Luty 2027 ❄️⛄️
-
WIADOMOŚĆ
-
Dziewczyny kochane ja już po wizycie!
Według USG wychodzi 8+5 i nawet na sekundę włączyła nam dźwięk serduszka naszej fasolki 🤩
Mówiła, że jeszcze wcześnie ale włączyła dosłownie na chwilę więc myślę, że nic się nie stanie? (Znowu czarne myśli 🤣)
Ja to chyba powinnam się spakować i wyjechać gdzieś bez telefonu żeby nie czytać i nie męczyć mojej ginekolog, chociaż to złota kobieta jest naprawdę. Czy ten strach o dziecko po starcie kiedyś minie? Nie umiem się tak na spokojnie cieszyć tą ciążą taki mam stale strach w sobie...
Jest mały problem bo dzidzia przeskoczyła na sam koniec stycznia🫣 ale zostanę na tym wątku bo na takim pograniczu jestem a dobrze mi tu z wami ❤️
Jak tak u was dzisiaj samopoczucie? Wszystko u was dobrze?
Domi ^^, KlaudiaWu, cysterka95, patish11, PolskaMamawUk, Mika1992, Niecierpliwa_, edith, Wisienka95, Fasolowa_zupa, Maltusia lubią tę wiadomość
11.2018 poronienie samoistne 7 tc 💔
⏸️ 25.12.2018
👶 03.09.19 Oliwka ❤️️
⏸️ 07.03.2026
14.04.26 poronienie zatrzymane farmakologia/łyżeczkowanie 9/6 💔 -
@mary0371 ale ci zazdroszczę że już słyszałaś serduszko ❤️ piękna chwila pewnie. Strach podobno nigdy nie mija, nawet jak dziecko dorosłe to matka martwi się o nie tak samo. Gdzieś to przeczytałam ostatnio i tak sobie myślę, że z tym strachem i lękiem trzeba się zaprzyjaźnić.
mary0371 lubi tę wiadomość
👩🦰34 👨🦱33
Moje starania od 1.02.2025, a po drodze: wypadek, stwierdzona insulinooporność, wdrożenie metforminy, wole guzkowate na tarczycy, podwyższona prolaktyna, od 03.2026 klinika niepłodności, a 28.07.2025 - ⏸️, ale niestety ciąża biochemiczna
🤰🌸
08.06.2026 - ⏸️ i beta 42,51
10.06.2026 - 134.4
12.06.2026 - 322.3
19.06.2026 - 2185.3
01.07.2026 - czekamy na USG
-
Hej dziewczyny,
Sorki ze tak znow zniknęłam ale od poniedziałku walczymy z jakimś cholernym wirusem żołądkowym u coreczki
jest dosłownie masakra...
W Updatów ciążowych to wczoraj na USG zobaczyliśmy naszą dzidzie, ma obecnie ok 6 mm i pięknie bijące serduszko, termin na 13.02.2027 Wszystko na gen moment jest dobrze i mam nadzieję ze tak zostanie
U nas w ostatnich dniach upały nie do zniesienia.
Ciezko wytrzymać a pracy na poddaszu (pod blachą) bez żadnej klimy... gotuje sie dosłownie ;/
Kupiłam ostatnio suplementy dla kobiet w ciąży, podobno bardzo dobre. Polecane i wgl. Ale jak je tylko otwarłam to tak mnie zemdliło, że aż zrobiło mi sie ciemno przed oczami. Co za smród... te suplementy to Prenecaps multi 1 oraz Dha. Muszę otwierać je w innym pokoju bo jak otwarłam pierwszy raz w sypialni to budziłam sie w nocy od tego zamachu;/ zna je któraś z was ?
Maltusia lubi tę wiadomość
-
Kurcze ja nie znam...
Ale ja wczoraj miałam około 19.30 USG przezpochwowe a dzisiaj rano po spacerze z córką zauważyłam na papierze dość znaczna ilość rdzawego śluzu... Prawie dostałam zawału... Już kiedyś miałam plamienie po USG ale pojawiło się szybciej i było jasnoróżowe.
Ja to chyba mam jakiegoś pecha albo już nie wiem co ale wstyd mi znowu pisać do mojej gin bo ostatnim razem jak dostałam różowych plamień po USG to napisała mi właśnie że to od USG ..11.2018 poronienie samoistne 7 tc 💔
⏸️ 25.12.2018
👶 03.09.19 Oliwka ❤️️
⏸️ 07.03.2026
14.04.26 poronienie zatrzymane farmakologia/łyżeczkowanie 9/6 💔 -
Moniiii wrote:Hej dziewczyny,
Sorki ze tak znow zniknęłam ale od poniedziałku walczymy z jakimś cholernym wirusem żołądkowym u coreczki
jest dosłownie masakra...
W Updatów ciążowych to wczoraj na USG zobaczyliśmy naszą dzidzie, ma obecnie ok 6 mm i pięknie bijące serduszko, termin na 13.02.2027 Wszystko na gen moment jest dobrze i mam nadzieję ze tak zostanie
U nas w ostatnich dniach upały nie do zniesienia.
Ciezko wytrzymać a pracy na poddaszu (pod blachą) bez żadnej klimy... gotuje sie dosłownie ;/
Kupiłam ostatnio suplementy dla kobiet w ciąży, podobno bardzo dobre. Polecane i wgl. Ale jak je tylko otwarłam to tak mnie zemdliło, że aż zrobiło mi sie ciemno przed oczami. Co za smród... te suplementy to Prenecaps multi 1 oraz Dha. Muszę otwierać je w innym pokoju bo jak otwarłam pierwszy raz w sypialni to budziłam sie w nocy od tego zamachu;/ zna je któraś z was ?
Tych nie znam, ale mogę polecić Pueria Uno Active. Nie mają żadnego zapachu
09.04.2025 - 👧 -
Czytalam, ze taka rdzawa krew to bardziej stara krew, która gdzieś tam w drogach rodnych sobie zalegała, może USG właśnie ją naruszyło i się jej pozbyłaśmary0371 wrote:Kurcze ja nie znam...
Ale ja wczoraj miałam około 19.30 USG przezpochwowe a dzisiaj rano po spacerze z córką zauważyłam na papierze dość znaczna ilość rdzawego śluzu... Prawie dostałam zawału... Już kiedyś miałam plamienie po USG ale pojawiło się szybciej i było jasnoróżowe.
Ja to chyba mam jakiegoś pecha albo już nie wiem co ale wstyd mi znowu pisać do mojej gin bo ostatnim razem jak dostałam różowych plamień po USG to napisała mi właśnie że to od USG ..
@Moniiii niestety nie znam tych witamin, sama biorę 3 różne 😅2012 zdrowa córka
2022 zdrowy synek
04.2026 ciąża biochemiczna
15.06.2026 pozytywny test ciążowy
18.06.26 beta 97,6
21.06.26 beta 309, progesteron 21,3
24.06.26 beta 1765 progesteron 22,2 -
Hejo! Przyszłam się trochę pożalić.. Już 2 raz odkąd jestem w ciąży mam zapalenie grzybicze😕 przez moją chorobę autoimmunologiczną w poprzedniej ciąży praktycznie całą pierwszą połowę ciąży miałam globulki właśnie na to i probiotyki i jestem załamana, że znowu czeka mnie to samo. Lekarz stwierdził, że to może być przez luteinę dopochwowo i zapisał mi doustnie, ale może wy znacie jakieś super suplementy? Dobrze, że poszłam do tego lekarza, bo bolał mnie brzuch od wczoraj tak jak przy zapaleniu pęcherza, a to u mnie standard właśnie przy tym problemie. Ostatnio ginekolog prowadząca zapisała mi globulki na 6 dni z jakimś antybiotykiem działającym właśnie na Candida (bierze się je albo przez 3 albo przez 6dni) no i znowu powtórka. Myślicie, że jak zmienię luteinę na doustną, to nie będzie mi się to już działo? Od połączyli ciąży nie mamy z mężem przytulanek właśnie przez to.. Poz tym praktycznie nie chodzę na basen, nie kąpię się w basenie itd, a jeśli już to pierw używam probiotyków dopochwowych i potem tampon specjalny do pływania, żeby się stan zapalny nie robił. Nie wiem, czy to jest klasyczny problem kobiet, czy jestem jakimś wyjątkiem, bo w sumie nikt nie mówi o takich rzeczach🙈😅
👧28 🧔♂️32 👶🩵
25.05.2024 ⏸️ => 05.03.2025 poród SN
04.06.2026 ⏸️
11.06.2026 pusty pęcherzyk ciążowy
16.06.2026 pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym
23.06 2026 0,63cm szczęścia z serduszkiem♥️
Tsh 0,59
🍀02.07.2026 wizyta u ginekologa na NFZ
🍀07.07.2026 endokrynolog na NFZ w szpitalu klinicznym
👧 - rak pęcherzykowy tarczycy => usunięcie połowy tarczycy 02.06.2025; Hashimoto, PMOS
🧔♂️ - ostre AZS i alergia => leczenie biologiczne
💊 - letrox175/150, kwas foliowy, omega 3, purea uno


-
Cudowne wieści! ❤️ Ogromnie się cieszę, że wszystko jest dobrze i że mogłaś usłyszeć serduszko, choć przez chwilkę. 🥹 Nie martw się, taka krótka chwila nie zaszkodzi. A ten strach po stracie jest niestety bardzo zrozumiały i wiele z nas go zna. Mam nadzieję, że z każdą kolejną dobrą wizytą będzie Ci choć odrobinę lżej. I oczywiście zostań z nami, termin na pograniczu to żaden problem! ❤️mary0371 wrote:Dziewczyny kochane ja już po wizycie!
Według USG wychodzi 8+5 i nawet na sekundę włączyła nam dźwięk serduszka naszej fasolki 🤩
Mówiła, że jeszcze wcześnie ale włączyła dosłownie na chwilę więc myślę, że nic się nie stanie? (Znowu czarne myśli 🤣)
Ja to chyba powinnam się spakować i wyjechać gdzieś bez telefonu żeby nie czytać i nie męczyć mojej ginekolog, chociaż to złota kobieta jest naprawdę. Czy ten strach o dziecko po starcie kiedyś minie? Nie umiem się tak na spokojnie cieszyć tą ciążą taki mam stale strach w sobie...
Jest mały problem bo dzidzia przeskoczyła na sam koniec stycznia🫣 ale zostanę na tym wątku bo na takim pograniczu jestem a dobrze mi tu z wami ❤️
Jak tak u was dzisiaj samopoczucie? Wszystko u was dobrze? -
Super wieści, gratuluję! ❤️ Niech serduszko bije już spokojnie do samego końca. 🥹 Trzymam mocno kciuki za Was! A córce życzę szybkiego powrotu do zdrowia. 🤗 Co do Prenacapsów, nie brałam ich, ale słyszałam od wielu dziewczyn, że na początku ciąży zapach kapsułek z DHA potrafi bardzo mdlić. Może spróbuj je trzymać w lodówce albo łykać od razu po otwarciu – podobno niektórym to pomaga.Moniiii wrote:Hej dziewczyny,
Sorki ze tak znow zniknęłam ale od poniedziałku walczymy z jakimś cholernym wirusem żołądkowym u coreczki
jest dosłownie masakra...
W Updatów ciążowych to wczoraj na USG zobaczyliśmy naszą dzidzie, ma obecnie ok 6 mm i pięknie bijące serduszko, termin na 13.02.2027 Wszystko na gen moment jest dobrze i mam nadzieję ze tak zostanie
U nas w ostatnich dniach upały nie do zniesienia.
Ciezko wytrzymać a pracy na poddaszu (pod blachą) bez żadnej klimy... gotuje sie dosłownie ;/
Kupiłam ostatnio suplementy dla kobiet w ciąży, podobno bardzo dobre. Polecane i wgl. Ale jak je tylko otwarłam to tak mnie zemdliło, że aż zrobiło mi sie ciemno przed oczami. Co za smród... te suplementy to Prenecaps multi 1 oraz Dha. Muszę otwierać je w innym pokoju bo jak otwarłam pierwszy raz w sypialni to budziłam sie w nocy od tego zamachu;/ zna je któraś z was ? -
Oj współczuję… 🥺 Niestety w ciąży grzybica potrafi wracać, a progesteron i luteina dopochwowa u niektórych kobiet rzeczywiście mogą temu sprzyjać. Mam nadzieję, że po zmianie na doustną będzie u Ciebie lepiej. ❤️ Trzymam kciuki, żeby to był już ostatni raz i żebyś w końcu mogła spokojnie cieszyć się ciążąDomi ^^ wrote:Hejo! Przyszłam się trochę pożalić.. Już 2 raz odkąd jestem w ciąży mam zapalenie grzybicze😕 przez moją chorobę autoimmunologiczną w poprzedniej ciąży praktycznie całą pierwszą połowę ciąży miałam globulki właśnie na to i probiotyki i jestem załamana, że znowu czeka mnie to samo. Lekarz stwierdził, że to może być przez luteinę dopochwowo i zapisał mi doustnie, ale może wy znacie jakieś super suplementy? Dobrze, że poszłam do tego lekarza, bo bolał mnie brzuch od wczoraj tak jak przy zapaleniu pęcherza, a to u mnie standard właśnie przy tym problemie. Ostatnio ginekolog prowadząca zapisała mi globulki na 6 dni z jakimś antybiotykiem działającym właśnie na Candida (bierze się je albo przez 3 albo przez 6dni) no i znowu powtórka. Myślicie, że jak zmienię luteinę na doustną, to nie będzie mi się to już działo? Od połączyli ciąży nie mamy z mężem przytulanek właśnie przez to.. Poz tym praktycznie nie chodzę na basen, nie kąpię się w basenie itd, a jeśli już to pierw używam probiotyków dopochwowych i potem tampon specjalny do pływania, żeby się stan zapalny nie robił. Nie wiem, czy to jest klasyczny problem kobiet, czy jestem jakimś wyjątkiem, bo w sumie nikt nie mówi o takich rzeczach🙈😅
-
@Moni super info, gratulacje!
@Domi, możliwe że przez proga, ja w poprzedniej ciąży też miałam infekcję moim zdaniem przez to.
Ostatnio na innym wątku był ten temat i ktoś pisał że gin sugerował brać Cyclogest nie dopochwowo tylko doodbytniczo
🙎♀️ 36 | 👨 34
⌛ od 08.2024
08.2025 • IUI ❌
02.2026 • IUI (L + Ovi) ✅ ⏸️
04.2026 • 💔 9 tc
06.2026 • ⏸️ -




