X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne LUTOWE serduszka 2020
Odpowiedz

LUTOWE serduszka 2020

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2019, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gagaga wrote:
    Dziewczyny, żegnam się. Puste jajo. Jestem w szpitalu.

    Życzę Wam powodzenia.

    Trzymaj się mocno!
    Bardzo mi przykro.

  • Qastera Autorytet
    Postów: 281 317

    Wysłany: 17 czerwca 2019, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja jestem chyba jedyna osobą, która wgl nie przejmuje się wagą w ciąży i nie mam zamiaru przezywać każdego kg... Bez przesady dziewczyny :)

    Zrzucimy:)

    U mnie dalej dramat- nic nie jem i wymiotuje nawet od mycia zębów :(

    . Raga ., Scintilla lubią tę wiadomość

    wniddf9h3z94xhvt.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 17 czerwca 2019, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gagaga strasznie mi przykro ;( trzymajcie sie kochana .


    LaBelle Ja bylam przed ciaza na diecie i schudlam 37 kg . W ciazy zaczelam jesc przenice ktorej nie uzywalam pol roku wczesniej itp ... tylam okropnie duzo i szybko . Lekarz mowil ze to efekt jojo bo w ciazy zaczelam jesc to czego dawno organizm nie dostawal i stad takie przytycie . I to nie tyle ze jadlam na umur duzo tylko zwyczajnie . Taki mam organizm normalnie ze zjem bulke a mam 2 kg zaraz na plusie . Powaznie i przez to mam jak Ruda ..kazdy kilogram.to.porazka i nerwy

    LaBellePerle lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 17 czerwca 2019, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qastera wrote:
    To ja jestem chyba jedyna osobą, która wgl nie przejmuje się wagą w ciąży i nie mam zamiaru przezywać każdego kg... Bez przesady dziewczyny :)

    Zrzucimy:)

    U mnie dalej dramat- nic nie jem i wymiotuje nawet od mycia zębów :(
    Z jednej strony tak z drugiej niekoniecznie . Jak ktos zawsze mial problem z samoakceptacja i wiecznie byl na dietach zeby wygladzch chcoiaz dobrze a nie wychodzilo ;)
    Ja nie placze nad kg w ciazy a poza nia ... w ciazy nieuniknione jest przytycie . Licze zwyczajnie na to ze nie bedzie to tak wiele jak w ciazy z synem

    . Raga . lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 17 czerwca 2019, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qastera wrote:
    To ja jestem chyba jedyna osobą, która wgl nie przejmuje się wagą w ciąży i nie mam zamiaru przezywać każdego kg... Bez przesady dziewczyny :)

    Zrzucimy:)

    U mnie dalej dramat- nic nie jem i wymiotuje nawet od mycia zębów :(
    Co do wymiotow takich to mega wspolczuje ale i zarazem rozumiem . Mialam identyko z synem w ciazy az do dnia przed porodem . Jaki to byl koszmar :(


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2019, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona, ja gdybym nie ćwiczyła i nie pilnowała normalnie co jem to pewnie ważyłabym pomad 100 kg, taka moja natura, że tyję od połknięcia powietrza niemalże.
    Hormony zawsze w normie, więc chyba genetyka, bo mój tato jest otyły.

    Więc rozumiem jak to z tymi kilogramami jest.
    Ale tak jak pisałyśmy, po urodzeniu bierzemy wózek i pchamy maratony :D

    ZakręconaOna lubi tę wiadomość

  • Fruzia85 Autorytet
    Postów: 364 477

    Wysłany: 17 czerwca 2019, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gagaga wrote:
    Dziewczyny, żegnam się. Puste jajo. Jestem w szpitalu.

    Życzę Wam powodzenia.
    Strasznie smutno😢
    Nie ma juz szans? Trzymaj się. Ja jeszcze nie bylam u lekarza i ryje się..

    ex2bdf9hbfpg3rt5.png

    3i49k6nlyja0did5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 17 czerwca 2019, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda25 wrote:
    Zakręcona, ja gdybym nie ćwiczyła i nie pilnowała normalnie co jem to pewnie ważyłabym pomad 100 kg, taka moja natura, że tyję od połknięcia powietrza niemalże.
    Hormony zawsze w normie, więc chyba genetyka, bo mój tato jest otyły.

    Więc rozumiem jak to z tymi kilogramami jest.
    Ale tak jak pisałyśmy, po urodzeniu bierzemy wózek i pchamy maratony :D
    Ja identyko . Przejde obok paczka w sklepie i mam juz na plusie pare kg . Z tym ze Ja mam mase hormonow zlych ktore lecze lekami i gowno daje ;)


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Darrika Autorytet
    Postów: 1199 924

    Wysłany: 17 czerwca 2019, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gagaga - tak cholernie mi przykro... trzymaj się kochana!

    Ja dzisiaj na 3 betę pojechałam i tokso, wyniki po 15. Jak będzie ok to już chyba sobie odpuszczę, męczy mnie to jeżdżenie, ale z drugiej strony wizyta dopiero 3 lipca...

    Pierwsze dziecko, dziewczynka, 28 lat
    609a032c5d.png
  • Martek&M Autorytet
    Postów: 816 664

    Wysłany: 17 czerwca 2019, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gagaga wrote:
    Dziewczyny, żegnam się. Puste jajo. Jestem w szpitalu.

    Życzę Wam powodzenia.

    Strasznie mi przykro :(

    0d1yflw1hjz2sp8e.png
    ❤️Mikuś❤️
    relgjw4z4aumzjx4.png
    ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2019, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przed pierwszą ciąża wazylam 57, przytylam do 69, 3 tygodnie po porodzie wazylam 56, dieta A po 3 miesiącach wróciłam do regularnych treningów. Teraz waze niestety o 4 więcej bo po raz setny padla mi tarczyca. Zobaczymy jak będzie dalej. W każdym razie trzymam diete bo poprzednio miałam cukrzyce. Ależ synek daje mi dziś popalić. Wychodzi siódmy ząbek i jest dramat A mąż właśnie skończył urlop. Dobrze że dziś się ochodziło. Trochę nie w czas pomyśleliśmy o założeniu klimatyzacji chociaż na piętrze domu i termin dopiero na koniec sierpnia 😔

  • dianka788 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 17 czerwca 2019, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Podczytuje Was od pewnego czasu. Dzis jestem 20dpt. Mam do Was pytanie. Od poczatku mialam takie bole jak na okres, ale ostatnio sa one ciagle bez ustanku. Czy to normalne? Jak na razie wszystko jest ok z beta i usg.

  • ppieguskaa Autorytet
    Postów: 938 1066

    Wysłany: 17 czerwca 2019, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dianka788 wrote:
    Hej dziewczyny! Podczytuje Was od pewnego czasu. Dzis jestem 20dpt. Mam do Was pytanie. Od poczatku mialam takie bole jak na okres, ale ostatnio sa one ciagle bez ustanku. Czy to normalne? Jak na razie wszystko jest ok z beta i usg.

    Jesli nee pojawiło się krwawienie.. Aa ból nee zamienił się na mocny hmm i na taki skurczowy myślę, że ok.
    Możesz zacząć brać magnez..

    4018d16ae9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2019, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dianka788 wrote:
    Hej dziewczyny! Podczytuje Was od pewnego czasu. Dzis jestem 20dpt. Mam do Was pytanie. Od poczatku mialam takie bole jak na okres, ale ostatnio sa one ciagle bez ustanku. Czy to normalne? Jak na razie wszystko jest ok z beta i usg.
    A miałaś transfer zaraz po punkcji? Ja miałam ból brzucha non stop od punkcji aż do końca 10 tygodnia ciąży.

  • LaBellePerle Autorytet
    Postów: 1981 3236

    Wysłany: 17 czerwca 2019, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ale się zestresowałam tym pustym jajem płodowym :( boję się, że i mnie to może czekać. No ale robiłam progesteron i 7 dni po owulacji wyszedł 19,77 a to chyba świadczy o dobrej jakości komórce...?

    preg.png


    17.04.2023 14:00 - Amelia, 4060g, 51 cm SN
    14.10.2021 13:54 - Oliwia, 4150g 53cm SN
    27.09.2020 0:55 - Wiktoria, 1150g, 36 cm CC

    "Nie ma takiego cierpienia, którego miłość nie byłaby w stanie uleczyć"


    9.10.2018 biochem.
    10.02.2019 18tc (*) Oliwia
    3.10.2019 20tc (*) Gabriela
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2019, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LaBellePerle, ja też się boję.
    Ale lekarz nic mi nie mówił o badaniu progesteronu.

    Dziewczyny, ja nie wiem czy to przez pogodę, ale strasznie czuję się zmęczona, boli mnie głowa i nie mam siły wstać z łóżka.

  • LaBellePerle Autorytet
    Postów: 1981 3236

    Wysłany: 17 czerwca 2019, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda25 wrote:
    LaBellePerle, ja też się boję.
    Ale lekarz nic mi nie mówił o badaniu progesteronu.

    Dziewczyny, ja nie wiem czy to przez pogodę, ale strasznie czuję się zmęczona, boli mnie głowa i nie mam siły wstać z łóżka.


    ja sama zbadałąm 7 dni po owulacji, wtedy jeszcze nawet nie wiedziałam, że jestem w ciąży

    preg.png


    17.04.2023 14:00 - Amelia, 4060g, 51 cm SN
    14.10.2021 13:54 - Oliwia, 4150g 53cm SN
    27.09.2020 0:55 - Wiktoria, 1150g, 36 cm CC

    "Nie ma takiego cierpienia, którego miłość nie byłaby w stanie uleczyć"


    9.10.2018 biochem.
    10.02.2019 18tc (*) Oliwia
    3.10.2019 20tc (*) Gabriela
  • Fruzia85 Autorytet
    Postów: 364 477

    Wysłany: 17 czerwca 2019, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety ale do 12 tygodnia wszystko sie może wydarzyć. To bardzo brutalne ale selekcja naturalna. Choc przykre to jest natura. Kazda z nas niesamowicie kocha juz swoje Maleństwo i marzy o tym zeby wszystko dobrze sie skonczylo ale my nie mamy na to wpływu

    ZakręconaOna, . Raga . lubią tę wiadomość

    ex2bdf9hbfpg3rt5.png

    3i49k6nlyja0did5.png
  • baksia Autorytet
    Postów: 1489 1316

    Wysłany: 17 czerwca 2019, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Cieszę się, ze jest Was coraz więcej ! Trzymam za wszystkie kciuki!

    Gagaga - bardzo mi przykro Kochana 😢 wiem doskonale co czujesz... u mnie już po wszystkim. Tydzień się oczyszczało... jutro albo 26.06 idę na wizytę aby sprawdzić czy wszystko się oczyściło. Obym nie musiała mieć zabiegu.
    My na razie robimy przerwę w staraniach. Robimy badania i mam nadzieje, ze będziemy mogli zacząć starania od września/października.

    Jeśli chodzi o puste jajo to tu tylko usg pokaże... beta była ok tylko w sumie 4 miała niższy przyrost. A progesteron miałam 24 a i tak brałam duphaston..

    Starajcie się nie stresować. Niestety co ma być to będzie... tak jak Fruzia85 pisze do tego 12 tyg wszystko może się wydarzyć :(
    Ale trzeba wierzyć, ze będzie dobrze !
    Trzymam kciuki i życzę wszystkim nuuuudnych ciąż ! ❤️

    LaBellePerle, Mimi92 lubią tę wiadomość

    iv09ej28y92h7fp1.png
    23.03.2019 Aniołek ❤️ - 9 tc Poronienie zatrzymane
    6.06.2019 - puste jajo płodowe
    12.11.2019 Aniołek ❤️ - 8tc poronienie zatrzymane
    Problemy immunologiczne-szczepienia limfocytami
    Pomorskie
  • LaBellePerle Autorytet
    Postów: 1981 3236

    Wysłany: 17 czerwca 2019, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już straszliwie chciałabym być po pierwszej wizycie, ale wiem, że na tym etapie to i tak nic nie widać tym bardziej, że miałam późną owulację :(

    preg.png


    17.04.2023 14:00 - Amelia, 4060g, 51 cm SN
    14.10.2021 13:54 - Oliwia, 4150g 53cm SN
    27.09.2020 0:55 - Wiktoria, 1150g, 36 cm CC

    "Nie ma takiego cierpienia, którego miłość nie byłaby w stanie uleczyć"


    9.10.2018 biochem.
    10.02.2019 18tc (*) Oliwia
    3.10.2019 20tc (*) Gabriela
‹‹ 48 49 50 51 52 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ