X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne MAJ 2020
Odpowiedz

MAJ 2020

Oceń ten wątek:
  • szatanka Autorytet
    Postów: 2799 1656

    Wysłany: 10 sierpnia 2022, 00:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mamy alilo od 2. urodzin. Kurde, to jest wersja z bluetooth? Nawet nie wiedziałam, a też bym taką chciała.

    U Lilki hitem jest wgrana tam piosenka Woogie Boogie, może jej słuchać i tańczyć na okrągło. W ostatnim czasie alilo towarzyszy nam też podczas zasypiania, i tak oto po dwóch latach nie śpiewam już jej raczej do snu... No i dzięki wgranym tam kołysankom Lila polubiła też chyba bardzo muzykę klasyczną, bo dziś w aucie, gdy puściłam jej na zmulenie sonatę księżycową i na chwilę wyszłam z youtuba, to zaczęła się na mnie drzeć, że mam ją z powrotem włączyć.

    Tak że, odpowiadając na pytanie, alilo się u nas sprawdza w różnych kontekstach.

    klz9bd3m9oljt4xc.png

    13.05.2020 - nasza Lilianka jest już z nami ❤️
  • lipcowka86 Autorytet
    Postów: 2980 2036

    Wysłany: 10 sierpnia 2022, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szatanka wrote:
    My mamy alilo od 2. urodzin. Kurde, to jest wersja z bluetooth? Nawet nie wiedziałam, a też bym taką chciała.

    Z bluetooth jest Alilo Baby Bunny G9S+ tylko, mnie się on strasznie nie podoba wizualnie ;)

    qdkk6iye60nsfj4p.png
  • Ajka Autorytet
    Postów: 5552 2283

    Wysłany: 10 sierpnia 2022, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lipcowka86 wrote:
    Z bluetooth jest Alilo Baby Bunny G9S+ tylko, mnie się on strasznie nie podoba wizualnie ;)

    Mi właśnie też...

    2020 :)
    2023 :)
  • szatanka Autorytet
    Postów: 2799 1656

    Wysłany: 10 sierpnia 2022, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ach, no to mnie też. My mamy fioletowego :) Wkurza mnie tylko, że te uszy muszą migać. Nie mogą świecić światłem stałym? Młodą średnio to usypia jak co chwila zmienia się kolor światła, raczej zamiast spać to się gapi. No chyba, że to można jakoś przełączyć, a ja nie umiem.

    klz9bd3m9oljt4xc.png

    13.05.2020 - nasza Lilianka jest już z nami ❤️
  • lipcowka86 Autorytet
    Postów: 2980 2036

    Wysłany: 10 sierpnia 2022, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szatanka wrote:
    Ach, no to mnie też. My mamy fioletowego :) Wkurza mnie tylko, że te uszy muszą migać. Nie mogą świecić światłem stałym? Młodą średnio to usypia jak co chwila zmienia się kolor światła, raczej zamiast spać to się gapi. No chyba, że to można jakoś przełączyć, a ja nie umiem.

    Ja też nie umiem, wiem, że można je całkiem wyłączyć.
    My teraz do zasypiania używamy misia z projektorem z chicco, ma wgrane chyba 5 melodii i kilka kolorów, które też się zmieniają. Plusem jest to, że Młody nie może sam pogłaśniać dźwięku ;)

    qdkk6iye60nsfj4p.png
  • Karolllla Autorytet
    Postów: 2938 2619

    Wysłany: 12 sierpnia 2022, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to nawet nie wiem o istnieniu takiego króliczka. Co on daje? W sensie co Was skłoniło, żeby koniecznie go mieć?

    qdkk2n0a42gt09gc.png
  • Ajka Autorytet
    Postów: 5552 2283

    Wysłany: 12 sierpnia 2022, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolllla wrote:
    Ja to nawet nie wiem o istnieniu takiego króliczka. Co on daje? W sensie co Was skłoniło, żeby koniecznie go mieć?

    No ja wiem tylko o jego istnieniu, bo kupić też nie kupiłam...ale też się zastanawiam co on daje...

    2020 :)
    2023 :)
  • szatanka Autorytet
    Postów: 2799 1656

    Wysłany: 12 sierpnia 2022, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A daje to, że pozwala słuchać muzyczki i piosenek bez konieczności odpalania telefonu czy youtuba w telewizorze, dzięki czemu młoda ma mniejszy kontakt z ekranami. To jest taki jej sprzęt, nie musi pytać mnie o zgodę, gdy chce sobie włączyć piosenkę i potańczyć albo pośpiewać, a poza tym może go zabrać wszędzie ze sobą, co ostatnio, przy licznych podróżach bardzo się przydaje.

    klz9bd3m9oljt4xc.png

    13.05.2020 - nasza Lilianka jest już z nami ❤️
  • Drzemka Autorytet
    Postów: 767 416

    Wysłany: 12 sierpnia 2022, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szatanka wrote:
    Ach, no to mnie też. My mamy fioletowego :) Wkurza mnie tylko, że te uszy muszą migać. Nie mogą świecić światłem stałym? Młodą średnio to usypia jak co chwila zmienia się kolor światła, raczej zamiast spać to się gapi. No chyba, że to można jakoś przełączyć, a ja nie umiem.
    Ja też właśnie nie wiem jak wyłączyć te uszy, jak się dowiecie to dajcie znać. Generalnie my też bajki słuchamy, ale na razie te nagrane na alilo. Muszę rozkminic jeszcze jakieś które by się nadawały dla dzieci. Nagrywaliście coś?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 sierpnia 2022, 18:09

    Kuba jest już z nami 🙂 16.05.2020
  • Lilka94 Autorytet
    Postów: 1333 699

    Wysłany: 12 sierpnia 2022, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez nie myslalam o tym żeby koniecznie go mieć bo ogólnie Pola nie ma jakoś dużo zabawek. Jak jesteśmy u znajomych to zawsze ich dzieci maja tyle tego i mój mąż wtedy „a ja zawsze myślałem ze nasza córka ma dużo zabawek” 😆 ale szukałam czegoś co można jej dać w łóżku jak zacznie dopytywać o smoka, zwykle pluszaki nie przejdą bo ma kilka i nie chce z nimi spać... krolik nawet jej się spodobał. Wgl o Alilo się dowiedziałam tutaj na forum wlasnie.. Oczywiście o smoczek nadal dopytuje ale ona była baaaardzo do niego przywiązana. Za nami trzecia noc bez smoczka i np ostatnia noc była tragiczna, zasypianie idzie ok ale w nocy milion pobudek i płacz. Spała może ze 3h dzisiaj w nocy. Mam nadzieje ze to minie bo umrę…

    22.12.21 Synek 💙
    03.06.20 Córcia ❤️
    10.07.19 Aniolek 9 tc
  • Karolllla Autorytet
    Postów: 2938 2619

    Wysłany: 12 sierpnia 2022, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa ok dzięki :) ja to po prostu małego głośnika Bluetooth używałam wcześniej do piosenek no ale przytulić to tego się nie da heheh

    qdkk2n0a42gt09gc.png
  • szatanka Autorytet
    Postów: 2799 1656

    Wysłany: 12 sierpnia 2022, 23:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nagrałam kilkadziesiąt piosenek, które miałyśmy wcześniej na USB do słuchania w samochodzie. Robi się to dość prosto na komputerze. Ale teraz dopiero widzę, że młoda jest zainteresowana słuchaniem bajek, to będę jakichś szukać do nagrania na królika, bo mało ich tam i takie sobie. A o alilo powiedziała tutaj pierwszy raz chyba MIMI, kiedy jeszcze się do nas odzywała :)

    Lilka, ja pamiętam, że u nas przy pierwszym odstawieniu smoka 3-4 noce były słabsze, ale Lila nigdy nie była aż tak do niego przywiązana. Trzymajcie się, na pewno jest ciężko, ale w końcu zaakceptuje.

    klz9bd3m9oljt4xc.png

    13.05.2020 - nasza Lilianka jest już z nami ❤️
  • Lilka94 Autorytet
    Postów: 1333 699

    Wysłany: 13 sierpnia 2022, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj noc już troche lepsza 👍

    Dziewczyny dajcie jeszcze proszę znać jakie macie rowerki biegowe, szukamy wlasnie czegoś i przydałyby się polecajki.

    22.12.21 Synek 💙
    03.06.20 Córcia ❤️
    10.07.19 Aniolek 9 tc
  • lipcowka86 Autorytet
    Postów: 2980 2036

    Wysłany: 13 sierpnia 2022, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilka94 wrote:
    Dzisiaj noc już troche lepsza 👍

    Dziewczyny dajcie jeszcze proszę znać jakie macie rowerki biegowe, szukamy wlasnie czegoś i przydałyby się polecajki.

    Ja nie polecam Milly Maly tego 2w1😉 na fb na grupie mam majowych dziewczyny polecają magnesium pro i puky.

    Lilka94 lubi tę wiadomość

    qdkk6iye60nsfj4p.png
  • Ajka Autorytet
    Postów: 5552 2283

    Wysłany: 15 sierpnia 2022, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lipcowka86 wrote:
    Ja nie polecam Milly Maly tego 2w1😉 na fb na grupie mam majowych dziewczyny polecają magnesium pro i puky.

    A ja polecam kupić maksymalnie najlżejszy... Weronika mi właśnie tylko na takim super lekkim w ogóle chciała jechać... koleżanka ma chyba cruzee (nie jestem na 100% pewna), u niej właśnie jeździła młoda i ten rowerek był super lekki i solidny, myślę teraz żeby kupić taki... Ale sie waham bo zaraz koniec sezonu, będzie...Z resztą u nas ciągle króluje jednak scoot and ride... Młoda zażyczyła sobie ostatnio w wersji hulajnoga jeździć i od nowa ma radochę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 sierpnia 2022, 12:02

    2020 :)
    2023 :)
  • Mimi1987 Autorytet
    Postów: 1387 1234

    Wysłany: 16 sierpnia 2022, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mamy
    Cruzee
    Mega lekki jesteśmy z niego zadowoleni

    3ebc48b16e76.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 sierpnia 2022, 14:19

    20.10.2012 👰🤵💍
    21.10.2013 👶 Alan 👪 4210 g 💪
    20.05.2020 👶 Leon 🤱👨‍👩‍👦‍👦 4230 g 💪
    25.04.2022 👶 Bruno 🤱 3970 g 💪
  • szatanka Autorytet
    Postów: 2799 1656

    Wysłany: 16 sierpnia 2022, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie, my kupiliśmy w końcu cariboo po taniości za namową męża, niby bardzo lekki, ale młoda szybko się zniechęca jak tylko jej trochę przeważy. Jak jej upadnie, to już go najczęściej nie chce podnosić. No i tak sezon mija, a my w sumie nie jeździmy... I tyle by było z taniości... A jakie lekkie rowerki próbowałaś, Ajka? I nie boisz się hulajnogi przy asymetrii? My niby dostałyśmy zielone światło od fizjo, u której ostatnio byłyśmy, ale sama ta fizjo średnio mnie przekonała do siebie. Niemniej chyba jednak Lilce kupię jakąś hulajnogę, bo to jej się ewidentnie podoba, to niech ma chociaż do końca lata.

    A do jakiego wieku będzie ten cruzee?

    klz9bd3m9oljt4xc.png

    13.05.2020 - nasza Lilianka jest już z nami ❤️
  • Mimi1987 Autorytet
    Postów: 1387 1234

    Wysłany: 16 sierpnia 2022, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szatanka wrote:
    No właśnie, my kupiliśmy w końcu cariboo po taniości za namową męża, niby bardzo lekki, ale młoda szybko się zniechęca jak tylko jej trochę przeważy. Jak jej upadnie, to już go najczęściej nie chce podnosić. No i tak sezon mija, a my w sumie nie jeździmy... I tyle by było z taniości... A jakie lekkie rowerki próbowałaś, Ajka? I nie boisz się hulajnogi przy asymetrii? My niby dostałyśmy zielone światło od fizjo, u której ostatnio byłyśmy, ale sama ta fizjo średnio mnie przekonała do siebie. Niemniej chyba jednak Lilce kupię jakąś hulajnogę, bo to jej się ewidentnie podoba, to niech ma chociaż do końca lata.

    A do jakiego wieku będzie ten cruzee?

    Spokojnie do 4 lat napewno aż się nauczą jeździć na dwóch kółkach :) kierownicę i siodełko się reguluje. U starszaka było tak że 2 miesiące przed 4 urodzinami z biegówki od razu wskoczył na dwa kółka. Nie potrzeba było ani bocznych kółek ani patyka ;) liczę, że u Leona będzie tak samo 🙂

    szatanka lubi tę wiadomość

    20.10.2012 👰🤵💍
    21.10.2013 👶 Alan 👪 4210 g 💪
    20.05.2020 👶 Leon 🤱👨‍👩‍👦‍👦 4230 g 💪
    25.04.2022 👶 Bruno 🤱 3970 g 💪
  • Ajka Autorytet
    Postów: 5552 2283

    Wysłany: 16 sierpnia 2022, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zdaje się że w ciąży jestem....okres mi się spóźniał, ale myślam że to kwestia tego że ostatnio utyłam, bo już tak kiedyś mialam, a tu wczoraj mnie mega zemdlilo przy jedzeniu warzyw na parze...i rano zrobiłam test...teraz wracam z USG...5t5d według usg i jest sarduszko.

    Jak ja się piekielnie boję...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 sierpnia 2022, 19:05

    lipcowka86, Karolllla lubią tę wiadomość

    2020 :)
    2023 :)
  • szatanka Autorytet
    Postów: 2799 1656

    Wysłany: 16 sierpnia 2022, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ajka wrote:
    Dziewczyny zdaje się że w ciąży jestem....okres mi się spóźniał, ale myślam że to kwestia mojej nadwagi, a tu wczoraj mnie mega zemdlilo jak przy jedzeniu warzyw na parze...i rano zrobiłam test...teraz wracam z USG...5t5d według usg i jest sarduszko.

    Jak ja się piekielnie boję...

    O wow, Ajka! Wiadomość dnia! Super i gratulacje! Dawaj znać, co słychać. I tak to jest z tą niepłodnością, najpierw IVF i cuda na kiju, a potem ciąża naturalna, kiedy się człowiek najmniej spodziewa :)

    Ajka lubi tę wiadomość

    klz9bd3m9oljt4xc.png

    13.05.2020 - nasza Lilianka jest już z nami ❤️
‹‹ 1584 1585 1586 1587 1588 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ