Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lutówki 2016
Odpowiedz

Lutówki 2016

Oceń ten wątek:
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 26 września 2015, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak nospa nie pomoże, to leć na ip, podłączą kroplówkę i będzie dobrze.

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • tulipanna Autorytet
    Postów: 4719 2091

    Wysłany: 26 września 2015, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tysiaa93 wrote:
    Jak nospa nie pomoże, to leć na ip, podłączą kroplówkę i będzie dobrze.
    Na razie ok,przeszlo.uffff...

    wnid9vvjl1hs5kx5.png
    419005497f.png
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 26 września 2015, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tulipanna wrote:
    Na razie ok,przeszlo.uffff...
    Całe szczęście :)

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • szara myszka Autorytet
    Postów: 2339 715

    Wysłany: 27 września 2015, 00:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Są to nerwy dziewczyny ale pamiętajmy tez ze już się nasze macice będą przygotowywać do porodu i wydaje mi się ze czasami jakiś bol albo skurcz może być takim ćwiczeniem - ale oczywiście wszystko trzeba sprawdzać :)


    gdzies na forum wyczytałam ze jak twardnieje ten brzuch to dobrze jest oddychać przeponowo - i tak robie i szybko przechodzi! także polecam jakby ktoś tez miał taki problem :)

    dobrej i spokojnej nocy Wam zycze :):*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 września 2015, 00:07

    szczęśliwa mama :)
    www.babelu.pl polecam - ubranka i akcesoria dla maluszków ;)

    f2wlj48apsehglf6.png
  • tulipanna Autorytet
    Postów: 4719 2091

    Wysłany: 27 września 2015, 00:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No pisalam Wam oststnio o tych skurczach ale chyba zadna nie zwrocila uwagi, czym sie roznia,kiedy sie pojawiaja etc

    wnid9vvjl1hs5kx5.png
    419005497f.png
  • madzia.rka Autorytet
    Postów: 924 359

    Wysłany: 27 września 2015, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Nie dam rady Was nadrobić niestety za długo mnie tu nie było. Już relacjonuje. Jestem po operacji wyrostka,macica nie stawia się, potwierdził się chłopak i jest oki, lata sobie we mnie i chyba będzie dobrze. Powtarzają mi dziś wyniki i może jutro wyjdę. Tyle strachu to juz dawno nie przeżyłam. Jeszcze raz dzięki za słowa otuchy :-*

    tysiaa93, Bruśka, nick nieaktualny, tulipanna, Zołz83, szara myszka, Biedroneczka29 lubią tę wiadomość

    relganlia0g8wnrx.png
    Nasz kochany Olus <3
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 27 września 2015, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia.rka no i super, synek kopie czyli jest zdrowy, silny i zadowolony ;D

    madzia.rka lubi tę wiadomość

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • gorgeous Autorytet
    Postów: 1145 839

    Wysłany: 27 września 2015, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzia.rka - nie będzie chyba dobrze, ale NA PEWNO!! :*

    Mój Jaś w końcu się też rozkręca, bo bardziej go czuję. A wczoraj mąż śmiał się ze mnie cały wieczór, bo z lewej piersi tak mi leciało, że koszulkę miałam non-stop mokrą :D

    madzia.rka lubi tę wiadomość

    dxom9vvj2dzo2yyb.png
  • madzia2526 Ekspertka
    Postów: 283 83

    Wysłany: 27 września 2015, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tulipanna a skopiowalabys ten post o skurczach bo już go nie odnajdę :-(

    7a4ap07wpy0eq58n.png
  • lady.anna Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 27 września 2015, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny!
    Trochę późno dołączam i aż sie za głowę złapałam, kiedy ja to wszystko przeczytam

    w57v90bv1zbqqp6g.png
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 27 września 2015, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lady.anna wrote:
    Cześć Dziewczyny!
    Trochę późno dołączam i aż sie za głowę złapałam, kiedy ja to wszystko przeczytam
    Witamy :)

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • lady.anna Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 27 września 2015, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki!
    Cos mam problemy z wstawieniem dłuższego posta :(
    U mnie termin, zeby było smieszniej wyszedł na początku na 29 lutego i tak sobie pomyslałam, że takie szczęście to tylko ja mogę mieć

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 września 2015, 09:44

    w57v90bv1zbqqp6g.png
  • lady.anna Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 27 września 2015, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale teraz cos mi mój gin wspomniał, żebym sie nie nastawiała. Wszystkie kalkulatorki ciążowe pokazują mi 23 lutego wiec przestałam sie stresować, ze moja niunia bedzie miała urodziny raz na 4 lata

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 września 2015, 09:45

    w57v90bv1zbqqp6g.png
  • lady.anna Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 27 września 2015, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Płeć juz znamy od 11 tyg-testy genet, a poza tym na badaniach prenat. Gin potwierdził, nie znając wyniku, ze na 80 % dziewczynka ]

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 września 2015, 09:45

    Moniaa lubi tę wiadomość

    w57v90bv1zbqqp6g.png
  • lady.anna Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 27 września 2015, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    (pomyslałam sobie wtedy- dobry jest!, bo to było w 14tyg!!) jak na razie bez większych sensacji, które mogły by mnie niepokoić. Jedynie co jakis czas, wydaje mi sie, ze kolka jelitowa, bo ból niemiłosierny na tej wysokości, gdzie myśle sa teraz jelita. Ale rozganiam dziadostwo nospą i koprowymi herbatkami. Fajnie, ze Was znalazłam, zawsze to raźniej !

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 września 2015, 09:46

    w57v90bv1zbqqp6g.png
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 27 września 2015, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W końcu jakaś dziewuszka, gratulacje :D Bo u nas dużo chłopaków :)

    lady.anna lubi tę wiadomość

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2015, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tysia widze imie wybrane... Piekne <3

    Ale pięknie wygladaja wasze suwaczki dziewczyny <3 juz wszystkie w polowie...

    tysiaa93, nick nieaktualny, tulipanna lubią tę wiadomość

  • lady.anna Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 27 września 2015, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki, ja na początku byłam pewna, że bedzie chłopak. A tu taka niespodzianka!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 września 2015, 09:43

    w57v90bv1zbqqp6g.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2015, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć laski :)
    Tulipanna musisz brać więcej magnezu i odpoczywać. Ja na razie nie czuję takich skurczy, jak przesadze z chodzeniem albo sprzątaniem to mnie szyjka kłuje. Wtedy grzecznie kładę się do łóżka i biorę 2 magnezy.

    Madziarka to dobrze, że u was dobrze! Niech teraz wypiszą Cię do domku i będziesz w domu odpoczywać :)

    Lady.anna cześć :)

  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 27 września 2015, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roxa wrote:
    Tysia widze imie wybrane... Piekne <3

    Ale pięknie wygladaja wasze suwaczki dziewczyny <3 juz wszystkie w polowie...
    A dziękuję ;*

    Co tam u ciebie? Jak starania? :)

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
‹‹ 786 787 788 789 790 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pokój dziecka - 7 inspiracji na kreatywną aranżację

Urządzanie pokoju dziecka to jedno z najprzyjemniejszych, ale i wymagających zadań dla rodziców. Chcemy, aby przestrzeń była nie tylko bezpieczna i funkcjonalna, ale też sprzyjała rozwojowi wyobraźni, kreatywności oraz dawała dziecku poczucie komfortu i radości. Jeśli szukasz pomysłów na aranżację, które łączą estetykę z praktycznością, świetnie trafiłeś! Warto sięgnąć po sprawdzone i inspirujące rozwiązania, które sprawdzą się dla maluchów, przedszkolaków i starszych dzieci. W tym artykule znajdziesz 7 konkretnych, sprawdzonych propozycji, które odmienią każdy pokój.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ