Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lutówki 2016
Odpowiedz

Lutówki 2016

Oceń ten wątek:
  • szara myszka Autorytet
    Postów: 2339 715

    Wysłany: 5 września 2016, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super spotkanie!!!! :))

    tysiaa93, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    szczęśliwa mama :)
    www.babelu.pl polecam - ubranka i akcesoria dla maluszków ;)

    f2wlj48apsehglf6.png
  • szara myszka Autorytet
    Postów: 2339 715

    Wysłany: 5 września 2016, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buy uuu jaka pogoda :(((
    Nie pójdziemy na spacer :( jak ja ho uśpie :(

    szczęśliwa mama :)
    www.babelu.pl polecam - ubranka i akcesoria dla maluszków ;)

    f2wlj48apsehglf6.png
  • Lexi150 Autorytet
    Postów: 3877 2819

    Wysłany: 5 września 2016, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Igor z kolei owoce uwielbia. Wszystkie.

    Mama 4 Aniołków <3 <3 <3 <3
    ♥ IGOR ♥ 24.02.2016 (3390g, 56cm, 10pkt.)
    mhsvh371f8hry86r.png
    0d1ygywl27duo1io.png
  • Mamusia_synusia Autorytet
    Postów: 674 350

    Wysłany: 5 września 2016, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tuli oczywiście, że na początku pluł pepti bo to smak i zapach brudnej szmaty, ale jeszcze wtedy miałam cyce jak donice więc podstępem zaczynałam mieszać. Ja potrafiłam ściągnąć laktatorem 200 ml z jednej, więc pierwszego dnia 40 ml pepti i reszta mojego i codziennie o 10 więcej. Tym sposobem udało się.

    Biedronko ja robiłam takie same podchody do soczków ;) mój też nie chciał wody, ale polubił pić na spacerze. Wiadomo, że jak gorąco to się wypije :)

    Mari jak nie masz pomysłu na jedzonka, to poczytaj skład na słoiczkach ;) rozwiązanie gotowe :)

    Dziewczyny, ale laski i bobaski :) super! :)

    tysiaa93, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Zosia_wop Autorytet
    Postów: 2166 1430

    Wysłany: 5 września 2016, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tysia Vayn ale fajnie, ze sie spotykałyście :) Polcia to chyba bedzie wysoka po mamie :) Gabrysia rzeczywiście do niej spora, a to tylko 2kg z reszta i tak pozniej sie to wszystko wyrówna :)

    tysiaa93, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    hchy0tc79jyv0psk.png

    https://www.maluchy.pl/li-72379.png
    Niskie amh, endometrioza...
    Aniołek [*]12.2014
  • Mooniq Znajoma
    Postów: 17 18

    Wysłany: 5 września 2016, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Próbuję Was nadrobić po dłuuuugich wakacjach :-)))

    Przeczytałam, że niektóre z Was podają już maluchom serki i jogurty podpowiedzcie czy traktujecie je jako osobne dania czy np. na śniadanie zamiast kaszki?
    My już mamy wprowadzone i mięso i gluten i jajko to mi teraz uświadomiłyście, że kolej na nabiał tylko nie wiem jak się do tego zabrać

    l22ngu1rlio7j0gy.png
  • Zosia_wop Autorytet
    Postów: 2166 1430

    Wysłany: 5 września 2016, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mooniq ja tez mysle o nabiale, chyba zaczne od jogurtu naturalnego lub sera białego bo moja lubi grudki jeść, a pozniej zrobie koktajl z owocem jakimś jak bedzie ok

    hchy0tc79jyv0psk.png

    https://www.maluchy.pl/li-72379.png
    Niskie amh, endometrioza...
    Aniołek [*]12.2014
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2016, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój małżu to 10 razy się pytał czy Gabrysia naprawdę młodsza :P Bo wizualnie różnica niesamowita

    Wagi faktycznie nie czuć. Jak ją brałam 1 raz na ręce to myślałam, że mi kręgosłup siądzie - serio jak psychika potrafi działać

    Pola 9/10 spotkania przebuczała:/ Następnym razem już obie będą uśmiechnięte na zdjęciach :)

    tysiaa93 lubi tę wiadomość

  • Kri Autorytet
    Postów: 1201 814

    Wysłany: 5 września 2016, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie Wam, że możecie się spotkać ;-)

    Ja będę podawała kaszkę bez mm na wodzie, tak robi moja bratowa i jest ok.boje się o to mleko w składzie...

    A pietruszkę i np. buraka to jak podać? pietruszkę korzeń zblendować czy dawałyście z czymś? Mari ja tez mam zagwozdkę, dziś lecimy z cuknią moją własną wyhodowaną ;-)

    tysiaa93 lubi tę wiadomość


    oar8flw1nowd9vtv.png
    74dipiqv6mmnfuyl.png

  • Mooniq Znajoma
    Postów: 17 18

    Wysłany: 5 września 2016, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosiu ja chyba też od serka białego zacznę bo Zoja ostatnio wszystko "przeżuwa" chociaż ma dopiero 2 ząbki. Marchewkę albo bataty do zupki ostatnio rozgniatam jej widelcem bo straszna radocha z tym "gryzieniem" :P

    l22ngu1rlio7j0gy.png
  • Mooniq Znajoma
    Postów: 17 18

    Wysłany: 5 września 2016, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do cukinii - to ja taką młodą z miękką skórką dokładnie myję (nie obieram) i gotuję na parze potem blenduję

    l22ngu1rlio7j0gy.png
  • Zosia_wop Autorytet
    Postów: 2166 1430

    Wysłany: 5 września 2016, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kri sama pietruszka bedzie mdła, ja kiedys zrobiłam buraka i pasternak (podobny do pietruszki) to miała odruch wymiotny bo to i to słodkawe, najlepiej w to wpasowywuje sie chyba ziemniak lub ryż

    hchy0tc79jyv0psk.png

    https://www.maluchy.pl/li-72379.png
    Niskie amh, endometrioza...
    Aniołek [*]12.2014
  • Zosia_wop Autorytet
    Postów: 2166 1430

    Wysłany: 5 września 2016, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja cukinie obrałam i takie plastry na pare

    hchy0tc79jyv0psk.png

    https://www.maluchy.pl/li-72379.png
    Niskie amh, endometrioza...
    Aniołek [*]12.2014
  • tulipanna Autorytet
    Postów: 4719 2091

    Wysłany: 5 września 2016, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kri,a Ty nadal na diecie bezmlecznej???Chyba pepti Ci lekarz moze wypisac skoro Maly mial uczulenie

    wnid9vvjl1hs5kx5.png
    419005497f.png
  • tulipanna Autorytet
    Postów: 4719 2091

    Wysłany: 5 września 2016, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny! Sliczne zdjecia!!!

    tysiaa93, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    wnid9vvjl1hs5kx5.png
    419005497f.png
  • Mooniq Znajoma
    Postów: 17 18

    Wysłany: 5 września 2016, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżeli chodzi o pomysły na obiadki to dla gotujących polecam stronę http://www.annabelkarmel.com/recipes?=35&category=35&open=1

    l22ngu1rlio7j0gy.png
  • gorgeous Autorytet
    Postów: 1145 839

    Wysłany: 5 września 2016, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dawałam już Jasiowi serek naturalny Bieluch, a w najbliższym czasie dam jogurt naturalny - nie mogłam znaleźć Bielucha, to kupiłam Bakomę z dobrym składem. Moje dziecko nie przepada za warzywami i owocami, za to z chęcią je chleb, bułkę i nawet kaszkę, tylko to parę łyżek i tak ;)

    dxom9vvj2dzo2yyb.png
  • Mamusia_synusia Autorytet
    Postów: 674 350

    Wysłany: 5 września 2016, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kri ja też byłam na diecie bezmlecznej. Jak chcesz wprowadzić mm ale obawiasz się mleka to zacznij od mleka HA. Wystarczy ta mała buteleczka Bebilon HA 1 za 3 zł. Jak zauważysz, że coś jest nie tak, to wtedy lekarz ma podstawę do wypisania recepty na pepti.

  • Kri Autorytet
    Postów: 1201 814

    Wysłany: 5 września 2016, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, dalej jestem na bezmlecznej, wolę nie ryzykować...U nas temat jeszcze nie zakończony z tym podkrwawianiem.Ale jak karmię swoim mlekiem to nie ma potrzeby przy rozszerzaniu wprowadzać mm. Mam w razie w puszkę HA w domu. tylko to nie zawsze dzieci lubią z tego co od Was czytam. mamy imprezę w pt i nie wiem jak ja ściągnę mleka, przecież takie dziecię to już dużo wypija na raz a nie chce mi się ślęczeć z laktatorem 3 dni.


    oar8flw1nowd9vtv.png
    74dipiqv6mmnfuyl.png

  • Bagabaga Autorytet
    Postów: 1917 1018

    Wysłany: 5 września 2016, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale fajne spotkanie dziewczyny. Super zabawa. Mój to nawet nie ma się z kim bawić, bo nikt nie ma dziecka w jego wieku. Najbliżej 3,5 roczny kuzyn, który nie jest nim za bardzo zainteresowany :(

    tysiaa93 lubi tę wiadomość

    atdc6iyei0o27of5.png
‹‹ 1980 1981 1982 1983 1984 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zadbać o spokój i relaks w czasie ciąży. Praktyczne porady dla przyszłych mam.

Bycie matką to jedno z najważniejszych i najwspanialszych przeżyć, jakie doświadcza każda kobieta, która rodzi dziecko. Przyjemne i sielskie chwile spędzone z pociechą poprzedza czas nie zawsze spokojnego oczekiwania na poród. W czasie ciąży często jesteśmy tak samo szczęśliwe, jak i zestresowane, a to sprawia, że warto pomyśleć o sobie w kontekście relaksu i odpoczynku. W jaki sposób uprzyjemnić sobie czas oczekiwania na dziecko? Czy ciążowe dolegliwości można jakoś zminimalizować i poddać się domowemu SPA? Oczywiście, że tak. Za chwilę podpowiemy Ci, jak to zrobić skutecznie i bez wielkich przygotowań!

CZYTAJ WIĘCEJ

Gdzie rodzić - wybór szpitala do porodu

Poród to wyjątkowa chwila. Wraz ze zbliżającym się terminem porodu, wiele kobiet zastanawia się gdzie rodzić. Warto poświęcić trochę czasu na wybór szpitala, w którym chciałabyś aby przyszło na świat Twoje dziecko. Przeczytaj jak się do tego dobrze przygotować, czym się kierować przy wyborze szpitala i jakie informacje zebrać na temat wybranej placówki.   

CZYTAJ WIĘCEJ