Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lutówki 2016
Odpowiedz

Lutówki 2016

Oceń ten wątek:
  • L Autorytet
    Postów: 1194 724

    Wysłany: 15 września 2015, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lexi brzusio ładniutki, ale ty szczuplutka jesteś :-)
    Jutro też sobie focię szczelimy a co ;-)

    Fajny ten Adamex Pajero , cena też ok. Zobaczę jeszcze u siebie w okolicznych sklepach jakie te wózki mają . Nie ma to jak dotknąć i na żywo obejrzeć.

    bl9cdf9hb2lk5j8d.png
  • Tusiaa Autorytet
    Postów: 2163 1140

    Wysłany: 15 września 2015, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lexi brzusio fajny :) aa i chyba mamy baardzo podobne obraczki :) albo Ty masz bardziej po bokach pozłacaną że się swieci albo takie złudzenie :)

    A ja wózek mam juz wybrany :) Bebetto nico plus 3w1 :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 września 2015, 18:46

    Kubuś <3
    1usae6yd1m2ge70e.png
  • Lexi150 Autorytet
    Postów: 3877 2819

    Wysłany: 15 września 2015, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusia my mamy takie:
    07ecf20f1628c0e9med.jpg

    Mama 4 Aniołków <3 <3 <3 <3
    ♥ IGOR ♥ 24.02.2016 (3390g, 56cm, 10pkt.)
    mhsvh371f8hry86r.png
    0d1ygywl27duo1io.png
  • Tusiaa Autorytet
    Postów: 2163 1140

    Wysłany: 15 września 2015, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa to całkiem inne hehe :) a tak sie wydawało , że bardzo podobna do mojej :) ale bardzo ładne są :)
    My mamy takie. Z daleka ładnie się swiecą boki i to mnie zmyliło :)

    http://static.pokazywarka.pl/i/6058251/335466/nagrajmnie-pl00100.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 września 2015, 18:56

    tysiaa93 lubi tę wiadomość

    Kubuś <3
    1usae6yd1m2ge70e.png
  • Lexi150 Autorytet
    Postów: 3877 2819

    Wysłany: 15 września 2015, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusia jak będziesz oglądać swój wózek sprawdź dokładnie stelaż bo znajoma ma właśnie ten wózek i narzeka, że ze stelaża śrubki jakieś się luzują i ogólnie trzeszczy ale to może wina konkretnego egzemplarza a nie modelu.

    A obrączki cudne. :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 września 2015, 18:58

    Mama 4 Aniołków <3 <3 <3 <3
    ♥ IGOR ♥ 24.02.2016 (3390g, 56cm, 10pkt.)
    mhsvh371f8hry86r.png
    0d1ygywl27duo1io.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2015, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lexi zgrabny brzusio, mój nadal wygląda na ciążę spożywczą :)

  • Tusiaa Autorytet
    Postów: 2163 1140

    Wysłany: 15 września 2015, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lexi150 wrote:
    Tusia jak będziesz oglądać swój wózek sprawdź dokładnie stelaż bo znajoma ma właśnie ten wózek i narzeka, że ze stelaża śrubki jakieś się luzują i ogólnie trzeszczy ale to może wina konkretnego egzemplarza a nie modelu.

    A obrączki cudne. :)

    Noo własnie koleżanka ma ten wózek i nic nie skrzypi, nic nie wypada . Bardzo czesto go składa bo w aucie go trzyma :) Ogólnie nie narzekała tylko polecała go. Wiadomo, że różnie to może być z tym. Moga byc dwa takie same wózki a jeden wadliwy.
    Mam nadzieję, że trafi mi się dobry nie wadliwy heh :) ZReszta będe kupować w sklepie u mnie w mieście więc jak coś to bede miała blisko żeby go zareklamować ale jednak mam nadzieję, że będzie dobry :)

    aa i moja koleżanka jedynie koła musiała sobie dopompować raz :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 września 2015, 19:11

    Kubuś <3
    1usae6yd1m2ge70e.png
  • Lexi150 Autorytet
    Postów: 3877 2819

    Wysłany: 15 września 2015, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to pewnie wadliwy egzemplarz znajoma trafiła.

    Dziewczyny nie mogę przestać ryczeć. Właśnie dzwoniła przyjaciółka (25tc), na wizycie okazało się, że mała ma chore serduszko. Nie wiadomo co dalej. Może okaże się, że leki pomogą ale może też być tak, że mała umrze w każdej chwili. To straszne. Nie wiem co mam jej powiedzieć. Aż strach mnie obleciał, że coś takiego może się przytrafić każdemu.

    Mama 4 Aniołków <3 <3 <3 <3
    ♥ IGOR ♥ 24.02.2016 (3390g, 56cm, 10pkt.)
    mhsvh371f8hry86r.png
    0d1ygywl27duo1io.png
  • Kri Autorytet
    Postów: 1201 814

    Wysłany: 15 września 2015, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymamy kciuki za małą! Musi być dobrze. Na poprzednich usg nic nie wykryto? :-(


    oar8flw1nowd9vtv.png
    74dipiqv6mmnfuyl.png

  • Bruśka Autorytet
    Postów: 3155 1897

    Wysłany: 15 września 2015, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lexi trzeba być dobrej myśli. Może warto znaleźć lepszych lekarzy którzy leczą niektóre wady jeszcze podczas ciąży. Mi też wmawiali że w ciążę nie zajde wierzyłam w to albo że jak zajde to stracę boję się każdego dnia że coś pójdzie nie tak ale dobrze być musi. Wiecej badań, lepszych lekarzy i będzie dobrze. Trzymam kciuki.

    dqprqtkfus8kbbbd.png
  • Lexi150 Autorytet
    Postów: 3877 2819

    Wysłany: 15 września 2015, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do tej pory wszystko idealnie. Najlepsi lekarze cały czas (ciąża z invitro). I nagle coś takiego. Niepojęte.

    Mama 4 Aniołków <3 <3 <3 <3
    ♥ IGOR ♥ 24.02.2016 (3390g, 56cm, 10pkt.)
    mhsvh371f8hry86r.png
    0d1ygywl27duo1io.png
  • madzia.rka Autorytet
    Postów: 924 359

    Wysłany: 15 września 2015, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lexi ale śliczny brzusio.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2016, 01:31

    relganlia0g8wnrx.png
    Nasz kochany Olus <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2015, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lexi150 wrote:
    Do tej pory wszystko idealnie. Najlepsi lekarze cały czas (ciąża z invitro). I nagle coś takiego. Niepojęte.
    Mimo to niech szuka i konsultuje to z innymi lekarzami, wiem, że w Niemczech są specjaliści od operacji serduszka jeszcze w łonie matki

  • Tusiaa Autorytet
    Postów: 2163 1140

    Wysłany: 15 września 2015, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie ważne żeby się nie poddawać i walczyć dalej, szukac pomocy, konsultować. Kurcze przykre to jest :(


    Aaa dziewczyny picie wody gazowanej cały czas może zle wpłynąć na maluszka? Nie moge pic wodę niegazowana bo mi sie niedobrze robi :/

    Kubuś <3
    1usae6yd1m2ge70e.png
  • Lexi150 Autorytet
    Postów: 3877 2819

    Wysłany: 15 września 2015, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marissith wrote:
    Mimo to niech szuka i konsultuje to z innymi lekarzami, wiem, że w Niemczech są specjaliści od operacji serduszka jeszcze w łonie matki

    Z tego co się dowiedziałam to mają jakąś konsultacje w szpitalu, może będą jechać do Łodzi ale ogólnie lekarz kazał im się przygotować na taką ewentualność, że mogą nie zdążyć.

    Mama 4 Aniołków <3 <3 <3 <3
    ♥ IGOR ♥ 24.02.2016 (3390g, 56cm, 10pkt.)
    mhsvh371f8hry86r.png
    0d1ygywl27duo1io.png
  • Biedroneczka29 Autorytet
    Postów: 2857 2098

    Wysłany: 15 września 2015, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lexi smutne bardzo,moja kolezanka 21tc poszla na wizyte dowiedziala sie,ze cos nie tak zabrali ja do szpitala wywolywali jej porod i malutka juz nie oddychala jak przyszla na swiat :( :( tak mi jej szkoda a miala termin na styczen :(

    Sofija <3
    Udalo sie w <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu :)
    201602294556.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2015, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lexi150 wrote:
    Z tego co się dowiedziałam to mają jakąś konsultacje w szpitalu, może będą jechać do Łodzi ale ogólnie lekarz kazał im się przygotować na taką ewentualność, że mogą nie zdążyć.
    No co za dupek za przeproszeniem. To, że rodzice się załamią a mama osiwieje se stresu nie pomoże maluchowi, właśnie trzeba walczyć i myśleć pozytywnie! Ech...

    Tusia pij wodę magnezowo-wapniową, dostarczysz maluchowi więcej wapnia do budowy kości, można kupić gazowaną i lekko gazowaną (np. ja teraz piję muszyniankę lekko gazowaną)

  • Tusiaa Autorytet
    Postów: 2163 1140

    Wysłany: 15 września 2015, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurczee tak sie nasłucham, naczytam że sama sie zaraz zacznę stresować czy wszystko w porządku z moim bąblem a do usg jescze tyle czas :/

    Jakiś czas temu piłam ta wodę ale mi nie podchodziła :/ oczywiście przed ciążą smakowała mi. Moje dziecko jest baardzo wybredne .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 września 2015, 21:09

    Kubuś <3
    1usae6yd1m2ge70e.png
  • Biedroneczka29 Autorytet
    Postów: 2857 2098

    Wysłany: 15 września 2015, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny musimy myslec pozytywnie,ze kogos takie tragedie spotykaja nie oznacza ze nas to dotknie z Naszymi babelkami bedzie wszystko ok :)

    tysiaa93 lubi tę wiadomość

    Sofija <3
    Udalo sie w <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu :)
    201602294556.png
  • Bruśka Autorytet
    Postów: 3155 1897

    Wysłany: 15 września 2015, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedni mówią że nie można pić a inni jak mój gin mówią żeby pić to maluch kolek nie będzie miał. Za niegazowana też nie przepadam taki posmak zostawia a poza tym szybciej się psuje po otwarciu. Dwutlenek węgla hamuje rozwoj bakterii.

    dqprqtkfus8kbbbd.png
‹‹ 739 740 741 742 743 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pokój dziecka - 7 inspiracji na kreatywną aranżację

Urządzanie pokoju dziecka to jedno z najprzyjemniejszych, ale i wymagających zadań dla rodziców. Chcemy, aby przestrzeń była nie tylko bezpieczna i funkcjonalna, ale też sprzyjała rozwojowi wyobraźni, kreatywności oraz dawała dziecku poczucie komfortu i radości. Jeśli szukasz pomysłów na aranżację, które łączą estetykę z praktycznością, świetnie trafiłeś! Warto sięgnąć po sprawdzone i inspirujące rozwiązania, które sprawdzą się dla maluchów, przedszkolaków i starszych dzieci. W tym artykule znajdziesz 7 konkretnych, sprawdzonych propozycji, które odmienią każdy pokój.

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ