Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Maj 2015 :)
Odpowiedz

Maj 2015 :)

Oceń ten wątek:
  • KotMisia Autorytet
    Postów: 1937 3146

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nie umiem na drutach itp ale za to lubię bawić się papierem :) teraz robie z gazet koszyk na pieluszki i drugi na przybory :)

    gosiunia lubi tę wiadomość

    bl9cmg7y8brm1kw5.png
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 sierpnia 2015, 07:06

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • Agusia246 Autorytet
    Postów: 1620 2596

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż ostatnio z własnej nieprzymuszonej woli cały dom mi posprzątał jak mnie nie było. Przeżyłam taki szok jak wróciłam, że aż mnie zatkało :)

    age.png
  • Karolkaa Autorytet
    Postów: 326 303

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 września 2017, 14:30

  • KotMisia Autorytet
    Postów: 1937 3146

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Karolka to papieroea wiklina. Ale ja cudów nie robię. Idę dalej sprzątać ;) zjedlismy właśnie mandarynke, kiwi i zielonego grapefruta :)

    bl9cmg7y8brm1kw5.png
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pokażcie pokażcie co to za cudeńka:)

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • PIGULSKA Autorytet
    Postów: 1904 2548

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja posprzątałam juz wszystkie kąty, zrobiłam wypaśny żurek i leżę :) zjadłabym coś słodkiego...hmmm muszę barek przeszukać ;)

    gosiunia lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-70850.png
    8p3ovfxm10p58typ.png
  • Karolcia88 Autorytet
    Postów: 4174 2360

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia86 wrote:
    Karolcia o płci Ci nic gin nie mówił? Widzisz jak sie nie liczy na usg to lekarz zawsze zaskoczy
    KotNisia pochwal się co tworzysz

    Gosia, malenstwo z uporem maniaka zaciaka nozki albo wypina sie dupcia ;) wiec dalej jest niewiadoma ;)

    Juleczka 04.05.2015 <3
    relg9vvjqldrmcme.png
    mama Aniołka 30.05.2014
    Raduś Aniołek 08.07.2016
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 sierpnia 2015, 07:06

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • PIGULSKA Autorytet
    Postów: 1904 2548

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oooooo toffifee też bym zjadła mniam mi to nie ma kto kupić a samej mi się nie chce jechać do sklepu ratuje się m&msami ;)

    https://www.maluchy.pl/li-70850.png
    8p3ovfxm10p58typ.png
  • Karolkaa Autorytet
    Postów: 326 303

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 września 2017, 14:31

    gosia86, dorota1987 lubią tę wiadomość

  • PIGULSKA Autorytet
    Postów: 1904 2548

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolkaa wrote:
    A oto te cudenko o którym pisałam wyżej
    http://zapodaj.net/be13a79514b87.jpg.html
    Rzeczywiście cudeńko wow :D koszyki z tej wikliny na pewno też są świetne jak to się robi??

    https://www.maluchy.pl/li-70850.png
    8p3ovfxm10p58typ.png
  • Karolkaa Autorytet
    Postów: 326 303

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 września 2017, 14:31

    PIGULSKA, Matik2012 lubią tę wiadomość

  • paulinqa Autorytet
    Postów: 948 914

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolkaa rzeczywiście cudeńka ;)

    a ja mam ochote na pizze dzis;p i na słodkie też ale może zadowole się pomarańczami??;)

    Mikołaj ♡
    relgupjypxcecsm1.png


    22.04.2014 [*]
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 sierpnia 2015, 07:06

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • Monika1357 Autorytet
    Postów: 1134 962

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolkaa świetny koszyk.
    Dziewczyny zjadłam pół opakowania raffaello, a przecież tego nie lubię. Drugie pół chętnie oddam, bo znów mnie naleci.
    Ale się smaki zmieniają.

    Każda twoja myśl jest czymś realnym - jest siłą.
    Danielek 03.05.2015r.
    Sebastianek 27.08.2017r.
  • nojaniewiem Autorytet
    Postów: 842 1228

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróciłam w końcu :) . Badanie połówkowe super, wszystko wyszło dobrze, każdy narząd zmierzony, sprawdzony. Będzie córka :) .
    Alee jestem szczęśliwa :)

    Karolcia88, KotMisia, dorota1987, nick nieaktualny, PIGULSKA, czarna panda, Matik2012, Agusia246, gosiunia lubią tę wiadomość

    km5skrhmrd9hz2o8.png
    atdcj44jp7zawxrm.png
    31.01.2014 - Aniołek 9tc
  • Karolcia88 Autorytet
    Postów: 4174 2360

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nojaniewiem, super wieści!! :) kolejna dziewuszka :) może przełamałyście passę na chłopców? ;)

    nojaniewiem lubi tę wiadomość

    Juleczka 04.05.2015 <3
    relg9vvjqldrmcme.png
    mama Aniołka 30.05.2014
    Raduś Aniołek 08.07.2016
  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolka ale zdolniacha z ciebie. Szacunek :)
    Ja to lewa jestem do takich robótek ale lubię podziwiać :)
    Zgaga mnie męczy już drugi dzień... eh co bym nie zjadła to pali... ;/

    nojaniewiem gratuluje córeczki, fajnie, że powiększa sie grono majowych panienek ;)
    Karolcia superowo, że usg Ci zrobił. :)

    nojaniewiem lubi tę wiadomość

    atdc8iikup31msj2.png
  • Karolcia88 Autorytet
    Postów: 4174 2360

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ofe też się cieszę, ale było chwileczkę i czekam na środę żeby dopatrzeć ;)

    Dziewczyny 5 miesiąc zaczyna się od skończonego 18 tygodnia? bo znalazłam już kilka różnych opcji przeliczeń i się gubię ;)

    Juleczka 04.05.2015 <3
    relg9vvjqldrmcme.png
    mama Aniołka 30.05.2014
    Raduś Aniołek 08.07.2016
‹‹ 551 552 553 554 555 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

💔 Jak przetrwać Święta, gdy Twoje ramiona są puste? Poradnik dla par starających się o dziecko

Święta Bożego Narodzenia. Magiczny czas, pełen ciepła, rodzinnych spotkań i... presji. Dla par, które od dawna marzą o dziecku, grudzień potrafi być emocjonalnym rollercoasterem. Wzruszenie miesza się z frustracją, poczuciem niesprawiedliwości i bólem, a każda reklama czy uśmiechnięte dziecko przy stole tylko uwypukla to, czego w ciągu roku udaje się jakoś nie dostrzegać.

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ