Luty 2027 ❄️⛄️
-
WIADOMOŚĆ
-
Kochana ❤️🥺 Bardzo mi przykro, że musisz przechodzić przez tyle niepewności. To chyba najtrudniejszy etap – kiedy nie ma jeszcze jednoznacznej odpowiedzi i człowiek analizuje każdą myśl i każdy wynik. 😔❤️Fasolowa_zupa wrote:Dziewczyny, czytam Wasze posty i zazdoszcze Wam widoków serduszka, u mnie prawdziwy dreszczowiec...z om to juz bym była 7+, bylam juz na usg, ktore potwierdzilo ciaze w macicy, dokladnie 2 tyg temu, teraz jestem po dwoch usg bez serduszka i juz mam dosyc tej niepewnosci...teraz czekam na wynik bhcg zeby zobaczyc czy rozwoj sie nie zatrzymal w miedzyczasie. Niby fasolka jest tak umiejscowiona ze glowica ma do niej trudny dostep + mam tylozgiecie, ale już po malu trace nadzieje na pozytywny final tej historii. Wiecie jak to jest kazda z nas chce wiezyc w to malenstwo, ze da rade, a z drugiej strony po tych trudach, ktore ma sie za soba, te niejasnosci automatycznie uruchamaja lęki, ze oho... pewnie cos zlego się dzieje.
Pozwolilam sobie tu napisac, bo widze, ze jest nas tu wiecej tych mocno niepewnych. Chcialabym juz sie z Wami oficjalnie przywitac, ale moge sie rownie szybko pozegnac wiec poki co daje upust dzisiejszym troską, bo wiem ze zrozumiecie. ❤️
Skoro lekarz mówi, że ułożenie i tyłozgięcie macicy mogą utrudniać ocenę, to naprawdę warto jeszcze poczekać na kolejne badania. Dopóki lekarz nie postawi ostatecznej diagnozy, nadal jest miejsce na nadzieję. 🍀🤞
Trzymam mocno kciuki za betę i za to, żeby następne USG przyniosło Wam upragnione serduszko. A jeśli potrzebujesz się wygadać albo po prostu wyrzucić z siebie ten stres, to śmiało pisz – jesteśmy tutaj po to, żeby się wspierać. ❤️🥹
Fasolowa_zupa lubi tę wiadomość
-
Witaj! ❤️ Oczywiście, że przyjmujemy! 🥰 Gratulacje, piękny widok z serduszkiem to zawsze ogromna ulga. Oby teraz ciąża rozwijała się już spokojnie i książkowo. ❤️ Rozgość się z nami, trzymamy mocno kciuki za Ciebie i maluszka! 🍀🤞patish11 wrote:Hej dziewczyny,
Jestem nowa na forum i chciałabym do Was dołączyć. Z terminu om 6+3, wczoraj pierwsza wizyta i według USG ciąża młodsza 5+6. Jest zarodek 2,7 mm 😍 z bijącym serduszkiem ❤️ na ten moment wszystko ok i niech już tak zostanie do końca 🥰
Termin z om mam na 15 lutego
Przyjmiecie? 😊
Mam nadzieję, że uda mi się nadrobić wątek, żeby Was trochę poznać 😉 wszystkim życzę zdrowych i spokojnych ciąż 🥰
patish11 lubi tę wiadomość
-
Cześć dziewczyny! 😊
Od jakiegoś czasu czytam wasze posty z ukrycia i w końcu postanowiłam się ujawnić. Z wielką radością dołączę do Waszej grupy i będę wspólnie przeżywać ten wyjątkowy czas. ❤️
Według ostatniej miesiączki mój termin porodu wypada na 23.02.2027 co ciekaw to termin urodzin mojej najlepszej przyjaciółki 🤞🏻
Pierwszą wizytę u ginekologa mam zaplanowaną na 06.07.2026, więc na razie wszystko jest jeszcze bardzo świeże i ekscytujące - strasznie nie mogę się doczekać😊 To moja pierwsza ciąża i ogromnie się martwię ;(
Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona. Trzymam kciuki za wszystkie przyszłe mamy i życzę spokojnych ciąż
Domi ^^ lubi tę wiadomość
-
Witaj! 🥰 Oczywiście, że przyjmujemy! ❤️ Widzę, że mamy ten sam termin porodu – 23.02.2027, więc będziemy szły przez ciążę praktycznie równo. 🤭 Trzymam mocno kciuki za Twoją pierwszą wizytę 6.07, oby czekał na Ciebie piękny widok bijącego serduszka. ❤️ Spokojnej ciąży i rozgość się z nami! 🤗🍀Kargo wrote:Cześć dziewczyny! 😊
Od jakiegoś czasu czytam wasze posty z ukrycia i w końcu postanowiłam się ujawnić. Z wielką radością dołączę do Waszej grupy i będę wspólnie przeżywać ten wyjątkowy czas. ❤️
Według ostatniej miesiączki mój termin porodu wypada na 23.02.2027 co ciekaw to termin urodzin mojej najlepszej przyjaciółki 🤞🏻
Pierwszą wizytę u ginekologa mam zaplanowaną na 06.07.2026, więc na razie wszystko jest jeszcze bardzo świeże i ekscytujące - strasznie nie mogę się doczekać😊 To moja pierwsza ciąża i ogromnie się martwię ;(
Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona. Trzymam kciuki za wszystkie przyszłe mamy i życzę spokojnych ciąż -
@patish11 @Kargo Witajcie dziewczyny! Życzę Wam jak najnudniejszych ciąż bez zmartwień

Ja się dziś obudziłam z ogromnymi mdłościami (ale bez wymiotów, miałam tak samo z synem przez całą ciążę) i byłam z tego powodu przeszczęśliwa 😅 w kwietniu zaczęłam krwawić w 4 tygodniu i 6 dniu i dziś mam ten sam dzień w aktualnej ciąży, więc te mdłości powitałam z ulgą. Testy nadal robię codziennie, to już chyba taka czynność która mi przynosi komfort, ale zaczynam powoli czuć, że mogę przestać…
W uk mamy ogromne upały, ale mam szczęście bo basenik dla synka pod domem, w którym wczoraj bez wstydu leżałam pół dnia 😅 i klimatyzacja w domu, która na piętrze chodzi 24h/ dobę 😂 zastanawiam się jak przeżyje podróż samochodem do Polski na początku sierpnia, a później podróż autem i pobyt w Chorwacji przy takich upałach 😅 macie może jakieś sposoby na mdłości w czasie podróży autem oraz jakieś dobre ręczne wiatraczki na baterie do polecenia?
A za jakieś 5-6 tygodni wszystkie już powinniśmy słyszeć serduszka i być trochę spokojniejsze
a za około 2 miesiące będziemy po 1 trymestrze i będziemy jeszcze spokojniejsze
także jeszcze troche, trzymamy się!
Mika1992, patish11 lubią tę wiadomość
2012 zdrowa córka
2022 zdrowy synek
04.2026 ciąża biochemiczna
15.06.2026 pozytywny test ciążowy
18.06.26 beta 97,6
21.06.26 beta 309, progesteron 21,3 -
Ale Cię rozumiem ❤️ Po takich wcześniejszych doświadczeniach każda oznaka ciąży daje trochę spokoju. Oby te mdłości były jedyną “atrakcją”, a cała reszta przebiegała spokojnie i książkowo. 🤞PolskaMamawUk wrote:@patish11 @Kargo Witajcie dziewczyny! Życzę Wam jak najnudniejszych ciąż bez zmartwień

Ja się dziś obudziłam z ogromnymi mdłościami (ale bez wymiotów, miałam tak samo z synem przez całą ciążę) i byłam z tego powodu przeszczęśliwa 😅 w kwietniu zaczęłam krwawić w 4 tygodniu i 6 dniu i dziś mam ten sam dzień w aktualnej ciąży, więc te mdłości powitałam z ulgą. Testy nadal robię codziennie, to już chyba taka czynność która mi przynosi komfort, ale zaczynam powoli czuć, że mogę przestać…
W uk mamy ogromne upały, ale mam szczęście bo basenik dla synka pod domem, w którym wczoraj bez wstydu leżałam pół dnia 😅 i klimatyzacja w domu, która na piętrze chodzi 24h/ dobę 😂 zastanawiam się jak przeżyje podróż samochodem do Polski na początku sierpnia, a później podróż autem i pobyt w Chorwacji przy takich upałach 😅 macie może jakieś sposoby na mdłości w czasie podróży autem oraz jakieś dobre ręczne wiatraczki na baterie do polecenia?
A za jakieś 5-6 tygodni wszystkie już powinniśmy słyszeć serduszka i być trochę spokojniejsze
a za około 2 miesiące będziemy po 1 trymestrze i będziemy jeszcze spokojniejsze
także jeszcze troche, trzymamy się!
Co do podróży, podobno pomaga częste popijanie zimnej wody, małe przekąski przed jazdą i w trakcie oraz robienie częstszych przerw. Mam nadzieję, że upały do sierpnia trochę odpuszczą. 😅
I masz rację – jeszcze kilka tygodni i usłyszymy serduszka, a potem pierwszy trymestr będzie za nami. Trzymam mocno kciuki za nas wszystkie! ❤️
PolskaMamawUk lubi tę wiadomość
-
Dzięki dziewczyny, cieszę się, że mogę tu z Wami być 🤗 przeczytałam wątek, więc już co nieco wiem 😉
Widziałam, że rozmawiałyście o objawach, u mnie póki co tylko zmęczenie, czasami ciągnięcie w podbrzuszu i nabrzmiałe piersi.
Następną wizytę mam 29 lipca, strasznie długo muszę czekać, bo aż 5 tygodni, ale moja Pani doktor na urlopie i nie wiem czy wytrzymam aż tyle czasu 🫣 najwyżej dla uspokojenia pójdę do kogoś innego tylko skontrolować sytuację 😉11.2025 ⏸️ 2 cs
01.2026 💔 11+5
06.2026 ⏸️ 3 cs
serduszko 6+2 ❤️ 2,7 mm 🍀 -
Ja z dziwnych objawów to mam.. lunatykowanie 😂 mąż mi wczoraj powiedział bo sobie nie zdawałam sprawy z tego. Wczoraj też na wieczór nagle zawroty głowy. Ale to lunatykowanie mnie bawi, mam nadzieję że z domu nie wyjdę.
👩🦰34 👨🦱33
Moje starania od 1.02.2025, a po drodze: wypadek, stwierdzona insulinooporność, wdrożenie metforminy, wole guzkowate na tarczycy, podwyższona prolaktyna, od 03.2026 klinika niepłodności, a 28.07.2025 - ⏸️, ale niestety ciąża biochemiczna
🤰🌸
08.06.2026 - ⏸️ i beta 42,51
10.06.2026 - 134.4
12.06.2026 - 322.3
19.06.2026 - 2185.3
01.07.2026 - czekamy na USG
-
Super, że jesteś z nami! ❤️ Oby ten czas do wizyty szybko zleciał i żebyś 29 lipca zobaczyła już pięknie rosnącego maluszka. 🥹 Trzymam mocno kciuki! A jeśli stres będzie za duży, to dodatkowa kontrola dla własnego spokoju to też dobry pomysł. 🤗🌸patish11 wrote:Dzięki dziewczyny, cieszę się, że mogę tu z Wami być 🤗 przeczytałam wątek, więc już co nieco wiem 😉
Widziałam, że rozmawiałyście o objawach, u mnie póki co tylko zmęczenie, czasami ciągnięcie w podbrzuszu i nabrzmiałe piersi.
Następną wizytę mam 29 lipca, strasznie długo muszę czekać, bo aż 5 tygodni, ale moja Pani doktor na urlopie i nie wiem czy wytrzymam aż tyle czasu 🫣 najwyżej dla uspokojenia pójdę do kogoś innego tylko skontrolować sytuację 😉
patish11 lubi tę wiadomość
-
😂 Ale hit! Tego objawu jeszcze chyba nie było na naszej liście. 😅 Dobrze, że mąż ma nocny dyżur. Oby tylko z domu Cię nie musiał sprowadzać! 🤭❤️Mika1992 wrote:Ja z dziwnych objawów to mam.. lunatykowanie 😂 mąż mi wczoraj powiedział bo sobie nie zdawałam sprawy z tego. Wczoraj też na wieczór nagle zawroty głowy. Ale to lunatykowanie mnie bawi, mam nadzieję że z domu nie wyjdę.
Mika1992 lubi tę wiadomość
-
O kurde nieźle z tym lunatykowaniem 😂 ja mam za to bardzo pokręcone i realistyczne sny, zawsze śniły mi się dziwne rzeczy ale teraz to inny poziom 😜
Ostatnio też nagle w środku dnia zaczął mnie drażnić zapach wiklinowego kosza, który stoi w salonie 🙃
A z innych to chyba klasyki: zmęczenie, zdarzają mi się drzemki w ciągu dnia, tkliwe piersi, na początku mocno mnie ciągnęło podbrzusze, teraz już rzadziej. No i głód 🫣 jestem z tych co nie mają apetytu rano i zawsze jadłam śniadanie koło 10tej a teraz muszę dużo szybciej, w nocy też jestem głodna. Smakowo nie mam ochoty na słodkie, ale ciągnie mnie do słonego. Mdłości rzadko, jak już to lekkie po wzięciu suplementów i myciu zębów. I szczerze ten ich brak mnie trochę stresował na początku, bo to przecież taki klasyk i chciałam mieć żeby wiedzieć że wszystko ok 😅👫 31 & 31
starania naturalne od 01.2024
z pomocą medyczną od 08.2024
👩🏻PCOS + IO + niedoczynność
💊 Euthyrox + Glucophage
▪️brak/rzadkie naturalne owulacje
▪️prawy jajowód niedrożny/wątpliwy
▪️zespół antyfosfolipidowy - Acard
▪️KIR AA
▪️cd138 ok ✔️
▪️ANA ok ✔️
▪️AMH 4,6
🧔🏼 Żylaki powrózka III st. - operowane 04.'25
▪️seminogram 01.'26:
Koncentracja 8,07 ➡️ 32,64 ✔️
Całkowita liczba 41,96 mln ➡️ 156,67 ✔️
Ruch a+b+c: 8,79 ➡️ 56,45 🥹
DFI 15,06 ➡️ 6,96
Morfologia 0🔻
__________________
▪️powrót do stymulacji:
marzec 👎🏻
kwiecień - cb💔
maj 🌈
1.06 - beta 64
3.06 - beta 182
5.06 - beta 370
8.06 - beta 1555
23.06 - 7+0 - CRL 0,69, bijące serduszko ❤️
cudzie trwaj 🥹

-
Widzicie, ja z tym wyczuleniem na zapachy to sama nie wiem, wydaje mi się że zawsze miałam taki silny, bo potrafiłam wyczuć zapachy których nikt nie czuł i były daleko 🙈 ale od wczoraj chyba jest jeszcze mocniej i boje się otwierać lodówkę. Nawet kazałam mężowi ja wymyć. Ale i tak jakiś zapach mnie tam przyprawia o jakieś mdłości.

No a co do objawów to chyba rzeczywiście posiadanie nawet jednego klasycznego jakoś człowieka uspokaja. Ja stwierdziłam, że mogę mieć wszystko oby tylko wszystko się dobrze rozwijało.
👩🦰34 👨🦱33
Moje starania od 1.02.2025, a po drodze: wypadek, stwierdzona insulinooporność, wdrożenie metforminy, wole guzkowate na tarczycy, podwyższona prolaktyna, od 03.2026 klinika niepłodności, a 28.07.2025 - ⏸️, ale niestety ciąża biochemiczna
🤰🌸
08.06.2026 - ⏸️ i beta 42,51
10.06.2026 - 134.4
12.06.2026 - 322.3
19.06.2026 - 2185.3
01.07.2026 - czekamy na USG
-
@patish11 @Kargo Witajcie serdecznie, spokojnej ciąży! 😘
Ja jestem chyba dziwna bo mnie objawy nie uspokajają 😅 Wolałbym ich nie mieć albo mieć ale lekkie. Bonjesta zahamowała mi co prawda wymioty więc spoko, ale mdłości mnie tak cały czas dobijają, nie jestem w stanie z tym funkcjonować 🤢
Rozwala mnie to psychicznie. Od poniedziałku nie wychodzę przez to z domu 
Co do snu to ja na początku ciąży zaraz po teście i teraz i ostatnio miałam zawsze koszmary okropne, aż spać nie mogłam.Wiadomość wyedytowana przez autora: Dzisiaj, 11:32
patish11 lubi tę wiadomość
🙎♀️ 36 | 👨 34
⌛ od 08.2024
08.2025 • IUI ❌
02.2026 • IUI (L + Ovi) ✅ ⏸️
04.2026 • 💔 9 tc
06.2026 • ⏸️ -
cysterka95 wrote:O kurde nieźle z tym lunatykowaniem 😂 ja mam za to bardzo pokręcone i realistyczne sny, zawsze śniły mi się dziwne rzeczy ale teraz to inny poziom 😜
Ostatnio też nagle w środku dnia zaczął mnie drażnić zapach wiklinowego kosza, który stoi w salonie 🙃
A z innych to chyba klasyki: zmęczenie, zdarzają mi się drzemki w ciągu dnia, tkliwe piersi, na początku mocno mnie ciągnęło podbrzusze, teraz już rzadziej. No i głód 🫣 jestem z tych co nie mają apetytu rano i zawsze jadłam śniadanie koło 10tej a teraz muszę dużo szybciej, w nocy też jestem głodna. Smakowo nie mam ochoty na słodkie, ale ciągnie mnie do słonego. Mdłości rzadko, jak już to lekkie po wzięciu suplementów i myciu zębów. I szczerze ten ich brak mnie trochę stresował na początku, bo to przecież taki klasyk i chciałam mieć żeby wiedzieć że wszystko ok 😅
Ja np. ani w poprzedniej, ani w tej ciąży (na szczęście) nie miałam mdłości. Zmęczenie, nadwrażliwość na zapachy, migreny, krwawienia z nosa, ciągnięcie w podbrzuszu - to tak, ale ani razu mnie nie zemdliło
cysterka95 lubi tę wiadomość
09.04.2025 - 👧 -
Serdecznie witam nowe przyszłe mamusie🥰ale nas tu już dużo się zrobiło♥️☘️ Życzę wszystkim zdrowych i spokojnych ciąż!
U mnie jedynym stałym objawem są nabrzmiałe i bolące piersi. Ból brzucha, mdłości i zawroty głowy raz są a raz ich nie ma i to niezależnie od temperatury ani tego co robię.👧28 🧔♂️32 👶🩵
25.05.2024 ⏸️ => 05.03.2025 poród SN
04.06.2026 ⏸️
11.06.2026 pusty pęcherzyk ciążowy
16.06.2026 pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym
23.06 2026 0,63cm szczęścia z serduszkiem♥️
Tsh 0,59
🍀02.07.2026 wizyta u ginekologa na NFZ
🍀07.07.2026 endokrynolog na NFZ w szpitalu klinicznym
👧 - rak pęcherzykowy tarczycy => usunięcie połowy tarczycy 02.06.2025; Hashimoto, PMOS
🧔♂️ - ostre AZS i alergia => leczenie biologiczne
💊 - letrox175/150, kwas foliowy, omega 3, purea uno


-



