Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Maj 2015 :)
Odpowiedz

Maj 2015 :)

Oceń ten wątek:
  • PIGULSKA Autorytet
    Postów: 1904 2548

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też już powoli irytują pytania o płeć :/ jutro idę do lekarza i juz wszyscy mówią :"no może w końcu się okaże kto to"...no cóż my z mężem juz wiemy na 80% ale tego nikomu nie mówiliśmy
    Gosia dajesz mnie też takie coś nie rusza :P
    Magic śliczne ciuszki ale ceny rzeczywiście yyy :(

    Magic lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-70850.png
    8p3ovfxm10p58typ.png
  • Magic Autorytet
    Postów: 3887 3149

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nooo :( najgorsze są te ceny...chociaż bardziej wkurzające są właśnie te wszystkie pytania. Ale cóż, trzeba przywyknąć :)

    Lilianka 1.05.2015
    Oliwierek 17.08 2016
    Kornel 23.06.2018
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    [

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 sierpnia 2015, 07:13

    Magic, PIGULSKA, MiM lubią tę wiadomość

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • PIGULSKA Autorytet
    Postów: 1904 2548

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puella gratuluję córeczki :) może to tylko pepowina ;)

    Paulinqa ja w zeszłym roku gwiazdę na choinkę kupiłam w pepco

    Jak zdradzimy płeć to potem będą nas zasypywać pytaniami o imię... :/

    Gościu miał natarcie bleee :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 grudnia 2014, 17:47

    Magic lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-70850.png
    8p3ovfxm10p58typ.png
  • MiM Autorytet
    Postów: 1644 1908

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście przepychacz do rur a dlaczego bo
    1) nie mamy w domu a BARDZO by sie przydał
    2) zemsta za lata kiedy ja się starałam, a pod choinką znajdowałam kremy przeciwzmarszkowe, ewentualnie coś co sama sobie kupiłam a potem udawałam ;)

    My nie kupujemy sobie prezentów drogich tylko takie max 30 zł bo uważamy że każdy razem dzień to prezent :).
    OO a my na przykład dostaniemy od rodziców prezent za max 100 zł bo jesteśmy we trójkę.
    a za 100 zł już coś sie kupi do domu :)
    W zeszłym roku dostaliśmy połowę na drzwi od łazienki ;D
    Taka praktyczna rodzina jesteśmy :D

    Magic, gosia86, czarna panda, gosiunia, Eklerka lubią tę wiadomość

    03.02.2014
  • Magic Autorytet
    Postów: 3887 3149

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no gosia :d hahahaha niezłe to zdjęcie!! ale gośc pewnie wyznaje zasadę PO DUPIE CIE NIKT NIE POZNA!!! :D hahahahaha co za facet! tylko oni moga na coś takiego wpaść! xD
    żartujesz z tymi lampkami? U mnie nic takiego nie widziałam a byłam dzisiaj. No ja czekam aż przyjdą te zamówione :)

    PIGULSKA no niestety wciąz będą o cos pytania :) jak nie o płeć, to imię, rodzaj ubranek, wózek, łóżeczko, gdzie z kim i jak... rany :)

    gosia86, PIGULSKA, MiM, czarna panda lubią tę wiadomość

    Lilianka 1.05.2015
    Oliwierek 17.08 2016
    Kornel 23.06.2018
  • Magic Autorytet
    Postów: 3887 3149

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puella gratuluje udanej wizyty :) i prawdopodobnie córeczki :)

    Lilianka 1.05.2015
    Oliwierek 17.08 2016
    Kornel 23.06.2018
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magic dobry tekst :) ja byłam w piątek u nas są zwykłe sklepy Tesco i Tesco extra i wlasnie w tym extra były i kosztowało to niecałe 20,zl
    MiM podziwiam Cię będzie niezły ubaw :)

    Magic lubi tę wiadomość

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • paulinqa Autorytet
    Postów: 948 914

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    haha Gosia dobre to zdj;p

    Pigulska byłam wlasnie i zostały czerwone i granatowe.. może czerwoną kupię bo my mamy choinke czerwono złotą i jasne światełk;)
    a i tez mam dosc pytania jaka pleć jak się czujesz? imiona wybrane? jeju niedługo się zaczne a kiedy chrzest..wrr

    PIGULSKA lubi tę wiadomość

    Mikołaj ♡
    relgupjypxcecsm1.png


    22.04.2014 [*]
  • nojaniewiem Autorytet
    Postów: 842 1228

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny, Puella gratuluje :) ,na resztę wiadomosci od dziewczyn czekam.
    A ja się witam w 6 miesiącu wg belly, i tym samym w 22 tygodniu. Gdzieś mi tydzień uciekł bo myślałam ze wkraczam w 21 :) nie wiem kiedy zlecialo.

    PIGULSKA lubi tę wiadomość

    km5skrhmrd9hz2o8.png
    atdcj44jp7zawxrm.png
    31.01.2014 - Aniołek 9tc
  • dorota1987 Autorytet
    Postów: 979 1072

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia rozwaliła mnie sytuacja z tym facetem. Nie mówię, żeby mi zależało, ale te zdjęcie nie jest dla mnie do końca jednoznaczna. Może facet coś naprawiał w tej skrzynce elektrycznej i jak kucnął to mu gacie zjechały? Ja jak jestem teraz na L4 to jakoś nie tęsknię za kolegą z pracy, który jak kucnął, albo schylił się, żeby naprawić coś pod komputerem, to mu tak tyłek na wierzch wychodził i do tego kudłaty i pryszczaty. Chciało się stamtąd uciekać, ale czasem trzeba było mu coś podać, a biuro też małe, że mało było dokąd uciec. Zaczynaliśmy się więc trochę z tego śmiać. Jak w firmie pojawiał się nowy pracownik, to pytaliśmy się czy widział lub widziała już RóW Mariański :P yłł...z góry przepraszam jeśli któraś z Was jadła.

    gosia86 lubi tę wiadomość

    dqprj44jymj31xvy.png
  • PIGULSKA Autorytet
    Postów: 1904 2548

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nojaniewiem czas leci ja też za niedługo zaczynam 22t :D
    Czekamy na wieści od Madziorka Ofelaine i Nejcika

    Dorota taki widok to nic przyjemnego ale uwierz mi lepsze to niż jak przyjdzie koleś który nie wie do czego służy antyperspirantlub mydło i jedzie od niego już z kilometra fuuuj na wymioty sięod razu zbiera :/

    Magic, dorota1987, nojaniewiem lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-70850.png
    8p3ovfxm10p58typ.png
  • KotMisia Autorytet
    Postów: 1937 3146

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi tam chłopa szkoda :) Biedaka przycisnęło. Ale tak to już jest, że nie ma w mieście toalet publicznych. Oby nas nigdy taka potrzeba nie złapała w środku miasta :)

    A ja piekłam amoniaczki i dziecię chyba nie było zadowolone bo mnie cisnęło w pęcherz. A siłacz z niego taki, że aż czasem to mnie dziwi :)

    A ja lubię pytania o ciążę. W sobotę byliśmy u kolegi z drużyny Misia. Same chłopy po 2 metry. I skakali koło mnie, i się pytali jak się czuję, jaka płeć. Wg mnie to miłe bardzo. W ogóle kogo nie spotkam to pada stwierdzenie, że ciąża mi służy. I powiem Wam ,że jak zrobię makijaż to buzię mam jak laleczka ;) Za to dupsko jak szafa :D

    A w sobotę to zwinęłam się szybciej a mówię do Misia Ty sobie siedź. Albo wrócisz taxi albo zostań na noc to przyjadę rano. No i dzwoni o 6 że do pół godzinki będzie taksówką. No to ja już nie poszłam spać, mówię poczekam. I nagle dzwoni, że jest w autousie. Nie wie jakim,nie wie gdzie :D Kazałam mu wysiąść i opowiadać co widzi. Dobrze , ze to moje rodzinne miasto i się orientuję. Kazałam mu siedzieć na przystanku i sama zmówiłam mu taxi. Przyjechał do domu chwiejnym krokiem. Zaprowadziłam do łazienki, soczewki, ząbki,siusiu i spać.
    Obudziłam go o 12 kawą i ciastkiem. Zjadł i padł dalej. Po 16 się obudził, z takim bólem głowy, zaczął mi wymiotować,stwierdził że musi iść na dwór w gaciach! Bałam sie że mi padnie. W końcu 2 x nurogfen forte i kubek coca-coli postawił go na nogi. Ale co się strachu najadłam...

    Chłopy pod tym względem to głupie, chleją, biją się a potem zdychają :P
    Nie to co my. Mamuśki :D <3

    Magic, PIGULSKA, gosia86, czarna panda, MiM lubią tę wiadomość

    bl9cmg7y8brm1kw5.png
  • MiM Autorytet
    Postów: 1644 1908

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to jest tak jak z tym seksownym hydraulikiem co niby Polskę reklamową w europie :)
    Naszym kolegom wydaję że właśnie takimi hydraulikami są co najmniej :)

    Uwierzcie Dziewczyny że w drugiej ciąży mało kto się będzie pytał o płeć, ubranka, chrzest itp. Wystarczy im zdawkowe "jak sie czujesz".

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 grudnia 2014, 20:08

    Magic lubi tę wiadomość

    03.02.2014
  • Magic Autorytet
    Postów: 3887 3149

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jak widzę, że komuś zjeżdzają majty i skarbona wystaje mam takie stare monety i wrzucam każdemu kto się tak nachyli :D albo wyciagam kartę kredytową i przeciągam :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 grudnia 2014, 18:25

    dorota1987, nojaniewiem, madziorek lubią tę wiadomość

    Lilianka 1.05.2015
    Oliwierek 17.08 2016
    Kornel 23.06.2018
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 sierpnia 2015, 07:14

    Magic, dorota1987 lubią tę wiadomość

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • PIGULSKA Autorytet
    Postów: 1904 2548

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ha ha ha Magic nieźle monety bym już nie chciała z powrotem a karta hmm...karty też bym chyba nie chciała blee ja poprzestaje tylko na komentarzu "kolego plecy ci pękły"

    Mam ochotę na popcorn chyba sobie zrobię ;)

    Magic, dorota1987, gosia86 lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-70850.png
    8p3ovfxm10p58typ.png
  • Magic Autorytet
    Postów: 3887 3149

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PIGULSKA monety zostawiam już nie wyciągam ;)

    Uciekam kochane. Jedziemy do teściów moich, bo oczywiście trzeba im zrobić opłaty ;/ achhh wkurza mnie ich upośledzenie życiowe...

    Do jutra :*

    PIGULSKA lubi tę wiadomość

    Lilianka 1.05.2015
    Oliwierek 17.08 2016
    Kornel 23.06.2018
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 sierpnia 2015, 07:15

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • gosiunia Autorytet
    Postów: 738 1820

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny :)
    wpadam się tylko pochwalić że mały się dziś porządnie odezwał - taki kopniak że to nie mogło być nic innego :) <3 ale fajnie-mam nadzieję że codziennie tak będzie.
    gratulujemy udanych wizyt i trzymamy kciuki za następne :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 grudnia 2014, 18:53

    gosia86, nojaniewiem, PIGULSKA, Magic, nadulek, dorota1987 lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72656.png
    https://www.maluchy.pl/li-72658.png
    https://www.maluchy.pl/ci-72954.png
    ANIOŁEK 21.06.13 [*] <3
‹‹ 560 561 562 563 564 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odparzenia u niemowlaka - jak sobie z nimi radzić?

Odparzenia to częsta dolegliwość u niemowląt. Mogą pojawić się na pupie, szyi, fałdkach, pod pachami czy w pachwinach. Nie są oznaką zaniedbania – zdarzają się niemal u każdego dziecka, a ich pojawienie się nie świadczy o braku higieny. Skóra malucha jest cienka i wrażliwa, dlatego potrzebuje delikatnej pielęgnacji oraz bezpiecznych, wysokiej jakości kosmetyków, które ją ochronią i będą wspierały regenerację.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ