc., Więc nie wiem jak długo tym razem się uda, ale teraz mam już od razu włączona heparynę, oby pomogła.

    MTHFR heteri
    PAI-1 homo

    💔24.07.2022 r. Aniołek. (7tc/10tc) [*] Sławek
    💔04.04.2023 r. Aniołek (8tc/10tc) [*] Józio
    ❤️ 02.02.2024 r. Feliks, 3370g, 54cm, 10pkt
    age.png
  • Basia.Czarna Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 9 czerwca 2023, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Bardo i eRkow :)
    Bardo mamy trochę wspólnego, bo ja też jestem właśnie w trzeciej ciąży i też z zaskoczenia.
    ERkow mam nadzieję, że tym razem będzie to spokojne 9 miesięcy ciąży. Chociaż jak dobrze liczyć, to już tylko 8;)

    Pyrolka do poniedziałku szybko zleci zobaczysz 🍀❤️
    Teraz się zastanawiam czy moja wizyta 28 czerwca to nie za późno trochę... Ostatnio byłam w 7 tygodniu. W pierwszej ciąży byłam o wiele za wcześnie i drugą wizytę miałam właśnie w 8 tygodniu. Rożne myśli chodzą po głowie i trochę stresu jest.


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2023, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basia.Czarna Ty masz wizytę 28.06 a ja właśnie zastanawiałam się czy ten poniedziałek to nie za wcześnie, ale w ostateczności przynajmniej dowiem się czy jest pęcherzyk i czy jest dobrze umiejscowiony. Objawy na szczęście mam, to mnie trochę uspokaja. Pobolewa mnie podbrzusze i piersi są większe i bolą.

    Pyrolka, czyli mamy razem wizytę w poniedziałek. Trzymam kciuki za same dobre wieści. I właśnie wczoraj odkryłam to forum, o który piszesz i tam rzeczywiście już mocno rozkręcone jest 🙂

  • Basia.Czarna Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 9 czerwca 2023, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za poniedziałkowe wizyty 🤞🍀 Muszę zerknąć na to drugie forum, nawet chyba kiedyś zakładałam tam konto ;)

  • Basia.Czarna Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 12 czerwca 2023, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapraszam może są jeszcze jakieś dziewczyny z terminem na luty?

    Dziewczyny dajcie znać jak po dzisiejszych wizytach.
    Ja dzisiaj jestem zmartwiona, bo od dwóch dni mam wysypkę na kolanach, dzisiaj zauważyłam, że przeniosła się też na łokieć i swędzi. Na początku antybiotyk, teraz wysypka. Odchodzę od zmysłów...

  • Pyrolka Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 13 czerwca 2023, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny.
    Byłam wczoraj u lekarza na usg i wygląda na to, że wszystko jest ok :) cieszę się tak na 90% bo słyszałam, że w pierwszych 3 miesiącach ciąża jest niepewna i dużo może się wydarzyć? Kolejna wizyta za miesiąc.

    eRKow. lubi tę wiadomość

  • eRKow. Autorytet
    Postów: 1033 1243

    Wysłany: 15 czerwca 2023, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W których tygodniach byłyście na 1 wizycie? Ja jeszcze czekam. Ale jestem po konsultacji immunologicznej i dodatkowo wdrożony encorton. Także od początku mam spore obstawienie lekami...

    MTHFR heteri
    PAI-1 homo

    💔24.07.2022 r. Aniołek. (7tc/10tc) [*] Sławek
    💔04.04.2023 r. Aniołek (8tc/10tc) [*] Józio
    ❤️ 02.02.2024 r. Feliks, 3370g, 54cm, 10pkt
    age.png
  • Basia.Czarna Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 16 czerwca 2023, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W pierwszej ciąży byłam jakoś 5+4,to było za wcześnie. Było tylko ciałko żółte. W drugiej w 7+2 i już był dzidziuś z bijącym serduszkiem, teraz będę dopiero w 8+2. Trochę późno, ale będę jeździć do lekarza aż 70 km, bo chcę tego który prowadził moją ostatnią ciążę, a w międzyczasie się przeprowadziłam. Widzę, że większość wybiera się jakoś w skończonym 6 tygodniu. A Ty eRKow kiedy się wybierasz?

    Pyrolka cieszę się, że wszystko w porządku :)

  • eRKow. Autorytet
    Postów: 1033 1243

    Wysłany: 16 czerwca 2023, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Że względu na wyjazd służbowy dopiero będę mogła iść 26 czerwca na wizytę. To będzie 7+4, mam nadzieję że wszystko będzie dobrze i wytrzymam do tego czasu.

    MTHFR heteri
    PAI-1 homo

    💔24.07.2022 r. Aniołek. (7tc/10tc) [*] Sławek
    💔04.04.2023 r. Aniołek (8tc/10tc) [*] Józio
    ❤️ 02.02.2024 r. Feliks, 3370g, 54cm, 10pkt
    age.png
  • Rybkaa Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 18 czerwca 2023, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim i oczywiscie gratulacje :D
    Spodziewam się właśnie 3 dziecka, na pokladzie 5 latek i 3 latka :) Termin wychodzi mi na 22.02 :) Za 3 tygodnie pójdziemy na pierwsze usg i oby posłuchać serduszka <3

  • Basia.Czarna Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 19 czerwca 2023, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Rybkaa :)
    Ja też jestem właśnie w 3 ciąży a na stanie mam 3,5 i 1,5 rocznika. Trochę martwię się jak chłopcy zareagują na rodzeństwo bo po drugim porodzie starszy synek cięzko przeżył pojawienie się brata. Jak było u Ciebie? Życzę spokojnej ciąży :)

    ERkow myślę, że 7+4 to dobry czas na wizytę. Wszystko już powinno być ładnie widać ,łączbie z serduszkiem.

  • Olinka1329 Przyjaciółka
    Postów: 79 49

    Wysłany: 20 czerwca 2023, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny!
    Jeżeli pozwolicie, to ja też się przyłączę. Pierwszy test zrobiłam tydzień temu w środę i do wczoraj wieczorem żyłam w ciągłym stresie, bo to moja 3 ciąża w tym roku... Obie poprzednie zakończyły się w 5 tygodniu przy becie 25 i 50...
    wynik z wczoraj to 830, więc trochę odetchnęłam i nawet trochę spałam w nocy, ale idę dzisiaj do lekarza sprawdzić, czy to nie jest ciaża pozamaciczna (jeżeli coś będzie widać) i zapytać o suplementację progesteronu, bo przy pierwszym badaniu wyszedł bardzo niski (13.7)
    Nie chcę się jeszcze cieszyć, ale pomału oswajam się z myślą, że może być dobrze.

    Rybkaa lubi tę wiadomość

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ