Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Maj 2015 :)
Odpowiedz

Maj 2015 :)

Oceń ten wątek:
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 8 lutego 2015, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja odpuszczam allegro przynajmniej na dziś nie ogarniam tego
    W tygodniu wybiorę się do superpharm i rosmanna i może coś uda sie kupić

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • Karolcia88 Autorytet
    Postów: 4174 2360

    Wysłany: 8 lutego 2015, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jutro mam w planach wziąć się za kompletowanie wyprawki z allegro, ale to już hurtem u jednego użytkownika (ja chyba będę zamawiać z justinexu bo od razu mają podkłady hartmanna)

    Juleczka 04.05.2015 <3
    relg9vvjqldrmcme.png
    mama Aniołka 30.05.2014
    Raduś Aniołek 08.07.2016
  • slash Autorytet
    Postów: 3192 6436

    Wysłany: 8 lutego 2015, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eklerka wrote:
    Czesto wystepuje u Ciebie to swedzenie? :-)
    W sumie to niecodziennie, ale tak co kilka dni chyba tak. Czasami mam tak ze dosłownie musze się chwilę drapac - tzn spod stóp a to takie proste nie jest :) więc trę stópka o stópke.

    A Ty tez coś takiego masz?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2015, 15:32

    klz98u696p33kjce.png
  • slash Autorytet
    Postów: 3192 6436

    Wysłany: 8 lutego 2015, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadrobiłam :)

    Ja tez jeszcze literek nie zamawiam, bo na 100% nie wiemy imienia.
    A myslałam zeby uszyc takie literki przy pomocy mamy, ale nie wiem chyba, odpuszczę i zamówię.

    klz98u696p33kjce.png
  • Eklerka Autorytet
    Postów: 1330 1252

    Wysłany: 8 lutego 2015, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    slash wrote:
    W sumie to niecodziennie, ale tak co kilka dni chyba tak. Czasami mam tak ze dosłownie musze się chwilę drapac - tzn spod stóp a to takie proste nie jest :) więc trę stópka o stópke.

    A Ty tez coś takiego masz?
    Mnie czasem swedzi wszystko ;-)
    Sprawdzalas proby watrobowe?

    5fjzaeq.png
    6d4a1fa03ada290f9163e68d0b61b673.png
  • slash Autorytet
    Postów: 3192 6436

    Wysłany: 8 lutego 2015, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eklerka wrote:
    Mnie czasem swedzi wszystko ;-)
    Sprawdzalas proby watrobowe?
    Nie nie sprawdzałam - a to jest oznaka ze coś nie tak?

    klz98u696p33kjce.png
  • slash Autorytet
    Postów: 3192 6436

    Wysłany: 8 lutego 2015, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny któras z was pisała o uzytkowniku na allegro Gagakids.
    Nie mogę takiego znaleźć :(
    Czy coś pomieszałam?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2015, 15:50

    klz98u696p33kjce.png
  • slash Autorytet
    Postów: 3192 6436

    Wysłany: 8 lutego 2015, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz mam przepraszam gapa_kids :)
    ale ze mnie gapa ;)

    GabiK lubi tę wiadomość

    klz98u696p33kjce.png
  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 8 lutego 2015, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Slash poczytaj o cholestazie ciążowej, objawia się swędzeniem stóp i rąk...

    atdc8iikup31msj2.png
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 8 lutego 2015, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mam dzisiaj ssanie
    Zjadałam obiad z dwóch dań, sękacza, ciasto,loda, garść rodzynek i jeszcze mi mało i bym coś wciągnęła ale nie wiem co :(
    A na dodatek głupia ja poczytałam mężowi o diecie III trymestru i już mnie terroryzuje że od jutra zero słodyczy :D

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • beti97 Autorytet
    Postów: 2267 1911

    Wysłany: 8 lutego 2015, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia ja też mam parcie na słodkie. Przed chwilą pochłonęłam garść cukierków rozpuszczalnych. Próbowałam czytać książkę ale lewe oko mi szwankuje i się męczę :/ ogólnie nudzę się jak mops.

    ❤️Córcia2015
    ❤️Córcia2018
    💙Synek2021
    preg.png
  • Karolcia88 Autorytet
    Postów: 4174 2360

    Wysłany: 8 lutego 2015, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też dzisiaj z tych nudzących się ;)
    ale zaraz może pójdę do cioci na herbatkę, może akurat upiekła jakieś ciacho... ;)
    a wiecie, dzisiaj rano waga mi pokazała 58,9 :D ale po śniadaniu zaraz skoczyło na 60,2.. ale radość miałam wielką jak zobaczyłam 5 z przodu :)
    nie wiem czy jednak nie pochwaliłam się za wcześnie, że się opieram choróbskom bo coś zaczynam kichać

    Juleczka 04.05.2015 <3
    relg9vvjqldrmcme.png
    mama Aniołka 30.05.2014
    Raduś Aniołek 08.07.2016
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 8 lutego 2015, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u mnie też nuda (a swoją drogą to nie znoszę tego słowa u dzieci)
    Też próbuję coś czytać ale nie specjalnie mnie wciąga
    Karolcia to może lepiej nigdzie nie wychodź żeby się nie zaziębić

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • madziorek Autorytet
    Postów: 1282 960

    Wysłany: 8 lutego 2015, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas malowanie. Towarzyszyłam mężowi, ale jak pomalował większa powierzchnie to zaczęło śmierdzieć i poszłam sobie. Ehh same kłopoty z tym remontem. W ogóle te meble to trzeba szybciej podkręcać, bo ostatnio jak dokupiliśmy komodę to zapodawalo około miesiąca tym zapachem :/ a teraz jak większość się nudzę :)

    201505111762.png
  • Karolcia88 Autorytet
    Postów: 4174 2360

    Wysłany: 8 lutego 2015, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to tylko dwa domy dalej więc może nic mi nie będzie a chcę się wyrwać bo mąż mi nie pozwala ze sobą siedzieć w pokoju z teściową już gadałam dzisiaj z godzinę więc prawie tygodniowy obowiązek nadrobiłam ( :P ). A cały tydzień znowu nie będę się miała do kogo odezwać więc chociaż dzisiaj skorzystam.. :)

    gosia86 lubi tę wiadomość

    Juleczka 04.05.2015 <3
    relg9vvjqldrmcme.png
    mama Aniołka 30.05.2014
    Raduś Aniołek 08.07.2016
  • madziorek Autorytet
    Postów: 1282 960

    Wysłany: 8 lutego 2015, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wy tak o tej wyprawce a ja totalnie nie wiem co powinnam kupić a co nie :( muszę przysiąść i pomysleć nad jakaś lista.
    A czy kupujecie termometry elektroniczne na podczerwień czy takie zwykle elektroniczne? Mi koleżanka mówiła, ze dla starszego dziecka używa zwykłego elektronicznego a inna tylko na podczerwień i jakoś mętlik mam w głowie.

    201505111762.png
  • madziorek Autorytet
    Postów: 1282 960

    Wysłany: 8 lutego 2015, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia88 wrote:
    to tylko dwa domy dalej więc może nic mi nie będzie a chcę się wyrwać bo mąż mi nie pozwala ze sobą siedzieć w pokoju z teściową już gadałam dzisiaj z godzinę więc prawie tygodniowy obowiązek nadrobiłam ( :P ). A cały tydzień znowu nie będę się miała do kogo odezwać więc chociaż dzisiaj skorzystam.. :)
    Tylko ubierz się ciepło :) hehe mój mąż mnie tak strofuje zawsze ;)

    201505111762.png
  • Karolcia88 Autorytet
    Postów: 4174 2360

    Wysłany: 8 lutego 2015, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziorek ja z tych co zawsze im zimno więc zawsze jestem ciepło ubrana ;) nie trzeba mnie specjalnie do tego namawiać :)

    moja siostra używa na podczerwień, kupiła jeden prawie 8 lat temu i do tej pory go używa

    gosiunia lubi tę wiadomość

    Juleczka 04.05.2015 <3
    relg9vvjqldrmcme.png
    mama Aniołka 30.05.2014
    Raduś Aniołek 08.07.2016
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 8 lutego 2015, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj oglądałam kawałek Bosackiej i bylo o tremometrach lekarz sie wypowiadam ze te na podczerwień trochę przekłamują wynik
    Ja mam microlife i się zastanawiam czy taki sie nada
    Madziu jeśli chodzi o ciuszki to jeszcze jako tako da sie to ogarnąć ale część kosmetyczno-higieniczna totalnie mnie przeraża
    Może któraś z dziewczę ma jakąś listę na której się można wesprzeć i zechce sie podzielić?

    gosiunia lubi tę wiadomość

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • KotMisia Autorytet
    Postów: 1937 3146

    Wysłany: 8 lutego 2015, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jaką ja mam ochotę na słodkie ;) MASAKRA! Robiłam ciasto orzechowo-migdalowe bez mąki i cukru za to z zurawina i z gorzką czekolada. Zjadlam borowki. I trochę pistacji. A ogólnie oszukuje głowę herbatami owocowymi ;)

    bl9cmg7y8brm1kw5.png
‹‹ 873 874 875 876 877 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pokój dziecka - 7 inspiracji na kreatywną aranżację

Urządzanie pokoju dziecka to jedno z najprzyjemniejszych, ale i wymagających zadań dla rodziców. Chcemy, aby przestrzeń była nie tylko bezpieczna i funkcjonalna, ale też sprzyjała rozwojowi wyobraźni, kreatywności oraz dawała dziecku poczucie komfortu i radości. Jeśli szukasz pomysłów na aranżację, które łączą estetykę z praktycznością, świetnie trafiłeś! Warto sięgnąć po sprawdzone i inspirujące rozwiązania, które sprawdzą się dla maluchów, przedszkolaków i starszych dzieci. W tym artykule znajdziesz 7 konkretnych, sprawdzonych propozycji, które odmienią każdy pokój.

CZYTAJ WIĘCEJ

Gdzie rodzić - wybór szpitala do porodu

Poród to wyjątkowa chwila. Wraz ze zbliżającym się terminem porodu, wiele kobiet zastanawia się gdzie rodzić. Warto poświęcić trochę czasu na wybór szpitala, w którym chciałabyś aby przyszło na świat Twoje dziecko. Przeczytaj jak się do tego dobrze przygotować, czym się kierować przy wyborze szpitala i jakie informacje zebrać na temat wybranej placówki.   

CZYTAJ WIĘCEJ