Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Luty 2027 ❄️⛄️
Odpowiedz

Luty 2027 ❄️⛄️

Oceń ten wątek:
  • Maltusia Autorytet
    Postów: 278 321

    Wysłany: Dzisiaj, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolowa_zupa wrote:
    Dziewczyny, czytam Wasze posty i zazdoszcze Wam widoków serduszka, u mnie prawdziwy dreszczowiec...z om to juz bym była 7+, bylam juz na usg, ktore potwierdzilo ciaze w macicy, dokladnie 2 tyg temu, teraz jestem po dwoch usg bez serduszka i juz mam dosyc tej niepewnosci...teraz czekam na wynik bhcg zeby zobaczyc czy rozwoj sie nie zatrzymal w miedzyczasie. Niby fasolka jest tak umiejscowiona ze glowica ma do niej trudny dostep + mam tylozgiecie, ale już po malu trace nadzieje na pozytywny final tej historii. Wiecie jak to jest kazda z nas chce wiezyc w to malenstwo, ze da rade, a z drugiej strony po tych trudach, ktore ma sie za soba, te niejasnosci automatycznie uruchamaja lęki, ze oho... pewnie cos zlego się dzieje.
    Pozwolilam sobie tu napisac, bo widze, ze jest nas tu wiecej tych mocno niepewnych. Chcialabym juz sie z Wami oficjalnie przywitac, ale moge sie rownie szybko pozegnac wiec poki co daje upust dzisiejszym troską, bo wiem ze zrozumiecie. ❤️
    Kochana ❤️🥺 Bardzo mi przykro, że musisz przechodzić przez tyle niepewności. To chyba najtrudniejszy etap – kiedy nie ma jeszcze jednoznacznej odpowiedzi i człowiek analizuje każdą myśl i każdy wynik. 😔❤️

    Skoro lekarz mówi, że ułożenie i tyłozgięcie macicy mogą utrudniać ocenę, to naprawdę warto jeszcze poczekać na kolejne badania. Dopóki lekarz nie postawi ostatecznej diagnozy, nadal jest miejsce na nadzieję. 🍀🤞

    Trzymam mocno kciuki za betę i za to, żeby następne USG przyniosło Wam upragnione serduszko. A jeśli potrzebujesz się wygadać albo po prostu wyrzucić z siebie ten stres, to śmiało pisz – jesteśmy tutaj po to, żeby się wspierać. ❤️🥹

    Fasolowa_zupa lubi tę wiadomość

    👩30 👨33
    👦 Synuś 2019 ❤️
    ⏸️ 01.2023 👼🌈 02.2023
    ⏸️ 03.2025 👼🌈 05.2025
    ⏸️ 06.2026 ❤️🍀 Zostań z nami Maluszku 🤞
    β 16.06 – 80 mIU/ml
    β 18.06 – 162 mIU/ml
    β 22.06 – 994 mIU/ml
    🏥 29.06.2026 👶 - pierwsza wizyta

    preg.png
  • Maltusia Autorytet
    Postów: 278 321

    Wysłany: Dzisiaj, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patish11 wrote:
    Hej dziewczyny,
    Jestem nowa na forum i chciałabym do Was dołączyć. Z terminu om 6+3, wczoraj pierwsza wizyta i według USG ciąża młodsza 5+6. Jest zarodek 2,7 mm 😍 z bijącym serduszkiem ❤️ na ten moment wszystko ok i niech już tak zostanie do końca 🥰

    Termin z om mam na 15 lutego

    Przyjmiecie? 😊

    Mam nadzieję, że uda mi się nadrobić wątek, żeby Was trochę poznać 😉 wszystkim życzę zdrowych i spokojnych ciąż 🥰
    Witaj! ❤️ Oczywiście, że przyjmujemy! 🥰 Gratulacje, piękny widok z serduszkiem to zawsze ogromna ulga. Oby teraz ciąża rozwijała się już spokojnie i książkowo. ❤️ Rozgość się z nami, trzymamy mocno kciuki za Ciebie i maluszka! 🍀🤞

    patish11 lubi tę wiadomość

    👩30 👨33
    👦 Synuś 2019 ❤️
    ⏸️ 01.2023 👼🌈 02.2023
    ⏸️ 03.2025 👼🌈 05.2025
    ⏸️ 06.2026 ❤️🍀 Zostań z nami Maluszku 🤞
    β 16.06 – 80 mIU/ml
    β 18.06 – 162 mIU/ml
    β 22.06 – 994 mIU/ml
    🏥 29.06.2026 👶 - pierwsza wizyta

    preg.png
  • Kargo Nowa
    Postów: 1 1

    Wysłany: Dzisiaj, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! 😊
    Od jakiegoś czasu czytam wasze posty z ukrycia i w końcu postanowiłam się ujawnić. Z wielką radością dołączę do Waszej grupy i będę wspólnie przeżywać ten wyjątkowy czas. ❤️
    Według ostatniej miesiączki mój termin porodu wypada na 23.02.2027 co ciekaw to termin urodzin mojej najlepszej przyjaciółki 🤞🏻
    Pierwszą wizytę u ginekologa mam zaplanowaną na 06.07.2026, więc na razie wszystko jest jeszcze bardzo świeże i ekscytujące - strasznie nie mogę się doczekać😊 To moja pierwsza ciąża i ogromnie się martwię ;(

    Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona. Trzymam kciuki za wszystkie przyszłe mamy i życzę spokojnych ciąż

    Domi ^^ lubi tę wiadomość

  • Maltusia Autorytet
    Postów: 278 321

    Wysłany: Dzisiaj, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kargo wrote:
    Cześć dziewczyny! 😊
    Od jakiegoś czasu czytam wasze posty z ukrycia i w końcu postanowiłam się ujawnić. Z wielką radością dołączę do Waszej grupy i będę wspólnie przeżywać ten wyjątkowy czas. ❤️
    Według ostatniej miesiączki mój termin porodu wypada na 23.02.2027 co ciekaw to termin urodzin mojej najlepszej przyjaciółki 🤞🏻
    Pierwszą wizytę u ginekologa mam zaplanowaną na 06.07.2026, więc na razie wszystko jest jeszcze bardzo świeże i ekscytujące - strasznie nie mogę się doczekać😊 To moja pierwsza ciąża i ogromnie się martwię ;(

    Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona. Trzymam kciuki za wszystkie przyszłe mamy i życzę spokojnych ciąż
    Witaj! 🥰 Oczywiście, że przyjmujemy! ❤️ Widzę, że mamy ten sam termin porodu – 23.02.2027, więc będziemy szły przez ciążę praktycznie równo. 🤭 Trzymam mocno kciuki za Twoją pierwszą wizytę 6.07, oby czekał na Ciebie piękny widok bijącego serduszka. ❤️ Spokojnej ciąży i rozgość się z nami! 🤗🍀

    👩30 👨33
    👦 Synuś 2019 ❤️
    ⏸️ 01.2023 👼🌈 02.2023
    ⏸️ 03.2025 👼🌈 05.2025
    ⏸️ 06.2026 ❤️🍀 Zostań z nami Maluszku 🤞
    β 16.06 – 80 mIU/ml
    β 18.06 – 162 mIU/ml
    β 22.06 – 994 mIU/ml
    🏥 29.06.2026 👶 - pierwsza wizyta

    preg.png
  • PolskaMamawUk Debiutantka
    Postów: 8 12

    Wysłany: Dzisiaj, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @patish11 @Kargo Witajcie dziewczyny! Życzę Wam jak najnudniejszych ciąż bez zmartwień ;)
    Ja się dziś obudziłam z ogromnymi mdłościami (ale bez wymiotów, miałam tak samo z synem przez całą ciążę) i byłam z tego powodu przeszczęśliwa 😅 w kwietniu zaczęłam krwawić w 4 tygodniu i 6 dniu i dziś mam ten sam dzień w aktualnej ciąży, więc te mdłości powitałam z ulgą. Testy nadal robię codziennie, to już chyba taka czynność która mi przynosi komfort, ale zaczynam powoli czuć, że mogę przestać…
    W uk mamy ogromne upały, ale mam szczęście bo basenik dla synka pod domem, w którym wczoraj bez wstydu leżałam pół dnia 😅 i klimatyzacja w domu, która na piętrze chodzi 24h/ dobę 😂 zastanawiam się jak przeżyje podróż samochodem do Polski na początku sierpnia, a później podróż autem i pobyt w Chorwacji przy takich upałach 😅 macie może jakieś sposoby na mdłości w czasie podróży autem oraz jakieś dobre ręczne wiatraczki na baterie do polecenia?
    A za jakieś 5-6 tygodni wszystkie już powinniśmy słyszeć serduszka i być trochę spokojniejsze :) a za około 2 miesiące będziemy po 1 trymestrze i będziemy jeszcze spokojniejsze :) także jeszcze troche, trzymamy się!

    Mika1992, patish11 lubią tę wiadomość

    2012 zdrowa córka
    2022 zdrowy synek
    04.2026 ciąża biochemiczna
    15.06.2026 pozytywny test ciążowy
    18.06.26 beta 97,6
    21.06.26 beta 309, progesteron 21,3
  • Maltusia Autorytet
    Postów: 278 321

    Wysłany: Dzisiaj, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PolskaMamawUk wrote:
    @patish11 @Kargo Witajcie dziewczyny! Życzę Wam jak najnudniejszych ciąż bez zmartwień ;)
    Ja się dziś obudziłam z ogromnymi mdłościami (ale bez wymiotów, miałam tak samo z synem przez całą ciążę) i byłam z tego powodu przeszczęśliwa 😅 w kwietniu zaczęłam krwawić w 4 tygodniu i 6 dniu i dziś mam ten sam dzień w aktualnej ciąży, więc te mdłości powitałam z ulgą. Testy nadal robię codziennie, to już chyba taka czynność która mi przynosi komfort, ale zaczynam powoli czuć, że mogę przestać…
    W uk mamy ogromne upały, ale mam szczęście bo basenik dla synka pod domem, w którym wczoraj bez wstydu leżałam pół dnia 😅 i klimatyzacja w domu, która na piętrze chodzi 24h/ dobę 😂 zastanawiam się jak przeżyje podróż samochodem do Polski na początku sierpnia, a później podróż autem i pobyt w Chorwacji przy takich upałach 😅 macie może jakieś sposoby na mdłości w czasie podróży autem oraz jakieś dobre ręczne wiatraczki na baterie do polecenia?
    A za jakieś 5-6 tygodni wszystkie już powinniśmy słyszeć serduszka i być trochę spokojniejsze :) a za około 2 miesiące będziemy po 1 trymestrze i będziemy jeszcze spokojniejsze :) także jeszcze troche, trzymamy się!
    Ale Cię rozumiem ❤️ Po takich wcześniejszych doświadczeniach każda oznaka ciąży daje trochę spokoju. Oby te mdłości były jedyną “atrakcją”, a cała reszta przebiegała spokojnie i książkowo. 🤞

    Co do podróży, podobno pomaga częste popijanie zimnej wody, małe przekąski przed jazdą i w trakcie oraz robienie częstszych przerw. Mam nadzieję, że upały do sierpnia trochę odpuszczą. 😅

    I masz rację – jeszcze kilka tygodni i usłyszymy serduszka, a potem pierwszy trymestr będzie za nami. Trzymam mocno kciuki za nas wszystkie! ❤️

    PolskaMamawUk lubi tę wiadomość

    👩30 👨33
    👦 Synuś 2019 ❤️
    ⏸️ 01.2023 👼🌈 02.2023
    ⏸️ 03.2025 👼🌈 05.2025
    ⏸️ 06.2026 ❤️🍀 Zostań z nami Maluszku 🤞
    β 16.06 – 80 mIU/ml
    β 18.06 – 162 mIU/ml
    β 22.06 – 994 mIU/ml
    🏥 29.06.2026 👶 - pierwsza wizyta

    preg.png
  • patish11 Nowa
    Postów: 2 8

    Wysłany: Dzisiaj, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny, cieszę się, że mogę tu z Wami być 🤗 przeczytałam wątek, więc już co nieco wiem 😉

    Widziałam, że rozmawiałyście o objawach, u mnie póki co tylko zmęczenie, czasami ciągnięcie w podbrzuszu i nabrzmiałe piersi.

    Następną wizytę mam 29 lipca, strasznie długo muszę czekać, bo aż 5 tygodni, ale moja Pani doktor na urlopie i nie wiem czy wytrzymam aż tyle czasu 🫣 najwyżej dla uspokojenia pójdę do kogoś innego tylko skontrolować sytuację 😉

    11.2025 ⏸️ 2 cs
    01.2026 💔 11+5

    06.2026 ⏸️ 3 cs
    serduszko 6+2 ❤️ 2,7 mm 🍀
  • Mika1992 Autorytet
    Postów: 727 1094

    Wysłany: Dzisiaj, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z dziwnych objawów to mam.. lunatykowanie 😂 mąż mi wczoraj powiedział bo sobie nie zdawałam sprawy z tego. Wczoraj też na wieczór nagle zawroty głowy. Ale to lunatykowanie mnie bawi, mam nadzieję że z domu nie wyjdę.

    👩‍🦰34 👨‍🦱33

    Moje starania od 1.02.2025, a po drodze: wypadek, stwierdzona insulinooporność, wdrożenie metforminy, wole guzkowate na tarczycy, podwyższona prolaktyna, od 03.2026 klinika niepłodności, a 28.07.2025 - ⏸️, ale niestety ciąża biochemiczna :(

    🤰🌸
    08.06.2026 - ⏸️ i beta 42,51
    10.06.2026 - 134.4
    12.06.2026 - 322.3
    19.06.2026 - 2185.3
    01.07.2026 - czekamy na USG :)
  • Maltusia Autorytet
    Postów: 278 321

    Wysłany: Dzisiaj, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patish11 wrote:
    Dzięki dziewczyny, cieszę się, że mogę tu z Wami być 🤗 przeczytałam wątek, więc już co nieco wiem 😉

    Widziałam, że rozmawiałyście o objawach, u mnie póki co tylko zmęczenie, czasami ciągnięcie w podbrzuszu i nabrzmiałe piersi.

    Następną wizytę mam 29 lipca, strasznie długo muszę czekać, bo aż 5 tygodni, ale moja Pani doktor na urlopie i nie wiem czy wytrzymam aż tyle czasu 🫣 najwyżej dla uspokojenia pójdę do kogoś innego tylko skontrolować sytuację 😉
    Super, że jesteś z nami! ❤️ Oby ten czas do wizyty szybko zleciał i żebyś 29 lipca zobaczyła już pięknie rosnącego maluszka. 🥹 Trzymam mocno kciuki! A jeśli stres będzie za duży, to dodatkowa kontrola dla własnego spokoju to też dobry pomysł. 🤗🌸

    patish11 lubi tę wiadomość

    👩30 👨33
    👦 Synuś 2019 ❤️
    ⏸️ 01.2023 👼🌈 02.2023
    ⏸️ 03.2025 👼🌈 05.2025
    ⏸️ 06.2026 ❤️🍀 Zostań z nami Maluszku 🤞
    β 16.06 – 80 mIU/ml
    β 18.06 – 162 mIU/ml
    β 22.06 – 994 mIU/ml
    🏥 29.06.2026 👶 - pierwsza wizyta

    preg.png
  • Maltusia Autorytet
    Postów: 278 321

    Wysłany: Dzisiaj, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mika1992 wrote:
    Ja z dziwnych objawów to mam.. lunatykowanie 😂 mąż mi wczoraj powiedział bo sobie nie zdawałam sprawy z tego. Wczoraj też na wieczór nagle zawroty głowy. Ale to lunatykowanie mnie bawi, mam nadzieję że z domu nie wyjdę.
    😂 Ale hit! Tego objawu jeszcze chyba nie było na naszej liście. 😅 Dobrze, że mąż ma nocny dyżur. Oby tylko z domu Cię nie musiał sprowadzać! 🤭❤️

    Mika1992 lubi tę wiadomość

    👩30 👨33
    👦 Synuś 2019 ❤️
    ⏸️ 01.2023 👼🌈 02.2023
    ⏸️ 03.2025 👼🌈 05.2025
    ⏸️ 06.2026 ❤️🍀 Zostań z nami Maluszku 🤞
    β 16.06 – 80 mIU/ml
    β 18.06 – 162 mIU/ml
    β 22.06 – 994 mIU/ml
    🏥 29.06.2026 👶 - pierwsza wizyta

    preg.png
  • cysterka95 Autorytet
    Postów: 1347 2890

    Wysłany: Dzisiaj, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurde nieźle z tym lunatykowaniem 😂 ja mam za to bardzo pokręcone i realistyczne sny, zawsze śniły mi się dziwne rzeczy ale teraz to inny poziom 😜
    Ostatnio też nagle w środku dnia zaczął mnie drażnić zapach wiklinowego kosza, który stoi w salonie 🙃

    A z innych to chyba klasyki: zmęczenie, zdarzają mi się drzemki w ciągu dnia, tkliwe piersi, na początku mocno mnie ciągnęło podbrzusze, teraz już rzadziej. No i głód 🫣 jestem z tych co nie mają apetytu rano i zawsze jadłam śniadanie koło 10tej a teraz muszę dużo szybciej, w nocy też jestem głodna. Smakowo nie mam ochoty na słodkie, ale ciągnie mnie do słonego. Mdłości rzadko, jak już to lekkie po wzięciu suplementów i myciu zębów. I szczerze ten ich brak mnie trochę stresował na początku, bo to przecież taki klasyk i chciałam mieć żeby wiedzieć że wszystko ok 😅

    👫 31 & 31
    starania naturalne od 01.2024
    z pomocą medyczną od 08.2024

    👩🏻PCOS + IO + niedoczynność
    💊 Euthyrox + Glucophage
    ▪️brak/rzadkie naturalne owulacje
    ▪️prawy jajowód niedrożny/wątpliwy
    ▪️zespół antyfosfolipidowy - Acard
    ▪️KIR AA
    ▪️cd138 ok ✔️
    ▪️ANA ok ✔️
    ▪️AMH 4,6

    🧔🏼 Żylaki powrózka III st. - operowane 04.'25
    ▪️seminogram 01.'26:
    Koncentracja 8,07 ➡️ 32,64 ✔️
    Całkowita liczba 41,96 mln ➡️ 156,67 ✔️
    Ruch a+b+c: 8,79 ➡️ 56,45 🥹
    DFI 15,06 ➡️ 6,96
    Morfologia 0🔻
    __________________
    ▪️powrót do stymulacji:
    marzec 👎🏻
    kwiecień - cb💔
    maj 🌈
    1.06 - beta 64
    3.06 - beta 182
    5.06 - beta 370
    8.06 - beta 1555
    23.06 - 7+0 - CRL 0,69, bijące serduszko ❤️
    cudzie trwaj 🥹

    preg.png
  • Mika1992 Autorytet
    Postów: 727 1094

    Wysłany: Dzisiaj, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzicie, ja z tym wyczuleniem na zapachy to sama nie wiem, wydaje mi się że zawsze miałam taki silny, bo potrafiłam wyczuć zapachy których nikt nie czuł i były daleko 🙈 ale od wczoraj chyba jest jeszcze mocniej i boje się otwierać lodówkę. Nawet kazałam mężowi ja wymyć. Ale i tak jakiś zapach mnie tam przyprawia o jakieś mdłości. :/

    No a co do objawów to chyba rzeczywiście posiadanie nawet jednego klasycznego jakoś człowieka uspokaja. Ja stwierdziłam, że mogę mieć wszystko oby tylko wszystko się dobrze rozwijało. :)

    👩‍🦰34 👨‍🦱33

    Moje starania od 1.02.2025, a po drodze: wypadek, stwierdzona insulinooporność, wdrożenie metforminy, wole guzkowate na tarczycy, podwyższona prolaktyna, od 03.2026 klinika niepłodności, a 28.07.2025 - ⏸️, ale niestety ciąża biochemiczna :(

    🤰🌸
    08.06.2026 - ⏸️ i beta 42,51
    10.06.2026 - 134.4
    12.06.2026 - 322.3
    19.06.2026 - 2185.3
    01.07.2026 - czekamy na USG :)
  • Niecierpliwa_ Autorytet
    Postów: 365 298

    Wysłany: Dzisiaj, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @patish11 @Kargo Witajcie serdecznie, spokojnej ciąży! 😘

    Ja jestem chyba dziwna bo mnie objawy nie uspokajają 😅 Wolałbym ich nie mieć albo mieć ale lekkie. Bonjesta zahamowała mi co prawda wymioty więc spoko, ale mdłości mnie tak cały czas dobijają, nie jestem w stanie z tym funkcjonować 🤢 :( Rozwala mnie to psychicznie. Od poniedziałku nie wychodzę przez to z domu :(

    Co do snu to ja na początku ciąży zaraz po teście i teraz i ostatnio miałam zawsze koszmary okropne, aż spać nie mogłam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: Dzisiaj, 11:32

    patish11 lubi tę wiadomość

    🙎‍♀️ 36 | 👨 34
    ⌛ od 08.2024

    08.2025 • IUI ❌
    02.2026 • IUI (L + Ovi) ✅ ⏸️
    04.2026 • 💔 9 tc
    06.2026 • ⏸️
  • KlaudiaWu Znajoma
    Postów: 22 8

    Wysłany: Dzisiaj, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cysterka95 wrote:
    O kurde nieźle z tym lunatykowaniem 😂 ja mam za to bardzo pokręcone i realistyczne sny, zawsze śniły mi się dziwne rzeczy ale teraz to inny poziom 😜
    Ostatnio też nagle w środku dnia zaczął mnie drażnić zapach wiklinowego kosza, który stoi w salonie 🙃

    A z innych to chyba klasyki: zmęczenie, zdarzają mi się drzemki w ciągu dnia, tkliwe piersi, na początku mocno mnie ciągnęło podbrzusze, teraz już rzadziej. No i głód 🫣 jestem z tych co nie mają apetytu rano i zawsze jadłam śniadanie koło 10tej a teraz muszę dużo szybciej, w nocy też jestem głodna. Smakowo nie mam ochoty na słodkie, ale ciągnie mnie do słonego. Mdłości rzadko, jak już to lekkie po wzięciu suplementów i myciu zębów. I szczerze ten ich brak mnie trochę stresował na początku, bo to przecież taki klasyk i chciałam mieć żeby wiedzieć że wszystko ok 😅

    Ja np. ani w poprzedniej, ani w tej ciąży (na szczęście) nie miałam mdłości. Zmęczenie, nadwrażliwość na zapachy, migreny, krwawienia z nosa, ciągnięcie w podbrzuszu - to tak, ale ani razu mnie nie zemdliło ;)

    cysterka95 lubi tę wiadomość

    09.04.2025 - 👧
  • Domi ^^ Przyjaciółka
    Postów: 65 172

    Wysłany: Dzisiaj, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Serdecznie witam nowe przyszłe mamusie🥰ale nas tu już dużo się zrobiło♥️☘️ Życzę wszystkim zdrowych i spokojnych ciąż!
    U mnie jedynym stałym objawem są nabrzmiałe i bolące piersi. Ból brzucha, mdłości i zawroty głowy raz są a raz ich nie ma i to niezależnie od temperatury ani tego co robię.

    👧28 🧔‍♂️32 👶🩵

    25.05.2024 ⏸️ => 05.03.2025 poród SN

    04.06.2026 ⏸️
    11.06.2026 pusty pęcherzyk ciążowy
    16.06.2026 pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym
    23.06 2026 0,63cm szczęścia z serduszkiem♥️

    Tsh 0,59

    🍀02.07.2026 wizyta u ginekologa na NFZ

    🍀07.07.2026 endokrynolog na NFZ w szpitalu klinicznym

    👧 - rak pęcherzykowy tarczycy => usunięcie połowy tarczycy 02.06.2025; Hashimoto, PMOS

    🧔‍♂️ - ostre AZS i alergia => leczenie biologiczne

    💊 - letrox175/150, kwas foliowy, omega 3, purea uno


    preg.png
    age.png
‹‹ 9 10 11 12 13
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zadbać o spokój i relaks w czasie ciąży. Praktyczne porady dla przyszłych mam.

Bycie matką to jedno z najważniejszych i najwspanialszych przeżyć, jakie doświadcza każda kobieta, która rodzi dziecko. Przyjemne i sielskie chwile spędzone z pociechą poprzedza czas nie zawsze spokojnego oczekiwania na poród. W czasie ciąży często jesteśmy tak samo szczęśliwe, jak i zestresowane, a to sprawia, że warto pomyśleć o sobie w kontekście relaksu i odpoczynku. W jaki sposób uprzyjemnić sobie czas oczekiwania na dziecko? Czy ciążowe dolegliwości można jakoś zminimalizować i poddać się domowemu SPA? Oczywiście, że tak. Za chwilę podpowiemy Ci, jak to zrobić skutecznie i bez wielkich przygotowań!

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ