Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Maj 2015 :)
Odpowiedz

Maj 2015 :)

Oceń ten wątek:
  • slash Autorytet
    Postów: 3192 6436

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zatem jutro szklanka mleka, kubek jogurtu - moze maleństwo obudzę :)

    PIGULSKA, nick nieaktualny, czarna panda lubią tę wiadomość

    klz98u696p33kjce.png
  • PIGULSKA Autorytet
    Postów: 1904 2548

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bluberry mój Gumiś ogólnie jest bardzo aktywny wieczorem <3 W ogóle zauważyłam że mi apetyt rośnie i jak nigdy głód ssie mnie nawet o 22 wtedy też pije szklankę mleka lub kakao i potrafię zasnąć ;)

    https://www.maluchy.pl/li-70850.png
    8p3ovfxm10p58typ.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2015, 22:36

    slash, PIGULSKA lubią tę wiadomość

  • slash Autorytet
    Postów: 3192 6436

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro pędze do sklepu po mleko - po hektolitry mleka ;)

    nick nieaktualny, KotMisia, gosia86, czarna panda lubią tę wiadomość

    klz98u696p33kjce.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2015, 22:36

    KotMisia lubi tę wiadomość

  • katalina Autorytet
    Postów: 1315 1230

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj prawie butelkę wypiłam i nic :P

  • KotMisia Autorytet
    Postów: 1937 3146

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny bo dieta w ciąży ma być wysokobialkowa nie wysokokaloryczna :) to białko nas buduje :) Moje cały dzień buszuje. A wczoraj wieczorem byla czkawka (chyba :) ) i 5 uderzeń w rrękę tatusia :)

    PIGULSKA, gosia86, gosiunia lubią tę wiadomość

    bl9cmg7y8brm1kw5.png
  • PIGULSKA Autorytet
    Postów: 1904 2548

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od zawsze lubię mleko i od początku ciąży jem dużo nabiału bardzo mi smakuje :) wcześniej lubiłam sporo mięsa ale teraz mi się smaki pozmieniały :) ciekawa jestem czy po narodzinach bąbel tez będzie aktywny wieczorem jak mamusia....jeśli tak to nieprzespane noce gwarantowane heh chyba ze wda się w tatusia to będzie śpioch ;)

    Dziewczyny nie wiem jak wy ale ja jestem taka ciekawa tego naszego maleństwa, jakie będzie miało włoski oczka i w ogóle do kogo będzie podobne... juz nie mogę się doczekać kiedy wezmę go na ręce, będę mogła tulic, całować po tych malutkich stópkach i brzuszku <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2014, 22:42

    gosia86, czarna panda lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-70850.png
    8p3ovfxm10p58typ.png
  • KotMisia Autorytet
    Postów: 1937 3146

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się boję brzydkiego dziecka :)

    bl9cmg7y8brm1kw5.png
  • dorota1987 Autorytet
    Postów: 979 1072

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja często próbuję sobie wyobrazić ten moment kiedy już urodzę i kiedy położą mi dziecko na piersi...chyba będę płakać ze wzruszenia. Jak myślę o tej chwili to nie myślę o bólu, który jest nieunikniony.

    PIGULSKA, KotMisia, gosia86, gosiunia lubią tę wiadomość

    dqprj44jymj31xvy.png
  • PIGULSKA Autorytet
    Postów: 1904 2548

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KotMisia wrote:
    A ja się boję brzydkiego dziecka :)
    Dla Ciebie i tak będzie najcudowniejsze :)

    KotMisia, Jagódkaaa, gosiunia lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-70850.png
    8p3ovfxm10p58typ.png
  • slash Autorytet
    Postów: 3192 6436

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PIGULSKA wrote:
    Ja od zawsze lubię mleko i od początku ciąży jem dużo nabiału bardzo mi smakuje :) wcześniej lubiłam sporo mięsa ale teraz mi się smaki pozmieniały :) ciekawa jestem czy po narodzinach bąbel tez będzie aktywny wieczorem jak mamusia....jeśli tak to nieprzespane noce gwarantowane heh chyba ze wda się w tatusia to będzie śpioch ;)

    Dziewczyny nie wiem jak wy ale ja jestem taka ciekawa tego naszego maleństwa, jakie będzie miało włoski oczka i w ogóle do kogo będzie podobne... juz nie mogę się doczekać kiedy wezmę go na ręce, będę mogła tulic, całować po tych malutkich stópkach i brzuszku <3
    Ja też nie mogę się doczekać.

    I tym miłym akcentem zmykać spac - kolorowych snów Wam życzę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2014, 22:54

    PIGULSKA lubi tę wiadomość

    klz98u696p33kjce.png
  • KotMisia Autorytet
    Postów: 1937 3146

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, że będzie dla mnie będzie naj. Ale próżnie chce żeby cały swiąt się zachwycał :*

    PIGULSKA, gosiunia lubią tę wiadomość

    bl9cmg7y8brm1kw5.png
  • Agusia246 Autorytet
    Postów: 1620 2596

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 01:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KotMisia - ja i Nadulek z tego co pamiętam jesteśmy ze Szczecina :) Więc ciut więcej nas z zachodu :)
    Gosia - stosuję ten sam trik - zostawiam męża i idę usiąść :) Gorzej jak sama jestem, a kolejka np. na poczcie na kilometr, nie usiądziesz, bo stracisz miejsce :P Ale też się jeszcze nie wepchałam. Z resztą teraz już mi nie zależy, kręgosłup poboli i przestanie... Najbardziej potrzebowałam być przepuszczana jak miałam okres wiecznych mdłości i wymiotów, no ale wtedy to już zupełnie nic nie było widać...
    A staram się nie zastanawiać jak będzie wyglądało maleństwo, bo potem się jeszcze rozczaruje i będzie :/ Śniła mi się kiedyś dziewczynka ze ślicznymi, ciemnymi, kręconymi włosami i niebieskimi oczami :) A najbardziej się boję, że będzie tylko do męża podobne :P
    Ach, no i, jako, że już po północy - dzisiaj wizyta :) Prosimy o kciuki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2014, 01:33

    gosia86, slash, dorota1987, KotMisia lubią tę wiadomość

    age.png
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 06:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 sierpnia 2015, 07:00

    KotMisia lubi tę wiadomość

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2015, 11:59

    KotMisia lubi tę wiadomość

  • katalina Autorytet
    Postów: 1315 1230

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień dobry :) witamy się w 20 tygodniu wg USG :)) jak to zleciało :D

    Wszystkim wizytującym ciotkom kciuki i buziaki od Bartusia :)

    PIGULSKA, gosiunia, dorota1987, KotMisia lubią tę wiadomość

  • Karolcia88 Autorytet
    Postów: 4174 2360

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy sie i my,
    Za mamy wizytujace oczywiscie trzymamy kciuki, a tym ktore dobily 20tygodnia gratuluje :)

    ja sie bedw niedlugo zbierac na badania bo musze zrobic morfologie i mocz.

    gosiunia lubi tę wiadomość

    Juleczka 04.05.2015 <3
    relg9vvjqldrmcme.png
    mama Aniołka 30.05.2014
    Raduś Aniołek 08.07.2016
  • gosiunia Autorytet
    Postów: 738 1820

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiu wieczorem na papierze taka żelowa kuleczka śluzu dziwna-oczywiście nerwy ,internet ...wyczytałam że to może być czop ,który wypada przy rozwarciu :( chciałam jechać na pogotowie,ale mąż powiedział ze najwyżej rano pójdę na wizytę,noc spokojna,od rana nerwy i myśli czy wszystko z małym ok. zadzwoniłam do mojego lekarza ok 9.20 i umówiliśmy się w przychodni o 10 specjalnie przyjechał(wspaniały lekarz i człowiek ) okazało się że jest ok ,śluz normalny,żadnego rozwarcia i jak to powiedział mój kochany lekarz...ta ciąża jest bez żadnego zagrożenia ....stwierdziliśmy oboje że jak tak dalej pójdzie to do końca ciąży na zawał umrę ;) i to cała sytuacja -znowu wyszłam na panikarę ;) ale mój gin powiedział ze lepiej coś trzy razy sprawdzić niż się martwic . dziękuję za zapytanie <3

    KotMisia lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72656.png
    https://www.maluchy.pl/li-72658.png
    https://www.maluchy.pl/ci-72954.png
    ANIOŁEK 21.06.13 [*] <3
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 sierpnia 2015, 07:00

    gosiunia lubi tę wiadomość

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
‹‹ 544 545 546 547 548 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementy w ciąży – co naprawdę jest potrzebne?

Ciąża to czas pełen radości, ale i wyzwań. Jednym z najważniejszych aspektów, o które należy zadbać, jest odpowiednie odżywianie. Kobiety w ciąży często słyszą o konieczności suplementacji, ale które składniki są naprawdę niezbędne?

CZYTAJ WIĘCEJ