Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lutówki 2017
Odpowiedz

Lutówki 2017

Oceń ten wątek:
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 19 lipca 2016, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nigdy nic nie wiadomo ale myślę że nie - też miałam spory stres całą ciąze - kłopoty finansowe ale mała jest cała i zdrowa. Teraz też mam stresujący okres ciąży - i jestem dobrej myśli....

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • Brunetka Autorytet
    Postów: 368 142

    Wysłany: 19 lipca 2016, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moniqe1985 wrote:
    Dla mnie ona nie jest aż taka wielka ja się w swoim zyciu leków nałykałam, więc większe już musiałam łykać a te mają taką gładką powłokę że szybko przechodzi przez przełyk. W sumie narazie wzięłam tylko 2 więc jeszcze mi nie przeszkadzają ;)


    Przepraszam, że tak drążę, ale czy możesz potwierdzić czy Mama DHA (zwykłe, nie premium) są takiej samej wielkości? Bo tak myślę, żeby może przerzucić się na zwykłe...

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/c3b800606dbc.jpg

    w4sqdqk37ek35kuj.png
  • jammarka Koleżanka
    Postów: 70 6

    Wysłany: 19 lipca 2016, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kłucia w prawej dolnej części i ja miałam. Od kilku dni nic mi nie dokucza, ale wcześniej czułam dość przejmujący ból. Jednak podobno macica cały czas się zmieniając ma prawo co raz uciskać w jakimś miejscu i jest to podobno najczęściej kolka. Mam nadzieję, że i Wam dziewczyny szybko to przejdzie.

    d69c20mmpscsvys2.png
  • sandrula Autorytet
    Postów: 1341 949

    Wysłany: 19 lipca 2016, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kłucia tez miewam, pytałam gina, mówił że to normalne, bo macica sie rozciąga,powiększa i stąd kłucia. Mówił ze złym objawem byłby ciągły ból w podbrzuszu.

    Moje ramie na szczęście wczoraj przestalo bolec :)

    Kto jutro na prenatalne? ;D ja juz sie doczekać nie mogę :D

    il5hxzdv1dlz2zbx.png

    02.02.2017 - Błażejek <3 3080 g i 54 cm do kochania <3
  • Babydream Autorytet
    Postów: 313 120

    Wysłany: 19 lipca 2016, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jutro :) Ty też? Który masz tydzień/dzień dokładnie?

    ex2bcwa1570qltn4.png
  • sandrula Autorytet
    Postów: 1341 949

    Wysłany: 19 lipca 2016, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babydream wrote:
    ja jutro :) Ty też? Który masz tydzień/dzień dokładnie?

    Szczerze? Nie mam pojęcia. Chodzę na nfz i mialam jedno usg na potwierdzenie ciąży :/ obawiam sie trochę ze dzieciaczek moze byc za mały. . No ale prenatalne też na nfz wiec najwyżej powtórzę badanie.
    Od OM skończyłam 12 tydzień ..

    il5hxzdv1dlz2zbx.png

    02.02.2017 - Błażejek <3 3080 g i 54 cm do kochania <3
  • Babydream Autorytet
    Postów: 313 120

    Wysłany: 19 lipca 2016, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to powinien być już wystarczający rozmiar, ja jestem w połowie 12 i też się boję że będzie za mały. Też mam na NFZ ale muszę dojechać 80km na te badania, no ale trudno, najwyżej przepiszemy na inny termin...

    ex2bcwa1570qltn4.png
  • moniqe1985 Ekspertka
    Postów: 140 78

    Wysłany: 19 lipca 2016, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brunetka wrote:
    Przepraszam, że tak drążę, ale czy możesz potwierdzić czy Mama DHA (zwykłe, nie premium) są takiej samej wielkości? Bo tak myślę, żeby może przerzucić się na zwykłe...

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/c3b800606dbc.jpg

    Takie same one sie różnią tylko tym że w premium jest kwasu Dha 800 a w zwykłym 600 i witaminy D3 jest raz tyle. Ale czytałam że premium polecane jest tylko w dużych niedoborach i przy stwierdzeniu porodu przedwczesnego.
    A podobno też jest dużo droższy.

    Brunetka lubi tę wiadomość

    w4sqvfxmck01v371.png
  • sandrula Autorytet
    Postów: 1341 949

    Wysłany: 19 lipca 2016, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja pomad 50 km w Krakowie robie :)
    Pewnie, lepiej zeby był za mały i powtórzyć niż za duzy :)

    il5hxzdv1dlz2zbx.png

    02.02.2017 - Błażejek <3 3080 g i 54 cm do kochania <3
  • sandrula Autorytet
    Postów: 1341 949

    Wysłany: 19 lipca 2016, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na którą masz ?:)

    il5hxzdv1dlz2zbx.png

    02.02.2017 - Błażejek <3 3080 g i 54 cm do kochania <3
  • Babydream Autorytet
    Postów: 313 120

    Wysłany: 19 lipca 2016, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na 9.15 :) jestemhela jaki tydzień/dzień? :) wiesz jaki masz rozmiar maluszka?
    Ja mam w Opolu

    ex2bcwa1570qltn4.png
  • AguŚka89 Autorytet
    Postów: 415 164

    Wysłany: 19 lipca 2016, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to jutro będę czekała na wieści od was już się nie mogę doczekać :)

    jestemhela lubi tę wiadomość

    w4sq3e3ki6xapks2.png
  • sandrula Autorytet
    Postów: 1341 949

    Wysłany: 19 lipca 2016, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo to widzę że jest nas więcej :D ja mam dopiero na 18.30 :/:/

    il5hxzdv1dlz2zbx.png

    02.02.2017 - Błażejek <3 3080 g i 54 cm do kochania <3
  • Babydream Autorytet
    Postów: 313 120

    Wysłany: 19 lipca 2016, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dam znać koło południa :) ale mam przeczucie że będzie za mały. Trudno, zobaczymy :)

    ex2bcwa1570qltn4.png
  • jestemhela Autorytet
    Postów: 256 170

    Wysłany: 19 lipca 2016, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandrula wrote:
    Noo to widzę że jest nas więcej :D ja mam dopiero na 18.30 :/:/

    Denerwujecie się?

  • sandrula Autorytet
    Postów: 1341 949

    Wysłany: 19 lipca 2016, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie zastanawiam nad skierowaniem. . Jak dzwoniłam o termin babka sie pytala czyam skierowanie ze wskazaniem. . Ostatnio spojrzalam tam i tylko jezt napisane, , C 1 , tydz 11 -bo wtedy mialam wypisywane skierowanie ) i znowu nie wiem czy sie nie będą czepiac :/ gin moj przyjmuje tylko w srody i jutro nie zdaze juz do niego isc :/

    il5hxzdv1dlz2zbx.png

    02.02.2017 - Błażejek <3 3080 g i 54 cm do kochania <3
  • jestemhela Autorytet
    Postów: 256 170

    Wysłany: 19 lipca 2016, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandrula wrote:
    Ja sie zastanawiam nad skierowaniem. . Jak dzwoniłam o termin babka sie pytala czyam skierowanie ze wskazaniem. . Ostatnio spojrzalam tam i tylko jezt napisane, , C 1 , tydz 11 -bo wtedy mialam wypisywane skierowanie ) i znowu nie wiem czy sie nie będą czepiac :/ gin moj przyjmuje tylko w srody i jutro nie zdaze juz do niego isc :/

    Ja dostałam skierowanie NFZ na którym jest napsiane USG 11-13 tydz.

    czyli to chyba nie jest to genetyczne, więc zapisałam się prywatnie.
    Może zadzwoń i się zapytaj w przychodni, żebyś się nie denerwowała.

  • sandrula Autorytet
    Postów: 1341 949

    Wysłany: 19 lipca 2016, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestemhela wrote:
    Denerwujecie się?

    Jest stres ale staram sie nie denerwować i myslec pozytywnie. . Moja rodzina jak im mowilam ze jade na prenatalne i ze nawet jesli bedzie cos nie tak to juz bede psychicznie przygotowana to mi mowili ,, noe, ty jedziesz zobaczyc swoje dziecko milimetr po milimetrze, a nie ze choroby wykryjesz.." i tak staram sie myslec :)

    jestemhela lubi tę wiadomość

    il5hxzdv1dlz2zbx.png

    02.02.2017 - Błażejek <3 3080 g i 54 cm do kochania <3
  • Babydream Autorytet
    Postów: 313 120

    Wysłany: 19 lipca 2016, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja się denerwuję troszkę... miałam dużo stresów, prześwietlenia na lotnisku, boję się czy wszystko będzie dobrze z maluszkiem...
    Tak długo czekaliśmy na to nasze szczęście :)

    ex2bcwa1570qltn4.png
  • sandrula Autorytet
    Postów: 1341 949

    Wysłany: 19 lipca 2016, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tzn. Pisze ze badanie prenatalne.. mysle ze lekarz wiedzial co robi.. w tej przychodni to nigdy nic nie wiedza jesli chodzi o ginekologie.. najwyzej jutro przed samym wyjazdem wrabie sie do niego bez kolejki :D

    il5hxzdv1dlz2zbx.png

    02.02.2017 - Błażejek <3 3080 g i 54 cm do kochania <3
‹‹ 237 238 239 240 241 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ