Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lutówki 2016
Odpowiedz

Lutówki 2016

Oceń ten wątek:
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 8 lipca 2015, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justikf będzie dobrze, nie ma innej opcji.

    Peggy ale cudny, i przypomina juz czlowieczka :)

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • lelewela Autorytet
    Postów: 471 146

    Wysłany: 8 lipca 2015, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PeggyOlsen cudny :)

    Banka a z Tobą się zgadzam, to będzie kusiło tylko patologię :(

    iv09l6d8dhueo2ma.png
  • Taru Ekspertka
    Postów: 230 52

    Wysłany: 8 lipca 2015, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Peggy Olsen piękny widok :). Fajnie sie ustawił. Mój niestety wypiął sie do zdjęcia pupa, a tu taki model :). Gratuluje.

    Taru

    https://www.maluchy.pl/ci-71245.png
  • PeggyOlsen Autorytet
    Postów: 635 300

    Wysłany: 8 lipca 2015, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczynki :)! Właśnie to mnie najbardziej zamurowało - że wygląda jak człowieczek! I jak machnął głową odpadłam na amen :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    dd33bf3125525685d704e02b1b3d1bc6.png

  • Kasia02 Autorytet
    Postów: 508 263

    Wysłany: 8 lipca 2015, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wasz maluszek w ok. 7 tyg. też przypominał mhhy "konika morskiego " :)?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lipca 2015, 14:34

    relgj44jj7raepwj.png
    w5wq8ribfp4w977l.png
  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 8 lipca 2015, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bianka* wrote:
    Ale wiecie, że nie wszyscy dostają becikowe ;) Zależy od dochodu, przeliczanego na członka rodziny. Ja na nie nawet nie liczę, zresztą Polskie becikowe to jawna kpina, 1000zl. Pfff i niby na co to ma wystarczyć?
    pierwszy 1000zl dostaje kazdy bez wzgledu na dochody drugie 1000zl dostaja osoby ktore maja dochod w rodzinie na 1 os okolo 570zl, na pewno tak jest bo moja znajoma ostatnio wziela bezcikowe ale tylko 1000zl bo w dochodzie w/w sie nie zmiescila

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2015, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój za każdym razem wyglądał jak kulka - dlatego nazywamy go bąblem lub bąblową. Ale może denerwuje się, że go tak często podglądamy i się chowa.

  • Kasia02 Autorytet
    Postów: 508 263

    Wysłany: 8 lipca 2015, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justikf wrote:
    Mój za każdym razem wyglądał jak kulka - dlatego nazywamy go bąblem lub bąblową. Ale może denerwuje się, że go tak często podglądamy i się chowa.

    :):) fajnie :), na pewno się nie denerwuje :). Hihi u mnie dla odmiany cienki, ale to chyba nic złego prawda? w sumie jak to z ludzmi każdy inny:)

    relgj44jj7raepwj.png
    w5wq8ribfp4w977l.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2546

    Wysłany: 8 lipca 2015, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na ostatnim usg u gina mój bąbel był odwrócony plecami do nas :) i widziałam zarys człowieka :) była głowa, tułów i takie jakby 4 kulki... rączki i nózki :) Niestety nie dostałam zdjęcia "na wynos" :(
    Już się nie mogę doczekać następnego USG :)

    Kasia02, Taru lubią tę wiadomość

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Kasia02 Autorytet
    Postów: 508 263

    Wysłany: 8 lipca 2015, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka szkoda, że nie dostałaś, ale następnym razem pewnie Ci już dadzą. Może wasz bąbelek akurat spał i nie obczaił, że się trzeba odwrócic ;):). Do mnie to wszystko chyba jeszcze nie dociera..

    relgj44jj7raepwj.png
    w5wq8ribfp4w977l.png
  • Kasia02 Autorytet
    Postów: 508 263

    Wysłany: 8 lipca 2015, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iriss współczuje..oby szybko przeszło..! mi dziś ogólnie byle jak:(, ale bez mdłości naszczęście. No właśnie mój bąbelek też długi, ale ciężko mi było dostrzec zarys człowieka, raczej wyglądał tak jak pisałam, jak konik morski :P.

    relgj44jj7raepwj.png
    w5wq8ribfp4w977l.png
  • Kasia02 Autorytet
    Postów: 508 263

    Wysłany: 8 lipca 2015, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iriss wrote:
    Dzięki Kasia02, no umieram dziś :(, w ostateczności łyknę odrobinę pepsi bo mam w lodówce :/. Idę zaraz obiadek dla męża szykować ziemniaki+mizeria+schabowy

    łyk nie powinien zaszkodzic, a raczej pomóc. Podziwiam, że mimo takiego złego samopoczucia masz siłę jeszcze gotowac. Oo obiad pycha, już bym jadła ;) hihi, tylko moze zamiast schabowego to mielonego o! MNIAM.

    Jeśli też bedziesz coś jadła to smacznego wam życzę :)

    relgj44jj7raepwj.png
    w5wq8ribfp4w977l.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2546

    Wysłany: 8 lipca 2015, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia02 wrote:
    Pianistka szkoda, że nie dostałaś, ale następnym razem pewnie Ci już dadzą. Może wasz bąbelek akurat spał i nie obczaił, że się trzeba odwrócic ;):). Do mnie to wszystko chyba jeszcze nie dociera..
    właśnie jak byłam na USG u położnych to dostałam fotki... nawet w gratisie mi pyknęła w 3D! :) Tylko że to był 6 tc to domyślacie się pewnie że ja nic tam nie widzę :D
    A jak na złość ginekolog mi fotki nie dał... w sumie poszłam do niego tylko żeby sprawdzić czy bąbel żyje i skąd plamienia... Ale na następnej wizycie na pewno dadzą nam fotki :)
    Jak myślicie, czy w 13 tc można poznać płeć dziecka czy to raczej nierealne?

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 8 lipca 2015, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podobno w 13 tygodniu ciąży u niektórych maluchów widać już siusiaka haha :)

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2546

    Wysłany: 8 lipca 2015, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha, śmiesznie by było :) Ciekawe która z Nas pierwsza się dowie :D

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Kasia02 Autorytet
    Postów: 508 263

    Wysłany: 8 lipca 2015, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    właśnie jak byłam na USG u położnych to dostałam fotki... nawet w gratisie mi pyknęła w 3D! :) Tylko że to był 6 tc to domyślacie się pewnie że ja nic tam nie widzę :D
    A jak na złość ginekolog mi fotki nie dał... w sumie poszłam do niego tylko żeby sprawdzić czy bąbel żyje i skąd plamienia... Ale na następnej wizycie na pewno dadzą nam fotki :)
    Jak myślicie, czy w 13 tc można poznać płeć dziecka czy to raczej nierealne?


    jeśli jest bardzo dobry sprzęt, można pozna płec juz w 11-12 tyg.,ale to chyba by był wielki fart..:) oprócz tego dzieciątko się musi dobrze wystawic, bo jak się odwróci pupką to i póżniej są nici. Ciekawe... Oczywiście życzę Tobie i nam wszystkim, żeby maluchy szybko się ujawniły :P!

    relgj44jj7raepwj.png
    w5wq8ribfp4w977l.png
  • Kasia02 Autorytet
    Postów: 508 263

    Wysłany: 8 lipca 2015, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    Hahaha, śmiesznie by było :) Ciekawe która z Nas pierwsza się dowie :D

    no ciekawe... ja obstawiam, że mimo wszystko te co mają wcześniejsze terminy :)

    relgj44jj7raepwj.png
    w5wq8ribfp4w977l.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2546

    Wysłany: 8 lipca 2015, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No akurat ta położna do której chodzę ma sprzęt pierwsza klasa :D
    Może jakimś fartem ... :D Na najbliższe USG idę na przełomie 13/14 tc... :) A więc może, może... :)
    Ale by było śmiechu

    Kasia02 lubi tę wiadomość

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Kasia02 Autorytet
    Postów: 508 263

    Wysłany: 8 lipca 2015, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    No akurat ta położna do której chodzę ma sprzęt pierwsza klasa :D
    Może jakimś fartem ... :D Na najbliższe USG idę na przełomie 13/14 tc... :) A więc może, może... :)
    Ale by było śmiechu

    było by super:)!!!!!!!!!

    relgj44jj7raepwj.png
    w5wq8ribfp4w977l.png
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 8 lipca 2015, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też myślę że te które mają najbliższe terminy dowiedzą się najszybciej. Ale jak maluch się wypnie pupą to i tak nic z tego :D

    Kasia02 lubi tę wiadomość

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
‹‹ 374 375 376 377 378 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

USG, test PAPP-A. Nieprawidłowe wyniki badań w ciąży – co dalej?

W badaniu USG lekarz wykrył jakieś nieprawidłowości? A może wyniki testu PAPP-A są niezadowalające? Co dalej? Jakie kroki podjąć? Czy w takiej sytuacji nieinwazyjny test genetyczny może okazać się pomocny? Jakich informacji może dostarczyć test NIPT?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ