Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lutówki 2016
Odpowiedz

Lutówki 2016

Oceń ten wątek:
  • tulipanna Autorytet
    Postów: 4719 2091

    Wysłany: 6 października 2015, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szara myszka wrote:
    czyli to w końcu to samo co te braxtona ? bo jakas niekumata jestem mimo ze w artykule fajnie opisane
    No nie, tylko ta tabelka jakoś zrypana jest. Braxtona są silniejsze, te pierwsze są Alwareza

    wnid9vvjl1hs5kx5.png
    419005497f.png
  • tulipanna Autorytet
    Postów: 4719 2091

    Wysłany: 6 października 2015, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnesia wrote:
    Lexi przejdzie wszystko, daj sobie chwilkę :) dr. Anita Cie przyjęła?
    Ja mam bóle brzucha od nocy i drętwieją mi ręce.
    Skąd ja to znam to drętwienie rąk...mnie to budzi w nocy...

    wnid9vvjl1hs5kx5.png
    419005497f.png
  • natalica06 Autorytet
    Postów: 1445 504

    Wysłany: 6 października 2015, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vayn wrote:
    Natali to mnie pocieszyłaś z tym kotem:P Ja też myślałam o Blance, ale u Tysi będzie Bianka, a ja mam spacer obiecany, i dziwnie by wyglądało, że w jednym wózku Bianka a drugim Blanka :P
    hehe sory

    201602111680.png
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 6 października 2015, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vayn za kilka dni tak się przyzwyczaisz do Poli, że nawet nie pomyślisz o innym imieniu :D

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • szara myszka Autorytet
    Postów: 2339 715

    Wysłany: 6 października 2015, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vayn mnie nie boli, ale czasami mam takie klucia jakby w pochwie - choć szyjke mam ok. Ale to tak dwa razy w tygodniu pare razy, teraz jak biore dużo magnezu to praktycznie przeszlo

    niby ciaza to nie choroba ale jak tak masz ze boli to oszczędzaj się ile możesz! no i mow o tym lekarzowi :)

    szczęśliwa mama :)
    www.babelu.pl polecam - ubranka i akcesoria dla maluszków ;)

    f2wlj48apsehglf6.png
  • tulipanna Autorytet
    Postów: 4719 2091

    Wysłany: 6 października 2015, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co?! Wczoraj miałampierwsza zachcianke ciążowa- lody czekoladowe...:) Chłop wieczorem pojechał i opyliłam prawie pół litra :P A teraz kontynuuje :P

    wnid9vvjl1hs5kx5.png
    419005497f.png
  • olenka173065 Przyjaciółka
    Postów: 136 41

    Wysłany: 6 października 2015, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tulipanna ja już też pierwszego śledzia mam za sobą:P

    olenka173065
  • Bruśka Autorytet
    Postów: 3155 1897

    Wysłany: 6 października 2015, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja mama narobila mi w sobotę ochoty na rosół i się właśnie robi.

    dqprqtkfus8kbbbd.png
  • szara myszka Autorytet
    Postów: 2339 715

    Wysłany: 6 października 2015, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na rosolek czesto mam ochote :D

    szczęśliwa mama :)
    www.babelu.pl polecam - ubranka i akcesoria dla maluszków ;)

    f2wlj48apsehglf6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2015, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja ostatnio kaszanka i czernina z ziemniakami :)

    Co do imion: https://msw.gov.pl/pl/aktualnosci/12828,Lena-i-Jakub-najczesciej-nadawane-dzieciom-imiona-w-2014-roku.html

    Chętnych zachęcam do lektury :)

    Małż ostatnio miał trochę luzu w pracy i szukali najdziwniejszych imion. Mój hit to Emeryta i Miłodziad :) :) :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2015, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba pójdę sprawdzić czy nie mam lodów w zamrażarce, bo chyba Tulipanna zrobiła mi ochotę :D

  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 6 października 2015, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aj, ale bym rosół zjadła :P

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • Bruśka Autorytet
    Postów: 3155 1897

    Wysłany: 6 października 2015, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wpadajcie dziś na obiad rosół i kurczak pieczony w warzywach.

    dqprqtkfus8kbbbd.png
  • Moniaa Autorytet
    Postów: 2529 3251

    Wysłany: 6 października 2015, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojj Bruśka choć uwielbiam rosół, dziś już se daruję hehe

    Tak objadłam się chińszczyzny na obiad że teraz pozycja kanapowa-półleżąca + popołudniowa kawka :)
    (inka-podróbka, ale udaję że to normalna i nawet lepiej zaczyna smakować :P )

  • Biedroneczka29 Autorytet
    Postów: 2857 2098

    Wysłany: 6 października 2015, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joanna ja jak zdecyduje sie na te mebelki to malutka bede kapac u Niej w pokoju :) chociaz wanienka jest wyjmowana wiec moze roznie byc :)

    Tulipanna :) :) alez Ty masz duzy brzuszek :)

    Lexi trzymamy wszystkie za Ciebie kciuki,bedzie wszystko dobrze :)

    Bruska jestem w drodze juz jade :)

    Dziewczyny mialam Was pytac jak kupujecie spioszki,pajace itp to bierzecie z guziczkami na przodzie czy z tylu??ja sie zastanawiam czy te z tylu nie uwieraja dzieciatko w plecki??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 października 2015, 15:08

    Sofija <3
    Udalo sie w <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu :)
    201602294556.png
  • madzia.rka Autorytet
    Postów: 924 359

    Wysłany: 6 października 2015, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas rosolek też często pomimo że przed ciąża nie przepadalam. Sledziki hmmmmmm pychotka póki co muszę odpuścić. Z tym twardnieniem to mi też tak się dzieje i w czwartek pogadam z lekarzem bo oczywiście mam stresa.

    relganlia0g8wnrx.png
    Nasz kochany Olus <3
  • Moniaa Autorytet
    Postów: 2529 3251

    Wysłany: 6 października 2015, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zanim dzieciaczek nie będzie siedział będzie kąpany w pokoju w wanience, natomiast później przenosimy się do wanny do łazienki.

  • gorgeous Autorytet
    Postów: 1145 839

    Wysłany: 6 października 2015, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lexi150 wrote:
    Gorgeous ważne, że probiotyk.

    To chyba kierowane do Mila920, bo ja ani słowem nie zająknęłam się o probiotyku :P

    dxom9vvj2dzo2yyb.png
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 6 października 2015, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To wpadam na rosolek :D

    Jak już mam ciuszki na guziki to zazwyczaj są z przodu bo z tyłu chyba mogą troszkę uwierac :)

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • Mila920 Autorytet
    Postów: 999 1047

    Wysłany: 6 października 2015, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To napewno do mnie :P ale już wszystko wiem, mój gin polecił mi trivagin jakby któraś z Was potrzebowała na przyszłość - oby nie ;-)

    Tak na pocieszenie w chorobie wybrałam już łóżeczko dla synia, mam okazje kupić taniej, więc kupuje teraz - a nie w grudniu jak wcześniej planowałam i cieszę się jak dziecko :-P

    ckaiskjotzqxyjdt.png
    dqprp07wug12eik7.png
‹‹ 826 827 828 829 830 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ