X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lutówki 2017
Odpowiedz

Lutówki 2017

Oceń ten wątek:
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej a ja nadal w szpitalu juz do porodu. Prsedopodobnie zaczna dzialac w 39 tc

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • Nitka_lutowa Autorytet
    Postów: 1139 473

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Lutoweczki zostalam Styczniowa mamusia:) O 12,37 przez cesarskie ciecie urodzilam slicznego syneczka 2470g i 47cm ma o dziwo dlugie czarne wloski hehe:) niestety widzialam go tylko jak go z brzucha wyciagneli i teraz lezy w inkubatorze bo plucka sie nierozwinely do konca pomimo sterydow. Lekarz mowi ze moze lezec kilka godzin badz dni niewiadomo. Ale jest silny po mamusi i napewno jutro juz bedzie ok! Takze pozdrawiam Was w bolach juz rozpakowana (niebardzo chca dawac leki przeciwbolowe..)

    I trzymam kciuki za kolejne Mamusie:)

    Aguu, Mila123, Nieukowa, AguŚka89, evs, MamaZtrójmiasta, Krystyna, bebag, vitoria, karolina1488, Fryzia33, maferka, elukkkcha245, Asiek84, Lilu, Papcia, paulka86, Nelus, chloet, Fiolk@ lubią tę wiadomość

    f2wle6ydavw81p8v.png
    f2wle6yd8ecbz5a5.png
  • Aguu Ekspertka
    Postów: 122 69

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Nitka, miałyśmy termin na ten sam dzień, ale ja jeszcze sobie poczekam :).

    Zdrowia dla Ciebie i synka :)

    Nitka_lutowa lubi tę wiadomość

    l22ntv73ugrd1lo2.png

    ma6nx5awrjqi9jvz.png
  • MamaZtrójmiasta Autorytet
    Postów: 263 212

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nitkalutowa gratuluję!
    zatem kolejny dzielny mężczyzna pojawił sie po drugiej stronie brzucha;)

    Nitka_lutowa lubi tę wiadomość

    km5svcqgq5dggbpx.png
    córeczka 2010 córeczka 2012
  • Krystyna Ekspertka
    Postów: 168 106

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nitka wszystkiego dobrego, zdrówka dla Maluszka i Ciebie.

    Ja mam spakowane proszki przeciwbólowe, gdzieś czytałam, że lepiej mieć swoje.

    Nitka_lutowa lubi tę wiadomość

  • vitoria Autorytet
    Postów: 625 253

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Nitka, bardzo sie ciesze, zdrowka dla synka!

    My wlasnie wracamy do domu z kontrolnego ktg, teraz zapis byl dobry. Jutro juz jedziemy z walizka.

    karolina1488, Nitka_lutowa lubią tę wiadomość

  • maferka Ekspertka
    Postów: 191 120

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nitka Gratulacje!
    Ja dopiero wróciłam od gina, 4 godz w kolejce przesiedziałam, a wizyta 5 min. Ktg żadnego skurczu nie pokazło, szyjka długa, doktorek powiedział że jeszcze sobie troche pochodzę.

    karolina1488, Nitka_lutowa lubią tę wiadomość

    l22nmg7y9ifd1d1g.png
  • vitoria Autorytet
    Postów: 625 253

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zbikowa a ty juz po?

  • Babydream Autorytet
    Postów: 313 120

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    30.01 przyszla na swiat Pola:) 55cm 3600g. Troche obolala ale szczesliwa jak nigdy:) pozdrawiam dziewczyny i życzę wszystkim szczęśliwego rozwiązania!

    Ps. Ja środki przeciwbólowe dostaje bez problemu i można przy nich karmić piersią

    Krystyna, karolina1488, Fryzia33, bebag, evs, maferka, Nieukowa, Lilu, Aguu, Papcia, Czarnaa94, MamaZtrójmiasta, Mila123, AguŚka89, paulka86, Nelus, Fiolk@, Nitka_lutowa lubią tę wiadomość

    ex2bcwa1570qltn4.png
  • karolina1488 Autorytet
    Postów: 621 272

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nitka gratuluję <3

    Babydream właśnie się zastanawiałam jak tam u Ciebie, gratuluję <3 jak dojdziesz do siebie to napisz jak znioslas cc, mnie to czeka w piątek

    Vitoria kciuki na jutro :)

    Nitka_lutowa lubi tę wiadomość

    <3 Nasze największe Szczęście <3
    3i499vvjnklbrqeo.png
  • Krystyna Ekspertka
    Postów: 168 106

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babydream gratulacje - w końcu jakaś dziewczynka się pojawiła.

  • zbikowa Autorytet
    Postów: 2155 8099

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, my już po. Emilka jest maluszkiem ma 47cm i 2070g. Czujemy się dobrze, mała odsypia. Pozdrawiam

    Krystyna, Nieukowa, Asiek84, karolina1488, Lilu, Aguu, livia30, Papcia, Czarnaa94, MamaZtrójmiasta, Mila123, bebag, vitoria, AguŚka89, paulka86, Nelus, Fiolk@, Nitka_lutowa lubią tę wiadomość

  • elukkkcha245 Ekspertka
    Postów: 186 95

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje kolejnym trzem mamusią. Łzy mi ze szczęścia poleciały..... Super ze wszystko jest ok.

    Nitka_lutowa lubi tę wiadomość

    ea895dd043.png
  • karolina1488 Autorytet
    Postów: 621 272

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zbikowa gratuluję <3 jak się czujesz?

    Nie mogę się doczekać piątku i chwili kiedy zobaczę moją Emilkę <3 a z drugiej strony coraz bardziej się denerwuję...

    <3 Nasze największe Szczęście <3
    3i499vvjnklbrqeo.png
  • Sabi93 Znajoma
    Postów: 21 26

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc kochane ,u mnie tez zaskoczenie! Dostalam skierowanie na oddzial, zeby obserwowac moje rosnace cisniene, podlaczono mnie pod ktg, a tam mocno rysujace sie skurcze ,ktorych ja nie czulam.. Dano mi od razu na wszelki wypadek jedna dawke sterydow na plucka, ale niestety nie doczekalismy drugiej! Wczoraj o 22 odeszly mi wody, a Kubuś urodził się dziś o 11.30, w 37 tyg, waga 2900, 51cm :) Poród był ciężki, bo trwał 14h.. o 9 rano miałam rozwarcie tylko na 1,5 palca, wiec podali mi oxy i zaczął się hardkor! Mimo tego jestem bardzo szczesliwa i nastepna lutowa mamuska zdazyla sie rozpakowac w styczniu :D chyba bede ostatnia hehe!

    Lilu, Aguu, Asiek84, karolina1488, Papcia, Czarnaa94, MamaZtrójmiasta, Mila123, bebag, vitoria, AguŚka89, evs, Krystyna, Nieukowa, zbikowa, paulka86, Nelus, Fiolk@, Nitka_lutowa, MEGI81 lubią tę wiadomość

  • Asiek84 Ekspertka
    Postów: 207 217

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żbikowa, Nitka, Babydream gratulacje! Zdrówka dla Was i maluszków!

    Ja po wizycie u gina i jestem zniesmaczona zachowaniem mojej córy - mamy 37 tc a ona ciągle głową do góry, tyle dobrze że wymacał doktorek że mała ma jeszcze dużo miejsca i są duże szanse że się obróci, no ale na 100% to nie wiadomo :/ Mam kłaść się na lewym boku i przyciągać prawa nogę do brzucha kilka razy dziennie bo to może ją popchnąć. Do tego cała wizytę fikała jak nigdy ledwo dał radę ją pomierzyć, bo jeszcze kopała głowicę jak tylko przykładał. I nawet nie wiem w końcu ile waży tak się tym ułożeniem przejęłam, pewnie jest wpisane w kartę ale już nie mam siły iść do garderoby po torebkę. Podobno też szanse że urodzę przed terminem są nikłe i następną wizytę mam za 3 tygodnie czyli 4 dni przed terminem.
    Ehh a taka zadowolona lecialam do lekarza.

    karolina1488, bebag, Nitka_lutowa lubią tę wiadomość

    ge670tj.png

    cc9ca37.png

  • karolina1488 Autorytet
    Postów: 621 272

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabi gratuluję <3

    <3 Nasze największe Szczęście <3
    3i499vvjnklbrqeo.png
  • vitoria Autorytet
    Postów: 625 253

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawalu zaraz dostabe, wlasnie xobaczylam ze 2h temu dzwonili ze szpitala a teraz nikt nie odbiera wrrr I nie wiem o co chodzi, czy o terminie przypominaja czy krew zle wyszla czy cos im sie z tym ktg nie podoba jednak.... boooshhhh

    Zbikowa, sabi gratki! Cale szczescie ze juz co najgorsze za wami. Szybkiego powrotu do domu :*

  • Papcia Ekspertka
    Postów: 225 214

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nitka_lutowa, Babydream, Zbikowa, Sabi93 - gratulacje Dziewczyny! Nitka, synek na pewno szybko wyjdzie z inkubatora, dzielny chłopak! Mój też miał długie czarne włoski jak się urodził ;)

    Ja dzisiaj byłam na wizycie i rozwarcie mam już na 2 luźne palce... Gin jak ostatnio mówiła, że pewnie doczekam terminu, tak dzisiaj powiedziała, że raczej nie dotrwam do następnej wizyty :P mówiła, że tylko czekać na regularne skurcze porodowe i zbierać się do szpitala, no w końcu! :)

    karolina1488, Mila123, evs, bebag, Nieukowa, Nelus, Fiolk@, Nitka_lutowa lubią tę wiadomość

    pc288d2.png

    ojxedf9h1wtfir6q.png
  • Mila123 Autorytet
    Postów: 696 710

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ogromne gratulacje jestem z Was dumna ;-) Wasze wspaniale i wyczekane maluszki juz Wami a my czekamy z dziewczynkami dalej... oby zlecialo choc nie powiem bo z dnia na dzien coraz wiekszy stres. Spakowalam dzis torbe bo od 3 dni ciagle mnie skurcze straszaki lapia czasem mam wrazenie ze to jeden dlugi ciagly skurcz no i niestety bolesny a do tego jeszcze bolesne klucie w pochwie ale mam nadzieje ze dotrwam do terminu cc. 3 mam kciuki za reszte kobietek a swiezym mamusiom zycze zdrowka i Waszym dzieciatkom rowniez :-)

    Nitka_lutowa lubi tę wiadomość

    dqpr20mm1kch4v18.png

    gg642n0ani1ltrjk.png
‹‹ 522 523 524 525 526 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Super produkty na okres ciąży, czyli 9 produktów szczególnie polecanych dla kobiet w ciąży

Zapoznaj się z produktami, które są wyjątkowo cenne dla rozwijającego się maleństwa i Twojego nadwyrężonego ciążą organizmu. Postaraj się, aby takie produkty jak kasze, żurawina i migdały w okresie ciąży na stałe zagościły w Twoim menu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ