Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lutówki 2016
Odpowiedz

Lutówki 2016

Oceń ten wątek:
  • d84 Autorytet
    Postów: 2125 1098

    Wysłany: 5 września 2016, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lexi gdzie zamawiasz kaszki?

    17/2/2016 B
    11/3/2018 I
  • szara myszka Autorytet
    Postów: 2339 715

    Wysłany: 5 września 2016, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tulipanna wrote:
    http://m.euro.com.pl/ekspresy-cisnieniowe/saeco-poemia-focus-hd8423-19.bhtml?gclid=CODfk6Om-M4CFWF5cgodXzIMHA&gclsrc=aw.ds&dclid=CMiTy6Om-M4CFSM4cgodJrAL6A
    Myszko ja nam taki i jestem bardzo zadowolona. Zadnych saszetek czysty smak pysznej kawki:)

    Tulipanna wlasnie mam go w zakladkach i sie zastanawiam nad nim tez :) a jaka kawke tam wrzucasz? mielisz sama?

    szczęśliwa mama :)
    www.babelu.pl polecam - ubranka i akcesoria dla maluszków ;)

    f2wlj48apsehglf6.png
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 5 września 2016, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosia znam ten ból, Gabrysia nie raczkuje, ale pelzanie opanowala po mistrzowsku i jest wszędzie :P Założyłam jej ostatnio białe spodenki to pod koniec dnia były szare, a przecież sprzątam :P

    Przeglądam te krzesełka i tyle tego jest, że głowa boli. Jedne drogie, drugie tanie a wydaje mi się, że niczym się nie różnią poza wyglądem. A chcę jakieś kupić do 200/300 zł. Ma któras krzeslko z takiej półki cenowej?

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • Bagabaga Autorytet
    Postów: 1917 1018

    Wysłany: 5 września 2016, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adelka dzięki za adres stronki! Super przepisy, ale tutaj to widać jak różnie żywi się dzieci na świecie. Weszłam w przepis na niespodziankę z łososia a tam ser żółty cheddar i sok z pomarańczy. Mi samej ślinka cieknie na samą myśl, ale mój ani sera żółtego ani pomarańczy jeszcze nie jadł...

    atdc6iyei0o27of5.png
  • Lexi150 Autorytet
    Postów: 3877 2819

    Wysłany: 5 września 2016, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    D na melissie zamawiałam z lebeswerta i holle. Ale póki co nie daje. Po ryżowo-jaglanej Igor miał straszne zaparcia więc się wstrzymałam. Spróbuję za jakiś czas. Mam jeszcze samą jaglaną i z muesli.

    Mama 4 Aniołków <3 <3 <3 <3
    ♥ IGOR ♥ 24.02.2016 (3390g, 56cm, 10pkt.)
    mhsvh371f8hry86r.png
    0d1ygywl27duo1io.png
  • Zosia_wop Autorytet
    Postów: 2166 1430

    Wysłany: 5 września 2016, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzis jadę po krzesełko do ikea jak mi mała da :) chicco kolejny raz po przymiarce jednak musi troche poczekać

    hchy0tc79jyv0psk.png

    https://www.maluchy.pl/li-72379.png
    Niskie amh, endometrioza...
    Aniołek [*]12.2014
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 5 września 2016, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to wstaw foto krzesełka jak uda ci się kupić, oczywiście foto z Florcią w pakiecie ;D

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • Bagabaga Autorytet
    Postów: 1917 1018

    Wysłany: 5 września 2016, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widziałam, że któraś z was ma U malucha na talerzu i chwali sobie. Tak się zastanawiam czy kupić... Jest tam coś fajnego, czego w sieci się nie znajdzie?

    atdc6iyei0o27of5.png
  • tulipanna Autorytet
    Postów: 4719 2091

    Wysłany: 5 września 2016, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szara myszka wrote:
    Tulipanna wlasnie mam go w zakladkach i sie zastanawiam nad nim tez :) a jaka kawke tam wrzucasz? mielisz sama?
    Myszko,kazda ktora mam:) nie miele sama

    wnid9vvjl1hs5kx5.png
    419005497f.png
  • Lexi150 Autorytet
    Postów: 3877 2819

    Wysłany: 5 września 2016, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baga bardzo proszę:
    https://picasaweb.google.com/102758702784486115348/UMaluchaNaTalerzu?authkey=Gv1sRgCIrMxfCtlZSTEg&feat=directlink

    d84, tysiaa93 lubią tę wiadomość

    Mama 4 Aniołków <3 <3 <3 <3
    ♥ IGOR ♥ 24.02.2016 (3390g, 56cm, 10pkt.)
    mhsvh371f8hry86r.png
    0d1ygywl27duo1io.png
  • Zosia_wop Autorytet
    Postów: 2166 1430

    Wysłany: 5 września 2016, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my dzis pierwsze blw z brokułem. Poradziła sobie lepiej niz myslalam. Brała do buzi spore kawałki, ja juz w stresie ale bardzo ładnie sobie poradziła, bardzo chciała trafić do buzi, ale raczki nie bardzo potrafiły i wszystko spadało na ziemie, takze bałagan straszny, pozniej sie wycwanila i zjadała buzia prosto z tacki :)

    Tysia kupujemy te zwykłe najprostsze krzesełko, testowaliśmy w restauracji i nie dziwie sie, ze jest takie zachwalane :)

    tysiaa93 lubi tę wiadomość

    hchy0tc79jyv0psk.png

    https://www.maluchy.pl/li-72379.png
    Niskie amh, endometrioza...
    Aniołek [*]12.2014
  • Mamusia_synusia Autorytet
    Postów: 674 350

    Wysłany: 5 września 2016, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tysia ja jestem na świeżo po zakupie krzesełka, a głowa jeszcze nie przestała mnie boleć. Tydzień przeglądania w necie i 3 dni jeżdżenia po sklepach :/
    Poważnie braliśmy pod uwagę Espiro i Baby design. Pierwszy ma ładne krzesełko i jest a'la skóra, drugi ma większy wybór kolorów i cerata jest matowa, więc wygląda jak satynowy materiał - pięknie.
    Docelowo kupiliśmy Chicco, ale chyba będzie mnie denerwować :/

    tysiaa93 lubi tę wiadomość

  • d84 Autorytet
    Postów: 2125 1098

    Wysłany: 5 września 2016, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam podobne krzesełko do ikeowskiego ale bardziej funkcjonalne i polecam 200zł karter multitiude

    tysiaa93 lubi tę wiadomość

    17/2/2016 B
    11/3/2018 I
  • Mooniq Znajoma
    Postów: 17 18

    Wysłany: 5 września 2016, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szara myszko ten ekspres, który ma Tuli ja mam w pracy - zrobiliśmy sobie zrzutkę w kilka osób i kupiliśmy jakieś 3 lata temu. Sprawuje się świetnie i pomimo tego, że jest na prawdę bardzo intensywnie używany nic się z nim nie dzieje :-) Saeco są na prawdę bardzo dobre :-)

    l22ngu1rlio7j0gy.png
  • dana222 Autorytet
    Postów: 1591 803

    Wysłany: 5 września 2016, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tulipanna wrote:
    Mnie po bobini w 40 st schodza wszystkie plamy. Kupe wczesniej zapieram zwyklym mydlem:) Nawet burak ostatnio pieknie zszedl z tetry bo uciapysmy

    Ja tez piorę w bobini i plamy schodzą, tylko tez jak pisze Tuli, kupę musiałam wcześniej zapierać mydłem.
    U nas by nie było szans przebierać dziecko do jedzenia, bo jest brzęczenie a nieraz płacz. Teraz jak jest taka pogoda w kratkę, raz mu ubieram koszulkę z długim rękawkiem, raz ściągam bo za ciepło a młody sie tylko denerwuje

    zem33e5e6q3eb1ur.png
    zem32n0aejiedvpj.png
  • Tusiaa Autorytet
    Postów: 2163 1140

    Wysłany: 5 września 2016, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a moczycie w zimniej wodzie najpierw te ubrania? mi schodzą plamy najpierw ida pod zimna wodę a poźniej mydełkiem czy odplamiaczem pocieram, zostawiam, i piore . no ale wiadomo że nie leża pare dni tylko tego samego dnia to robie .
    A ja Kube od rana ubieram w brudny- czysty ciuch . Tylko przebieram go jak mam gdzies isc :)

    Dzisiaj podałam żółtko w zupie a zrobiłam z ziemniaka, marchewki, brokuła, selera, królika, masła :)

    Jakiej wielkosci podajecie dzieciom słoiczki? te 125g czyv te juz wieksze? bo mój jak zje te obiadek to po 1,5 max 2 godz juz jeczy i jeczy . Oszalec mozna.

    Aaa i super laseczki z Was :P Tysia czym Ty karmisz Gabi że taki pulpecik konkretny jest ? :) Fajnie że mogłyscie sie spotkać :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 września 2016, 17:10

    tysiaa93 lubi tę wiadomość

    Kubuś <3
    1usae6yd1m2ge70e.png
  • d84 Autorytet
    Postów: 2125 1098

    Wysłany: 5 września 2016, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lexi ryżowe kaszki są z tego co czytałam na scalanie kup i daje się je jak jest biegunka też

    ja daję 125 ale to mi starcza na 2 dni i jeszcze zostaje pare łyżeczek choc dałam mięso widzę postęp.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 września 2016, 17:14

    17/2/2016 B
    11/3/2018 I
  • szara myszka Autorytet
    Postów: 2339 715

    Wysłany: 5 września 2016, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba wybór padnie na ten saeco albo tassimo choć wole saeco tylko się boje ze go nie ogarnę ;D a trzeba do niego mieli kawe?

    szczęśliwa mama :)
    www.babelu.pl polecam - ubranka i akcesoria dla maluszków ;)

    f2wlj48apsehglf6.png
  • tulipanna Autorytet
    Postów: 4719 2091

    Wysłany: 5 września 2016, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszko,no kupujesz kawe nielona i nic nie trzeba mielic. Ten eskpres jest prosty jak faja amerykanska. Napychasz kolbe,wlaczas z tylu przekrecasz pokretlo i bziiiuuuuu,kawa jest:) no wode trzeba wlac rzecz jasna:)

    szara myszka lubi tę wiadomość

    wnid9vvjl1hs5kx5.png
    419005497f.png
  • Lexi150 Autorytet
    Postów: 3877 2819

    Wysłany: 5 września 2016, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    D no właśnie najlepsze jest że wcześniej kilka razy dostał ryżową z bobovity o smaku jabłkowym i nic po niej nie było a po tej jaglanej masakra.

    Igor zjada już praktycznie cały słoik 190g. A po 2-2,5 h daję owocka na deser i po kolejnych 2 mleczko.

    Mama 4 Aniołków <3 <3 <3 <3
    ♥ IGOR ♥ 24.02.2016 (3390g, 56cm, 10pkt.)
    mhsvh371f8hry86r.png
    0d1ygywl27duo1io.png
‹‹ 1982 1983 1984 1985 1986 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Globulki dopochwowe z mio-inozytolem – naturalne wsparcie w dniach płodnych

Szukasz prostego sposobu, aby naturalnie wspomóc Wasze starania o dziecko? Czy wiedziałaś, że odpowiednie wsparcie środowiska wewnątrz pochwy może ułatwić zadanie plemnikom partnera? Specjalne globulki z mio-inozytolem mogą poprawiać jakość śluzu i chronić komórki przed niekorzystnymi czynnikami. Dzięki temu plemniki mogą poruszać się szybciej i sprawniej w drodze do celu, co może zwiększać szansę na zapłodnienie. To łagodne rozwiązanie, które może stać się Waszym cichym sprzymierzeńcem w najważniejszych dniach cyklu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Karuzela łóżeczkowa, która rośnie razem z dzieckiem

Karuzele do łóżeczka to nie tylko dekoracja – pomagają stymulować zmysły malucha i wspierają jego rozwój. Kolorowe, poruszające się elementy przyciągają uwagę dziecka, rozwijając wzrok oraz koordynację. Dodatkowo, delikatna muzyka i spokojne ruchy karuzeli mogą działać kojąco, pomagając maluchowi w wyciszeniu się przed snem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ