Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Maj 2015 :)
Odpowiedz

Maj 2015 :)

Oceń ten wątek:
  • alma Autorytet
    Postów: 620 550

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jej, co tu tak dzisiaj cicho?

    relg3e5e54dwhg22.png
  • paulinqa Autorytet
    Postów: 948 914

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chyba wszystkie odpoczywają ;) a mam zamiar za troche robić gofry z bitą śmietana i dżemem ;)

    gosia86 lubi tę wiadomość

    Mikołaj ♡
    relgupjypxcecsm1.png


    22.04.2014 [*]
  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzis swieto - urodziny mamy. Ostatnio relacje lepsze wiec byl tort i kawa. A teraz leniuchuje przed tv. W weekend z reguly malo sie udzielamy, taki maly detoks od belly :)
    Za tydzien wizyta, juz odliczam dni...

    atdc8iikup31msj2.png
  • pompon Autorytet
    Postów: 711 690

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pracuje :( i non stop mysle o jedzeniu...dzisiaj bedziemy z moimmezczyzna robic sushi! Juz mi slinka cieknie i nie moge sie doczekac. Do mojej wizyty jeszcze 11 dni, oj jak juz pragne zobaczyc moja niunke i uslyszec ze wszystko dobrze!

    dqprpx9ipz8r5pqs.png
  • KotMisia Autorytet
    Postów: 1937 3146

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pompon tylko to sushi z gotowana lub smazona ryba! W ciazy absolutny zakaz surowych ryb! Serio!

    Karolcia88 lubi tę wiadomość

    bl9cmg7y8brm1kw5.png
  • beti97 Autorytet
    Postów: 2267 1911

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja spałam. Paulinkqa podeślij jednego gofra. Aż mi ślinka cieknie na samą myśl. Coś w ogóle jakiś dzisiaj dzień do kitu i pogoda. Dziwne ale oglądanie porodówki nie poprawiło mi humoru, wręcz mnie zdolłowało. Słabo to u siebie widzę, nie wiem czy będę w stanie słuchać personel. Pewnie się na mnie wkurzą i zaczną drzeć, a wtedy ja juź na pewno nie posłucham.

    ❤️Córcia2015
    ❤️Córcia2018
    💙Synek2021
    preg.png
  • pompon Autorytet
    Postów: 711 690

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki KotMisia za czujnosc :) wiem wiem, ale ja i tak nie jem w ogole miesa ani ryb, dla mnie wersja wege, awokado,ogorek i jestem w niebie ;) a na deser goferka tez poprosze bo jeszcze tej zachcianki nie zaspokoilam gofrowej :p
    Ja z miesiac temu mialam faze i kilka odcinkow porodow na ipli ogladalam pod rzad ale mi sie ulalo i od jakiegos czasu nie moge po prostu.

    dqprpx9ipz8r5pqs.png
  • paulinqa Autorytet
    Postów: 948 914

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny juz kurierem wysłałam;)) hehe..

    Beti ja porodówki nie ogladam bo samej siebie tam nie wyobrażam...;/

    Mikołaj ♡
    relgupjypxcecsm1.png


    22.04.2014 [*]
  • Magda_16maj Ekspertka
    Postów: 150 185

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej hej :) u nas wszystko ok, jesteśmy u moich rodziców i ja zostałam na tydzień a Krzyś pojechał sam do warszawy :) trochę spokoju od gbura ;p

    Aleks daje coraz mocniejsze koniaczki i już nawet czuć jak rękę się kładzie na brzuszku :D

    dziś oglądałam ubranka które dostałam od ciotki z Niemiec po sąsiadki synku...
    są śliczne (mini jeansy, sweterki, bluzeczki, body, chyba ze 100 par skarpet)normalnie śliczne te ubranka :D

    zrz6p07w2xteuk93.png
  • AnnaMaria89 Autorytet
    Postów: 549 189

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :D u mnie sa czasem jakies kopniaczki ale delikatne ... musze na konkrety jeszcze poczekac... jutro mam wizyte - czekam na nia niecierpliwie :D

    7v8rskjo4oaslnud.png
    h4zpdqk3vi112s1e.png
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 sierpnia 2015, 06:25

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • Agusia246 Autorytet
    Postów: 1620 2596

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My byliśmy dzisiaj na chrzcinach. Trójka naraz, żadne się nie rozpłakało, chyba cud :) A u mnie nie czuć kopniaków jak się położy rękę. Raz, że za lekkie, a dwa, że odrazu przestaje kopać :P

    age.png
  • MiM Autorytet
    Postów: 1644 1908

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę u mnie nie ma w ogóle ciucholandów z ubraniami ciążowymi. Ja poluje na allegro na ciuchy :) Kupiłam ostatnio nową spódnicę ołówkową za 35 zł i licytuje jeansy.

    Ja też wracam od rodziców. gdybym miała z nimi mieszkać to bym tyła w oczach, bo u mamy włącza mi się wilczy apetyt.


    Ja na razie czuje mrowienie po brzuchu - kopniaków zaliczyłam ze 3 :) Jutro idę na pogawędkę do położnej - zobaczymy może czegoś sie nowego dowiem.

    Kupiłam dzisiaj ser Bursztyn :) CUDO!!!! Tylko kieliszka wina mi brakowało... ehh ja już chce maj. tak mi wina brakuje...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 grudnia 2014, 19:11

    03.02.2014
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 sierpnia 2015, 06:26

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • MiM Autorytet
    Postów: 1644 1908

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ser camembert przecież jest robiony z mleka pasteryzowanego więc nie ma co żałować tylko możesz wcinać :)... co innego wino :(

    gosia86 lubi tę wiadomość

    03.02.2014
  • zgredka Autorytet
    Postów: 7045 3728

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia: mysle ze to mozliwe. Ja czulam bedac na Twoim etapie takie jakby smyranie piorkiem, a z kolei przez kolejny tydzien nic. Ale mala ma sie dobrze (przynajmniej tak wynika z usg)...

    gosia86 lubi tę wiadomość

    acwrp8b.png

    w0x7889.png
    *******Gang 18+*********

    Pl - Krk
  • nojaniewiem Autorytet
    Postów: 842 1228

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny, ja dzisiaj miło spędziłam dzień. Byłam w kinie z mężem i na małych zakupach. Wczoraj miałam lekkiego doła jeśli chodzi o moją"posturę". Ok trochę uroslam.. Brzuch juz duży, a dupka o rozmiar wieksza, ale chyba nie ma tragedii a tu usłyszałam od 3 osób że Jestem gruba :/ . Kurde , nosiłam wcześniej rozmiar 34/36 wiec byłam szczupła, teraz w hm kupuje spodnie na 38, wiec nie patrząc na brzuch to wcale się tak nie zapuscilam :( . No i było mi przykro, bo to od najbliższych osób usłyszałam, za pierwszym razem się śmiałam, ale jak 3 osoba mi powiedziała to juz sama zaczęłam na siebie krytyczniej patrzeć, ze moze faktycznie...
    Ale dzisiaj na pocieszenie kupiłam sobie czarne woskowane spodnie ciążowe w hm za 149 zł, a co nie będę sobie żałować, skoro jestem gruba to chociaż ładnie ubrana :D i mi się lepiej zrobiło, bo się czuje w nich atrakcyjnie o !!

    gosia86, dorota1987, gosiunia lubią tę wiadomość

    km5skrhmrd9hz2o8.png
    atdcj44jp7zawxrm.png
    31.01.2014 - Aniołek 9tc
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 sierpnia 2015, 06:26

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • paulinqa Autorytet
    Postów: 948 914

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nojaniewiem nie przejmuj sie! nie lubię takich komentarzy co kogos obchodzi jak wygladam .. u nas w rodzinie tez jest taka osoba która tak komętuje z tym że jak ona się zapuściła po ciąży to tego nie zauważa;/

    a mi rośnie brzuch i sama już to widzę nie da się ukryć;D

    nojaniewiem lubi tę wiadomość

    Mikołaj ♡
    relgupjypxcecsm1.png


    22.04.2014 [*]
  • Monika1357 Autorytet
    Postów: 1134 962

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mam takie osoby w swoim otoczeniu co mi mówią, że jestem gruba, a też nosiłam rozmiar 34, ale niech te osoby spojrzą na siebie bo są niższe ode mnie i rozmiar przynajmniej 44. Ja jestem w ciąży więc będę tyła, one nie są, niech spojrzą w swoje lustra.

    nojaniewiem lubi tę wiadomość

    Każda twoja myśl jest czymś realnym - jest siłą.
    Danielek 03.05.2015r.
    Sebastianek 27.08.2017r.
‹‹ 521 522 523 524 525 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Czego nie jeść  w ciąży - 7 produktów zabronionych

Ciąża to okres wzrostu apetytu i wielu zachcianek kulinarnych. Czy oznacza to zatem, że możesz pozwolić sobie na wszystko i jeść do woli? Niestety nie. Zapoznaj się czego nie jeść w ciąży, aby zachować bezpieczeństwo dla rozwijającego się płodu. 

CZYTAJ WIĘCEJ