X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lutówki 2016
Odpowiedz

Lutówki 2016

Oceń ten wątek:
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 2 maja 2017, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj, forum nam zdechło.

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 2 maja 2017, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam dzisiaj betę dla swojego spokoju, chcialam sprawdzic czy ladnie rośnie, bo pierwsza wizyta dopiero na koniec maja. Wynik: 5835 :)

    No i moj synek zaczal chodzic, troche mu to zajelo ;) Myslalam, ze na roczek bedzie chodzil, bo szybko zaczął raczkować.

    A Ty Tysiu nie piszesz na fb z dziewczynami?

    Tusiaa, Lexi150, Biedroneczka29, Mila920 lubią tę wiadomość

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 2 maja 2017, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agu jestem na fb ale dziewczyny tyle piszą, że nigdy nie jestem na bieżąco :D A tutaj z sentymentu zawsze zajrzę :P

    Śliczna beta, i gratuluję kroczków. Nieważne kiedy, ważne że poszedł ;) Teraz się zacznie ganianie go :D

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • agnesu Koleżanka
    Postów: 67 11

    Wysłany: 3 maja 2017, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagoda też już samodzielnie otoczki stawia. Ale jest ostrożna oj ostrożna...

    3i49cwa1blwk27c7.png

    Aniołek 24.11. 2014. Pamiętam...
  • Bagabaga Autorytet
    Postów: 1917 1018

    Wysłany: 3 maja 2017, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tysia ja też codziennie zaglądam, ale nikt nic nie pisze :(

    atdc6iyei0o27of5.png
  • Lexi150 Autorytet
    Postów: 3877 2819

    Wysłany: 3 maja 2017, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też zaglądam ale nie ogarniam pomału bo tu fb, z sierpniówkami też mamy fb i jeszcze forum ;) a mózg jak kalafior :P

    Agula cudowne wiadomości. Bardzo Wam kibicuję!

    Mama 4 Aniołków <3 <3 <3 <3
    ♥ IGOR ♥ 24.02.2016 (3390g, 56cm, 10pkt.)
    mhsvh371f8hry86r.png
    0d1ygywl27duo1io.png
  • dana222 Autorytet
    Postów: 1591 803

    Wysłany: 3 maja 2017, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy tylko moje plecy cierpią, bo Michałek jeszcze nie chodzi

    zem33e5e6q3eb1ur.png
    zem32n0aejiedvpj.png
  • agnesu Koleżanka
    Postów: 67 11

    Wysłany: 3 maja 2017, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dana, Jagoda też w sumie nie chodzi. Dziadkowie chcą to na niej wymusić, ale ona, jak nie czuje podparcia to od razu na kolan i raczkuje. Dzisiaj bawila sie sama, ja siedziałam obok, przyraczkowala do stołu, wstała, odwróciła się i ... poszła do swoich zabawek! Czyli nie można jej do niczego przymuszać.'

    3i49cwa1blwk27c7.png

    Aniołek 24.11. 2014. Pamiętam...
  • Steffka Znajoma
    Postów: 19 5

    Wysłany: 5 maja 2017, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój Bartuś wczoraj miał mieć swój debiut w żłobku ale niestety ma katar i go nie posłaliśmy :/ Mam nadzieję że do poniedziałku przejdzie, bo został mu tylko tydzień na adaptację. A mi tydzień "siedzenia" w domu... z jednej strony sie ciesze, ale i troche smutek, żal że tak szybko czas ucieka, i stres bo zmiany w pracy i niewiadomo co mnie czeka.

    Mój już od jakiegoś czasu umie chodzić ale każde dziecko dojrzewa do pewnych decyzji w swoim tempie ;)
    A teraz ma nową zabawę: kręci się w kółko jak szalony bączek, chichrając się i potykając.. im bardziej mu sie zabrania, tym bardziej go to bawi.

  • Steffka Znajoma
    Postów: 19 5

    Wysłany: 5 maja 2017, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I mam wrażenie że mojemu dziecku zaczęly ostatnio wypadać włosy.. może tak mi się tylko wydaje bo są coraz dłuższe i je wyraźniej widać?! Ale jest podobnie jak wtedy, gdy tracił swoje pierwsze ciemne włoski, z którymi się urodził. Teraz jest średniociemnym blondynem ;) może znowu zmienia ich kolor..

  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 5 maja 2017, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agnesu wrote:
    Dana, Jagoda też w sumie nie chodzi. Dziadkowie chcą to na niej wymusić, ale ona, jak nie czuje podparcia to od razu na kolan i raczkuje. Dzisiaj bawila sie sama, ja siedziałam obok, przyraczkowala do stołu, wstała, odwróciła się i ... poszła do swoich zabawek! Czyli nie można jej do niczego przymuszać.'

    U nas dokladnie to samo. Chodzenie to za duzo powiedziane ;) Wolabym zeby juz chodzil calkowicie bo czasami jak jestesmy na dworze to chce raczkowac, beton, bloto,zimna ziemia niewazne,a ja teraz wolalabym nie dzwigac tych ponad 10kg

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • Zosia_wop Autorytet
    Postów: 2166 1430

    Wysłany: 7 maja 2017, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hello, tez zaglądam, ale logowanie na belly to ostatnio droga przez męki :)

    Moje plecy tez cierpią, Florka chodzi, ake trzeba ją wnieść na 5 piętro, ciagle ucieka gdzieś, wiec musze ją gonić i przestawiać tam gdzie mozna, a ona i tak swoje i ciągnie tak gdzie nie mozna...wiec po samotnym spacerze nogi i plecy włażą do tyłka. Wcziraj u nas padało było takie błoto w ktore wlazła, a ze łaziła wszędzie byle nie po scieżce to mowię dość i wsadziłam do wozka to złapała za brudne buty i rozsmarowała rekami to błoto po buzi :/

    hchy0tc79jyv0psk.png

    https://www.maluchy.pl/li-72379.png
    Niskie amh, endometrioza...
    Aniołek [*]12.2014
  • agnesu Koleżanka
    Postów: 67 11

    Wysłany: 7 maja 2017, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosia to niezłe te spacery. U mnie w wózku też nie chce siedzieć.

    Czy Wasze dzieci też tylko mama i mama? Ja już wysiadam. Z nikim nie chce być tylko że mną... jak jestem obok to i na ręce do kogoś pojdzie, pobawi się. Jak tylko odejdę to wielki płacz... poza tym zlośnica z niej niesamowita. Krzyczy drapie i bije jak coś idzie nie po jej myśli... masakra

    3i49cwa1blwk27c7.png

    Aniołek 24.11. 2014. Pamiętam...
  • dana222 Autorytet
    Postów: 1591 803

    Wysłany: 8 maja 2017, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnesu odkąd wróciłam do pracy to Michałek stał sie takim przytulnisiem. I jak kiedyś bez problemu mogłam go sprzedać komuś na ręce to teraz nie bardzo, tylko mama i mama. Ale zauważyłam ze tez cześciej przytula sie do męża, zwłaszcza jak mnie jeszcze nie ma a on wraca z pracy. A złości tez ma, spróbowałabys mu nie dac tego co on chce albo czasem to ja juz nie wiem co on chce a on wtedy płacze i zazwyczaj z liścia mi daje

    zem33e5e6q3eb1ur.png
    zem32n0aejiedvpj.png
  • dana222 Autorytet
    Postów: 1591 803

    Wysłany: 10 maja 2017, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uwaga uwaga, Michas wczoraj zrobił pierwsze 4 kroczki. Niestety nie widziałam tego bo byłam w pracy ale podobno przeszedł od kanapy do dziadka ktory siedział na fotelu. Brawo on!!!

    agnesu, Tusiaa, Mila920 lubią tę wiadomość

    zem33e5e6q3eb1ur.png
    zem32n0aejiedvpj.png
  • Tusiaa Autorytet
    Postów: 2163 1140

    Wysłany: 11 maja 2017, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnesu poki co ja moge odetchnąc bo moje dziecko chyba mnie nie lubi :D ehheh a tak serio nie musze byc zawsze tylko ja. Ostatnio jak mąz przyjezdza z pracy na weekend to mogłabym nie istniec dla mojego dziecka :D

    Mój tez jest złośnik. Jak mu cos zabiore np pilota z reki strasznie piszczy, krzyczy :/ W ogóle nieraz sobie tupka w miejscu ze złoscia, ewentualnie czyms rzuca np zabawkami to co ma pod reka. Idzie oszalec z nim. Te krzyki , piski :/

    Kubuś <3
    1usae6yd1m2ge70e.png
  • agnesu Koleżanka
    Postów: 67 11

    Wysłany: 11 maja 2017, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosną nam te dzieci, mają już charakterek ;)

    Stefka, a jak tam Bartuś? Już chodzi do żłobka?

    3i49cwa1blwk27c7.png

    Aniołek 24.11. 2014. Pamiętam...
  • Biedroneczka29 Autorytet
    Postów: 2857 2098

    Wysłany: 11 maja 2017, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnesu u mnie jest to samo tylko mama,mama i jeszcze raz mama.Jak ja jestem na widoku malej to tylko chee ze mna,zaczyna mnie to czasami wkurzac bo idac np do restauracji powiedzi chwile w krzeselku a pozniej u mnie na kolanach do taty zeby poszła to mogę pomarzyc o tym:/

    Agulineczka cudownie <3

    Moja zaczela chodzić dzien przed 14 miesiącami,ale jak narazie jest bardzo ostrozna i woli wiecej zs rączkę jak sama.

    Sofija <3
    Udalo sie w <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu :)
    201602294556.png
  • agnesu Koleżanka
    Postów: 67 11

    Wysłany: 11 maja 2017, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedroneczko u mnie jest to samo z tym chodzeniem. Od jakiś 3 tygodni umie sama,ale woli z rękę. A to mama i mama to non stop. W poprzedni weekend byliśmy na komuni i mojego chrzesniaka, to takie popisy dawała, że szok. Nie mogłam nawet do kivelka wyjść... A jak nie krzyczała mama, to głośno domagała się jedzenia albo pokazywała jak się złości... zlośnica pierwszego sortu hihihi. Powiem wam, ze z ulgą powitałam żłobek...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja 2017, 19:49

    3i49cwa1blwk27c7.png

    Aniołek 24.11. 2014. Pamiętam...
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 19 maja 2017, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co tam, jak tam dziewczyny? W końcu lato przyszło :)

    Jak zaciążone się czują? :)

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
‹‹ 2663 2664 2665 2666 2667 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ