X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne MAJ 2020
Odpowiedz

MAJ 2020

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2020, 00:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimi1987 wrote:
    A ja dziewczyny padam 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
    Moje dziecko w ogóle nie śpi ja pitole.
    Dzisiaj w ciągu dnia razem licząc jego turbo drzemki wyszło mi coś około godzinki 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
    Zastanawiamy się z mężem co my źle robimy???Z
    W nocy też budzi się co 2h czasem co 2,5h . Jak tak.dalej pójdzie to nie dożyję swoich urodzin. A mam je jutro 🥳🥳🥳🥳

    Robimy stały rytm żeby wiedział co jak z czym . Kurczę czy tak małe dziecko nie musi spać????

    Na działce potrafi spać nawet 3 h . Ostatnio w parku też. No ale kurczę ja nie będę z nim codziennie na działce, żeby prezes mógł sobie pospać 😬😬😬
    Może to te skoki rozwojowe ehhh sama już nie wiem 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ załamka
    Moja córka do 4 msc nie spała w dzień. A w nocy było pierdyliard pobudek. 😐
    I też byłam z nią wszędzie. Ponoć zdrowa. Zaczela przyzwoicie spać około 20msc, czyli niedawno.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2020, 00:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mojej pierworodnej zdiagnozowano zaburzenia ssania.
    Po prostu nie chciała ssać cyca. Butla też blee.
    Karmiłam kubkiem lub strzykawka.

    I z tego co pamiętam to któregoś dnia w magiczny sposób chciała jeść cyca.. I piersi stały się jej bóstwem. Całą moją ciąże odczepic się nie chciała . 🤦🏻‍♀️

    Młodsza tez wielkim głodomorem nie jest. Przyrosty niby ok, większych problemów z ssaniem brak. Tylko apetyt taki sobie. Mm to zło - więc nie rusza. 😂
    Na ten moment ważymy równo 5kg.

    Edit. Odnośnie stanika. To ja mam zbyt duże piersi żeby chodzić wolno. Do tego potrzebuje wkładki laktacyjne.

    Noszę te z alles mama lub sportowe takie mocno trzymające.

    Karmie wszędzie i po prostu nie noszę golfów, ciasnych koszulek.
    Wybieram takie by miały dekolt lub najlepiej guziki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2020, 07:22

  • Karolllla Autorytet
    Postów: 2938 2619

    Wysłany: 9 lipca 2020, 01:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja gdybym miała mleka opór w cyckach to Oli wisiałby zadowolony, a tak to jak opróżni to się grubo wkurza i dopiero po mm jest uśmiech opitego dziecka. W domu bed stanika zdecydowanie, a tak to nakupowalam w sinsay online wszystkie kolory topów na ramiączkach rozpinanych więc mam na każdy dzień plus jakieś zwykle ubrania ładne byle rozpinane. Te dla karmiących stylistycznie nie moja bajka. My dziś byliśmy u mojej babci w Łodzi w odwiedzinach więc dzień głównie przespany w aucie ale za to noc taka se bo się budzi zamiast spać.


    https://www.sinsay.com/pl/pl/vw917-09m

    qdkk2n0a42gt09gc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2020, 04:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolla a Ty tak sama z Małym ciągle podróżujesz?

    Ja to nie lubię zbyt daleko sama w lupinie wozić dziecka. Bo gdy zaśnie to mimo lusterka nie wiem czy oddycha. 😐

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2020, 07:03

  • Karolllla Autorytet
    Postów: 2938 2619

    Wysłany: 9 lipca 2020, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PLPaulina wrote:
    Karolla a Ty tak sama z Małym ciągle podróżujesz?

    Ja to nie lubię zbyt daleko sama w lupinie wozić dziecka. Bo gdy zaśnie to mimo lusterka nie wiem czy oddycha. 😐

    Jak gdzieś za Wawe to z tatusiem, a do koleżanek to sama i wożę młodego z przodu bo ulewa więc wole go mieć pod ręką jeszcze. Pewnie niedługo będzie z tyłu sam. Wczoraj to akurat na spontanie bo mój M. miał jakieś spotkanie biznesowe w Łodzi i się załapałam, że mnie do babci podrzucił i pojechał do pracy.

    qdkk2n0a42gt09gc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2020, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To w mieście to ja też jeżdżę sama. Ale z tyłu. Z przodu bazy się nie da zamontować chyba w żadnym aucie. 🤔

  • Ajka Autorytet
    Postów: 5552 2283

    Wysłany: 9 lipca 2020, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PLPaulina wrote:
    To w mieście to ja też jeżdżę sama. Ale z tyłu. Z przodu bazy się nie da zamontować chyba w żadnym aucie. 🤔

    ja tez z tyłu kombinuje zeby jakies lusterko dac, tak zebym ja widziała... ale Wercia, raczej nie generuje problemów wymagajacych natychmiastowej interwencji, wiec bez tez jest spoko

    2020 :)
    2023 :)
  • Frufru Autorytet
    Postów: 1411 1012

    Wysłany: 9 lipca 2020, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeżdżę z młodym z tyłu. Boję się go samego zostawic, no i on też niezadowolony by był, że mamy nie widzi.

    Powoli się zastanawiam nad kolejnym fotelikiem, bo mam wrażenie że ten się robi już za mały... 🙈

    f2wl4z179qh7gg9w.png
    ...................................................
    Starania od X 2016 ☹ lipiec 2018 - udało się!!! <3 ciąża trojacza... wrzesień 2018 - poronienie samoistne
    sierpień 2019 - pozytywny test! <3
  • Ajka Autorytet
    Postów: 5552 2283

    Wysłany: 9 lipca 2020, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frufru wrote:
    Ja jeżdżę z młodym z tyłu. Boję się go samego zostawic, no i on też niezadowolony by był, że mamy nie widzi.

    Powoli się zastanawiam nad kolejnym fotelikiem, bo mam wrażenie że ten się robi już za mały... 🙈

    ktos musi prowadzic samochod...takze młoda sama z tylu siedzi...ale jak z mezem jade to tez siadam z tyłu

    2020 :)
    2023 :)
  • Karolllla Autorytet
    Postów: 2938 2619

    Wysłany: 9 lipca 2020, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PLPaulina wrote:
    To w mieście to ja też jeżdżę sama. Ale z tyłu. Z przodu bazy się nie da zamontować chyba w żadnym aucie. 🤔

    Bazę przepinam do przodu :)

    qdkk2n0a42gt09gc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2020, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frufru wrote:
    Ja jeżdżę z młodym z tyłu. Boję się go samego zostawic, no i on też niezadowolony by był, że mamy nie widzi.

    Powoli się zastanawiam nad kolejnym fotelikiem, bo mam wrażenie że ten się robi już za mały... 🙈
    Ale siedzisz z nim z tyłu?

  • Ajka Autorytet
    Postów: 5552 2283

    Wysłany: 9 lipca 2020, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w ogole to jestem zakochana w naszym foteliku... hitem jest buda i rozkladanie na plasko... ale przedewszystkim buda...

    2020 :)
    2023 :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2020, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolllla wrote:
    Bazę przepinam do przodu :)
    Masz isofix z przodu??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2020, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ajka wrote:
    ktos musi prowadzic samochod...takze młoda sama z tylu siedzi...ale jak z mezem jade to tez siadam z tyłu
    A ja nie mam autobusu. Więc nawet jakby szofer był. To mój tyłem +2 foteliki nie wejdzie. 🤣🤣🤣

  • Karolllla Autorytet
    Postów: 2938 2619

    Wysłany: 9 lipca 2020, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PLPaulina wrote:
    Masz isofix z przodu??

    No tak

    qdkk2n0a42gt09gc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2020, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolllla wrote:
    No tak
    to jakie masz auto? Bo fajnie by było mieć isofix z przodu.
    Ja mam tylko z tyłu.
    . I dziewczyny jeżdżą tylko z tyłu. I mimo lusterka to gdzieś dalej czuje się niepewnie. Bo gdy zaśnie to nic już w lusterku nie zobaczę..
    A te wizję opadającej lekko główki utrudniającej oddychanie ciągle we mnie siedzą. 🤦🏻‍♀️

  • Karolllla Autorytet
    Postów: 2938 2619

    Wysłany: 9 lipca 2020, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PLPaulina wrote:
    to jakie masz auto? Bo fajnie by było mieć isofix z przodu.
    Ja mam tylko z tyłu.
    . I dziewczyny jeżdżą tylko z tyłu. I mimo lusterka to gdzieś dalej czuje się niepewnie. Bo gdy zaśnie to nic już w lusterku nie zobaczę..
    A te wizję opadającej lekko główki utrudniającej oddychanie ciągle we mnie siedzą. 🤦🏻‍♀️

    Audi A4 2019 rok, głowa już pomału przestaje opadać przerażała mnie na początku jak on taki drobny był i się zastanawiałam co z tym fotelikiem nie halo ale nie pomyślałam nawet o oddychaniu tylko, że taka niezdrowa pozycja. Teraz jest ok tylko jeszcze ulewa czasem więc nie zostawię go z tylu bo mam wizje zakrztuszenia.

    qdkk2n0a42gt09gc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2020, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie moja też ulewa. 😔

    Super ze masz isofix z przodu. To bardzo przydatne by było.

    Ja sporo jeżdżę sama. I to by było dla mnie dużo mniej stresujące.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2020, 09:42

  • Ajka Autorytet
    Postów: 5552 2283

    Wysłany: 9 lipca 2020, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie głowa nie opadała i nie opada... mamy kąt chyba 41 stopni na tylnej kanapie... ps karolla fajne auto... :)

    2020 :)
    2023 :)
  • Karolllla Autorytet
    Postów: 2938 2619

    Wysłany: 9 lipca 2020, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ajka wrote:
    A u mnie głowa nie opadała i nie opada... mamy kąt chyba 41 stopni na tylnej kanapie... ps karolla fajne auto... :)

    Ja nie wiem jaki mamy kąt ale pierwsze 3 tygodnie jak był taki drobniutki to była masakra, teraz jest normalnie już. Dzięki ;)

    qdkk2n0a42gt09gc.png
‹‹ 1005 1006 1007 1008 1009 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ