Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lutówki 2016
Odpowiedz

Lutówki 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iriss wrote:
    Ja po wizycie jadę jeszcze z mężem do sklepu, więc pewnie będę tu dopiero wieczorkiem
    Ja też idę na zakupy dziecięce:D Idę na Baby Shower i muszę jakiś prezencik kupić. Mam nadzieję że będę nastawiona pozytywnie do kupowania! :D

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2546

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciukasy!!! :) A ja o 4 jadę na rybki :D Lubię wędkowanie :) Pochwalę się po powrocie co tam upolowałam :D

    MiSia :) lubi tę wiadomość

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    Trzymam kciukasy!!! :) A ja o 4 jadę na rybki :D Lubię wędkowanie :) Pochwalę się po powrocie co tam upolowałam :D
    też lubię:D ale w PL trzeba mieć jakieś głupie zezwolenie;p haha

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uciekam dziewczyny! Trzymajcie kciuki od 17! :D

  • domiii Autorytet
    Postów: 1980 3592

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnesia wrote:
    Uciekam dziewczyny! Trzymajcie kciuki od 17! :D

    tylko daj znać, bo my tu będziemy czekać na wieści! :)

    d69c2n0azl70dnw1.png
  • misiaa Autorytet
    Postów: 575 543

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny beta ze środy 5224,0 i z dzisiaj 8358,0 Myślicie że jest w porządku? Nie za mała dzisiaj? Podobno po 48godzinach powinna sie podwoić? ;(

    misiaa

    34bwrjjgk872glsj.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2546

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misiaa wrote:
    Dziewczyny beta ze środy 5224,0 i z dzisiaj 8358,0 Myślicie że jest w porządku? Nie za mała dzisiaj? Podobno po 48godzinach powinna sie podwoić? ;(
    ale o ile moja matematyka mnie nie zawodzi, to od środy nie minęło 48 godzin :P

    domiii, misiaa lubią tę wiadomość

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2546

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnesia wrote:
    też lubię:D ale w PL trzeba mieć jakieś głupie zezwolenie;p haha
    no wiem, tutaj niestety do połowu na rzece lub w jeziorze również, ale kartę można kupić za parę groszy na stacji benzynowej na dobę :)
    Ale połów z morza jest bez zezwolenia :) także łowimy na morzu :)

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • misiaa Autorytet
    Postów: 575 543

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciąża 3 tydzień 5.8 - 71.2
    ciąża 4 tydzień 9.5 - 750
    ciąża 5 tydzień 217 - 7138
    ciążą 6 tydzień 158 - 31795
    ciążą 7 tydzień 3697 - 163563

    misiaa

    34bwrjjgk872glsj.png
  • misiaa Autorytet
    Postów: 575 543

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    ale o ile moja matematyka mnie nie zawodzi, to od środy nie minęło 48 godzin :P

    Przepraszam pierwsza beta we wtorek, w środe była przerwa i dzisiaj powtórka ;)

    misiaa

    34bwrjjgk872glsj.png
  • A.W. Przyjaciółka
    Postów: 260 42

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misiaa wrote:
    Dziewczyny beta ze środy 5224,0 i z dzisiaj 8358,0 Myślicie że jest w porządku? Nie za mała dzisiaj? Podobno po 48godzinach powinna sie podwoić? ;(

    Ale od środy minęły dopiero 24 godziny więc się nie przejmuj :) ją robiłam we wtorek (prawie 5000) i dzisiaj, ale nie mam jeszcze wyniku.

    misiaa lubi tę wiadomość

    hchyyx8dalykvedv.png

    23.06.15 beta-HCG 4895,0
    25.06.15 beta-HCG 9643,0 :)
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2546

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misiaa wrote:
    ciąża 3 tydzień 5.8 - 71.2
    ciąża 4 tydzień 9.5 - 750
    ciąża 5 tydzień 217 - 7138
    ciążą 6 tydzień 158 - 31795
    ciążą 7 tydzień 3697 - 163563

    Przecież wszystko mieści się w normie :) jeśli chcesz, to tutaj na belly jest kalkulator przyrostu bety... wpisałam Twoje wyniki i zobacz co wyszło: HCG podwaja się co 1 dni 11 godzin (35 godzin).

    Średni dwudniowy przyrost to 13372 mlU/ml (156%) (w normie).

    Przyrost hormonu HCG jest w normie. Uzyskany wynik z dużym prawdopodobieństwem świadczym o tym, że Twoja ciąża rozwija się prawidłowo.

    jest dobrze :)

    misiaa lubi tę wiadomość

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2546

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misiaa wrote:
    Przepraszam pierwsza beta we wtorek, w środe była przerwa i dzisiaj powtórka ;)
    zaraz sprawdzę kalkulatorem :)

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • misiaa Autorytet
    Postów: 575 543

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    Przecież wszystko mieści się w normie :) jeśli chcesz, to tutaj na belly jest kalkulator przyrostu bety... wpisałam Twoje wyniki i zobacz co wyszło: HCG podwaja się co 1 dni 11 godzin (35 godzin).

    Średni dwudniowy przyrost to 13372 mlU/ml (156%) (w normie).

    Przyrost hormonu HCG jest w normie. Uzyskany wynik z dużym prawdopodobieństwem świadczym o tym, że Twoja ciąża rozwija się prawidłowo.

    jest dobrze :)


    O dziękuje Ci kochana że i sprawdziłaś bo ja nie mam pakietu premium i mi się chyba nie da sprawdzić ;) Oj to cieszę się, uspokoiłaś mnie :)

    Pianistka lubi tę wiadomość

    misiaa

    34bwrjjgk872glsj.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2546

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wg kalkulatora nadal jest to wynik w normie :) nie martw się... :)

    misiaa lubi tę wiadomość

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2546

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misiaa wrote:
    O dziękuje Ci kochana że i sprawdziłaś bo ja nie mam pakietu premium i mi się chyba nie da sprawdzić ;) Oj to cieszę się, uspokoiłaś mnie :)
    Wiem co przeżywasz bo ja nie mogłam zrobić bety więc robiłam 150 tych testów z wyświetlaczem które podają tydzień ciąży i wariowałam gdy nie było 3+... :D a dzisiaj zaczynam 9 tydzień :)

    misiaa, MiSia :) lubią tę wiadomość

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • abovo94 Koleżanka
    Postów: 31 31

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)

    Nie mogę się doczekać relacji dzisiejszych wizytujących :D

    Ja wczoraj potowarzyszyłam P. w pracy. Ponieważ pracował niedaleko Auchan w Piasecznie poprosił mnie żebym skoczyła po coś do picia do marketu. Chyba zapomniał jak to jest wysłać babę samą po zakupy :P Wróciłam z piciem dla niego i z prześlicznym białym body niemowlęcym z rysunkiem kotka na przodzie w kolorze łososiowym? pomarańczowym? pomarańczowo-różowym? Później Wam pokażę, same ocenicie jaki to kolor :) ale po prostu nie mogłam się powstrzymać jak je zobaczyłam :)

    Pianistka, misiaa, Max, MiSia :) lubią tę wiadomość

    xrotskjo8nga6yve.png
    Beta nr I (05.06.2015) 287,7 mlU/ml <3 :D
    Beta nr II (09.06.2015) 1362,6 mlU/ml <3 :D
  • misiaa Autorytet
    Postów: 575 543

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    Wiem co przeżywasz bo ja nie mogłam zrobić bety więc robiłam 150 tych testów z wyświetlaczem które podają tydzień ciąży i wariowałam gdy nie było 3+... :D a dzisiaj zaczynam 9 tydzień :)


    Ja miałam iśc do lekarza po weekendzie ale stwierdziłam że poczekam jeszcze ten tydzień i pójdę koło 6/8 lipca jak już będzie serduszko widoczne, pod warunkiem że beta ładnie przyrośnie. Tylko jak zobaczyłam dzisiejszy wynik to szczerze zwątpiłam czy tak ładnie przyrosła. A jestem już doświadczona o ciąże która się niestety nie rozwijała więc od razu pojawiła się panika ;)

    misiaa

    34bwrjjgk872glsj.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2546

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja straciłam 4 ciąże w 5-6 tygodniu więc u mnie od razu była panika że beta nie będzie rosła albo ciąża napewno obumrze... do tej pory panikuję ale staram się ogarnąć bo robiłam już 2 USG pierwsze w 6t+1d i było serduszko, drugie w 7t+4d i serduszko biło jeszcze mocniej i dzieciątko urosło prawidłowo... więc powinnam wyluzować ale jednak... :)

    misiaa lubi tę wiadomość

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    za 35 minut wizyta,
    czas szybko dzis mi leci

    ilka85, abovo94 lubią tę wiadomość

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

‹‹ 266 267 268 269 270 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ