X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lutówki 2017
Odpowiedz

Lutówki 2017

Oceń ten wątek:
  • Tygrysek Autorytet
    Postów: 1448 2183

    Wysłany: 28 maja 2016, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Gratuluje Wam pozytywnych testów i życzę nudnych bezobjawowych ciąż :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 maja 2016, 07:45

    Nieukowa, jestemhela, Mon123, cinnamon cookie lubią tę wiadomość

    Natalka 03.2015 <3
  • infinity888 Ekspertka
    Postów: 213 166

    Wysłany: 28 maja 2016, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie lutówki :) Tygrysek mamy nadzieje, że dołączysz, a teściowa się ucieszy - powiesz, ze to prezent na jej urodziny :D.
    Co do informacji o ciąży to narazie tylko ojciec dziecka wie:) i uzgodnilismy, ze tak pozostanie do 12 tyg ciąży. Niestety mamy z zeszłego roku złe doświadzcenia bo z naszych znajomych na 4 ciąże niestety 3 się nie utrzymały i skonczyly sie w 7-9tyg wiec chcemy chucac na zimne.

    jestemhela lubi tę wiadomość

    34bwvfxmgk5zmjd1.png
    Beta HCG
    25.05-433
    27.05-1285
  • Mon123 Ekspertka
    Postów: 204 128

    Wysłany: 28 maja 2016, 23:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.
    U mnie termin został wyznaczony na 2 luty 2017, test robiłam wczoraj w 31dc i dziś. Kreseczka pierwszego dnia cień cienia a dziś już nieco lepiej ale wciąż blada.
    Mam już córeczkę i planowaliśmy drugie dzieciątko zanim wrócę do pracy, więc mogę po cichu się cieszyć że się udało ;) Zawsze chciałam dwójkę dzieci ;)
    Bety nie robiłam bo nie miałam możliwości ale planuje w poniedziałek zrobić... obawiam się czy będzie wysoka skoro test taki blady. Do giną pójdę jeszcze w tym tygodniu bo w poprzedniej ciąży brałam luteine i duphaston bo dwa razy poronilam w 4-6tc.
    Życzę wszystkim spokojnych ciąż i obyśmy tu za 8 miesięcy mogły wymieniać się doświadczeniami i wrażeniami z porodu i narodzin dzieci ;)

    jestemhela, gosia86 lubią tę wiadomość

    km5sgu1r6gm0luhc.png
  • Aleksandra Przyjaciółka
    Postów: 83 81

    Wysłany: 29 maja 2016, 05:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny opiszę wam moją historię. 30 kwietnia testy pozytywne. 4 maja beta 40.63, 6 maja 32.61. 7 maj krwawienie z poronieniem całkowitym co potwierdził ginekolog 9 maja na wizycie i dał od razu zielone światło. Testy już negatywne. Od 16 maja śluz płodny. 27 maja dwie kreski na teście. Jestem w szoku! Dodam , że mam 36 lat i strasznie się boję że znów się nie uda. Mam 2 dzieci syn 17 lat, córka 9 . :)

  • Nieukowa Autorytet
    Postów: 3877 6194

    Wysłany: 29 maja 2016, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Lutowki, moze tez do was dolacze :) moze jeszcze nie powinnam tego pisac, bo nie robilam testa, ale okres spoznia mi sie kilka dni, bole podbrzusza sa, wszystkie objawy jakie mialam przy poprzednich ciazach ;)
    Mam tak samo jak Tygrysek- kropka w kropke ;) mam 12miesiecznego synka, o ktorego ataralismy sie dluuuuuuugo (2 lata ponad). W miedzyczasie poronilam w 7tc. No i teraz zapadla decyzja o 2 bobo i spodziewalismy sie ze znowu latami bedziemy czekac... To jest 1 nasz cykl bez zabezpieczen. Tylko raz jeden jedyny probowalismy i chyba bedzie pozytyw bo wszystko na to wskazuje... To dla mnie jakas abstrakcja, nie spodziewalam sie AZ tak szybko i jestem w szoku ;)
    Generalnie mam 31 lat, od pol roku juz z powrotem pracuje zawodowo i do pazdziernika bym popracowala takze i teraz ;)

    No zobaczymy jak to bedzie, w poniedzialek zatestuie i sie odezwe ;) super jest poczytac te pierwsze posty na bbf o betach, testach i nerwowym czekaniu na 1 usg :) ja mam na wszystko niezly luz, to juz nie to samo co za pierwszym razem :) wtedy byl taaaaki stres ze o matko! Kciukam za wszystkie lutowki!

    gosia86 lubi tę wiadomość

    0hf8y4n.png
    t2fbolv.png
  • jestemhela Autorytet
    Postów: 256 170

    Wysłany: 29 maja 2016, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wspaniale! Gratuluję wszystkim dziewuszkom trzymam kciuki bardzo mocno ! :)

    Chcialam Was zapytać o sen, bo ja jestem strasznie zmęczona, marzę o śnie po czym zasypiam.... i budzę się nad ranem, kręcę się i tyle z mojego snu.

  • anaaa Ekspertka
    Postów: 122 100

    Wysłany: 29 maja 2016, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam podobnie godz 21 śpię na stojąco.
    Budzę sie w środku nocy kręcę sie z boku na
    Bok a godz 6 koniec spania.

    Ale u mnie to chyba z nerwów ☺️

    4rtki45b8sbxqzn7.png
  • Aleksandra Przyjaciółka
    Postów: 83 81

    Wysłany: 29 maja 2016, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestemhela wrote:
    Wspaniale! Gratuluję wszystkim dziewuszkom trzymam kciuki bardzo mocno ! :)

    Chcialam Was zapytać o sen, bo ja jestem strasznie zmęczona, marzę o śnie po czym zasypiam.... i budzę się nad ranem, kręcę się i tyle z mojego snu.

    Mam tak samo. Zmęczenie okropne , a spać nie mogę. Za to wystarczy mi to, że mogę sobie po prostu poleżeć. :)

  • jestemhela Autorytet
    Postów: 256 170

    Wysłany: 29 maja 2016, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anaaa wrote:
    Mam podobnie godz 21 śpię na stojąco.
    Budzę sie w środku nocy kręcę sie z boku na
    Bok a godz 6 koniec spania.

    Ale u mnie to chyba z nerwów ☺️

    To u mnie chyba też :)

  • magda94 Przyjaciółka
    Postów: 76 61

    Wysłany: 29 maja 2016, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też szybko padam ze zmęczenia, ale za to bardzo wcześnie budzę się wypoczęta, a zawsze lubiłam dłużej pospać.

    Jak się dzisiaj czujecie? Mnie coraz bardziej bolą piersi, dotknąć się nie mogę.

    34bw43r8x3c08pa7.png

    mhsvx1hpg0g6h8qo.png
  • Mon123 Ekspertka
    Postów: 204 128

    Wysłany: 29 maja 2016, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też zmęczenie i senność... najczęściej zasypiam razem z córką kiedy ją kładę spać... choć zdarza się ze pomimo znaczenia nie mogę zasnąć i siedzę do późna..
    Ogólnie z objawów poza zmęczeniem to bóle brzucha i pełne piersi. Zdarza się że rano mnie mdli dopóki czegoś nie zjem.

    km5sgu1r6gm0luhc.png
  • jestemhela Autorytet
    Postów: 256 170

    Wysłany: 29 maja 2016, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyno G. Może Ty zrób listę na pierwszej stronie, nie jestem pewna czy z Wami zostanę a łatwiej będzie edytować.

    Dzisiaj spędziłam cały dzień na działce, połowę dnia przespałam. A teraz jak wróciłam do domu nie czuję już pełnych piersi. Czuję się normalnie, tak, że nawet piwa bym się napila...

  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 30 maja 2016, 05:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny nieśmiało dołączę do waszej grupy.
    Mam roczną córeczkę (majówka 2015) i teraz czekam na drugie dzieciątko (wg belly termin na 29.01 ale na moje oko owu była później, a wg kalkulatora wychodzi na 1.02.2017)

    Nieukowa, Miru lubią tę wiadomość

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • Goździk89 Ekspertka
    Postów: 215 88

    Wysłany: 30 maja 2016, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i ja dopisuję się na luty trochę niepewnie. Dwie poprzednie ciąże były obumarłe. Nie wiem czy tę uda mi się utrzymać. Termin według belly 2.02. Bolą mnie okropnie piersi i niestety plamię brązową krwią. Dziś idę do lekarza po leki, które mają mi pomóc donosić tę ciąże. Zobaczymy.

    wff2px9ic3z4rjen.png
    [*] 7.01.2014
    [*] 21.09.2015
  • anaaa Ekspertka
    Postów: 122 100

    Wysłany: 30 maja 2016, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny przestały mnie. Bolec piersi
    Czy to zły znak??!!
    Chyba Spodziewam sie najgorszego

    4rtki45b8sbxqzn7.png
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 30 maja 2016, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anaaa nie koniecznie. Mnie teraz piersi wcale nie bolą (ale może dlatego że dopiero co skończyłam KP)
    Ale ginekolog mi mówił że nie za każdym razem muszą boleć

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • jestemhela Autorytet
    Postów: 256 170

    Wysłany: 30 maja 2016, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ufff widzę, że nie tylko mnie.... spanikowalam wczoraj.

  • anaaa Ekspertka
    Postów: 122 100

    Wysłany: 30 maja 2016, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzis poszłam zrobic bede
    Bo gdyby cos sie stało to tam wyjdzie??

    4rtki45b8sbxqzn7.png
  • jestemhela Autorytet
    Postów: 256 170

    Wysłany: 30 maja 2016, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W zasadzie gdyby coś było nie tak to beta podobno spada. Ale trzeba brać pod uwagę też fakt, że po wzroście do jakiejś wartości zwalnia i podwaja się co 96 h

  • jestemhela Autorytet
    Postów: 256 170

    Wysłany: 30 maja 2016, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja pójdę jutro sprawdzić też.

‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ