X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lutówki 2017
Odpowiedz

Lutówki 2017

Oceń ten wątek:
  • łania Autorytet
    Postów: 420 172

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas tylko obraca się na boki i to raczej na lewym leży. Do obrotów na brzuch się nie bierze.
    Bebag z tymi piersiami to różnie bywa, taka sinusoida, raz są takie normalne, potem te nawały, potem normalnie, potem flaczki i tak w kółko. Na początku jak się robiły miękkie to się martwiłam, ale już wiem, że tam jest wystarczająco mleka :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 czerwca 2017, 23:13

    Córka 02.2017 ❤️
    Córka 11.09.2019 ❤️
  • Fryzia33 Przyjaciółka
    Postów: 118 91

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też Jaś raz przewrócił się z pleców na brzuszek kilka dni temu i na razie cisza. Ostatnio wkurza mnie mój mąż bo bierze małego na ręce i Go usypia, a później nie dam sobie rady jak pójdzie na służbę a ja będę musiała uśpić córkę i syna. Nie wiem czemu ale cora ostatnio zrobiła się mamina i wszystko muszę ją z Nią robić, nawet położyć się spać żeby zasneła, do tej pory było jej bez różnicy nawet starszy syn mógł z Nią się położyć i spała.
    Dziewczyny czy to normalne żeby Jaskowi katar utrzymywał się dwa tygodnie. Niby nic mu nie wylatuje ale słyszę jak w środku mu bulgocze i chyba jutro pójdziemy do lekarza niech sprawdzi

    relgi09kiihpljzd.png
    relgi09kvref0kv4.png
    relgi09kfizn0g38.png
  • Nitka_lutowa Autorytet
    Postów: 1139 473

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fryzia u nas tez tak bylo z katarem niby nic nielecialo a zatkany nosek byl ponad 2tyg i przeszlo wkoncu. a coreczka zazdrosna chce wiecej Twojej uwagi, moze czuje sie odsunieta wiesz jak to dzieci male chca miec mame dla siebie.

    Moj lobuz czasem sie przekreca z brzszka na plecki i czesto probuje w druga strone tak smiesznie podnosi dupke w bok zeby sie przekrecic ale plecki jeszcze za ciezkie;) od 2 dni jest masakr maly marudzi okripnie slini sie jak mops. Jak go trzymam na rekach to slina do podlogi sie ciagnie. W kolko na rekach a i tak marudzi podejrzewam ze to zabki choc dziasla niesa opuchniete:/ a jeszcze znow przypaletalo sie zapalenie spojowki:( i jestesmy uziemieni w domu w taki gorac:(
    Polubial strasznie patrzenie na starszego brata jak wariuje z kolegami patrzy zdziwiony co oni robia i sie smieje i tak w kolko jak to fajnie wyglada:)

    f2wle6ydavw81p8v.png
    f2wle6yd8ecbz5a5.png
  • Fryzia33 Przyjaciółka
    Postów: 118 91

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby przeszedł ten katar bo w niedzielę mamy chrzciny, boję się jakbym pierwszy raz chrzciła :-) W dzień z córką jest ok bawimy się razem gdy Jaś śpi to staram się dać jej siebie 100 proc. może w końcu jej trochę przejdzie chociaż uwielbiam jak się tak tuli do mnie ale widzę że mężowi przykro jest że z nim nie chce spać.
    Nitka Jaś też lubi na starszego brata patrzeć :-)

    relgi09kiihpljzd.png
    relgi09kvref0kv4.png
    relgi09kfizn0g38.png
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, beta 321 U/l przyrost na styk, a względem wczorajszej 250 wygląda jako tako. Boję się, że moje przeziębienie tutaj namieszało :(

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • karolina1488 Autorytet
    Postów: 621 272

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje słoneczko pierwszy raz się obróciło z plecków na brzuszek <3 spała od 12 i przed chwilą słyszę w niani jej śmiech, wchodzę do pokoju a ona na brzuszku leż i się śmieje, ale się cieszę <3 szkoda tylko, że tego nie widziałam. Od kilku dni bardzo próbowała się przekręcić ale główka nie puszczała i w końcu się udało

    Nitka_lutowa lubi tę wiadomość

    <3 Nasze największe Szczęście <3
    3i499vvjnklbrqeo.png
  • Babydream Autorytet
    Postów: 313 120

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina jaki Ty masz rozmiar łóżeczka? Bo moja to ma jakoś za ciasno żeby w łóżeczku się pogimnastykować :P

    ex2bcwa1570qltn4.png
  • karolina1488 Autorytet
    Postów: 621 272

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babydream standardowy 120x60 :D ona w łóżeczku kręci się tak, że jej nogi za szczebelki dyndają :D w większości przepadków śpi na skos łóżeczka :D a na przewrót z plecków na brzuszek jest sporo miejsca :D

    <3 Nasze największe Szczęście <3
    3i499vvjnklbrqeo.png
  • bebag Autorytet
    Postów: 1056 753

    Wysłany: 23 czerwca 2017, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ostatnio widziałam jak 7 miesięczne dziecko przewróciło się na brzuch w gondoli wózka, także te łobuzy jak nabiorą ochoty na obroty to miejsce nie ma znaczenia :)

    age.png
  • magda_lena86 Ekspertka
    Postów: 201 86

    Wysłany: 23 czerwca 2017, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój się obraca na oba boki. Czasem się mu udaje z pleców na brzuch tylko niestety jedna reka zostaje mu pod klatką piersiową i nie wie jeszcze co zrobić. Bebag mojej kuzynki dziecko obkrecalo się od skończonego 5 miesiąca i właśnie w gondoli też. Wszystko bylo ok dopóki mały nie zaczął obracać się tak że wystawiał jedną rękę i noge za bok gondoli: -). Z obawy przed tym że w końcu coś sobie zrobi kupili spacerówke rozkładaną na płasko.

    gy02c45.png

    [*] grudzień 2017
  • mmonis Ekspertka
    Postów: 205 178

    Wysłany: 23 czerwca 2017, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u Nas wczoraj mega rozdrażnienie, biegunka, stan podgorączkowy. A dzisiaj patrzę - mamy pierwszy ząbek - na Dzień Taty

    magda_lena86, bebag, Nitka_lutowa, Mila123, karolina1488, łania lubią tę wiadomość

    xnn974v.png
    wvwcex3.png
  • karolina1488 Autorytet
    Postów: 621 272

    Wysłany: 23 czerwca 2017, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdalena moja właśnie dziś tak zrobiła, że prawie dostałam zawału. Wystawiła rękę i nogę w gondoli i sekunda i mogła wypaść:( zrobiła tak dwa razy. Przecież jeszcze za mała jest na spacerówkę. Mam Greentom Upp Reversible a on jest od 6 miesiąca. Właśnie orientujecie się jak on jest od 6 miesiąca to znaczy od początku 6 miesiąca czy po 6 miesiącu? choć chyba wtedy powinno pisać po 6 a nie od 6m-ca? Odkąd wczoraj przekręciła się z plecków na brzuszek to non stop tak próbuje i co któryś raz jej się udaje, nawet spokojnie jej pampersa nie mogę przebrać

    <3 Nasze największe Szczęście <3
    3i499vvjnklbrqeo.png
  • karolina1488 Autorytet
    Postów: 621 272

    Wysłany: 23 czerwca 2017, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mmonis ale fajny prezent <3 i jak szybko mu ząbek urósł

    <3 Nasze największe Szczęście <3
    3i499vvjnklbrqeo.png
  • magda_lena86 Ekspertka
    Postów: 201 86

    Wysłany: 23 czerwca 2017, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina czy ta spacerowka w greentom up nie rozklada się zupełnie na płasko??? Z filmu reklamowego tak to wygląda. Szczerze mówiąc to zastanawialam się nad tym wózkiem bo jest lekki i łatwo mi go w samolocie bedzie przewieźć???

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 czerwca 2017, 19:30

    gy02c45.png

    [*] grudzień 2017
  • karolina1488 Autorytet
    Postów: 621 272

    Wysłany: 23 czerwca 2017, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda on się niby rozkłada na płasko ale tam jest taka "dupowpadka" to jest wózek kubełkowy więc to nie wygląda tak jak w klasycznych spacerówkach rozłożonych na płasko. Potwierdzam jest bardzo lekki. Spokojnie nawet taka lebioda jak ja wyniosę go na drugie piętro, oczywiście bez dziecka w środku

    <3 Nasze największe Szczęście <3
    3i499vvjnklbrqeo.png
  • Nitka_lutowa Autorytet
    Postów: 1139 473

    Wysłany: 23 czerwca 2017, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina skoro Twoja gwiazda robi takie figle to albo bedziesz jej non stop pilnowac, albo przesadzisz do spacerowki zapniesz w pasy i bedziesz miala pewnosc ze niewypadnie. Ja bym sie nie zastanawiala tylko przesadzila do spacerowki. Moj maluch od miesiaca jezdzi w spacerowce glownie w niej spi wiec jest na lezaco. Przeciez calymi dniami niejestes na dworze wiec nic jej niebedzie jak przez jakis czas bedzie w pozycji niedokonca plaskie, gorzej jak kiedys fiknie niespodziewanie na ziemie (znam taki przypadek). Takie jest moje zdanie..

    f2wle6ydavw81p8v.png
    f2wle6yd8ecbz5a5.png
  • Babydream Autorytet
    Postów: 313 120

    Wysłany: 24 czerwca 2017, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To moja jakoś mało ruchliwa jest :P upatrzyła sobie tylko lewy boczek i nic poza tym...

    Ile mleka jedzą Wasze dzieciaczki? Moja średnio co 3 godziny 150ml, zastanawiam się czy nie za dużo, bo się pulpecik z niej robi :D

    ex2bcwa1570qltn4.png
  • magda_lena86 Ekspertka
    Postów: 201 86

    Wysłany: 24 czerwca 2017, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babydream a ile waży???
    Mój jednorazowo ciężko powiedzieć bo w zależności od pory karmienia raz potrzebuje więcej raz mniej.
    Średnio w ciagu 24h zjada między 800 a 900 ml.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca 2017, 10:53

    gy02c45.png

    [*] grudzień 2017
  • Babydream Autorytet
    Postów: 313 120

    Wysłany: 24 czerwca 2017, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok 7kg, ważyłam się z nią na wadze. Więc chyba w normie. Ale taka tłuściutka jest, fałdeczki ma przekochane :)

    ex2bcwa1570qltn4.png
  • karolina1488 Autorytet
    Postów: 621 272

    Wysłany: 24 czerwca 2017, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nitka masz rację. Przesiadamy się do spacerówki.

    Moja dziś już nie tylko się przewraca ale już się turla :D oby ta mata piankowa szybko dotarła

    Babydream moja je co ok 4h po 180ml. W nocy nie je już. W poniedziałek ważyła 6510 i ma mega fałdeczki, uwielbiam je <3 najwięcej na rączkach i buźkę ma bardzo okrąglutką, taki pucuś z niej od urodzenia :D brzuszek ma szeroki, pulchniutki a nóżki ma dość szczupłe.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca 2017, 12:25

    <3 Nasze największe Szczęście <3
    3i499vvjnklbrqeo.png
‹‹ 619 620 621 622 623 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 propozycje pysznych koktajli na ciążowe dolegliwości!

Cierpisz na typowo ciążowe dolegliwości? Twój układ pokarmowy jest bardzo wrażliwy i męczą Cię ciągłe niestrawności? A może nie możesz poradzić sobie z bolesnymi skurczami łydek? Poznaj kilka prostych i naturalnych sposobów na ciążowe dolegliwości - odkryj przepisy na koktajle! 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 faktów o karmieniu piersią, o których nie miałaś pojęcia

Czy wiesz, że karmienie piersią może zmniejszyć ryzyko zachorowania na nowotwór jajnika oraz piersi? A czy słyszałaś, że mleko matki zmienia się nawet w trakcie jednej sesji karmienia? Poznaj 7 faktów ciekawych i nieoczywistych faktów na temat karmienia piersią! 

CZYTAJ WIĘCEJ