Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Maj 2015 :)
Odpowiedz

Maj 2015 :)

Oceń ten wątek:
  • marlencia Ekspertka
    Postów: 187 161

    Wysłany: 5 listopada 2014, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    Dziewczyny podałam namiary na badania o płytkowosci i na początek bada sie sama kobiete jak zajdzie potrzeba to dopiero partner!!!
    A badania sa jak narazie tylko dla kobiet które same sie zdecydują lub jak lekarz zaleci.

    owszem wszystko się zgadza tylko ja mam problem,że mąż nie ma oznaczonej grupy krwi, a tam w deklaracji jest na to miejsce do wpisania, ale n ic poczekam napisałam maila czy jest to konieczne czekam na odp

    8599rjjgs46ucla6.png
    Moja Fasolka [*] 19.02.2014 7 tc (5tc)
  • PIGULSKA Autorytet
    Postów: 1904 2548

    Wysłany: 5 listopada 2014, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia u nas tak własnie jest i zastrzyk z immunoglobiny dostanę zaraz po porodzie. W pierwszej ciąży nie ma zagrożenia jeśli ciąża przebiega prawidłowo. Oczywiście dzidziuś po porodzie od razu też będzie miał oznaczoną grupę krwi szanse są pół/pół po kim odziedziczy.

    https://www.maluchy.pl/li-70850.png
    8p3ovfxm10p58typ.png
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 5 listopada 2014, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia ja nie drążyłam tematu jak lekarka powiedziała że i tak nie pobiorą mi krwi to nie dyskutowałam
    Bluberry jak po wizycie?

    gosiunia lubi tę wiadomość

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • Karolcia88 Autorytet
    Postów: 4174 2360

    Wysłany: 5 listopada 2014, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pigulska a nie powinnaś dostać jeszcze jakoś koło 20tc zastrzyku?

    Juleczka 04.05.2015 <3
    relg9vvjqldrmcme.png
    mama Aniołka 30.05.2014
    Raduś Aniołek 08.07.2016
  • PIGULSKA Autorytet
    Postów: 1904 2548

    Wysłany: 5 listopada 2014, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my dzisiaj zaczynamy 16 tydzień huuuuuuuuuura :D :D :D

    pamiętam jak wyczekiwałam 10tego a tu pyk już 16nasty :D

    gosiunia, nick nieaktualny, madziorek, Magic lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-70850.png
    8p3ovfxm10p58typ.png
  • PIGULSKA Autorytet
    Postów: 1904 2548

    Wysłany: 5 listopada 2014, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia88 wrote:
    Pigulska a nie powinnaś dostać jeszcze jakoś koło 20tc zastrzyku?
    Czytałam,że ok 28 tygodnia można przyjąć zapobiegawczą dawkę ale moja ginka nie wspomniała o tym :/ jak będzie tak daleko na pewno jej o tym pomarudzę ;)

    https://www.maluchy.pl/li-70850.png
    8p3ovfxm10p58typ.png
  • gosiunia Autorytet
    Postów: 738 1820

    Wysłany: 5 listopada 2014, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PIGULSKA wrote:
    A my dzisiaj zaczynamy 16 tydzień huuuuuuuuuura :D :D :D

    pamiętam jak wyczekiwałam 10tego a tu pyk już 16nasty :D


    napisałaś to i ja zarkłam jak u nas :) a tu dziś zaczynamy 15 tydz i uciekłoby mi gdyby nie Ty ;)

    PIGULSKA, madziorek lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72656.png
    https://www.maluchy.pl/li-72658.png
    https://www.maluchy.pl/ci-72954.png
    ANIOŁEK 21.06.13 [*] <3
  • PIGULSKA Autorytet
    Postów: 1904 2548

    Wysłany: 5 listopada 2014, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiunia leci czas leeeci ;) już niedługo będziemy odliczać do półmetka a potem do rozwiązania :D

    gosiunia, maribel lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-70850.png
    8p3ovfxm10p58typ.png
  • gosiunia Autorytet
    Postów: 738 1820

    Wysłany: 5 listopada 2014, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no powiem Ci że szybko miną ten pierwszy trymestr -co mnie nawet cieszy :) byłam w szoku jak dziewczyny napisały że jeszcze około miesiąca i badania połówkowe ;) super niech maleństwa rosną :) <3

    PIGULSKA, maribel lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72656.png
    https://www.maluchy.pl/li-72658.png
    https://www.maluchy.pl/ci-72954.png
    ANIOŁEK 21.06.13 [*] <3
  • PIGULSKA Autorytet
    Postów: 1904 2548

    Wysłany: 5 listopada 2014, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wszystko wskazuje na to że ja tez przed świętami będę miała połówkowe :) mi tez całkiem szybko zleciał I trym. :D maleństwa rosną i brzuszki rosną, co niektóre z nas już mają się czym pochwalić ;)

    gosiunia lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-70850.png
    8p3ovfxm10p58typ.png
  • DżoanaA Autorytet
    Postów: 386 386

    Wysłany: 5 listopada 2014, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marlencia wrote:
    Dziewczyny czy któraś z was już korzystała z tego darmowego programu na konflikt płytkowy??

    http://konfliktplytkowy.ihit.waw.pl/index.php/przystapdoprogramu#

    bo nie wiem czy konieczne jest podanie grupy krwi ojca (m nie posiada), a w moim laboratorium oczywiście nie wiedza, a do wa-wy nie moge znaleźć numeru tel
    Ja się wybieram w przyszłym tyg na to badanie, grupa krwi męża nie jest potrzebna.. Tylko karta ciąży i zgodę na to badanie podpisujesz ;)

    relghdge5lg0owut.png
  • marlencia Ekspertka
    Postów: 187 161

    Wysłany: 5 listopada 2014, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dla zainteresowanych, które nie mają grupy krwi ojca dziecka

    Deklarację może Pani samodzielnie wydrukować ze strony projektu (poniżej
    podany link) , nie jest także wymagana pieczątka lekarza gdyż to badanie nie
    musi być zlecane odgórnie.
    Grupa krwi ojca dziecka jest przydatną informacją, ale nie jest niezbędna. W
    odpowiedniej rubryce na deklaracji proszę po prostu nic nie wpisywać.

    Deklaracja (wystarczy I strona)
    http://www.konfliktplytkowy.ihit.waw.pl/images/dokumenty/deklaracja.pdf

    Druk uprawniający do wysłania Pani skanu wyniku mailem
    http://www.konfliktplytkowy.ihit.waw.pl/images/dokumenty/Oswiadczenie_mail.p
    df

    W razie problemów w punkcie proszę się powołać na powyższy email.

    Pozdrawiamy serdecznie,
    Zespól Prevfnait

    Wonderwall lubi tę wiadomość

    8599rjjgs46ucla6.png
    Moja Fasolka [*] 19.02.2014 7 tc (5tc)
  • Nejcik Autorytet
    Postów: 499 813

    Wysłany: 5 listopada 2014, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mam pytanie do Was odnośnie szalejących hormonów i wysypu wyprysków na twarzy.. :( Zawsze miałam cerę tłustą, przy stosowaniu tabletek antykoncepcyjnych przez kilka lat miałam buźkę super - ale to wiadomo.. Odkąd odstawiłam, momentalnie zaczął się dramat, a od kiedy jestem w ciąży to już w ogóle katastrofa, mnóstwo zaskórników głównie w okolicach brody i na czole, no i co jakiś czas wyskakuje coś większego, nic nie mogę na to zaradzić, wiem, że nie są wskazane mocne peelingi mechaniczne, bo skóra jest delikatna, ale mam wrażenie, że jest coraz gorzej i kiepsko się z tym czuję... Jestem makijażystką, więc z zakrywaniem sobie radzę, ale może polecicie mi jakieś sprawdzone sposoby jak zapobiegać? :(

    Antoś! <3
    mhsv4z17gj8u0s1w.png
  • maribel Autorytet
    Postów: 316 471

    Wysłany: 5 listopada 2014, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelcia, wiem co czujesz, mdłości i wymioty męczą mnie od 5 tygodnia. Już czasami nie mam siły...

    Eklerka, bądź silna. Nie jesteś sama.

    Gosiunia i Pigulska, zanim się obejrzymy będziemy już wozić w wózkach nasze dzieciątka:)

    Cieszę się z dobrych wieści z wizyt. My jutro mamy i już przebieram nóżkami. Mam nadzieję, że wszystko z dzidzią będzie dobrze.

    PIGULSKA, PIGULSKA, gosiunia, Eklerka lubią tę wiadomość

    atdc9vvjg5na5b6o.png
  • Puella Autorytet
    Postów: 1112 1152

    Wysłany: 5 listopada 2014, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PIGULSKA wrote:
    Czytałam,że ok 28 tygodnia można przyjąć zapobiegawczą dawkę ale moja ginka nie wspomniała o tym :/ jak będzie tak daleko na pewno jej o tym pomarudzę ;)

    To u mnie podobna sytuacja...ja mam Rh- a mąż Rh+. Również lekarz nic nie wpsominał o zastrzykach w trakcie ciąży, na pewno dostanę po porodzie. Muszę jeszcze podrążyć temat :p

    PIGULSKA lubi tę wiadomość

    It's a Girl! - Michalinka :-)

    3i49df9htr170int.png
  • KotMisia Autorytet
    Postów: 1937 3146

    Wysłany: 5 listopada 2014, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puella wrote:
    To u mnie podobna sytuacja...ja mam Rh- a mąż Rh+. Również lekarz nic nie wpsominał o zastrzykach w trakcie ciąży, na pewno dostanę po porodzie. Muszę jeszcze podrążyć temat :p
    U nas to samo. Lekarka powiedziała, że co jakiś czas badanie krwi i czy pojawiają się przeciwciała. I jak coś nie tak to wtedy zastrzyk. A po porodzie to obowiązkowo :)

    PIGULSKA lubi tę wiadomość

    bl9cmg7y8brm1kw5.png
  • KotMisia Autorytet
    Postów: 1937 3146

    Wysłany: 5 listopada 2014, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my dziś zakupiony szał. Piękne rurki jeansowe :) boskie. Buciki. No i wybraliśmy wózek!!! Idealny dla nas bo wysoki :) zakochalam się w nim i juz dziś bym kupiła ale pani powiedziała, że czasem mają promocje więc muszę zaglądać :)
    A wózek to Lupo Comfort :)

    gosia86 lubi tę wiadomość

    bl9cmg7y8brm1kw5.png
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 5 listopada 2014, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a to usg genetyczne wpisują do karty ciąży?
    Maribel jutro stresujemy sie razem

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • PIGULSKA Autorytet
    Postów: 1904 2548

    Wysłany: 5 listopada 2014, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia86 wrote:
    Dziewczyny a to usg genetyczne wpisują do karty ciąży?
    Ja miałam prywatnie i ginka nie wpisała i chodzę do niej również z NFZ. załozyła mi tylko kartotekę u siebie na kompie i tam wprowadziła wszystkie dane.

    gosia86 lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-70850.png
    8p3ovfxm10p58typ.png
  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 5 listopada 2014, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Gosiu, mi dr wpisywał :)

    gosia86 lubi tę wiadomość

    atdc8iikup31msj2.png
‹‹ 333 334 335 336 337 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ