Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Maj 2015 :)
Odpowiedz

Maj 2015 :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DżoanaA wrote:
    A i u nas po tym kremie co Gosia polecala buska sie pieknie zagoila :) zostaly z 5 krostek ale nie sa w ogole czerwone ani nic tylko maja taki kolor jak skora :) super :)

    Dziewczyny ktore byly juz z maluchami na weselu: Co robilyscie tam z dzieckiem? Spalo w wozku na sali przy muzyce? czy w jakims pokoiku? napiszcie prosze jak to u was wygladalo?
    Ja byłam na weselu jak Marcel miał 9 dni spał w wózku przez cały czas na sali przy muzyce. Budził się tylko do karmienia A muzyka mu nawet nie przeszkadzała A wręcz przeciwnie . Ale on lubi hałasy głośne imprezy itp

  • MiM Autorytet
    Postów: 1644 1908

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za rady. Wiec od dzisiaj zacznie dostawać najpierw tą "gorszą" pierś :)
    Młody najpierw dostaje "cycka" a dopiero potem gdy mu mało dostaje bebilon.

    Dzisiaj przeszedł samego siebie - obudził się o 7:00 i dopiero teraz zasnął.

    A na wieczór ma zawsze dwie godziny darcia się :) No cóż wyjątkowo trudny egzemplarz mi się trafił :)

    PS. Mój szanowny małżonek też sobie upodobał lewego "cycka" czyżby geny???

    Karolcia88, gosia86 lubią tę wiadomość

    03.02.2014
  • KotMisia Autorytet
    Postów: 1937 3146

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olka grzeczna tylko jak ojciec w domu. Jak jestesmy same to nawet do wc nie moge pojsc bo ryk

    bl9cmg7y8brm1kw5.png
  • katalina Autorytet
    Postów: 1315 1230

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 sierpnia 2015, 08:04

  • Karolcia88 Autorytet
    Postów: 4174 2360

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mim lubie za szanownego i geny ;)

    Juleczka 04.05.2015 <3
    relg9vvjqldrmcme.png
    mama Aniołka 30.05.2014
    Raduś Aniołek 08.07.2016
  • MiM Autorytet
    Postów: 1644 1908

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    altyde ja to bym już wrzeszczala na mojego szanownego. bo faceci dojrzewają tylko do 3 roku życia potem tylko rosną. I jak mu nie powiesz wprost to on nigdy się niedomysli

    Lama, gosia86 lubią tę wiadomość

    03.02.2014
  • MiM Autorytet
    Postów: 1644 1908

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaaaas zaraz oszaleje :)
    chyba spadek ciśnienia powoduje że Młody ma dziś kiepski nastrój. znów się obudził!!!!!
    kurczę dzisiaj idę ze sobą i Matylda do fryzjera mam nadzieję ze Młody nie zrobi sceny, kiedy Matka będzie na fotelu siedzieć; )

    jak mi się marzy DZień bez dzieci;)

    03.02.2014
  • olis88 Ekspertka
    Postów: 131 102

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny przepraszam, ze zniknelam gdzies na forum. Nie moge tego wszystkiego ogarnac, mam dola jak chuj, moj szanowny cale dnie w pracy i wszystko w dupie, a mnie maly tak wkurza, bo nie chce spac i cale dnie mialczy i chuj wie o co mu chodzi. I chodze i rycze i zastanawiam sie po cholere mi to bylo.

    Pytanie po raz setny: ile dawac tego sab simplex? maly ma 15 dni.

    [f2w3j44jq3nsvz6c.png
    c55fs65glanu4ez2.png

  • slash Autorytet
    Postów: 3192 6436

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Facetom podobn trzeba wydawac krotkie polecenia typu zrob to a nie moze zrobilbys to. Choc ja na mjego meza nie moge nsrzekacale czasem tez musze cos powoedzoec dwa razy.
    Janiby bol zapomnialam porodowy i mala ko ham od pierwszsgo spojrzenia ale taknaprawde przebiegucalego porodunigdy nie zapomnei tygodnia po kiedy wszystko mnie bolalo.

    Kotmisia u mnie tez jesttaka sruba przy fej karuzeli ale ona jakos nie trzyma caalego tegourzadzenia zsuwa sie. A lozeczko twoje jakie ma szczebelki okragle czy plaskie? Bk tu na rysunku sa plasskie wiecmoze do mojego lozeczka nie pasujeee.

    klz98u696p33kjce.png
  • slash Autorytet
    Postów: 3192 6436

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olis poczatki satrudne. pozniej bedzie lepiej zobaczyssz nawet juz kilkadni.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 czerwca 2015, 13:47

    klz98u696p33kjce.png
  • Lama Autorytet
    Postów: 426 434

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mim Lubie za dojrzewanie :D
    Oliss cierpliwości naprawdę z każdym dniem będzie lepiej!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 sierpnia 2015, 21:30

    aktyde85 lubi tę wiadomość

    km5stv7321mp2ntw.png
  • slash Autorytet
    Postów: 3192 6436

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynyte krostki na buziu u waszych dziecisaczerwone z bialymi koncowmami. Umojej ga rysiwyszly na buzi tojesttradzikczy potowki?

    klz98u696p33kjce.png
  • Eli Autorytet
    Postów: 951 634

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olis88 wrote:
    dziewczyny przepraszam, ze zniknelam gdzies na forum. Nie moge tego wszystkiego ogarnac, mam dola jak chuj, moj szanowny cale dnie w pracy i wszystko w dupie, a mnie maly tak wkurza, bo nie chce spac i cale dnie mialczy i chuj wie o co mu chodzi. I chodze i rycze i zastanawiam sie po cholere mi to bylo.

    Pytanie po raz setny: ile dawac tego sab simplex? maly ma 15 dni.
    Ja daje 5 kropelek do każdego posilku i w dzien i w nocy ale od 4 tygodnia, u mojej byly silne kolki. Chyba pomoglo bo teraz jak ja mecza, to max godzina, dwie dziennie, a czasami nie ma juz w ogóle. Wiem ze dziewczyny dają mniej kropelek, np 5 kropelek 3 razy dziennie. Sama przechodziłam te calodzienne placze,wiec rozumiem Cie doskonale. A jeszcze jak nie ma się wsparcia to juz w ogóle nic tylko powiesić sie na suchej gałęzi.

    iv096iye2nwxgbh1.png
    zi139jcgosgurbhf.png
  • Puella Autorytet
    Postów: 1112 1152

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaaaaa.....co za dzień....zaraz chyba tego swojego dziecia komuś oddam. Mam jej dosyć! Od rana śpi po kilkanaście minut i ryk, tylko raczki ja na chwile uspokajają. Co jest???/ Może ktoś chce 4 tygodniowe dziecko??????


    Olis ja daję 8 kropelek do każdego karmienia. Zaczełam od 5 kropelek co drugie/trzecie karmienia jak mała miała tydzień.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 czerwca 2015, 14:31

    It's a Girl! - Michalinka :-)

    3i49df9htr170int.png
  • KotMisia Autorytet
    Postów: 1937 3146

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    slash tez mam okragle. Musisz mocno dokrecic.

    A wg mnie z czasem nie jest lepiej... sorki ale sa dni ze mam ochote uciec... mam w domu wirtuoza wrzasku i krzyku

    bl9cmg7y8brm1kw5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puella mam to samo i wlasnie usiadlam do kompa zeby napisac :)

    Malenstwo od 7 rano tylko jadło i ryczalo. W pewnym momencie tylko ryczało. Podałam kropleki espumisan, czopek i tak oto o godz. 14 meeeeeeega kupa tak ze pod kranem musiałam byc i dziecko cudownie usnęło i zaczęło się uśmiechać. Tak więc to chyba problem kupy był. Wczoraj nie robiła a jest na żywieniu mieszanym.

  • Karolcia88 Autorytet
    Postów: 4174 2360

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny help!
    Mojej malej w faldce na szyjce zrobila sie ranka pomimo,ze smaruje oliwka. Czym to smarowac?

    Juleczka 04.05.2015 <3
    relg9vvjqldrmcme.png
    mama Aniołka 30.05.2014
    Raduś Aniołek 08.07.2016
  • beti97 Autorytet
    Postów: 2267 1911

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje dziecię śpi na szczęście już 3 godz z przerwami. No i zauważyłam że kładę ją na wznak i przychodzę a ona na boku O_o już w łóżeczku nie kładę jej na boku bo znajduję ją na brzuchu. Robi się mała wiercipięta ciekawa świata. Dzisiaj dała mojej mamie pokaz nerwow bo wyszłam do sklepu i nie było cycusia a wodą pluła i jeszcze głośniej się darła. Ale u mamusi spokój i zaraz mi usnęła. Cieszę się że mojemu dziecku u mnie dobrze, ale ogólnie to mała terrorystka. Współczuję Wam wieczornych koncertów, u mnie wręcz przeciwnie następuje wyciszenie, relaks. Albo czytam jej książeczkę, albo lulam przy cycusiu i śpi.

    ❤️Córcia2015
    ❤️Córcia2018
    💙Synek2021
    preg.png
  • beti97 Autorytet
    Postów: 2267 1911

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia ja bym to cieniutko sudocremem posmarowała, przez te gorączki dzieciaczką się wszystko nasila.

    ❤️Córcia2015
    ❤️Córcia2018
    💙Synek2021
    preg.png
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    [

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 sierpnia 2015, 11:53

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
‹‹ 1823 1824 1825 1826 1827 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking aplikacji ciążowych dla kobiet w ciąży

Jak wybrać najlepszą aplikację ciążową? Zapytałyśmy o to tysiące kobiet w ciąży i po porodzie odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja ciążowa to taka, która spełnia szereg wymagań – śledzi wagę z indywidualnymi normami, oferuje codzienne porady tworzone przez lekarzy, ma tryb połogu i naprawdę towarzyszy kobiecie przez całe 9 miesięcy. Wyniki rankingu w kilku aspektach nawet nas zaskoczyły.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ