Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lutówki 2016
Odpowiedz

Lutówki 2016

Oceń ten wątek:
  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka niektore kobiety to nawet miesiaczke maja w ciąży do 3miesiaca,

    bedzie dobrze na pewno :)

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ooo to fajnie :), mój niestety nie ma kontraktu z nfz :/. Ciekawe czy rodzinna dałaby jakieś skierowanko ;P. Mój pakiecik wyniesie 180zł, więc tragedii takiej nie ma, ale gdyby nie bon zniżkowy to byłoby pewnie 100zł więcej ;P

    h84fe6ydttjiala2.png
  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszeczka wrote:
    Chodzę do prywatnego lekarza, na szczęście jest bardzo fajny i daję na wszystkie badania skierowania żebym nie musiała za wszystko płacić :)

    ja w 1 ciazy - 9-10 lat temu,tez chodzilam prywatnie, tez mialam skierowania na badania, ale przez to ze sa z prywatnego gabinetu to placilam za badania

    wtedy tylko na nfz u lekarza bylo wszytko bezplatnie łacznie z wizyta,

    to teraz od prywatnego gina jak sie ma skierowanie to sie nie placi?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 czerwca 2015, 10:35

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

  • Monkey Autorytet
    Postów: 1735 4099

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adab witaj :)
    twórz suwaczek i rozgość się :)

    nick nieaktualny, wiola0912 lubią tę wiadomość

    2020.png
    ek + 09.05.2014 (9tc)
    d69cj44jvg72mq3b.png
    d69ct5od9nlrlrcq.png
  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co, płakać dziś mi się chce z tej bezsilności - że nie mam wpływu na to moje samopoczucie :(. Boję się, że wcale tak szybko nie minie...a za tydzień chciałam jechać do pracy z pracodawcą porozmawiać ehhh. Do tego w lipcu mamy wesele, jak będę takim wrakiem, to chyba godzinkę posiedzę i zostawię męża samego :(

    h84fe6ydttjiala2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monkey wrote:
    adab witaj :)
    twórz suwaczek i rozgość się :)
    a nie widać mojego suwaczka??

    Monkey lubi tę wiadomość

  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pati87 wrote:
    ja w 1 ciazy - 9-10 lat temu,tez chodzilam prywatnie, tez mialam skierowania na badania, ale przez to ze sa z prywatnego gabinetu to placilam za badania

    wtedy tylko na nfz u lekarza bylo wszytko bezplatnie

    to teraz od prywatnego gina jak sie ma skierowanie to sie nie placi?
    Chodziłam wcześniej do lekarki, która przyjmowała prywatnie i na nfz, i jak wypisywała skierowania czy recepty, to miałam tak jak pacjent nfz.
    Mój teraz też wypisuje skierowania, ale wszystko płatne tak jak i recepty 100%, no ale wolę mieć pewność dobrego lekarza, niż mneij wydać i się zamartwiać (a na pewno bym się martwiła bo tamta lekarka to było dno...)

    h84fe6ydttjiala2.png
  • Monkey Autorytet
    Postów: 1735 4099

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adab teraz widać :D

    Iriss a bierzesz te leki na mdłości?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    2020.png
    ek + 09.05.2014 (9tc)
    d69cj44jvg72mq3b.png
    d69ct5od9nlrlrcq.png
  • zosiaaa Autorytet
    Postów: 556 299

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszeczka gratuluję udanej wizyty i serduszka! :)

    Adab witaj :)

    wiola0912 lubi tę wiadomość

    ijpbtv7310m1ozqf.png
    yuuds65ggbkid9zq.png
  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, wczoraj było lepiej, a wieczorem jak się rozkręciło....to tak jak pisałam spałam z wiadrem koło łóżka :(, a dziś jak dętka, zmulona. Wystawię później leżak na balkon, jak jeszcze nie będzie ostrego słońca i się przewietrzę, ale dziś mam gorszy dzień :(

    h84fe6ydttjiala2.png
  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez bede chodzila do tego samego gina co w 1 ciazy prywatnie od roku jest on ordynatorem u mnie w szpitalu
    u mnie wizyta kosztuje 120zl w cenie usg ale te zwykle, za 3d-4d slyszalam ze u niego sie chyba doplaca ale nie wiem ile

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

  • zosiaaa Autorytet
    Postów: 556 299

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iriss biedna jesteś... Oby Ci się szybko poprawiło!

    ijpbtv7310m1ozqf.png
    yuuds65ggbkid9zq.png
  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja za wizytę płacę 100zł z usg, recepty i konsultacje (takie 10min) za darmo. O 3-4D nawet nie pytałam, teraz mnie interesuje zdrowie dzidziusia, a nie technika :D. Wiem tylko, że za prenatalne 11-14tydzień zapłacę chyba 350zł za całość bo nie pamiętam co tam jest ;P

    h84fe6ydttjiala2.png
  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iriss tez tak miałam 10 lat temu i dalam rade mimo ze mnie szlak trafial jak z lazienki nie wychodzilam

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

  • Monkey Autorytet
    Postów: 1735 4099

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iriss czyli dopadło Cie tak samo jak moją siostrę :)
    Niby Wam współczuję i niby trochę zazdroszczę :P

    2020.png
    ek + 09.05.2014 (9tc)
    d69cj44jvg72mq3b.png
    d69ct5od9nlrlrcq.png
  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zosiaaa wrote:
    Iriss biedna jesteś... Oby Ci się szybko poprawiło!
    Jak nie przejdzie, to chyba będę się musiała chociaż mamie przyznać, ale z naciskiem na dyskrecję nawet przed ojcem, bo zaraz pół rodziny będzie wiedziało, a tego na razie nie chcę. Ale z mamą rozmawiam codziennie i tak głupio mi ściemniać, a jutro mam się z nią na chwilę spotkać i tak gadam do fasolki, żeby mi trochę odpuściła :) bo nas wyda ;P.

    h84fe6ydttjiala2.png
  • PeggyOlsen Autorytet
    Postów: 635 300

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja będę chodzić i prywatnie do mojego lekarza i na NFZ żeby chociaż część badań zrobić w ramach składek (bo nie "za darmo" przecież :/).
    Dziękuję za linka dot. działalności gospodarczej!

    dd33bf3125525685d704e02b1b3d1bc6.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie dziewczyny, ja miałam w pierwszej ciąży plamienia od 4 tygodnia do prawie 11 - wszystko z fasolkiem było dobrze, miałam w połowie ciąży troszke problemów z szyjką ale i tak jak się okazało urodziłam po terminie zdrową córeczkę :)

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2546

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszeczka, ale jak te plamienia wyglądały? u mnie śluz jest taki jak beżowy ale w nim są takie kuleczki bardzo rozciągliwego śluzu brązowego... nie są skrzepy ... w sumie wygląda to jak rozciągliwe kozy z nosa :/ wybaczcie porównanie ale to jedyne co mi przychodzi na myśl...

    Może to po prostu jakaś infekcja?? Jestem podatna na takie rzeczy, choć dbam o higienę i nic mnie nie boli/piecze/swędzi

    sama już nie wiem

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie, człowiek płaci te składki, a jak chce później iść do specjalisty, to albo czekaj w kolejce aż się wykończysz, albo traktują pacjentów jak zło ostateczne, bo przecież z "darmówki", no ale w końcu dostają za nas kasę...
    Jak miałam problemu zdrowotne, to też robiłam badania na własną rękę, w ciągu miesiąca wyszło 600zł, a byłoby więcej tyle że przeszłam na dietę i doczekałam już takich badań jak gastroskopia (1,5miesiąca czekania) i kolonoskopia (2,5miesiąca czekania) na nfz...
    Jak w tamtym roku dzwoniłam do endokrynologa na nfz to wizytę mi zaproponowali za ponad rok, nie wiedziałam czy płakać czy się śmiać :)

    Ja niestety nie mam ginekologa na nfz którego uważałabym za dobrego i godnego zaufania, dlatego nie lecę na dwa fronty :)

    h84fe6ydttjiala2.png
‹‹ 87 88 89 90 91 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 propozycje pysznych koktajli na ciążowe dolegliwości!

Cierpisz na typowo ciążowe dolegliwości? Twój układ pokarmowy jest bardzo wrażliwy i męczą Cię ciągłe niestrawności? A może nie możesz poradzić sobie z bolesnymi skurczami łydek? Poznaj kilka prostych i naturalnych sposobów na ciążowe dolegliwości - odkryj przepisy na koktajle! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gdzie rodzić - wybór szpitala do porodu

Poród to wyjątkowa chwila. Wraz ze zbliżającym się terminem porodu, wiele kobiet zastanawia się gdzie rodzić. Warto poświęcić trochę czasu na wybór szpitala, w którym chciałabyś aby przyszło na świat Twoje dziecko. Przeczytaj jak się do tego dobrze przygotować, czym się kierować przy wyborze szpitala i jakie informacje zebrać na temat wybranej placówki.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ