Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Maj 2015 :)
Odpowiedz

Maj 2015 :)

Oceń ten wątek:
  • Nana86 Ekspertka
    Postów: 160 295

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiu u nas w tk maxie ostatnio wszystko jest przebrane, ręczników nie widziałam, ale za to te ciuszki.... Prześliczne a szczególnie sukienusie dla dziewczynek:))) mogłabym tam siedzieć godzinami i je przeglądać;)

  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beti super opcja Ci się trafiła
    Nana86 u nas tez wszystko przebrane a specjalnie jechałam wczoraj bo podobno w poniedziałki wykładają nowy towar
    Jak tak na żywo w sklepach te ręczniki takie nie fajne to tym bardziej się boję je zamawiać przez Internet

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • gosiunia Autorytet
    Postów: 738 1820

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a My po obciążeniu glukozą - CUKRZYCY BRAK :D
    jutro zaczynamy 27 tydzień :)

    bierzemy się za nadrabianie Was dziewczyny :)

    Eklerka, gosia86, nick nieaktualny, madziorek, PIGULSKA, dorota1987 lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72656.png
    https://www.maluchy.pl/li-72658.png
    https://www.maluchy.pl/ci-72954.png
    ANIOŁEK 21.06.13 [*] <3
  • Eklerka Autorytet
    Postów: 1330 1252

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra, dość o ZUS-ie, spinam tyłek i czekam na pieniądze :)

    gosiunia lubi tę wiadomość

    5fjzaeq.png
    6d4a1fa03ada290f9163e68d0b61b673.png
  • Karolcia88 Autorytet
    Postów: 4174 2360

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja dzisiaj tatę w końcu z molestowałam, żeby poszedł na strych i przyniósł ubranka po siostrzenicach a się okazało, że siostra wszystkie dziewczęce maleńkie ciuszki wywiozła do teściowej, a że daleko mieszka to może dopiero na ferie pojadą :( (w Krakowie ferie są w drugiej połowie lutego dopiero...) więc nici z mojego przeglądania :(

    Juleczka 04.05.2015 <3
    relg9vvjqldrmcme.png
    mama Aniołka 30.05.2014
    Raduś Aniołek 08.07.2016
  • alma Autorytet
    Postów: 620 550

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Po dłuższej przerwie braku kompa powracam :) Nie wiem, czy zdołam Was nadrobić, bo zgubiłam się nawet ile stron jestem do tyłu, ale mam nadzieję, że u każdej wszystko w porządku... Nam stuknęła studniówka :) Miłego wieczoru :)

    nick nieaktualny, Eklerka, Karolcia88, gosia86, madziorek, PIGULSKA, gosiunia, dorota1987 lubią tę wiadomość

    relg3e5e54dwhg22.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lipca 2016, 19:05

  • Nana86 Ekspertka
    Postów: 160 295

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eklerka a ja z Tobą. Tez czekam z niecierpliwościa na pieniądze z zusu, to pierwszy miesiąc w którym ma mi wypłacić pensje, u nas niestety cała moja pensja idzie na kredyt mieszkaniowy, jeśli ZUS sie spóźni to nam lecą niezłe odsetki, nie mówiąc juz ze jeśli będzie robił problemy z wypłata... Ale myślimy pozytywnie i ściskamy pośladki;)

    Eklerka, gosiunia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lipca 2016, 19:05

  • Nana86 Ekspertka
    Postów: 160 295

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podobno fajne ręczniki dla maluchów sa bambusowe, ale sa jednak drogie, a co myślicie o tym, słyszałyście o tej firmie?

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/e4496bf1564a.jpg v

    http://www.mamagama.pl/mum-2-mum-recznik-kapielowy-z-kapturkiem-turkusowy.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia 2015, 20:48

  • Eklerka Autorytet
    Postów: 1330 1252

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nana86 wrote:
    Podobno fajne ręczniki dla maluchów sa bambusowe, ale sa jednak drogie, a co myślicie o tym, słyszałyście o tej firmie?

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/e4496bf1564a.jpg v

    http://www.mamagama.pl/mum-2-mum-recznik-kapielowy-z-kapturkiem-turkusowy.html
    Prezentuje się świetnie, ale jak dla mnie cena zaporowa :D

    5fjzaeq.png
    6d4a1fa03ada290f9163e68d0b61b673.png
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No cena mega
    Ale w smyku chyba 49 zl wiec tez wcale nie tanio
    Chcę jeszcze zajrzeć do takich sklepów typowo z ręcznikami u nas są to sklepy bielbaw ale nie wiem czy tam cos takiego dostanę

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • Nana86 Ekspertka
    Postów: 160 295

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To prawda, ale jak mam dać 50 zł za te które widziałam, to wole juz dołożyć, a te bambusowe to w ogóle kosztują stówę, natomiast tez nie wiem czy ten faktycznie taki jest super, dajcie znać jak na coś fajnego traficie:)

  • Karolcia88 Autorytet
    Postów: 4174 2360

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zwariuje :( od 10 męczy mnie koszmarna zgaga. Nic nie pomaga. Ani 1,5l mleka, ani migdały nawet rennie :(

    Juleczka 04.05.2015 <3
    relg9vvjqldrmcme.png
    mama Aniołka 30.05.2014
    Raduś Aniołek 08.07.2016
  • katalina Autorytet
    Postów: 1315 1230

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bede kupowac reczniki od firmy Zwoltex. Sa w granicach 50zl, ale mysle że z kapturkiem kupie jeden, drugi wlasnie bambusowy lub zwoltex dzieciecy bez kapturka. Dziecko i tak mozna dobrze owinac. Mamy w domu duzo recznikow tej firmy i sa naprawdę super, w porownaniu do innych oczywiscie.

    Dziś z okazji studniowki zrobilismy zdjecia i pomiary ;) na plusie 7kg i w brzuszku setka na studniowke ;) także brzuszek calkiem pokazny.
    Co do zusu to już się wole nie wypowiadac na ich temat.... ;)

    nick nieaktualny, gosia86, gosiunia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lipca 2016, 19:05

    Karolcia88 lubi tę wiadomość

  • slash Autorytet
    Postów: 3192 6436

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kika79 wrote:
    A zapomniałam dopisać na III badanie mam się zapisać w 30 tyg wtedy jest najlepiej,ponadto waze 66,5kg i mam +13 kg

    Kika to III badanie to na NFZ tak?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia 2015, 21:47

    klz98u696p33kjce.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lipca 2016, 19:05

  • Nana86 Ekspertka
    Postów: 160 295

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie wyczytałam w rankingach ze najlepszy jest ręcznik cuddledry sa w smyku, ale nie pytajcie jaka cena:D oszaleli chyba 200zl!

  • Nana86 Ekspertka
    Postów: 160 295

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katalina ja wlasnietez tak myślałam ze kupie porostu zwykły bez kapturka ale dobrej jakości

‹‹ 805 806 807 808 809 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieudane in vitro nie przekreśla marzeń o dziecku – sprawdź, jak dobrze przygotować się do kolejnej próby.

Wiele par zmagających się z niepłodnością doświadcza ogromnego rozczarowania, gdy procedura in vitro nie kończy się ciążą. Choć taka sytuacja bywa trudna i często rodzi poczucie bezradności, nie oznacza to, że z marzenia o dziecku trzeba zrezygnować. Niepowodzenie nie przekreśla szans na sukces – przeciwnie, może stać się ważnym momentem, by zatrzymać się, dokładniej przeanalizować przebieg leczenia i lepiej przygotować się do kolejnej próby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ