LUTOWE serduszka 2020
-
WIADOMOŚĆ
-
Dariah wrote:Zulka
Ah to tak często jest ze jak się jedzie z marnym nastawieniem okazuje się ze wraca się obładowana po pachy
Fajnie ze udało się złowić tyle rzeczy
Ja dziś zrobiłam pierwsze pranie dla Teosia
Muszę w związku z tym wysłać męża po szafę hehe
Co bym miała gdzie to pochować
Pewnie w weekend pojedzie -
. Raga . wrote:Ja również nie szczepiła córki, ale też nie chodziła do żłobka....ogólnie co roku jest epidemia ospy w przedszkolu i zawsze mam nadzieję, że złapie, ale do tej pory nie wiem jakim cudem ale się uchowała
JA osobiście przechodziłam w wieku 16 lat...i miałam dosłownie 6 krostek.
co roku jest "epidemia" ospy
jeszcze nie miala... Raga ., ZakręconaOna lubią tę wiadomość
09.09.2016 2860g szcześcia i 48cm do całowania ♡♡
20.02.2020 3370 g szczęścia i 54 cm do całowania ❤️❤️
-
aprill wrote:Dariah ja dziś wizyta po południu. Ciekawa jestem co dr powie bo zawsze miałam wyniki moczu idealne a tu nagle wyniki się pogorszyły i nawet jakieś nieliczne bakterie się pojawiły
Jeszcze co do szczepień to byłam przekonana że na ospę jest obowiązkowe a wg kalendarza okazuje się że nie... ale na ospę to chyba warto zaszczepić? Czy nie?
Nie wiem czy my będziemy szczepic, przed nami jeszcze zaległe jedne pneumokoki i priorix. Osobiście zgadzam się z naszą Panią dr, że szczepienie to jest zasadne gdy dziecko przed ukończeniem 3 lat idzie do zlobka/przedszkola, bo maluchy źle przechodzą ospe. Tak samo w sytuacji gdzie jest w domu dziecko w wieku przedszkolnym, a rodzice zaplanowali drugą dzidzie, mama nie chorowala w dzieciństwie. Ja i mój brat odchorowalismy ospe na początku podstawówki A z nami nasz ojciec, my po 2 tyg wszystko ok a on prawie się przekręcil.Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 listopada 2019, 13:16
-
Dariah wrote:Moja chodziła do zlobka i teraz do przedszkola
co roku jest "epidemia" ospy
jeszcze nie miala..mial 9 miesiecy jak sie zarazil gdzies ospa i Ja dostal
Jeszcze pamietam do dzis jak w Uk mowili , ze to nie ospa . Cos go uczulilo , polecialam z dzieckiem do Polski na chrzciny bo robilismy, po chrzcinach jak mi go wysypalo to biegiem byl lekarz i Ona matko boska ospa w poznym stadium juz . Teraz sie troche juz smieje bo Tesciu nie przechodzil nigdy i obsrany za.przeproszeniem po pachy byl 😂 przeczekalismy okres choroby i wrocilismy do domu .
Moj syn ani goraczki, ani zlego samopoczucia nie mial nic a nic ! Zdrowy ale wysypany i to lekko tez .
Moj maz za to jak mial 11 lat to dostal ospe , on przeszedl Ja tak , ze boziu ... dostal zapalenie opon mozgowych , lezal w szpitalu . No koszmar ... -
Edith wrote:Ja byłam przekonana, że ospy nie przechodziłam, bo mama nie przypomina sobie, żebym chorowała, ale teraz z racji posiadania małych dzieci zbadałam przeciwciała i okazało się, że mam odporność. Widocznie przeszłam bezobjawowo.
moj syn przesz3dl bezobjawowo , Ja np. Majac 11 lat - jakos tak . Przeszlam ospe z mega wysypem ale bez wiekszych objawow .
. Raga . lubi tę wiadomość
-
Dziewczyny, planuję zakup wózka espiro next, dajcie znać gdzie kupiłyście ten wózek i za ile?
11.06.2019 - 2 FET - 4.1.1 - 8 dpt -85,7 ; 10 dpt- 230 ; 24 dpt ❤
26.02.2020 córeczka 3,583 kg❤❤❤
25.05.2019 [*] 4t1d cb
21.02.2019 - 1 FET- 5.2.2 - 8 dpt -89,6 ; 11 dpt-239 ; 23 dpt- 13855 ; 28.03.2019 7t 1d [*]
22.10.2018 - ET
X 2018 - II in vitro ICSI ❄️ ; IX 2018 - I in vitro ICSI ;
2016 - 2017 - 5 x IUI
05.03.2014 - (*) 6t3d cp
MTHFR - układ homozygotyczny ; PAI-1 - układ heterozygotyczny -
A mnie od w wczoraj znowu boki krocze i pachwiny. Miałam iść dzisiaj pooglądać wózki ale serio, nie mam mocy chodzić
W piątek wizyta więc powiem O tym ginowi, ale ostatnio jakis miesiąc temu też miałam takie bóle i po kilku dniach przeszło33👧 37🧑 🐈🐈⬛🐈
💕2014👰♂️🤵2018
👨👩👧 02.2020 nasza mała Zuzia (12cs)
11 cs!🤞⏳️do marca
💊 naturell: folian, B12, omega-3, koenzym Q10; d3 i k2, selen
🔬08.24 - morfo, mocz, transaminaza, ferrytyna, cholesterol hdl, ldl ✅️kwas foliowy, b12☑️
🔬08.24 - usg piersi, cytologia płynna✅️
🔬11.24 - TSH, T4, anty TPO, anty TG ✅️badania 2-5dc ✅️ Wit. D3 52✅️ Badanie nasienia✅️
8dpo - prog + estradiol✅️
Cholesterol, IO, Nadwaga ❌️ -
Darrika wrote:A mnie od w wczoraj znowu boki krocze i pachwiny. Miałam iść dzisiaj pooglądać wózki ale serio, nie mam mocy chodzić
W piątek wizyta więc powiem O tym ginowi, ale ostatnio jakis miesiąc temu też miałam takie bóle i po kilku dniach przeszło -
nick nieaktualnyZmęczenie materiału? Ooo tak, mam wrażenie, że życie codzienne mnie przerasta.Chodzę zmęczona, a przez to rozdrażniona. Dobija mnie ta listopadowa pogoda( no dobra, wczoraj było wręcz wiosennie, ale dziś znowu kicha).
Co do bólu krocza- jak wstaję rano z łóżka to mam wrażenie, że cała tam na dole momentalnie puchnę i naprawdę boli. Mija jak rozchodzę, po kilku minutach. Ból pojawia się też po dłuższym siedzeniu.
A z ruchami miałam podobnie, aż do soboty. Mam łożysko na przedniej ścianie i ruchy były odczuwalne, ale bywały dni spokoju. Wtedy czułam zamiast kopniaków takie delikatne wiercenie. Od kilku dni ruchy są tak wyraźne, że nie mogę się skupić na niczym tylko na wygibasach małej. A jak kopnie to z grubej rury.Poprzedniej nocy pierwszy raz zbudziły mnie jej ruchy Teraz mam 28t2d więc może u Ciebie niedługo się malec rozkręci😊Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 listopada 2019, 16:46
-
gusiaa wrote:Jezu dziewczyny jakie ja mam zmęczenie materiału;( No nie mogę się ogarnąć
Jeszcze ta zakichana choroba ... dzis z goraczka 38.6 jestemcisnienie w oczach mam takie , ze az mi mdlo i ciemno momentami ale kurde cisnienie 114/74/84 . Siedze , z doskoku robie obiad i herbaty musze sie napic bo mnie az w klatce cisnie .
-
nick nieaktualnyZakręconaOna wrote:Tak ;(
Jeszcze ta zakichana choroba ... dzis z goraczka 38.6 jestemcisnienie w oczach mam takie , ze az mi mdlo i ciemno momentami ale kurde cisnienie 114/74/84 . Siedze , z doskoku robie obiad i herbaty musze sie napic bo mnie az w klatce cisnie .
-
Co do nie mocy to jako takiej nie mam
Ale...plecy zaczynaja bolec przy dłuższym staniu / chodzeniu
Jak wstaje z łóżka / kanapy to jak 90-letnia staruszka
No i staje się coraz powolniejsza
Mój Teos tez ma czasami spokojniejsze dni
. Raga . lubi tę wiadomość
09.09.2016 2860g szcześcia i 48cm do całowania ♡♡
20.02.2020 3370 g szczęścia i 54 cm do całowania ❤️❤️
-
nick nieaktualny