Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Maj 2015 :)
Odpowiedz

Maj 2015 :)

Oceń ten wątek:
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 sierpnia 2015, 07:04

    Anielka lubi tę wiadomość

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • beti97 Autorytet
    Postów: 2267 1911

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiu bardzo fajny komin :) kurczę muszę zrobić coś z tymi moimi 2 lewymi rączkami :p

    ❤️Córcia2015
    ❤️Córcia2018
    💙Synek2021
    preg.png
  • KotMisia Autorytet
    Postów: 1937 3146

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi na gardło pomaga woda z solą. Wracaj do zdrowia! :*

    A ja dziś na obiad xiemnuaczki, glazurowana mini marchewka i kotleciki z mortadeli :)

    Anielka lubi tę wiadomość

    bl9cmg7y8brm1kw5.png
  • Anielka Autorytet
    Postów: 347 337

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Dziewczyny :)

    Kurcze, podziwiam Was z tym dziarganiem na drutach. Mnie moja babcia uczyła jak byłam dzieckiem, ale nic z tego nie pamiętam :( Druty mam gdzieś u rodziców, może ich poszukam jak będę następnym razem u nich. Trzeba jakoś spożytkować ten czas. Ale pewnie będę się wściekać jak nie będzie mi wychodzić :/

    Właśnie pochłonęłam dwa talerze ogórkowej mojej mamy. Nie zostawiłam nic mężowi, ale on w sumie na słowo zupa reaguje nerwowo (mówi, że złe wspomnienia z dzieciństwa :) ), więc nie mam wyrzutów sumienia :) Ale ogórkowa fantastycznie kwaśna :D

    gosia86 lubi tę wiadomość

    o148i09k1ixi8pfq.png
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 sierpnia 2015, 07:04

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2015, 22:37

  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 sierpnia 2015, 07:05

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2015, 16:26

    gosia86 lubi tę wiadomość

  • dorota1987 Autorytet
    Postów: 979 1072

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia i mi się taki komin podoba, ale jak oglądam instrukcje w internecie, to naprawdę tego nie rozumiem.

    dqprj44jymj31xvy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2015, 16:26

  • MiM Autorytet
    Postów: 1644 1908

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie na gardełko pomógł tymsal w spraju i parzony majeranek (przepis od któreś z dziewcząt) :)
    Szanowny się dziwi jak parzę majeranek skąd znam takie ludowe przepisy :)

    W związku z tym że kupiłam sobie na mikołaja myjkę parową - szanowny małżonek umył wszystkie okna płytki, sprzęty kuchenne :) A teraz walczy z piekarnikiem :) Ahh kupić chłopu zabawkę :)

    Dzisiaj byłam w Auchanie kupić prezent dla 3 miesięcznego chłopca! Kurczę nic ładnego nie ma. A dla dziewczynek same cudeńka ;)
    trudno Michaś będzie skrzywiony :)

    gosia86, czarna panda, gosiunia lubią tę wiadomość

    03.02.2014
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2015, 16:27

  • dorota1987 Autorytet
    Postów: 979 1072

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pigulska chwilę temu dała takiego linka, ale dla mnie ten komin za obszerny.

    MiM, a bratowej też umył okna? :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2014, 14:02

    gosia86 lubi tę wiadomość

    dqprj44jymj31xvy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2015, 16:27

  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiu fajny ten komin ja to nie mam smykałki do robienia takich rzeczy i nawet nie ciągnie mnie do tego. Zero zdolności manualnych niestety.

    MiM masz super męża :) ciekawa jestem czy mój by wysprzątał tak dom, oj chyba nieee.

    gosia86 lubi tę wiadomość

    atdc8iikup31msj2.png
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 sierpnia 2015, 07:05

    dorota1987, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • dorota1987 Autorytet
    Postów: 979 1072

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może mi mama pokaże, ustawi na dobry palec itd. to się nauczę:)

    dqprj44jymj31xvy.png
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 sierpnia 2015, 07:05

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • Agusia246 Autorytet
    Postów: 1620 2596

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja mama też utalentowana a ja upośledzona manualnie. Do szkoły rodzenia się nie zapisałam, bo oczywiście akurat babki nie było :/ Ale w ramach odwetu pobuszowałam po ciuchbudzie :D Zaraz wrzucę w pamiętnik wszystko co mam ;)
    A jeszcze znajomi jutro mi podrzucają ubranka, z których Wituś wyróśł :D Pełnia szczęścia :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2014, 14:40

    gosia86 lubi tę wiadomość

    age.png
  • Karolcia88 Autorytet
    Postów: 4174 2360

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    meldujemy się po wizycie, wszystko ok, nawet miałam usg chociaż się nie spodziewałam ;) na bóle brzucha lekarka kazała mi brać 3x2 megne b6. I kazała odpuścić sobie sprzątanie świąteczne..

    Mój mąż był bohaterem w domu jak siedziałam u rodziców- zaczął robić łazienkę, już coś widać, ale wszędzie kurz, kurz i jeszcze raz kurz.. ;)

    Gosia super komin! bardzo fajny wyszedł :)

    KotMisia, gosia86, PIGULSKA, nick nieaktualny, dorota1987, nick nieaktualny, gosiunia lubią tę wiadomość

    Juleczka 04.05.2015 <3
    relg9vvjqldrmcme.png
    mama Aniołka 30.05.2014
    Raduś Aniołek 08.07.2016
‹‹ 550 551 552 553 554 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Planujesz ciążę? Sprawdź, jaką rolę w organizmie odgrywa koenzym Q10

Przygotowania do ciąży to ogromne wyzwanie dla organizmu – na poziomie komórkowym zachodzą procesy wymagające dużych nakładów energii. Coraz więcej badań pokazuje, że koenzym Q10 może wspierać jakość komórek jajowych i plemników, dostarczając mitochondriom potrzebnego paliwa. Choć nie zastąpi kwasu foliowego ani terapii hormonalnej, może stać się cennym uzupełnieniem w staraniach o dziecko.

CZYTAJ WIĘCEJ