Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lutówki 2016
Odpowiedz

Lutówki 2016

Oceń ten wątek:
  • Monkey Autorytet
    Postów: 1735 4099

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostałam zajebisty prezent na urodziny.
    Zaczęłam plamić.
    Na 13-tą mam wizytę u gina ale straciłam już wiarę...
    Mam bardzo złe przeczucia :(

    Mam ochotę zasnąć i przespać ten koszmar :(

    2020.png
    ek + 09.05.2014 (9tc)
    d69cj44jvg72mq3b.png
    d69ct5od9nlrlrcq.png
  • Justaw Autorytet
    Postów: 960 588

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monkey trzymam kciuki, żeby jednak wszytko było ok!

    atdcuay3ldmph2xy.png
    l22n6iyevmb0dg7d.png
  • Skierka Autorytet
    Postów: 1063 378

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monkey wrote:
    Dostałam zajebisty prezent na urodziny.
    Zaczęłam plamić.
    Na 13-tą mam wizytę u gina ale straciłam już wiarę...
    Mam bardzo złe przeczucia :(

    Mam ochotę zasnąć i przespać ten koszmar :(

    Monkey całym sercem z Tobą jestem <3 Kciuki zaciskam najmocniej jak umiem i będę wierzyć za Ciebie, że jednak jest dobrze.

    Nelly 10.2008, Nicol 05.2010,
    Marcel 01.2013, Kaya 09.2014 29tc [*]
    yuudhqvk9d8kvr2u.png
  • Karola:) Autorytet
    Postów: 1842 2145

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlene84 wrote:
    Jeśli chodzi o spanie i pokój Maluszka.... pewnie mało która mama się zgodzi ale u mnie już 2 razy zadziałało. .. dzieci od pierwszych dni ladowaly we własnym pokoju we własnym łóżeczku. ... w dzień, w nocy... karmienie i odkładanie do łóżeczka. ... jasne ze były takie noce ze byłam zmęczona i kładą się z nimi do karmienia.... czasem się zdarzyło przysnac. .. ale jeśli nie to odkładam do łóżeczka. .. pewnie pomyślicie ze wyrodna ze mnie matka ;) ale dzieci spokojnie spał u siebie a i mnie i mężowi było wygodniej kiedy nie musiał uważać żeby Maluch kolo mamy miał odpowiednio dużo miejsca ;) teraz jest plan rozegrać to tak samo :) tyle ze teraz mamy 2 piętra wiec chyba na dole jakąś kołyski w salonie tez zamontuje jednak....


    Wiktoria po przejsciu na mm i tym samym przesypianiu całych nocek śpi w swoim pokoju, predzej spała w naszej sypialni, ale w kolysce, czasami zostawala w lozku po karmieniu. Uslyszalam tysiac negatywnych opinii jak moge ja zostawaic itp, teraz ma prawie 11 m-cy i jest super, ciesze sie ze tak zrobilam, drugie dziecko tez po skonczeniu kp wysle do swojego pokoju.

    l22n8u69ve8jfk3u.png
    f2w3sek2le1zbsij.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2546

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monkey wrote:
    Dostałam zajebisty prezent na urodziny.
    Zaczęłam plamić.
    Na 13-tą mam wizytę u gina ale straciłam już wiarę...
    Mam bardzo złe przeczucia :(

    Mam ochotę zasnąć i przespać ten koszmar :(

    Dokładnie w 5t+5d też plamiłam... :) a dwa dni później ujrzałam serduszko! Monkey jesteśmy z Tobą całym sercem :) Będzie dobrze, zobaczysz... :)
    A jak to plamienie wygląda?

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Max Ekspertka
    Postów: 335 81

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monkey - trzymam kciuki, żeby wszystko było ok. Daj znać :*

    15.06 - 128,3
    17.06 - 370,6

    xnw4csqv9cg1u5ee.png
  • Monkey Autorytet
    Postów: 1735 4099

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wcześniej pojawiła się plamka krwi na majtkach. Teraz mam brązowawy śluz.
    Piersi jakby bolą mniej i czasem coś jakby delikatnie przejedzie mi po brzuchu.
    Nie dźwignę tego drugi raz :(

    2020.png
    ek + 09.05.2014 (9tc)
    d69cj44jvg72mq3b.png
    d69ct5od9nlrlrcq.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2546

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monkey wrote:
    Wcześniej pojawiła się plamka krwi na majtkach. Teraz mam brązowawy śluz.
    Piersi jakby bolą mniej i czasem coś jakby delikatnie przejedzie mi po brzuchu.
    Nie dźwignę tego drugi raz :(
    Co do piersi to się ciesz :) Pamiętasz jak jak wariowałam? Kto mnie wtedy usadzał? :P
    No właśnie... Za 2 dni skończysz z wymiotami i nieznośnym bólem piersi :)
    Jestem pewna że wszystko ok z kruszynką :) Daj znać po wizycie i głowa do góry! :)

    tysiaa93 lubi tę wiadomość

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monkey wrote:
    Dostałam zajebisty prezent na urodziny.
    Zaczęłam plamić.
    Na 13-tą mam wizytę u gina ale straciłam już wiarę...
    Mam bardzo złe przeczucia :(

    Mam ochotę zasnąć i przespać ten koszmar :(
    Wszystko będzie dobrze:*:*

  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monkey kochana będzie dobrze!! Musi być przecież!!!!! Daj znać jak tylko coś się dowiesz. Wiem se ciężko tobie ale staraj się niw denerwować kochana... Będzie dobrze Buzka :-*

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • kkkaaarrr Autorytet
    Postów: 2361 2967

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monkey wrote:
    Dostałam zajebisty prezent na urodziny.
    Zaczęłam plamić.
    Na 13-tą mam wizytę u gina ale straciłam już wiarę...
    Mam bardzo złe przeczucia :(

    Mam ochotę zasnąć i przespać ten koszmar :(
    Przytoczę mojego lekarza: jakby zdarzyło się lekkie plamienie to przede wszystkim się nie denerwować i nie panikować, te nerwy mogą przynieść więcej złego niż samo plamienie. Czasem plamienia występują i jeśli się nie nasilają i są jedynie chwilowe to proszę nie wizualizować końca świata :)

    eVspp2.png
    SBwKp2.png
    - Olga [*] 8.11.2015 [26tc] - mama Cię kocha córeczko -
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monkey wszystkiego dobrego z okazji urodzin <3 Niech to będzie dla ciebie fantastyczny dzień :)

    Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty i bety :)

    U mnie o 16.45 będzie chwila prawdy... Albo wyjdę z tej wizyty szczęśliwa albo zapłakana. Nie ukrywam, że bardzo się boję.



    Monkey właśnie doczytałam, że plamisz... Oby to nie było nic poważnego, nie może być!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 czerwca 2015, 12:12

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2546

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monkey, sama wiesz że nie zawsze plamienia oznaczają tragedię! :) Ja od początku ciąży plamię... poplamię sobie 2 godziny i kilka dni spokoju... i tak w kółko :) a na USG wszystko oki :)

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2546

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tysiaa93 wrote:

    U mnie o 16.45 będzie chwila prawdy... Albo wyjdę z tej wizyty szczęśliwa albo zapłakana. Nie ukrywam, że bardzo się boję.

    haha, znam to uczucie :) miałam serce w gardle... wiesz, że albo będzie super albo masakra :) ale musi być super Tysia! Przecież wszystkie dotrwamy do lutego :)

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    haha, znam to uczucie :) miałam serce w gardle... wiesz, że albo będzie super albo masakra :) ale musi być super Tysia! Przecież wszystkie dotrwamy do lutego :)
    Musi być dobrze... Musi być dobrze u nas wszystkich! :) Ze stresu jeszcze nic nie zjadłam :P

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • Monkey Autorytet
    Postów: 1735 4099

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyle, ze ja juz jestem po jednej stracie. W poprzedniej ciąży plamienia zaczęły mi się w 5t3d. Tym razem dwa dni później.
    Trudno mi byc dobrej myśli, zwłaszcza, że na pierwszej wizycie widziałam tylko pusty pęcherzyk :(

    Zbieram się dziewczyny a Was prosze o kciuki i ewentualną modlitwę...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 czerwca 2015, 12:20

    MiSia :), wiola0912 lubią tę wiadomość

    2020.png
    ek + 09.05.2014 (9tc)
    d69cj44jvg72mq3b.png
    d69ct5od9nlrlrcq.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2546

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monkey, będzie dobrze.... Trzymamy kciuki i wspieramy Cię duchowo. Nie stresuj się bo i tak nic nie zmienisz... będzie dobrze! wierzę w to :) Daj znać po wizycie

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wierzę, że będzie dobrze... Daj od razu znać jak będziesz coś wiedziała, bo będziemy o tobie cały czas myśleć.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • Biedroneczka29 Autorytet
    Postów: 2857 2098

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa1995 wrote:
    Hej. Wczoraj robilam test i wyszły 2 kreski z kalkulatora termin 26 lutego ;) mam nadzieję że wszystko będzie w porządku ;)


    Ewa to tak jak u mnie :) ja rownież wczoraj ujrzałam dwie kreski :) a jak liczę na kiedy termin to jeden kalkulator pokazuje 23 luty inny znowu 26 :)


    Agnesia szczerze pamietam,ze ktoś mnie tam bronił,ale nie pamiętałam ,ze to Ty :) dziekuje moja obrończynio :) <3


    Justaw ta przystawka do łóżka jest mega ,tez kiedys mi wpadła w oko i na pewno taka kupie :) nawet ostatnio z mężem weszliśmy z ciekawości do sklepu dziecięcego i tam była (jeszcze wtedy nie zdawaliśmy sobie sprawy,ze nosze w sobie groszka )

    Monkey zaciskam mocno kciuki i pomodlę sie oczywiscie tez,bedzie dobrze-musi!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 czerwca 2015, 12:29

    Sofija <3
    Udalo sie w <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu :)
    201602294556.png
  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monkey kochana myślę o tobie :-* ja wiem ze będzie dobrze!!!!! Musi być!!!!!!

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
‹‹ 175 176 177 178 179 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ