Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lutówki 2016
Odpowiedz

Lutówki 2016

Oceń ten wątek:
  • Bagabaga Autorytet
    Postów: 1917 1018

    Wysłany: 1 października 2016, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniaa, ale czad Sophie na smyczy :) Jaka profesjonalna. Sama szyjesz?

    Moniaa lubi tę wiadomość

    atdc6iyei0o27of5.png
  • Moniaa Autorytet
    Postów: 2529 3251

    Wysłany: 1 października 2016, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bagabaga wrote:
    Moniaa, ale czad Sophie na smyczy :) Jaka profesjonalna. Sama szyjesz?
    Tak sama je zrobiłam. To bardzo przydatna sprawa biorąc pod uwagę cenę Sophie. Kiedyś spotkałam w galerii handlowej zrozpaczoną mamusie z synkiem w chuście. Szukali zagubionej żyrafki i po tym pomyślałam że muszę czymś okiełznać to zwierzątko

    Biedroneczka29 lubi tę wiadomość

  • Lexi150 Autorytet
    Postów: 3877 2819

    Wysłany: 1 października 2016, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia ja chętnie wezmę. Widziałam to cudo na ali ale nie chce mi się tyle czekać. Wysłałam zaproszenie.

    Moniaa lubi tę wiadomość

    Mama 4 Aniołków <3 <3 <3 <3
    ♥ IGOR ♥ 24.02.2016 (3390g, 56cm, 10pkt.)
    mhsvh371f8hry86r.png
    0d1ygywl27duo1io.png
  • Bagabaga Autorytet
    Postów: 1917 1018

    Wysłany: 1 października 2016, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy to nie byłam ja? Kiedyś nieopatrznie wzięliśmy ją na zakupy i w Tesco wypadła z wózka :( Niemąż chodził i szukał, no bo tragedia by była. Znalazł pod półką - nie wiem jakim cudem. A ja już uruchamiałam znajomości wśród pracownic. A tak w ogóle to wracaliśmy się już z końca miasta, bo się dopiero zorientowałam. Więcej nie zabieramy jej z domu.

    Też mi się podobają te smyczki. Gdybyś tylko miała coś z czaszkami... :)

    atdc6iyei0o27of5.png
  • Moniaa Autorytet
    Postów: 2529 3251

    Wysłany: 1 października 2016, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lexi ja nie widziałam na ali kiedyśswoją na eBay kupiłam i razem z kosztami wyniosła mnie 20 zetów ale list był zwykły a nie polecony. A lepiej jednak poleconym bo jest jakiś monitoring i można składać reklamacje chyba.
    Ooo i masz już wiadomość na priv
    Baa .... nie to raczej nie ty ... bo to w Białymstoku było

  • szara myszka Autorytet
    Postów: 2339 715

    Wysłany: 1 października 2016, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lexi150 wrote:
    A i mi dziś przyszedł pierwszy zakup z Ali. Skarpetki. Są cudne! Zamówiłam na 13-18 miesięcy i pewnie na tyle będą bo póki co za duże.

    No i przyszła też troba do wózka. Zamówiłam tą z babyono. Jest bardzo fajna i pojemna. Wiadomo wykonanie i materiał bez porównania do skip-hop ale jest większa i będzie w sam raz dla mnie. Także jak coś polecam Babyono so city :)


    Lexi daj linka do skarpetek :)

    szczęśliwa mama :)
    www.babelu.pl polecam - ubranka i akcesoria dla maluszków ;)

    f2wlj48apsehglf6.png
  • Moniaa Autorytet
    Postów: 2529 3251

    Wysłany: 1 października 2016, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tysiaa93 wrote:

    Mari gdzie zaginelas?
    Monia?
    Hop hop
    Tysiaczku to Ty mnie tak wczoraj wzywałaśdo "tablicy" ? ... miło <3

    tysiaa93 lubi tę wiadomość

  • d84 Autorytet
    Postów: 2125 1098

    Wysłany: 1 października 2016, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurs 1 pomocy u niemowlat on-line zajmuje ok 30min

    http://www.familyservice.pl/rejestracja-webinar/

    ja jeszcze nie robiłam

    17/2/2016 B
    11/3/2018 I
  • szara myszka Autorytet
    Postów: 2339 715

    Wysłany: 1 października 2016, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezu musze przestac zamawiac na tym ali, ciagle cos klikam ale jakby policzyc ile juz tam zostawilam kasy to hoho!

    szczęśliwa mama :)
    www.babelu.pl polecam - ubranka i akcesoria dla maluszków ;)

    f2wlj48apsehglf6.png
  • szara myszka Autorytet
    Postów: 2339 715

    Wysłany: 1 października 2016, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny ktore dajecie jopgurt naturalny powiedzcie mi - bo uznalam ze mu go wprowadze ze moze mu to pomoze bo go czesto boli brzuch przed kupa, prezy sie dwa dni zanim zrobi, czasem robi raz na 4 dni, pomyslalam ze moze jogurcik mu pomoze? zaobserwowalyscie cos takiego?

    wczoraj dalam mu lyzeczke, dzis dwie i nic zlego sie nie dzieje
    jako jedna porcje to ile dajecie tak docelowo tego jogurtuy?

    szczęśliwa mama :)
    www.babelu.pl polecam - ubranka i akcesoria dla maluszków ;)

    f2wlj48apsehglf6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2016, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurka ja nic nie zamówiłam na ali, musze się poprawić.

    Myszko Pola od 7mca je po całym kubeczku jogurtu -150g a teraz to taki 150g to jej mało. U nas jak kupy 2 dni nie ma to daję jogurt, następnego dnia rano pełny pampers

    szara myszka lubi tę wiadomość

  • Lexi150 Autorytet
    Postów: 3877 2819

    Wysłany: 1 października 2016, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszko proszę:
    https://pl.aliexpress.com/item/2016-New-Spring-Baby-Socks-Newborn-Cotton-Boys-Girls-Cute-Toddler-Asymmetry-Anti-slip-Socks/32655516282.html?spm=2114.13010608.0.0.HwWuvr

    Wzięłam te z uszkami z przodu, z uszkami z tyłu i z napisem boy. Na 13-18 miesięcy i są jeszcze dużo za duże także myślę że rozmiarówka nie jest zaniżona.

    szara myszka lubi tę wiadomość

    Mama 4 Aniołków <3 <3 <3 <3
    ♥ IGOR ♥ 24.02.2016 (3390g, 56cm, 10pkt.)
    mhsvh371f8hry86r.png
    0d1ygywl27duo1io.png
  • tulipanna Autorytet
    Postów: 4719 2091

    Wysłany: 1 października 2016, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszko ja te widE ze po jogurcie lepiej z kupa. Jagoda do ziemniaka dostaje albo wcina calego piatusia,czyli maly kubeczek

    szara myszka lubi tę wiadomość

    wnid9vvjl1hs5kx5.png
    419005497f.png
  • tulipanna Autorytet
    Postów: 4719 2091

    Wysłany: 1 października 2016, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez z tym ali to glupia jestem,jakos sie boje. Jak to jest z tym cłem???

    wnid9vvjl1hs5kx5.png
    419005497f.png
  • tulipanna Autorytet
    Postów: 4719 2091

    Wysłany: 1 października 2016, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laba-NieMąz zabral dziecka na dzialke.. Nie wiem co mam robic:)

    wnid9vvjl1hs5kx5.png
    419005497f.png
  • Lexi150 Autorytet
    Postów: 3877 2819

    Wysłany: 1 października 2016, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tuli nogi do góry, kawka w rękę i relax na całego :P

    Jak kupujesz jakieś ubranka czy małe pierdółki to raczej nie ma się co martwić cłem. Gorzej jest np z elektroniką no ale tak w rzeczywistości to ryzyk-fizyk.

    Mama 4 Aniołków <3 <3 <3 <3
    ♥ IGOR ♥ 24.02.2016 (3390g, 56cm, 10pkt.)
    mhsvh371f8hry86r.png
    0d1ygywl27duo1io.png
  • Bagabaga Autorytet
    Postów: 1917 1018

    Wysłany: 1 października 2016, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tuli akurat czas na Aliexpres. Bo jak już wsiąkniesz to zobaczysz... Zabraknie ci czasu :)

    atdc6iyei0o27of5.png
  • tulipanna Autorytet
    Postów: 4719 2091

    Wysłany: 1 października 2016, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baga no wlasnie weszlam. Ale co to do cholery jest rozmiar 8t??? Szukam dla Corki Lubego i dla Jagody takich samych sukienek i wkurza mnie ze nie mozna zaznaczyc np: dlugi rekaw

    wnid9vvjl1hs5kx5.png
    419005497f.png
  • Lexi150 Autorytet
    Postów: 3877 2819

    Wysłany: 1 października 2016, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No Tuli dlatego tak się wsiąka bo szukasz i szukasz :P 8t to może być różny rozmiar. W każdym opisie powinna być tabela z wymiarami i w opiniach też warto poszukać jak oceniają rozmiar ci co kupili.

    Mama 4 Aniołków <3 <3 <3 <3
    ♥ IGOR ♥ 24.02.2016 (3390g, 56cm, 10pkt.)
    mhsvh371f8hry86r.png
    0d1ygywl27duo1io.png
  • gorgeous Autorytet
    Postów: 1145 839

    Wysłany: 1 października 2016, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szara myszka wrote:
    dziewczyny ktore dajecie jopgurt naturalny powiedzcie mi - bo uznalam ze mu go wprowadze ze moze mu to pomoze bo go czesto boli brzuch przed kupa, prezy sie dwa dni zanim zrobi, czasem robi raz na 4 dni, pomyslalam ze moze jogurcik mu pomoze? zaobserwowalyscie cos takiego?

    wczoraj dalam mu lyzeczke, dzis dwie i nic zlego sie nie dzieje
    jako jedna porcje to ile dajecie tak docelowo tego jogurtuy?

    Ja nie zauważyłam jeszcze związku jogurtowo-kupkowego :P Ja Jasiowi daję Bakomę w kubeczku i prawie całego tego małego wypija :)

    szara myszka lubi tę wiadomość

    dxom9vvj2dzo2yyb.png
‹‹ 2070 2071 2072 2073 2074 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ