Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lutówki 2016
Odpowiedz

Lutówki 2016

Oceń ten wątek:
  • Bruśka Autorytet
    Postów: 3155 1897

    Wysłany: 8 września 2016, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Całuski dla Gabrysi :-*

    tysiaa93 lubi tę wiadomość

    dqprqtkfus8kbbbd.png
  • tulipanna Autorytet
    Postów: 4719 2091

    Wysłany: 8 września 2016, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noooo Gabrysia jest niezła Pultosia! Jagoda jakos wyrosla a kiedys przodowala w wadze:) Śliczna Gabrysia Tysiu!

    tysiaa93 lubi tę wiadomość

    wnid9vvjl1hs5kx5.png
    419005497f.png
  • Kri Autorytet
    Postów: 1201 814

    Wysłany: 8 września 2016, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toż to Garbriela! :-) 100lat :-)

    tysiaa93 lubi tę wiadomość


    oar8flw1nowd9vtv.png
    74dipiqv6mmnfuyl.png

  • d84 Autorytet
    Postów: 2125 1098

    Wysłany: 8 września 2016, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cud miód i orzeszki

    tysiaa93 lubi tę wiadomość

    17/2/2016 B
    11/3/2018 I
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 8 września 2016, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będzie biła chłopców w przedszkolu ;) Dzięki dziewczyny :)

    Mamusia_synusia, Mila920 lubią tę wiadomość

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • dana222 Autorytet
    Postów: 1591 803

    Wysłany: 8 września 2016, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdrówka dla Gabrysi, słodkości do schrupania

    tysiaa93 lubi tę wiadomość

    zem33e5e6q3eb1ur.png
    zem32n0aejiedvpj.png
  • Zosia_wop Autorytet
    Postów: 2166 1430

    Wysłany: 8 września 2016, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepszego dla Gabrysi <3

    tysiaa93 lubi tę wiadomość

    hchy0tc79jyv0psk.png

    https://www.maluchy.pl/li-72379.png
    Niskie amh, endometrioza...
    Aniołek [*]12.2014
  • Lexi150 Autorytet
    Postów: 3877 2819

    Wysłany: 8 września 2016, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego dobrego Gabrysiu! :*

    My dziś dzień nad morzem. Długo nie byliśmy bo skwar straszny i bezwietrznie. No ale zawsze coś :) Młodemu podobało się wszystko oprócz wody. Jak się tylko zbliżaliśmy to od razu krzyk. Zaliczył nawet drzemkę na plaży :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 września 2016, 21:19

    tysiaa93, d84, Bruśka, Kri, Zosia_wop, nick nieaktualny, Mamusia_synusia, dana222, L, nick nieaktualny, adelka77, Tusiaa lubią tę wiadomość

    Mama 4 Aniołków <3 <3 <3 <3
    ♥ IGOR ♥ 24.02.2016 (3390g, 56cm, 10pkt.)
    mhsvh371f8hry86r.png
    0d1ygywl27duo1io.png
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 8 września 2016, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo jak fajnie wam tam, też chcę :D

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • Zosia_wop Autorytet
    Postów: 2166 1430

    Wysłany: 8 września 2016, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lexi fajnie, ze Wam pogoda dopisała i mam nadzieje, ze naładowałaś akumulator :)

    hchy0tc79jyv0psk.png

    https://www.maluchy.pl/li-72379.png
    Niskie amh, endometrioza...
    Aniołek [*]12.2014
  • Zosia_wop Autorytet
    Postów: 2166 1430

    Wysłany: 8 września 2016, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny przyszła mi dzis czapka z Ali moze ktos sie skusi m, mięciutka i były inne rodzaje za 10zl
    img_20160909013514_image_zmniejszamy_pl.jpg

    Bruśka, tysiaa93 lubią tę wiadomość

    hchy0tc79jyv0psk.png

    https://www.maluchy.pl/li-72379.png
    Niskie amh, endometrioza...
    Aniołek [*]12.2014
  • Bagabaga Autorytet
    Postów: 1917 1018

    Wysłany: 8 września 2016, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdrówka Gabi! Fajowa dziewczynka.



    tysiaa93 lubi tę wiadomość

    atdc6iyei0o27of5.png
  • dana222 Autorytet
    Postów: 1591 803

    Wysłany: 8 września 2016, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy Wasze dzieci tez tak robią, najcześciej zdarza sie jak biorę go na ręce z maty czy łóżeczka to szczypie mnie w ramiona i jakby chciał mnie ugryźć w szyje

    Dzisiaj w końcu poszłam do fryzjera, ostatni raz byłam w styczniu haha. Fryzjerkę mam za płotem, nigdy u niej nie byłam, tylko jeździłam 25km dalej, a okazało sie ze bardzo fajnie strzyże

    zem33e5e6q3eb1ur.png
    zem32n0aejiedvpj.png
  • Bruśka Autorytet
    Postów: 3155 1897

    Wysłany: 8 września 2016, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosia_wop wrote:
    Dziewczyny przyszła mi dzis czapka z Ali moze ktos sie skusi m, mięciutka i były inne rodzaje za 10zl
    Aaaaaaaaa piękna dla synusia barwyctez?

    dqprqtkfus8kbbbd.png
  • L Autorytet
    Postów: 1194 724

    Wysłany: 8 września 2016, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabryś kochanie dużo zdrówka i uśmiechu na kolejne 7miesicy :-) Tysia masz śliczną córeczkę . Spódniczka rewelacja <3

    Lexi fajnie tam wam było widać pełny relax :-)

    U nas dzisiaj zupa brokułowa ,mała zajadała ku mojemu zaskoczeniu naprawdę jej smakowała ;-)może jej się w końcu odmieni i polubi moje obiadki.

    tysiaa93 lubi tę wiadomość

    bl9cdf9hb2lk5j8d.png
  • Zosia_wop Autorytet
    Postów: 2166 1430

    Wysłany: 8 września 2016, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasne Brusia są rożne kolory, a pisałam na szybko i nie wkleiłem linka, przez apke wychodzi taniej

    Look what I found on AliExpress
    http://s.aliexpress.com/Vv63me22

    I najlepsze zamówiłam 27.08 i juz dzis i mnie jest :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 września 2016, 20:25

    hchy0tc79jyv0psk.png

    https://www.maluchy.pl/li-72379.png
    Niskie amh, endometrioza...
    Aniołek [*]12.2014
  • Zosia_wop Autorytet
    Postów: 2166 1430

    Wysłany: 8 września 2016, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    L napisalas o brokulowej i zachciało mi sie kremu z brokułów mmmm

    Vayn kaszki z bobovita w Tesco sa w promocji za 5,99 ja juz sie odkupiłam i jutro mam na drugie śniadanie tylko, ze ja dosładzam jeszcze sokiem :P taka ze mnie matka, a dziecku podałam holle co smakowała jak tektura ;) okropne te kaszki bleee

    L lubi tę wiadomość

    hchy0tc79jyv0psk.png

    https://www.maluchy.pl/li-72379.png
    Niskie amh, endometrioza...
    Aniołek [*]12.2014
  • d84 Autorytet
    Postów: 2125 1098

    Wysłany: 8 września 2016, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosia a jaką przesyłkę bierzesz w tym sklepie?

    17/2/2016 B
    11/3/2018 I
  • Zosia_wop Autorytet
    Postów: 2166 1430

    Wysłany: 8 września 2016, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tam sie nie wybiera przesyłki, darmowo przychodzi zwykłym listem, nic nie trzeba zaznaczać :)

    hchy0tc79jyv0psk.png

    https://www.maluchy.pl/li-72379.png
    Niskie amh, endometrioza...
    Aniołek [*]12.2014
  • L Autorytet
    Postów: 1194 724

    Wysłany: 8 września 2016, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosia no co będziesz sobie żałować hehe :-D

    Zosia_wop lubi tę wiadomość

    bl9cdf9hb2lk5j8d.png
‹‹ 1993 1994 1995 1996 1997 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy zbliżającego się porodu – jak rozpoznać, że to już czas?

Ciało kobiety w ostatnich tygodniach ciąży wysyła subtelne, ale wyraźne sygnały, że poród jest coraz bliżej. Od pierwszych skurczów przepowiadających, przez zmiany w wydzielinie pochwowej, po uczucie ucisku w miednicy – wszystkie te objawy mogą wskazywać, że organizm przygotowuje się do narodzin dziecka.

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naturalne sposoby łagodzenia bólu porodowego

Poród nierozerwalnie łączy się z bólem. Ten fakt wiele przyszłych mam napawa lękiem. Bez względu na to, czy rodzą po raz pierwszy czy po raz kolejny, wizja skurczy powoduje pytanie: czy dam radę? Co, jeśli nie wytrzymam? Na szczęście jest wiele łagodnych, niefarmakologicznych metod, które mogą pomóc oswoić porodowe bóle.

CZYTAJ WIĘCEJ