X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne LUTOWE serduszka 2020
Odpowiedz

LUTOWE serduszka 2020

Oceń ten wątek:
  • . Raga . Autorytet
    Postów: 660 608

    Wysłany: 1 czerwca 2019, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Foto_Anna wrote:
    Cieszę cieszę, ale beta spędza mi sen z powiek. Przy tak niskich ilościach bywają większe przyrosty zazwyczaj...

    Przyznam się - właśnie upuściłam krew :D Proszę o kciuki, wariuję.

    Wynik po 16.

    PS. Czy już pochwaliłyście się ciążą rodzicom? Rodzeństwu? Koleżankom?
    U nas rodzice jeszcze nic nie wiedzą, ale siostra i koleżanki są na bieżąco od pierwszego testu :)

    Oprócz męża nie wie nikt.
    W mojej drugiej ciąży powiedziałam rodzicom w 9 tygodniu...a tydzień później dowiedziałam się, że serduszko przestało bić. To był mocny cios i dla mnie i dla rodziców.

    Póki co milcze jak najdłużej.

    24.04.2013 - córeczka GABRYSIA
    l22nqps6d3q4as05.png
  • . Raga . Autorytet
    Postów: 660 608

    Wysłany: 1 czerwca 2019, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate86 wrote:
    Hej dziewczyny,
    1sza beta 952
    2ga beta 2244

    My staraliśmy się o pierwsze dziecko 6 lat, teraz mała ma prawie 14 miesięcy,jest mega wymagająca, ale postanowiliśmy że będziemy próbować z drugim.

    Ciążę będę prowadzić prywatnie ( pakiet z medicover) i na NFZ - u nas lekarz robi usg na każdej wizycie


    Pięknie,że tak szybko się Wam udało z drugą ciąża :)!!!

    24.04.2013 - córeczka GABRYSIA
    l22nqps6d3q4as05.png
  • . Raga . Autorytet
    Postów: 660 608

    Wysłany: 1 czerwca 2019, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudyLis wrote:
    Piąteczka dziewczyny, ja - śpioch potrafiący w weekend spać po 10h teraz budzę się przed mężem, 5-6 rano i oczy jak pięć złotych 🤣


    Haha czyli objawy mamy podobne :) i jeszcze te wedrówki do toalety bo ciągle chce się siku ;)

    RudyLis lubi tę wiadomość

    24.04.2013 - córeczka GABRYSIA
    l22nqps6d3q4as05.png
  • Foto_Anna Autorytet
    Postów: 549 965

    Wysłany: 1 czerwca 2019, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    . Raga . wrote:
    Oprócz męża nie wie nikt.
    W mojej drugiej ciąży powiedziałam rodzicom w 9 tygodniu...a tydzień później dowiedziałam się, że serduszko przestało bić. To był mocny cios i dla mnie i dla rodziców.


    Mieliśmy IDENTYCZNIE w 2015 r. ...

    zem3anlikdzagrk5.png

    Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2019, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Foto_Anna wrote:
    Cieszę cieszę, ale beta spędza mi sen z powiek. Przy tak niskich ilościach bywają większe przyrosty zazwyczaj...

    Przyznam się - właśnie upuściłam krew :D Proszę o kciuki, wariuję.

    Wynik po 16.

    PS. Czy już pochwaliłyście się ciążą rodzicom? Rodzeństwu? Koleżankom?
    U nas rodzice jeszcze nic nie wiedzą, ale siostra i koleżanki są na bieżąco od pierwszego testu :)


    Daj znać!
    Ja powiedziałam mężowi i mamie, bo zadzwoniłam do niej z płaczem że się boje

  • ann1109 Autorytet
    Postów: 694 328

    Wysłany: 1 czerwca 2019, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Foto_Anna ja robiłam betę tylko raz żeby potwierdzić, że to ciąża i raczej nie będę powtarzać. W poprzedniej ciąży robiłam kilka razy betę, bo źle przyrastała i tyle stresu przeżyłam co głowa mała. A okazało się, że ciąża była bliźniacza i jeden zarodek obumarł. W tej ciąży podchodzę do wszystkiego pozytywnie i mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku :)

    . Raga ., RudyLis, kaniczynka lubią tę wiadomość

    bl9cdf9h7ig7cn2w.png

    0d1y3e3kell4i8z5.png


    Aniołek (*) 7 tc 23.06.2019
    Cb 12.2019
  • . Raga . Autorytet
    Postów: 660 608

    Wysłany: 1 czerwca 2019, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Foto_Anna wrote:
    Mieliśmy IDENTYCZNIE w 2015 r. ...

    Dlatego teraz milczę :) i myślę że do 11-12 tygodnia dam radę nie pisnąć.

    24.04.2013 - córeczka GABRYSIA
    l22nqps6d3q4as05.png
  • martakam Autorytet
    Postów: 562 773

    Wysłany: 1 czerwca 2019, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Foto_Anna wrote:
    Cieszę cieszę, ale beta spędza mi sen z powiek. Przy tak niskich ilościach bywają większe przyrosty zazwyczaj...

    Przyznam się - właśnie upuściłam krew :D Proszę o kciuki, wariuję.

    Wynik po 16.

    PS. Czy już pochwaliłyście się ciążą rodzicom? Rodzeństwu? Koleżankom?
    U nas rodzice jeszcze nic nie wiedzą, ale siostra i koleżanki są na bieżąco od pierwszego testu :)

    Ja też po krwi 😂 wynik pewnie też po 16. Ostatnią betę robiłam w poniedziałek i chciałam zobaczyć, czy jest już powyżej 1000.
    My rodzicom mówimy za tydzień. Cześć znajomych już wie, bo na długo oczekiwanej imprezie byłam bezalkoholowa i szybko się domyślili :)

    Gagaga, baksia lubią tę wiadomość

    qb3c4z173dm8368h.png
    qb3c3e5e4rtuompq.png
  • baksia Autorytet
    Postów: 1489 1316

    Wysłany: 1 czerwca 2019, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za bety !

    U nas wie tylko moja mama i mama M i moja koleżanka która jest lekarzem i chciałam zapytać o jedno badanie wiec musiałam jej powiedzieć żeby mi doradziła.
    Ja chciałabym tak wytrzymać do 10/11 tc. Niech minie ten najgorszy czas.

    Ja tez latam co chwile do łazienki 😣 tym bardziej, ze staram się pic dużo wody..

    . Raga ., Foto_Anna lubią tę wiadomość

    iv09ej28y92h7fp1.png
    23.03.2019 Aniołek ❤️ - 9 tc Poronienie zatrzymane
    6.06.2019 - puste jajo płodowe
    12.11.2019 Aniołek ❤️ - 8tc poronienie zatrzymane
    Problemy immunologiczne-szczepienia limfocytami
    Pomorskie
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 1 czerwca 2019, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :)
    Mozna do Was dolaczyc ?

    baksia, . Raga ., Gagaga, Foto_Anna, ann1109, Kate86 lubią tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • baksia Autorytet
    Postów: 1489 1316

    Wysłany: 1 czerwca 2019, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Witam :)
    Mozna do Was dolaczyc ?

    Pewnie ! Witaj ☺️
    Powiedz coś o sobie :D w którym tyg jesteś, kiedy masz wizytę? Masz jakieś objawy ? :D

    . Raga . lubi tę wiadomość

    iv09ej28y92h7fp1.png
    23.03.2019 Aniołek ❤️ - 9 tc Poronienie zatrzymane
    6.06.2019 - puste jajo płodowe
    12.11.2019 Aniołek ❤️ - 8tc poronienie zatrzymane
    Problemy immunologiczne-szczepienia limfocytami
    Pomorskie
  • . Raga . Autorytet
    Postów: 660 608

    Wysłany: 1 czerwca 2019, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Witam :)
    Mozna do Was dolaczyc ?


    Nie ma co pytać :) Zapraszamy :)

    24.04.2013 - córeczka GABRYSIA
    l22nqps6d3q4as05.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 1 czerwca 2019, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baksia wrote:
    Pewnie ! Witaj ☺️
    Powiedz coś o sobie :D w którym tyg jesteś, kiedy masz wizytę? Masz jakieś objawy ? :D
    A wiec , jestem starym weteranem na ovu hehe . :D Jestem mama chlopca 3.5 letniego .
    Co do tygodnia ciazy to obstawiam tak 4 + ? ale ile dni ciezko stwierdzic poniewaz dziwna sytuacja u mnie wynikla.
    Ja nie staralam sie w tym miesiacu bo bylam pewna ze owulacji calkowity brak jest . Strasznie przy nich cierpie , mam raz na ruski rok je . Do rzeczy ... bylam pewna ze nie ma bo jak sa wystepuja w 23 dc zawsze !:D gdy nie ma ich wiadomo ni0gdy nie wiem kiedy bede miala okres znow . A ostatnio mialam 18.04

    Owulacja obstawiam musiala byc ok 30dc bo na dzien dzisiejszy mam 46 dc .
    Zrobilam z czystej ciekawosci test i z wielkim szokiem odczytalam ppzytywny wynik . Szok , poplakalam sie bo zaliczylam tzw wpadke z mezem hahahaha choc bardzo chcielismy drugiego babelka ale mnie ciagle cos na drodze stawalo . Zaczelismy sie starac w styczniu tego roku w marcu kwietniu lipa jak pisalam bo wiecznie cos i nagle maj okazal sie trafiony jak przestalismy myslec o staraniach w ogole ... naszykowalismy sie na start na czerwiec . Czekalismy na okres gahaha :D maz skakal z radosci jak dziecko jak sie dowiedzial

    Co do wizyty to dopiero w poniedziek ide sie zapisac na wizyte do poloznej . Dostane potwierdzenie to wtedy sie dowiem ( mieszkam w uk ;p ) . Takze no ... obcjonalnie mozna zalozyc ze mam 4 t1d ale wszystko mi sie potwierdzi na usg jak to dokladnie jest bo bladego pojecia nie mam . :D

    Objawow nie mam zadnych , procz braku okresu no i moze troche senna bardziej jestem . Wczesnie dosc chce mi sie spac za to wstaje ostatnio codziennie ok 3 w nocy wyspana :/ w weekend jak dzis dospalam do 6.20 ale jak w tyg do pracy chodze to o 4.20 normalnie wstaje wiec rzadko dospie wiecej doleze haha.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 czerwca 2019, 16:38

    . Raga ., annkaa lubią tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 1 czerwca 2019, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O ciazy z synem dowiedzialam sie w 7 tygodnia ciazy , w sumie na koncowce 7 tygodnia wiec odrazu mialam rzyganko calodniowe i calonocne az leki bralam na to ktore wielkie g dawaly ... do dnia przed porodem wymiotowalam . Piersi pelne byly i sutki bolace , nie moglam jesc miesa wrecz wachac patrzec nic . Odrazu bylo wc ... i pamietam w ciazy z synem mialam to samo co teraz czuje sie zaczyna . Szlam spac z kurami i z nimi wstawalam hahaha

    Foto_Anna, . Raga . lubią tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • martakam Autorytet
    Postów: 562 773

    Wysłany: 1 czerwca 2019, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręcOna, super niespodzianka! Gratulacje i witaj u nas :)
    Ja mam wynik bety, w poniedziałek 390 a dzisiaj 3378! Wielki przerost. Według kalkulatora średni dwudniowy przyrost 133%.

    Gagaga, Foto_Anna, ZakręconaOna, . Raga ., baksia lubią tę wiadomość

    qb3c4z173dm8368h.png
    qb3c3e5e4rtuompq.png
  • Bożenka Autorytet
    Postów: 1031 841

    Wysłany: 1 czerwca 2019, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny mogę dołączyć? 30 maja zobaczyłam drugą kreskę. Wczoraj czyli 31 dc beta wyszła 40. Martwię się, że jest za niska. Jutro jadę do sąsiedniej miejscowości powtórzyć. Mam nadzieję, że zrobią mi badanie, skoro laboratorium jest całodobowe.
    Dodam jeszcze, że na teście druga kreska była słaba, dzisiaj powtórzyłam test i jest troszkę ciemniejsza,ale nie znacznie. Już nie wiem co myśleć... Umawiać się już do ginekologa czy poczekać jeszcze z dwa tygodnie?

    Foto_Anna, ann1109 lubią tę wiadomość

    7u2243r85d8tvjp3.png
    nqtk2n0axl4m779s.png
  • Foto_Anna Autorytet
    Postów: 549 965

    Wysłany: 1 czerwca 2019, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale fajnie, że jest nas co raz więcej! <3

    Ja też mam wynik bety z dziś:

    11 dpt beta-HCG 76 mIU/ml
    13 dpt beta-HCG 183 mIU/ml
    15 dpt beta-HCG 347 mIU/ml (wczoraj)
    16 dpt beta-HCG 517 mIU/ml (dziś -średni dwudniowy przyrost 121.9% )

    Wczoraj wpadłam w panikę, że zbyt mały przyrost. Czy mogę być spokojniejsza Waszym zdaniem?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 czerwca 2019, 18:41

    Kate86, baksia lubią tę wiadomość

    zem3anlikdzagrk5.png

    Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić :)
  • Bożenka Autorytet
    Postów: 1031 841

    Wysłany: 1 czerwca 2019, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Foto_Anna wrote:
    Ale fajnie, że jest nas co raz więcej! <3

    Ja też mam wynik bety z dziś:

    11 dpt beta-HCG 76 mIU/ml
    13 dpt beta-HCG 183 mIU/ml
    15 dpt beta-HCG 347 mIU/ml (wczoraj)
    16 dpt beta-HCG 517 mIU/ml (dziś -średni dwudniowy przyrost 121.9% )

    Wczoraj wpadłam w panik,ę, że zbyt mały przyrost. Czy mogę być spokojniejsza Waszym zdaniem?

    Moim zdaniem możesz być spokojniejsza. Ładnie przyrasta 😊❤️

    Foto_Anna lubi tę wiadomość

    7u2243r85d8tvjp3.png
    nqtk2n0axl4m779s.png
  • martakam Autorytet
    Postów: 562 773

    Wysłany: 1 czerwca 2019, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bożenka wrote:
    Cześć dziewczyny mogę dołączyć? 30 maja zobaczyłam drugą kreskę. Wczoraj czyli 31 dc beta wyszła 40. Martwię się, że jest za niska. Jutro jadę do sąsiedniej miejscowości powtórzyć. Mam nadzieję, że zrobią mi badanie, skoro laboratorium jest całodobowe.
    Dodam jeszcze, że na teście druga kreska była słaba, dzisiaj powtórzyłam test i jest troszkę ciemniejsza,ale nie znacznie. Już nie wiem co myśleć... Umawiać się już do ginekologa czy poczekać jeszcze z dwa tygodnie?
    Hej Bożenka! Beta jak najbardziej w normie, nie musi od razu wynosić ponad 100. Po prostu wczesna ciąża. Ile dni po owu jesteś?

    ZakręconaOna lubi tę wiadomość

    qb3c4z173dm8368h.png
    qb3c3e5e4rtuompq.png
  • Bożenka Autorytet
    Postów: 1031 841

    Wysłany: 1 czerwca 2019, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martakam wrote:
    Hej Bożenka! Beta jak najbardziej w normie, nie musi od razu wynosić ponad 100. Po prostu wczesna ciąża. Ile dni po owu jesteś?

    Najgorsze jest to, że sama już nie wiem, bo test owu wyszedł pozytywny 12dc, a ból owulacyjny poczułam 15dc późnym wieczorem. A najlepsze jest to, że ostatni raz kochaliśmy się 12dc, bo później już nie było jak. Niestety nie mierzyłam tempki. 😐

    7u2243r85d8tvjp3.png
    nqtk2n0axl4m779s.png
‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ