X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne LUTOWE serduszka 2020
Odpowiedz

LUTOWE serduszka 2020

Oceń ten wątek:
  • Bożenka Autorytet
    Postów: 1031 841

    Wysłany: 1 czerwca 2019, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdyby owu faktycznie była 15dc, to dzisiaj jestem 17dpo

    7u2243r85d8tvjp3.png
    nqtk2n0axl4m779s.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 1 czerwca 2019, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozenka moze zagniezdzenie bylo dosc pozne i stad nizsza beta z tym ze nie ma sie co martwic . Z dnia na dzien bedzie coraz wieksza .

    Zsdna z was nie ma co sie martwic . Super przyrposty :)

    Foto_Anna, . Raga . lubią tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Foto_Anna Autorytet
    Postów: 549 965

    Wysłany: 1 czerwca 2019, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie natury technicznej :D

    Ustawiłam sobie suwaczek. Wpisałam tam na pewno poprawną datę ostatniej miesiączki (27.04.2019), wg kalendarza ciąży jestem od dziś w 6 tc, a wg suwaczka w 5. Yyy? :D

    zem3anlikdzagrk5.png

    Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić :)
  • Bożenka Autorytet
    Postów: 1031 841

    Wysłany: 1 czerwca 2019, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może faktycznie jakoś wszystko leniwie się odbyło.
    A jak wasi mężczyźni zareagowali na to wszystko? Mój mi nie uwierzył jak zobaczył test. Dopiero jak poszedł mi odebrać wyniki bety to przeczytał normę i był w szoku no i oczywiście szczęśliwy, że coś tam się dzieje. Z tego niedowierzania wytłumaczył sie tym, że co chwilę robiłam jakieś testy (owu) i on już się pogubił 😂

    7u2243r85d8tvjp3.png
    nqtk2n0axl4m779s.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 1 czerwca 2019, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Foto Anna bo suwaczek ma skonczone tyg wiec zaczynasz 6 :) dlatego Ci tak pokazali

    Foto_Anna lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 1 czerwca 2019, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozenka u mnie bylo tak ...

    Pokazalam mu test a on zdziwiony z czym Ja przyszlam , robilam tego elektronika clearblue co pokazuje tygodnie ciazy . Mowie mu zobacz , patrz co zrobiles i zaczelam sie smiac ... on nie rozumie bo sie nie zna ja mowie ta mhm . W ciazy jestem i sie poplakalam hahaha . No nie mogl uwierzysz zaczal sie cieszyc jak dziecko , skakac wrecz w glos sie smiac ze znow bedzie tata . No bardzo mocno sie ucieszyl ;)


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ann1109 Autorytet
    Postów: 694 328

    Wysłany: 1 czerwca 2019, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Foto_Anna wrote:
    Ale fajnie, że jest nas co raz więcej! <3

    Ja też mam wynik bety z dziś:

    11 dpt beta-HCG 76 mIU/ml
    13 dpt beta-HCG 183 mIU/ml
    15 dpt beta-HCG 347 mIU/ml (wczoraj)
    16 dpt beta-HCG 517 mIU/ml (dziś -średni dwudniowy przyrost 121.9% )

    Wczoraj wpadłam w panikę, że zbyt mały przyrost. Czy mogę być spokojniejsza Waszym zdaniem?

    Piękny przyrost bety :)
    Co do objawów ciąży, w pierwszej mięso mi zgnilizną śmierdziało prawie do 15 tc. W tym czasie jadłam tylko chleb z pomidorem i naleśniki :)
    W tej ciąży czasem lekkie mdłości poczuje i bóle jak na okres. A piersi nie wiem czy mnie bolą bo są nabrzmiałe czy przez to że małej ząbki wychodzą i mnie przygryza przy karmieniu ;)

    Foto_Anna lubi tę wiadomość

    bl9cdf9h7ig7cn2w.png

    0d1y3e3kell4i8z5.png


    Aniołek (*) 7 tc 23.06.2019
    Cb 12.2019
  • ann1109 Autorytet
    Postów: 694 328

    Wysłany: 1 czerwca 2019, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Witam :)
    Mozna do Was dolaczyc ?

    Witaj serdecznie :)

    ZakręconaOna lubi tę wiadomość

    bl9cdf9h7ig7cn2w.png

    0d1y3e3kell4i8z5.png


    Aniołek (*) 7 tc 23.06.2019
    Cb 12.2019
  • ann1109 Autorytet
    Postów: 694 328

    Wysłany: 1 czerwca 2019, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martakam wrote:
    Ja mam wynik bety, w poniedziałek 390 a dzisiaj 3378! Wielki przerost. Według kalkulatora średni dwudniowy przyrost 133%.

    Super wynik :) może będą bliźniaki 😍

    bl9cdf9h7ig7cn2w.png

    0d1y3e3kell4i8z5.png


    Aniołek (*) 7 tc 23.06.2019
    Cb 12.2019
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 1 czerwca 2019, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann skad Ja znam to obrzydzenie do miesa hahaha . Z tym ze Ja mialam je cala ciaze od poczatku az do 8 miesiecy po porodzie nie jadlam zadnego doslownie miesa , zadnego !:D

    Za to sledzie w tamtej ciazy misami jadlam ale tylko z cebula i w oleju


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Foto_Anna Autorytet
    Postów: 549 965

    Wysłany: 1 czerwca 2019, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie zaskakuje (pozytywnie) to, że od kilkunastu dni w ogóle nie mam ochoty na słodycze :O

    Mąż wczoraj był w pracy i nie zabrał swojego Knoppersa. Wzięłam go sobie z nudów, i... ledwo wcisnęłam :O
    Toż to mój ulubiony wafel!

    zem3anlikdzagrk5.png

    Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić :)
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 1 czerwca 2019, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez lubie knopersika wszamac :D
    Ja to mam za to ochote od dwoch dnia na steki miesne takie duze pyszne. Wczoraj zjadlam i dzisiaj tez , pierdziele :p

    Foto_Anna lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • martakam Autorytet
    Postów: 562 773

    Wysłany: 1 czerwca 2019, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ann1109 wrote:
    Super wynik :) może będą bliźniaki 😍
    Oj chyba jedno na raz by mi starczyło... 😂 zobaczymy w czwartek, bo w końcu wizyta!

    Gagaga lubi tę wiadomość

    qb3c4z173dm8368h.png
    qb3c3e5e4rtuompq.png
  • Bożenka Autorytet
    Postów: 1031 841

    Wysłany: 1 czerwca 2019, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Bozenka u mnie bylo tak ...

    Pokazalam mu test a on zdziwiony z czym Ja przyszlam , robilam tego elektronika clearblue co pokazuje tygodnie ciazy . Mowie mu zobacz , patrz co zrobiles i zaczelam sie smiac ... on nie rozumie bo sie nie zna ja mowie ta mhm . W ciazy jestem i sie poplakalam hahaha . No nie mogl uwierzysz zaczal sie cieszyc jak dziecko , skakac wrecz w glos sie smiac ze znow bedzie tata . No bardzo mocno sie ucieszyl ;)
    Hehe, ja się rozpłakałam jak zobaczyłam drugą kreskę, a za 20 minut miałam wychodzić do pracy. Nie byłam w stanie nawet obiadu zjeść 😂

    7u2243r85d8tvjp3.png
    nqtk2n0axl4m779s.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 1 czerwca 2019, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To Ja tak mialam z synem w ciazy . Wstalam zrobilam test o 4 rano ... pozytywny . Ryk trzesawka rak i siedze do 5.30 na meza czekam dzwoniac do pracy ze zle sie czuje . No w stanie nie bylam w ogole tego dnia cokolwiek zrobic . W takim szoku bylam wielkim


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Bożenka Autorytet
    Postów: 1031 841

    Wysłany: 1 czerwca 2019, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja teraz jestem na sześciotygodniowym szkoleniu, przede mną jeszcze większa połowa. Na niczym nie mogę się skupić. Mam nadzieje, że dotrwam do końca, ale jest ciężko. Najpierw myśli skupione tylko na staraniach i owu, później obserwacja ciała i doszukiwanie się pierwszych objawów, a teraz okazało sie, że kreski są dwie i już całkiem odleciałam.

    . Raga . lubi tę wiadomość

    7u2243r85d8tvjp3.png
    nqtk2n0axl4m779s.png
  • Aguuu Ekspertka
    Postów: 185 312

    Wysłany: 2 czerwca 2019, 01:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A więc i dziś bezsenność mnie dopadła:p jeśli chodzi o badanie bety- w przyszłym tyg idę do endorkynologa, więc raz zrobię. Ale nie będę się katować wielokrotnym sprawdzaniem, bo człowiek wtedy szaleje.
    Jeśli chodzi o informowanie- rodzicom i siostrom powiedzieliśmy. Przy pierwszej ciąży, która zakończyła się poronieniem, dowiedzieli się i tak i tak, ale dopiero gdy już nie było szans, więc stwierdziliśmy,że ukrywanie ciąży przed najbliższymi nie ma sensu, gdyż zawsze będą wspierać. Poza nimi informować będziemy pewno dopiero w 2 trymestrze najwcześniej.
    W związku z jednym poronieniem z jednej strony skaczę z radości, a z drugiej czekam na ten moment, który niestety był końcem pierwszej ciąży... I strach cały czas z tyłu głowy jest..

    29.01.2020 Zosieńka ❤️ 54cm 3184g
    29.01.2019 [*] Aniołek- 8 tc.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2019, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguuu wrote:
    A więc i dziś bezsenność mnie dopadła:p jeśli chodzi o badanie bety- w przyszłym tyg idę do endorkynologa, więc raz zrobię. Ale nie będę się katować wielokrotnym sprawdzaniem, bo człowiek wtedy szaleje.
    Jeśli chodzi o informowanie- rodzicom i siostrom powiedzieliśmy. Przy pierwszej ciąży, która zakończyła się poronieniem, dowiedzieli się i tak i tak, ale dopiero gdy już nie było szans, więc stwierdziliśmy,że ukrywanie ciąży przed najbliższymi nie ma sensu, gdyż zawsze będą wspierać. Poza nimi informować będziemy pewno dopiero w 2 trymestrze najwcześniej.
    W związku z jednym poronieniem z jednej strony skaczę z radości, a z drugiej czekam na ten moment, który niestety był końcem pierwszej ciąży... I strach cały czas z tyłu głowy jest..

    Wiem, co masz na myśli, lek z tyłu głowy ciągle jest.
    Ja postanowiłam że też nie będę już robić bety. Co ma być, to będzie, nie mamy na to wpływu, prawda?
    My pewnie tesciom i siostrze męża powiemy za 1-2 tyg, resztę świata poinformujemy potem. A jeśli nie wyjdzie to przecież rodzina i tak się dowie...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2019, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do snu-ja śpię nieźle, najchętniej cały dzień bym spała.a dziś o 6 obudziło mnie uczucie jak na kacu-gorąco, lekkie mdłości... To nowe dla mnie uczucie, w ciąży z córką nic mi nie było.

    ZakręconaOna lubi tę wiadomość

  • baksia Autorytet
    Postów: 1489 1316

    Wysłany: 2 czerwca 2019, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć ! Ale super, ze jest nas coraz więcej 😃
    Ładne bety dziewczyny ! Kusicie nimi aż zapragnęłam znowu zrobić bete i zobaczyć co się dzieje aleee zrobiłam już 4 wiec chyba podaruje siebie w lab pomyślą, ze jakaś nienormalna jestem 🤷🏼‍♀️ 😂

    ZakręcOna - ale niespodzianka ! ❤️ Czasami najlepiej przy staraniach się wył i na luz rzucić i to podobno pomaga 😃 i u Was się sprawdziło :)

    Bożenka - najważniejszy jest przyrost bety wiec spokojnie :) ja np w poprzedniej ciąży zaczynałam z wynikiem bety 15,90 ponieważ szybko mi test pokazał 2 kreskę i poleciałam od razu na bete :)
    Do gin najlepiej zapisać się 2 tyg po spodziewanej miesiączce.

    Moj M jak mu pokazałam test to niezauważył drugiej kreski ( był cien ) i zrobił smutna minę i coś w stylu ,, jedna kreska ,, 🤦‍♀️
    A jak pokazałam mu test przy pierwszej ciąży to nie wiedział co to znaczy 😂

    Aguuu - mam takie same zdanie jeśli chodzi o poinformowanie rodziców. Przecież i tak by się dowiedzieli przynajmniej u nas. Chociaż u nas wyglądało to tak przy pierwszej ciąży przez nich dowiedziało się strasznie dużo osób.. wiec teraz podobno nikomu nic nie powiedzą.

    Jej a ja nie ważne o której się położę już od 6 nie mogę spać... a w ciągu dnia jestem nie żywa

    iv09ej28y92h7fp1.png
    23.03.2019 Aniołek ❤️ - 9 tc Poronienie zatrzymane
    6.06.2019 - puste jajo płodowe
    12.11.2019 Aniołek ❤️ - 8tc poronienie zatrzymane
    Problemy immunologiczne-szczepienia limfocytami
    Pomorskie
‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ