Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Luty 2027 ❄️⛄️
Odpowiedz

Luty 2027 ❄️⛄️

Oceń ten wątek:
  • Fasolowa_zupa Autorytet
    Postów: 357 632

    Wysłany: 24 czerwca, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostałam wynik i dalej nic nie wiem 9.06 mialam 4513, dzisiaj 17856 IU/l.
    Nastawialam sie na wyzszy wynik, choc zgodnie z wartosciami referencyjnymi labu powinno byc ok.
    Kobiety nieciężarne < 5 IU/l
    1-10 tydzień ciąży: 202-231000 IU/l
    11-15 tydzień ciąży: 22536-234990 IU/l
    16-22 tydzień ciąży: 8007-50064 IU/l
    23-40 tydzień ciąży: 1600-49413 IU/l

    Czeka mnie powtorka w piatek.

    👱🏻‍♀️86👴🏻86+ 🐈
    starania od III 24'
    IV, VIII, XII biochem
    I 25' zaczynamy starania z pomocą medyczną
    3 cykl z Ovitrelle i mamy fasolkę!
    V 25' jest bijące❤️
    IX 25' 💔 PPROM w 21T
    przeleczony stan zapalny endometrium
    wsparcie od imunologa
    styczeń 26' nowy początek starań


    Jeszcze kiedyś zaświeci dla nas słońce.
  • PolskaMamawUk Debiutantka
    Postów: 8 12

    Wysłany: 24 czerwca, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powyżej kilku tysięcy beta rośnie wolniej. Na pewno jest to dobry znak, że jest taka wysoka, trzymaj się, nie napiszę Ci, żebyś starała się być spokojna, bo to jest niemożliwe 😅 mi osobiście pomaga w chwili takiego strachu i zwątpienia jak zamykam oczy i wyobrażam sobie maleństwo na rękach. Mąż mi kupił dwa ubranka gdy powiedziałam mu o ciąży, więc wyobrażam sobie maleństwo w którymś z nich i oddycham…

    A skąd dziewczyny jesteście?

    Fasolowa_zupa lubi tę wiadomość

    2012 zdrowa córka
    2022 zdrowy synek
    04.2026 ciąża biochemiczna
    15.06.2026 pozytywny test ciążowy
    18.06.26 beta 97,6
    21.06.26 beta 309, progesteron 21,3
  • Wisienka95 Ekspertka
    Postów: 215 104

    Wysłany: 24 czerwca, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolowa_zupa wrote:
    Dostałam wynik i dalej nic nie wiem 9.06 mialam 4513, dzisiaj 17856 IU/l.
    Nastawialam sie na wyzszy wynik, choc zgodnie z wartosciami referencyjnymi labu powinno byc ok.
    Kobiety nieciężarne < 5 IU/l
    1-10 tydzień ciąży: 202-231000 IU/l
    11-15 tydzień ciąży: 22536-234990 IU/l
    16-22 tydzień ciąży: 8007-50064 IU/l
    23-40 tydzień ciąży: 1600-49413 IU/l

    Czeka mnie powtorka w piatek.

    Aktualnie ktory jesteś tc?
    W ktorym tygodniu robiłaś USG i co na nim bylo widać?

  • Clausix Autorytet
    Postów: 7069 5909

    Wysłany: 24 czerwca, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa_ wrote:
    @Clausix Witaj 😘 Przykro mi że tak wiele przeszłaś :( Mam nadzieję że teraz los Ci to wynagrodzi!
    A jeśli mogę zapytać, wiesz co było u Ciebie przyczyną strat?
    Niestety nie wiadomo 🤷‍♀️ Dwie ciąże od początku rozwijały się słabo (1 i 5 ciąża), 2 ciąża była pozamaciczna, ale też nie znaleziono przyczyny - brak infekcji, jajowody po operacji drożne, jeden z zarodków (4 ciąża) został zbadany po poronieniu i był genetycznie prawidłowy, więc podejrzewamy trochę immunologię. Miałam masę badań, biorę dwa wiadra leków, w każdej ciąży coraz więcej 😅 i liczę, że w końcu się uda dojść szczęśliwie do końca 🤞

    34 lata, starania od 10.2019
    03.2020 - 💔6 tc 02.2021 - 💔 cp 03.2023 - 💔9 tc
    02.2025 - start IVF - 10🪩➡️ 8🥚➡️ 5❄️(5.1.1, 5.1.1., 6.2.2., 6.2.3., 4.2.2.)
    07.04.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔9 tc
    12.11.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔7 tc
    30.04.2026 - FET 6.2.2 ❄️ ❌
    01.06.2026 - FET 4.2.2❄️bhcg 7dpt 54,1 9dpt 120,4 14 dpt 1043 17dpt 3210,7🤞
    6+0 3,5mm❤️

    "Na końcu wszystko będzie dobrze. Jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to jeszcze nie koniec."

    preg.png
  • Doris8 Autorytet
    Postów: 1881 1716

    Wysłany: 24 czerwca, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolowa_zupa wrote:
    Dostałam wynik i dalej nic nie wiem 9.06 mialam 4513, dzisiaj 17856 IU/l.
    Nastawialam sie na wyzszy wynik, choc zgodnie z wartosciami referencyjnymi labu powinno byc ok.
    Kobiety nieciężarne < 5 IU/l
    1-10 tydzień ciąży: 202-231000 IU/l
    11-15 tydzień ciąży: 22536-234990 IU/l
    16-22 tydzień ciąży: 8007-50064 IU/l
    23-40 tydzień ciąży: 1600-49413 IU/l

    Czeka mnie powtorka w piatek.

    Same te dwa wyniki w sobie nic Ci nie dają liczy się przyrost co 48-72h.
    Konsultowałaś wynik ?
    Czy badania były robione w tym samym laboratorium bo to dość ważne ?
    Przyrost wygląda tutaj średnio , bierzesz może progesteron?

    Fasolowa_zupa lubi tę wiadomość

    🏡👩‍❤️‍👨
    🙎‍♀️ 32'
    🙎‍♂️34'

    09.23 1 IUI ❌️
    10.23 2 IUI ✅️
    03.11 ⏸️
    20.11 pierwsze usg 😍
    20.11 3mm, mamy ♥️
    08.12 9tc, mamy 23,3 mm😍 - krwiak😩
    28.12 prenatalne OK 👶 5,2cm 11+6,
    niskie ryzyka 🤞

    🩷14.07, 21.09, 10/10, 3030g🩷

    age.png
  • Clausix Autorytet
    Postów: 7069 5909

    Wysłany: 24 czerwca, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolowa_zupa wrote:
    Dostałam wynik i dalej nic nie wiem 9.06 mialam 4513, dzisiaj 17856 IU/l.
    Nastawialam sie na wyzszy wynik, choc zgodnie z wartosciami referencyjnymi labu powinno byc ok.
    Kobiety nieciężarne < 5 IU/l
    1-10 tydzień ciąży: 202-231000 IU/l
    11-15 tydzień ciąży: 22536-234990 IU/l
    16-22 tydzień ciąży: 8007-50064 IU/l
    23-40 tydzień ciąży: 1600-49413 IU/l

    Czeka mnie powtorka w piatek.

    Na tym etapie beta już niewiele mówi niestety, tylko USG. Może faktycznie jest tak ciężkie ustawienie macicy, albo mają kijowy sprzęt... ale z tego co wiem, przy takiej becie to już powinien być zarodek z sercem raczej

    34 lata, starania od 10.2019
    03.2020 - 💔6 tc 02.2021 - 💔 cp 03.2023 - 💔9 tc
    02.2025 - start IVF - 10🪩➡️ 8🥚➡️ 5❄️(5.1.1, 5.1.1., 6.2.2., 6.2.3., 4.2.2.)
    07.04.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔9 tc
    12.11.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔7 tc
    30.04.2026 - FET 6.2.2 ❄️ ❌
    01.06.2026 - FET 4.2.2❄️bhcg 7dpt 54,1 9dpt 120,4 14 dpt 1043 17dpt 3210,7🤞
    6+0 3,5mm❤️

    "Na końcu wszystko będzie dobrze. Jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to jeszcze nie koniec."

    preg.png
  • Karola1995 Autorytet
    Postów: 2015 3511

    Wysłany: 24 czerwca, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny przepraszam ze wam wbijam ale musze clausix i fasolowa zupa milo was widzieć po tej stronie trzymam ogromnie kciuki za was obydwie ❤️❤️❤️ no i byle do lutego. 😍 Bede podczytywac zza krzaczka co tam u was ❤️

    Clausix, Fasolowa_zupa lubią tę wiadomość

    👧30
    🧔34


    27.12.24 ⏸️
    7.01.25 mamy pecherzyk ❤️
    23.01.25 szpital 7+4 💔



    23.04.25 ⏸️
    24.04.25 beta 130 ❤️
    26.04.25 beta 387❤️
    30.04.25 beta 1847❤️
    8.05.25 mamy dzidziusia 2,7mm z pikajacym serduszkiem ❤️
    19.05.25 dzidzia ma 1.3 cm ❤️
    29.05.25 kropeczka ma 2.4 cm ❤️
    11.06.25 maleństwo ma 4.5cm ❤️
    26.06.25 dzidzia ma 6.9 cm ❤️ ❤️
    16.07.25mamy 160g bobasa ❤️
    13.08.25 dziewczynka 340 g 🩷
    10.09.25 600 g księżniczki 🩷
    08.10.25 1100g królewny 🩷
    05.11.25 1997g księżniczki 🩷
    26.11.25 2600g 🩷🩷

    Czekamy na ciebie słoneczko 🩷🩷


    20.12.25 witaj na świecie córeczko 🩷 🩷



    ,, Kiedyś ktoś taki sam jak my opowiedział mi ze wszystko jest możliwe ,,

    age.png
  • Fasolowa_zupa Autorytet
    Postów: 357 632

    Wysłany: 24 czerwca, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyniki sa wg mnie niemiarodajne, bo robione w roznych labach i za duzy odstep. Jestem z om 7+3 wiec wg mnie nie wyglada to dobrze, ale i chyba nie jednoznacznie źle.
    Usg robilam 12.06, w poniedzialek 22.06 i dzisiaj. Na pierwszym pecherzyk z żóltkowym, na kolejnych zarodek, ale bez akcji serca. Podobno zarodek jest tak umiejscowiony ze glowica miala ciezko aby go podejrzec + przeszkadzal cień, sama nie wiem, na wizycie bylam pewna ze jest zle, a teraz juz sama nie wiem, chyba chce bardzo wierzyc, ze jeszcze nie wszystko jest przesadzone.
    Wyniku nie skonsultuje, powtorze go w piatek jesli bedzie przyrost to bede czekala do kolejnego usg, jak spadnie to odstawiam leki (progesteron i leki od immunologa) i czekam na rozwoj zdarzen. Co myslicie, czy powinnam.sie jednak liczyc z zlym scenariuszem?

    👱🏻‍♀️86👴🏻86+ 🐈
    starania od III 24'
    IV, VIII, XII biochem
    I 25' zaczynamy starania z pomocą medyczną
    3 cykl z Ovitrelle i mamy fasolkę!
    V 25' jest bijące❤️
    IX 25' 💔 PPROM w 21T
    przeleczony stan zapalny endometrium
    wsparcie od imunologa
    styczeń 26' nowy początek starań


    Jeszcze kiedyś zaświeci dla nas słońce.
  • Niecierpliwa_ Autorytet
    Postów: 365 298

    Wysłany: 24 czerwca, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Fasolowa, mysle z ta druga beta w piątek Ci moze więcej powie jeśli w tym samym labie. Czy i jaki jest przyrost.
    Ja się już tyle różnych historii naczytałam tu na forum, że wiem że się może wiele wydarzyć, to też kwestia sprzętu itp
    Mam nadzieję że finalnie pojawi się serduszko!

    Fasolowa_zupa lubi tę wiadomość

    🙎‍♀️ 36 | 👨 34
    ⌛ od 08.2024

    08.2025 • IUI ❌
    02.2026 • IUI (L + Ovi) ✅ ⏸️
    04.2026 • 💔 9 tc
    06.2026 • ⏸️
  • Niecierpliwa_ Autorytet
    Postów: 365 298

    Wysłany: 24 czerwca, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clausix wrote:
    Niestety nie wiadomo 🤷‍♀️ Dwie ciąże od początku rozwijały się słabo (1 i 5 ciąża), 2 ciąża była pozamaciczna, ale też nie znaleziono przyczyny - brak infekcji, jajowody po operacji drożne, jeden z zarodków (4 ciąża) został zbadany po poronieniu i był genetycznie prawidłowy, więc podejrzewamy trochę immunologię. Miałam masę badań, biorę dwa wiadra leków, w każdej ciąży coraz więcej 😅 i liczę, że w końcu się uda dojść szczęśliwie do końca 🤞

    O kurczę, czyli nic do końca nie wiadomo :( Ten temat płodności i ciąż jest tak skomplikowany… Mam nadzieję że te leki pomogą. Trzymam mocno kciuki ❤️

    Clausix lubi tę wiadomość

    🙎‍♀️ 36 | 👨 34
    ⌛ od 08.2024

    08.2025 • IUI ❌
    02.2026 • IUI (L + Ovi) ✅ ⏸️
    04.2026 • 💔 9 tc
    06.2026 • ⏸️
  • Clausix Autorytet
    Postów: 7069 5909

    Wysłany: 24 czerwca, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolowa_zupa wrote:
    Wyniki sa wg mnie niemiarodajne, bo robione w roznych labach i za duzy odstep. Jestem z om 7+3 wiec wg mnie nie wyglada to dobrze, ale i chyba nie jednoznacznie źle.
    Usg robilam 12.06, w poniedzialek 22.06 i dzisiaj. Na pierwszym pecherzyk z żóltkowym, na kolejnych zarodek, ale bez akcji serca. Podobno zarodek jest tak umiejscowiony ze glowica miala ciezko aby go podejrzec + przeszkadzal cień, sama nie wiem, na wizycie bylam pewna ze jest zle, a teraz juz sama nie wiem, chyba chce bardzo wierzyc, ze jeszcze nie wszystko jest przesadzone.
    Wyniku nie skonsultuje, powtorze go w piatek jesli bedzie przyrost to bede czekala do kolejnego usg, jak spadnie to odstawiam leki (progesteron i leki od immunologa) i czekam na rozwoj zdarzen. Co myslicie, czy powinnam.sie jednak liczyc z zlym scenariuszem?

    A zmierzyli CRL zarodka? Ogólnie, jeżeli ma powyżej 7mm i nie ma serca to jest to ciąża zatrzymana. Ale skoro lekarz chce Cię zobaczyć jeszcze raz, to trzeba poczekać na USG. Chyba, że masz opcję iść wcześniej gdzieś indziej, najlepiej z lepszym sprzętem 😅

    34 lata, starania od 10.2019
    03.2020 - 💔6 tc 02.2021 - 💔 cp 03.2023 - 💔9 tc
    02.2025 - start IVF - 10🪩➡️ 8🥚➡️ 5❄️(5.1.1, 5.1.1., 6.2.2., 6.2.3., 4.2.2.)
    07.04.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔9 tc
    12.11.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔7 tc
    30.04.2026 - FET 6.2.2 ❄️ ❌
    01.06.2026 - FET 4.2.2❄️bhcg 7dpt 54,1 9dpt 120,4 14 dpt 1043 17dpt 3210,7🤞
    6+0 3,5mm❤️

    "Na końcu wszystko będzie dobrze. Jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to jeszcze nie koniec."

    preg.png
  • Fasolowa_zupa Autorytet
    Postów: 357 632

    Wysłany: 24 czerwca, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clausix wrote:
    A zmierzyli CRL zarodka? Ogólnie, jeżeli ma powyżej 7mm i nie ma serca to jest to ciąża zatrzymana. Ale skoro lekarz chce Cię zobaczyć jeszcze raz, to trzeba poczekać na USG. Chyba, że masz opcję iść wcześniej gdzieś indziej, najlepiej z lepszym sprzętem 😅

    W poniedzialek lekarz mi podal crl 0,38 i wiek ciazy tydzien młodszy niz wynika z om. Sek w tym, ze mialam monitoring cyklu i wiem ze 15.05 byl juz plyn wiec owulacja byla tego dnia albo dzien wczesniej. Wiec nie bardzo rozumiem, jak ciaza moglaby być młodsza, chyba ze przez ten trudniejszy dostep pomiar tez nie jest dokladny.
    Wiem, ze nic nie wiem!
    Dzięki dziewczyny, ze pomagacie mi ogarnac te sytuacje. Dobre z Was ciotki!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca, 22:15

    👱🏻‍♀️86👴🏻86+ 🐈
    starania od III 24'
    IV, VIII, XII biochem
    I 25' zaczynamy starania z pomocą medyczną
    3 cykl z Ovitrelle i mamy fasolkę!
    V 25' jest bijące❤️
    IX 25' 💔 PPROM w 21T
    przeleczony stan zapalny endometrium
    wsparcie od imunologa
    styczeń 26' nowy początek starań


    Jeszcze kiedyś zaświeci dla nas słońce.
  • Clausix Autorytet
    Postów: 7069 5909

    Wysłany: 24 czerwca, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolowa_zupa wrote:
    W poniedzialek lekarz mi podal crl 0,38 i wiek ciazy tydzien młodszy niz wynika z om. Sek w tym, ze mialam monitoring cyklu i wiem ze 15.05 byl juz plyn wiec owulacja byla tego dnia albo dzien wczesniej. Wiec nie bardzo rozumiem, jak ciaza moglaby być młodsza, chyba ze przez ten trudniejszy dostep pomiar tez nie jest dokladny.
    Wiem, ze nic nie wiem!
    Dzięki dziewczyny, ze pomagacie mi ogarnac te sytuacje. Dobre z Was ciotki!

    Mnie kiedyś lekarz zapytał czy na pewno mam prawy jajnik, bo nie mógł na USG znaleźć... a co dopiero taki mały zarodek :P

    Fasolowa_zupa, PolskaMamawUk, cysterka95 lubią tę wiadomość

    34 lata, starania od 10.2019
    03.2020 - 💔6 tc 02.2021 - 💔 cp 03.2023 - 💔9 tc
    02.2025 - start IVF - 10🪩➡️ 8🥚➡️ 5❄️(5.1.1, 5.1.1., 6.2.2., 6.2.3., 4.2.2.)
    07.04.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔9 tc
    12.11.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔7 tc
    30.04.2026 - FET 6.2.2 ❄️ ❌
    01.06.2026 - FET 4.2.2❄️bhcg 7dpt 54,1 9dpt 120,4 14 dpt 1043 17dpt 3210,7🤞
    6+0 3,5mm❤️

    "Na końcu wszystko będzie dobrze. Jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to jeszcze nie koniec."

    preg.png
  • Fasolowa_zupa Autorytet
    Postów: 357 632

    Wysłany: 24 czerwca, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clausix wrote:
    Mnie kiedyś lekarz zapytał czy na pewno mam prawy jajnik, bo nie mógł na USG znaleźć... a co dopiero taki mały zarodek :P

    Haha rozbiłas bank. Uśmialam się. 😁

    Clausix lubi tę wiadomość

    👱🏻‍♀️86👴🏻86+ 🐈
    starania od III 24'
    IV, VIII, XII biochem
    I 25' zaczynamy starania z pomocą medyczną
    3 cykl z Ovitrelle i mamy fasolkę!
    V 25' jest bijące❤️
    IX 25' 💔 PPROM w 21T
    przeleczony stan zapalny endometrium
    wsparcie od imunologa
    styczeń 26' nowy początek starań


    Jeszcze kiedyś zaświeci dla nas słońce.
  • Mika1992 Autorytet
    Postów: 727 1094

    Wysłany: 24 czerwca, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak będę szukać lekarza prowadzącego to przeczytam wszystkie możliwe opinie jaki ma sprzęt, bo czytałam już ile stresu może zrobić jakiś stary sprzęt który nie widzi dokładnie i wszystkiego. Jestem ciekawa jak Lux Med w Warszawie pod tym kątem.

    👩‍🦰34 👨‍🦱33

    Moje starania od 1.02.2025, a po drodze: wypadek, stwierdzona insulinooporność, wdrożenie metforminy, wole guzkowate na tarczycy, podwyższona prolaktyna, od 03.2026 klinika niepłodności, a 28.07.2025 - ⏸️, ale niestety ciąża biochemiczna :(

    🤰🌸
    08.06.2026 - ⏸️ i beta 42,51
    10.06.2026 - 134.4
    12.06.2026 - 322.3
    19.06.2026 - 2185.3
    01.07.2026 - czekamy na USG :)
  • Doris8 Autorytet
    Postów: 1881 1716

    Wysłany: Dzisiaj, 05:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolowa_zupa wrote:
    Wyniki sa wg mnie niemiarodajne, bo robione w roznych labach i za duzy odstep. Jestem z om 7+3 wiec wg mnie nie wyglada to dobrze, ale i chyba nie jednoznacznie źle.
    Usg robilam 12.06, w poniedzialek 22.06 i dzisiaj. Na pierwszym pecherzyk z żóltkowym, na kolejnych zarodek, ale bez akcji serca. Podobno zarodek jest tak umiejscowiony ze glowica miala ciezko aby go podejrzec + przeszkadzal cień, sama nie wiem, na wizycie bylam pewna ze jest zle, a teraz juz sama nie wiem, chyba chce bardzo wierzyc, ze jeszcze nie wszystko jest przesadzone.
    Wyniku nie skonsultuje, powtorze go w piatek jesli bedzie przyrost to bede czekala do kolejnego usg, jak spadnie to odstawiam leki (progesteron i leki od immunologa) i czekam na rozwoj zdarzen. Co myslicie, czy powinnam.sie jednak liczyc z zlym scenariuszem?

    Masz możliwość pojechać. Na USG na lepszym sprzęcie? To by na pewno zdjęło z Ciebie trochę stresu

    🏡👩‍❤️‍👨
    🙎‍♀️ 32'
    🙎‍♂️34'

    09.23 1 IUI ❌️
    10.23 2 IUI ✅️
    03.11 ⏸️
    20.11 pierwsze usg 😍
    20.11 3mm, mamy ♥️
    08.12 9tc, mamy 23,3 mm😍 - krwiak😩
    28.12 prenatalne OK 👶 5,2cm 11+6,
    niskie ryzyka 🤞

    🩷14.07, 21.09, 10/10, 3030g🩷

    age.png
  • patish11 Nowa
    Postów: 2 8

    Wysłany: Dzisiaj, 06:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,
    Jestem nowa na forum i chciałabym do Was dołączyć. Z terminu om 6+3, wczoraj pierwsza wizyta i według USG ciąża młodsza 5+6. Jest zarodek 2,7 mm 😍 z bijącym serduszkiem ❤️ na ten moment wszystko ok i niech już tak zostanie do końca 🥰

    Termin z om mam na 15 lutego

    Przyjmiecie? 😊

    Mam nadzieję, że uda mi się nadrobić wątek, żeby Was trochę poznać 😉 wszystkim życzę zdrowych i spokojnych ciąż 🥰

    Mika1992, cysterka95, Clausix, Fasolowa_zupa, Maltusia, PolskaMamawUk, Doris8, Domi ^^ lubią tę wiadomość

    11.2025 ⏸️ 2 cs
    01.2026 💔 11+5

    06.2026 ⏸️ 3 cs
    serduszko 6+2 ❤️ 2,7 mm 🍀
  • monii00 Autorytet
    Postów: 1809 2772

    Wysłany: Dzisiaj, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolowa_zupa wrote:
    W poniedzialek lekarz mi podal crl 0,38 i wiek ciazy tydzien młodszy niz wynika z om. Sek w tym, ze mialam monitoring cyklu i wiem ze 15.05 byl juz plyn wiec owulacja byla tego dnia albo dzien wczesniej. Wiec nie bardzo rozumiem, jak ciaza moglaby być młodsza, chyba ze przez ten trudniejszy dostep pomiar tez nie jest dokladny.
    Wiem, ze nic nie wiem!
    Dzięki dziewczyny, ze pomagacie mi ogarnac te sytuacje. Dobre z Was ciotki!
    Może tak być bo np. nastąpi później zagnieżdżenie zarodka mimo potwierdzonej owulacji. Znów u mnie zazwyczaj jest odwrotnie i ostatnio miałam pęcherzyk ciążowy w 5tyg o tydzień większy. Z synem też tak było. Koleżanka miała w 7tyg pęcherzyk ciążowy z żółtkowym i dopiero w 9 tyg zobaczyła serduszko a ja już w 6 zobaczyłam u tego samego ginekologa. Potrzeba czasu, dajmy szansę na rozwój sytuacji a stres nie pomaga. Czekam na dobre wieści ✊️🍀

    Fasolowa_zupa lubi tę wiadomość

    09.2023 - rozpoczęcie starań
    10.2023 - ⏸️
    10.2023 - 6 t 💔 poronienie
    03.2024 - wznowienie starań
    04.2024 - ⏸️
    05.2024 - 5 t 💔 poronienie
    06.2024 - ⏸️
    02.2025 - cc 37+4 💙 3120g, 56cm
    04.2026 - powrót do starań 🍀
    01.06.2026 - ⏸️ zostań kropeczko 🥺
    02.06.2026 - bhcg 95,52 mIU/ml
    05.06.2026 - bhcg 457,54 mIU/ml prog. 28 ng/ml
    15.06.2026 - pęcherzyk ciążowy 1,32cm
    25.06.2026 - wizyta gin prywatnie
    13.07.2026 - wizyta gin NFZ

    👶🏻💙
    👧 30l. - zespół antyfosfolipidowy, PAI-1 układ homozyg., nisza cc, mięśniak 0.5 cm - acard 150; neoparin 0,6
    🧔‍♂️ 36l. - ❌️ cholesterol

    age.png
    preg.png
  • Maltusia Autorytet
    Postów: 278 321

    Wysłany: Dzisiaj, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clausix wrote:
    Hej dziewczyny ;) nieśmiało się witam w tym wątku, gdyż jest to moja 6 ciąża i póki co bez happy endu. Dzisiaj jestem świeżo po USG 6+0tc, zarodek 3,5mm z bijącym serduszkiem <3 Termin porodu 17.02 :) A kolejna wizyta 2 lipca, mam nadzieję, że już u doktor prowadzącej ;)
    Trzymam mocno kciuki za Was wszystkie 🤞
    Kochana, witaj ❤️ I przede wszystkim gratuluję pięknego serduszka! 🥹❤️ Po takiej historii doskonale rozumiem, że podchodzisz do tego z dużą ostrożnością. Trzymam mocno kciuki, żeby tym razem wszystko przebiegało spokojnie i szczęśliwie 🤞🍀 Niech maluszek pięknie rośnie, a kolejna wizyta 2 lipca przyniesie same dobre wiadomości. ❤️🥰

    👩30 👨33
    👦 Synuś 2019 ❤️
    ⏸️ 01.2023 👼🌈 02.2023
    ⏸️ 03.2025 👼🌈 05.2025
    ⏸️ 06.2026 ❤️🍀 Zostań z nami Maluszku 🤞
    β 16.06 – 80 mIU/ml
    β 18.06 – 162 mIU/ml
    β 22.06 – 994 mIU/ml
    🏥 29.06.2026 👶 - pierwsza wizyta

    preg.png
  • Maltusia Autorytet
    Postów: 278 321

    Wysłany: Dzisiaj, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edith wrote:
    Cześć dziewczyny, myślę, że i ja mogę już do was dołączyć. W środę tydzień temu wyszedł mi dodatni test, co było dla nas sporym zaskoczeniem 😅 beta w poniedziałek 368 i dzisiaj 776. Planowany termin porodu wg OM to 27.02. Jeszcze nie umówiłam się na wizytę, ale będę celować tak, żeby mieć już skończony 7. tydzień. A czy tyle wytrzymam, to inna kwestia 😅
    Cześć! 🥰 Witaj na lutówkach i po cichu gratuluję! ❤️ Piękny przyrost bety, oby tak dalej 🍀🤞 Rozumiem Cię z tym czekaniem na wizytę – chyba każda z nas mówiła, że wytrzyma do 7. tygodnia, a potem zaczynało się odliczanie każdego dnia i walka z samą sobą. 😂 Mam nadzieję, że wizyta szybko nadejdzie i zobaczysz piękne serduszko.

    edith lubi tę wiadomość

    👩30 👨33
    👦 Synuś 2019 ❤️
    ⏸️ 01.2023 👼🌈 02.2023
    ⏸️ 03.2025 👼🌈 05.2025
    ⏸️ 06.2026 ❤️🍀 Zostań z nami Maluszku 🤞
    β 16.06 – 80 mIU/ml
    β 18.06 – 162 mIU/ml
    β 22.06 – 994 mIU/ml
    🏥 29.06.2026 👶 - pierwsza wizyta

    preg.png
‹‹ 9 10 11 12 13
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ