X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lutówki 2016
Odpowiedz

Lutówki 2016

Oceń ten wątek:
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 23 lutego 2017, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tuli bo to takie specjalne sesje cake smash, dzieciaki sie taplają w tym torcie, mi się bardzo takie foty podobają :)

    Biedroneczka29 lubi tę wiadomość

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • Bagabaga Autorytet
    Postów: 1917 1018

    Wysłany: 23 lutego 2017, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie to wygląda, ale jak złość Gabi się bała tortu, nie? :)

    atdc6iyei0o27of5.png
  • Kri Autorytet
    Postów: 1201 814

    Wysłany: 23 lutego 2017, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rzutem na taśmę przyszły mi ostatnie balony z Ali ! Cieszę się jak dziecko ! Tylko coś złe zamówiłam i mam napis sto la. Jedno T zjadło Haha .
    Jagoda niezła jest !
    My chyba dostaniemy tez sesje na urodzinki tylko ze mój tez mleka nie może i foty z tortem odpadają


    oar8flw1nowd9vtv.png
    74dipiqv6mmnfuyl.png

  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 23 lutego 2017, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baga dokladnie tak bylo, nie pasowal jej :)

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • Kri Autorytet
    Postów: 1201 814

    Wysłany: 23 lutego 2017, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie mi przyszły chustki gruby materiał porządnie zrobione zobaczymy jak po praniu ale b ładne Zobacz, co znalazłem w AliExpress
    http://s.aliexpress.com/mAfAZjuI


    oar8flw1nowd9vtv.png
    74dipiqv6mmnfuyl.png

  • Mamusia_synusia Autorytet
    Postów: 674 350

    Wysłany: 23 lutego 2017, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie i dlatego dostaliśmy zadanie, żeby trenować. Może się uda :)
    Baga kokosa nie jadł ani innych orzechów :/
    Kurczę daj przepis na to z kaszy, plisssss. Bo też interesująco brzmi ten krem co Tuli pisze, ale pewnie masło musi być zimne, żeby trzymało się kupy i nie spłynęło :/ a zimne u nas też odpada, bo jest ryk :/

    Tuli tak to wygląda i u tej dziewczyny robię sesję :)
    http://ponskophotography.pl/portfolio/sesja-urodzinowa-tosi/

  • d84 Autorytet
    Postów: 2125 1098

    Wysłany: 23 lutego 2017, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miszelka super :*
    Jagoda już alpinistka, oczka mój ma takie same w zalezności w czym jest niebieskie lub szare.

    Mój najlepiej upaćkuje się tradycyjnym serkiem almette :P to może zacznij go oswajać od tego? są też smaki owocowe. Jest pełno przepisów na torty bez mleka i jajek.

    Mamusia_synusia lubi tę wiadomość

    17/2/2016 B
    11/3/2018 I
  • tulipanna Autorytet
    Postów: 4719 2091

    Wysłany: 23 lutego 2017, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaaa to czaje juz :) ja to w tyle z niusami jestem:)

    wnid9vvjl1hs5kx5.png
    419005497f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2017, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    D a jaki dajesz ten almette? Czysty śmietankowy czy jakiś smakowy? Może mojej posmakuje na chlebie bo ile można z szynką jeść albo z serem żółtym

  • dana222 Autorytet
    Postów: 1591 803

    Wysłany: 23 lutego 2017, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baga ja jeszcze nie wrzuciłam foty po obcięciu

    D84 zamówiłam taka
    https://www.dmuchane.pl/p1317,dmuchany-basenik-dzieciecy-91-x-66-x-25-cm-bestway-51034.html
    Jak sie nie sprawdzi jako wanienka to bedzie banesik na lato

    Jeśli chodzi o kremy to moj tez nie chciał sie na sesji upackac, musiałam mu pomoc, ale nie polecam bitej śmietany tej gotowej, ja chciałam na szybko u fotografa zrobic tort i kupiłam takie krążki waflowe i wymyśliłam ze zrobię kilka warstw krążek bita śmietana, krążek itd, posypie to tymi ozdobnymi koralikami i wszytsko fajnie ale z bitej śmietany pod koniec robienia tortu zaczęła sie łac woda i tort oklapł, dobrze ze az tak mocno tego na zdjęciach nie widać.

    Moj tez sie wspina na kanapę, tzn jescze nie wszedł ale duzo mu ńie brakuje. Niech sie wspina ale niech pierwsze zakuma w końcu schodzenie

    zem33e5e6q3eb1ur.png
    zem32n0aejiedvpj.png
  • L Autorytet
    Postów: 1194 724

    Wysłany: 23 lutego 2017, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vayn wrote:
    D a jaki dajesz ten almette? Czysty śmietankowy czy jakiś smakowy? Może mojej posmakuje na chlebie bo ile można z szynką jeść albo z serem żółtym

    Ja daje z serkiem łaciatym takie biało niebieskie opakowanie. Vayn możesz jeszcze z dżemem kanapkę podać.

    vayn lubi tę wiadomość

    bl9cdf9hb2lk5j8d.png
  • Bagabaga Autorytet
    Postów: 1917 1018

    Wysłany: 23 lutego 2017, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamusia jak wpiszesz w google krem z kaszy jaglanej to ci mnóstwo wyskoczy. Różne smaki itp. Np taki: http://veganbanda.pl/index.php/recipe/tort-pomaranczowy-z-kremem-jaglanym/ Ja od razu mówię, że go nie robiłam. Ani nie wkładałam do tortu, ale często robię "sernik" jaglany i jest mazisty i przypomina masę do tortów.

    atdc6iyei0o27of5.png
  • Bagabaga Autorytet
    Postów: 1917 1018

    Wysłany: 23 lutego 2017, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vayn - a pasztet? Domowy np. Jakiś prosty byś zrobiła albo zleciła mamie lub babci. Ja daję też ten łaciaty. Sama lubię chrzanowy i mają dobre składy te serki.

    vayn lubi tę wiadomość

    atdc6iyei0o27of5.png
  • Mamusia_synusia Autorytet
    Postów: 674 350

    Wysłany: 23 lutego 2017, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baga fenks :)

    D faktycznie mogę też ostatecznie spróbować almette, tylko jak w takich serkach wygląda skład? Nie odstrasza?

  • Bagabaga Autorytet
    Postów: 1917 1018

    Wysłany: 23 lutego 2017, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli chcesz z serka to ja bym dała ricotty- jest słodkawa jak krem.

    Mamusiu wejdź na "czytaj skład" tam było o serkach.

    atdc6iyei0o27of5.png
  • tulipanna Autorytet
    Postów: 4719 2091

    Wysłany: 23 lutego 2017, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja almette nie polecam bo jest spieniany azotem. Noł,noł,noł!!! My dajemy pasztet z dziczyzny, oczywiscie odlozony dla Jagoddy, bez ostrych przypraw, ale jałowiec, ziele w pasztecie jest.

    wnid9vvjl1hs5kx5.png
    419005497f.png
  • dana222 Autorytet
    Postów: 1591 803

    Wysłany: 23 lutego 2017, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja mama zrobiła mnóstwo paczkow i takich małych serowych do tego. Ja uwielbiam te serowe i mi sie niedobrze po nich zrobiło, ooo nieeee. Tak mi było niedobrze ze musiałam leżeć, dobrze ze dziadek zaopiekował sie Michałem. Pozniej nie próbowałam czy to na pewno od paczkow bo idę na jump. Jutro zjem, zrobię sobie tłusty piątek

    Pisalyscie ile Wasze dzieci jedzą chleba, moj potrafi zjeść cała kromkę chleba pszenno żytniego wraz z skórka. Jajecznicę zje z 1 jajka a parówek zje 1-2. Ostatnio to mi ńie chce jeść kaszek tylko takie nasze jedzenie

    zem33e5e6q3eb1ur.png
    zem32n0aejiedvpj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2017, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde Tuli :P Ja już almette kupiłam, innego sensownego w lidlu nie znalazłam. Następnym razem kupię łaciaty. No i piratki też wylądowały w koszyku, czas urozmaicić jej trochę śniadania. Ile można jeść kaszkę na zmianę z jajecznicą... Umiemy siamo siamo rączkami jeść od tygodnia prawie także ruszamy z innym jedzeniem

  • d84 Autorytet
    Postów: 2125 1098

    Wysłany: 23 lutego 2017, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a z tym almette nie wiedziałam, dawałam naturalny.
    mój chleba to je max 1/3 tzn 2 takie słupeczki, parówek nie traktuje jak jedzenie heh.

    złożyłam już łóżeczko małemu i jest schowane w naszym łóżku heh

    17/2/2016 B
    11/3/2018 I
  • Tusiaa Autorytet
    Postów: 2163 1140

    Wysłany: 23 lutego 2017, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a sa takie serki podobne do tych pakowanych typu kiri czy cos trakiego. tam sa fajne kosteczki i na dłuzej starczaja a taki zwykły serek łaciaty trzeba zjesc a ja juz mam dosc zjadaniua tego :D hehe

    Kubuś <3
    1usae6yd1m2ge70e.png
‹‹ 2553 2554 2555 2556 2557 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ