X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne MAJ 2020
Odpowiedz

MAJ 2020

Oceń ten wątek:
  • Frufru Autorytet
    Postów: 1411 1012

    Wysłany: 7 kwietnia 2020, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabieram się za dzwonienie po labo, gdzie mogę dziś przyjść... Nocka z głowy, tak mnie wszystko bolało, chociaż teraz ciut lepiej. Jakiś strach mnie opanował... Niemoc straszna.

    Wczoraj odebrałam paczkę z bonprixu ale nawet nie miałam siły jej otworzyć... Za to do lekarza w sukience i z gołymi nogami szłam, mój ulubiony czas. Brak rajstop to raj😂 szkoda, że teraz to nawet na spacer wyjść nie można... Jedynie do biedronexu okrężną drogą chyba...

    PattisonBM lubi tę wiadomość

    f2wl4z179qh7gg9w.png
    ...................................................
    Starania od X 2016 ☹ lipiec 2018 - udało się!!! <3 ciąża trojacza... wrzesień 2018 - poronienie samoistne
    sierpień 2019 - pozytywny test! <3
  • lilly. Autorytet
    Postów: 2111 1258

    Wysłany: 7 kwietnia 2020, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już je zrobiłam wiec najwyżej będą sprzed 5-6t - trudno taka sytuacja. Teraz coraz więcej labo zamkniętych wiec będzie musiało im starczyć :)

    3c 05.20 40t synek 👦🏻

    4c 12.22 puste jajo
    2c 06.18 wada gen.
    1c 02.16 puste jajo
    Niedoczynność/MTHFR 677CT hetero/PAI-1 4G4/Białko S obniżone/Wysoka homocysteina/Hp
  • aga80 Autorytet
    Postów: 402 546

    Wysłany: 7 kwietnia 2020, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PattisonBM wrote:
    Dziewczyny czy do porodu jeszcze jakies badania z krwi i moczu sa potrzebne procz powtorki z kompletu pierwszych badan tj mocz,morfologia,hiv,hcv ect?
    Bo zastanawiam sie czy na wizycie teraz 15.04 bedzie mi jeszcze cos zlecala procz tego GBSa z odbiorem wyniku na kolejnej...

    Kurcze jeszcze u mnie 40 dni do PTP...szybko ten czas leci...
    Az czuje sie coraz mniej przygotowana fizycznie do tego...

    Te badania to nie wiem czy od szpitala zależą czy co bo ja morfologie mam z początku marca a hiv hcv itp sprzed ciąży jeszcze bo przed transferem robiłam i lekarz na ostatniej wizycie powiedział ze jest ok i poza gbs nic nowego nie mam, a on pracuje w szpitalu w którym planuje rodzić to mam nadzieję że wie co mówi 😀

    PattisonBM, Jeheria lubią tę wiadomość

    aga
    2018 - 3 procedury nieudane
    2019 - pierwsze KD
    27.04.2020 - wyczekany synek
    2** transfer 04.12.2021
    14.12 beta 118
    17.12 beta 539 :)
  • Ajka Autorytet
    Postów: 5552 2283

    Wysłany: 7 kwietnia 2020, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja nie wiem... Ode mnie wszystko świeże chcieli...

    2020 :)
    2023 :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2020, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogólnie badania trzeba powtórzyć, ja HIV cytomegalie itd robiłam już dwa razy i teraz po skończonym 37 tygodniu muszę zrobić trzeci. Pamiętajcie tez o dwóch wynikach grupy krwi, nie każdy lekarz o tym mówi bo to się niedawno zmieniło. Ale położna powiedziała ze jak się nie wyrobie z ta powtórka badan i moczu, to zrobią w szpitalu, wiedza ze punkty są pozamykane :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2020, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy czop może odchodzić kawałkami? Przepraszam ze tak dosadnie opisze, ale wczoraj po seksie umylam się, założyłam majtki do spania i zauważyłam coś w rodzaju takiej małej przezroczystej galarety, tylko to było małe, to nie był śluz, bo śluz mam gesty mleczny i zupełnie inny.. z drugiej strony na cały czop to na pewno to nie wyglądało. Co sądzicie?

  • Kira91 Autorytet
    Postów: 1228 1429

    Wysłany: 7 kwietnia 2020, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pierwsze słyszę ze trzeba powtarzać gr krwi HIV itd, ja mam wynik gr krwi z 2017 roku, przecież to się nie zmienia.
    Ja mam robić tylko morfologie i mocz do szpitala ale widzę że co lekarz to inne wymagania 🤔

    suvmjw7.png
    5d4026t.png

    03.2017- Aniołek,poronienie septyczne
    Potworniaki, torbiele
  • Kira91 Autorytet
    Postów: 1228 1429

    Wysłany: 7 kwietnia 2020, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mwm mógł byś to czop, obstawiam że za kilka dni urodzisz :D obserwuj czy więcej nie wyleci :) mi też kawałkami wyszedł 2 czy 3 razy, pamiętam że to było w czwartek a w poniedziałek wieczorem się zaczęła akcja ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2020, 09:50

    suvmjw7.png
    5d4026t.png

    03.2017- Aniołek,poronienie septyczne
    Potworniaki, torbiele
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2020, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No konsystencja przypominał, ale w internatach są informacje, ze powinien być wielkości korka od butelki łącznie, a to było dużo mniejsze. Myślicie ze jak jeszcze coś zauważę to powinnam przestać współżyć?

  • Kira91 Autorytet
    Postów: 1228 1429

    Wysłany: 7 kwietnia 2020, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mwm nie czytaj internetów :) może wypaść kawałkami, jestem tego przykładem 😁 też to nie było takie wielkie tylko tak dwa razy jak paznokieć, coś takiego.
    Myślę że nie musisz na tym etapie ciąży rezygnować ze współżycia 😉

    suvmjw7.png
    5d4026t.png

    03.2017- Aniołek,poronienie septyczne
    Potworniaki, torbiele
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2020, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kira91 wrote:
    Dziewczyny pierwsze słyszę ze trzeba powtarzać gr krwi HIV itd, ja mam wynik gr krwi z 2017 roku, przecież to się nie zmienia.
    Ja mam robić tylko morfologie i mocz do szpitala ale widzę że co lekarz to inne wymagania 🤔
    Mi obie ginekolog mówiły ze trzeba mieć grupę krwi aktualna z czasu trwania tej ciąży, dwa potwierdzone wyniki. Te hivy itd tez, ale to podobno mniej ważne, na NFZ doktor tez mi tak mówiła.. Z tego co widzę po różnych badaniach, gbsach itd to chyba są duże rozbieżności..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2020, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kira91 wrote:
    Mwm nie czytaj internetów :) może wypaść kawałkami, jestem tego przykładem 😁 też to nie było takie wielkie tylko tak dwa razy jak paznokieć, coś takiego.
    Myślę że nie musisz na tym etapie ciąży rezygnować ze współżycia 😉
    Dziękuje ;) nie to żeby mi się jakoś chciało, ale ginekolog mnie namawiała bo tydzień temu szyjka była długa i mocna. Przeżyje bez, luzik 😂 dam znać jak coś się zadzieje, totalnie się tego wczoraj nie spodziewałam ;)

    Kira91 lubi tę wiadomość

  • Kira91 Autorytet
    Postów: 1228 1429

    Wysłany: 7 kwietnia 2020, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No bardzo duże sa rozbieżności, ja gr krwi powtarzać nie będę :) z resztą robię tak jak mi mój gin każe. Pamiętam jak też była tu mowa o obowiązkowym stomatologu ;)
    Naprawdę co lekarz to inaczej....

    Ahh ja żałuję że nie mam chętnego Męża 😂 Seks świetnie działa na szyjkę także nie żałujcie sobie 😂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2020, 09:59

    mwm lubi tę wiadomość

    suvmjw7.png
    5d4026t.png

    03.2017- Aniołek,poronienie septyczne
    Potworniaki, torbiele
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2020, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak dokładnie, na pewno przyjmą nas z tym co mamy, ja tez nie widzę szczerze mowiac sensu w robieniu toksoplazmozy, hiva i cytomegalii trzy razy przez 9 miesięcy.

  • Jeffcia Autorytet
    Postów: 310 287

    Wysłany: 7 kwietnia 2020, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi dał teraz też do zrobienia morfologie mocz, HIV, HCV, kiła i wirus zapal wątroby b. Jeśli mamy oryginał wyniku gr krwi to nie potrzeba powtarzać. Ja mam jeden wynik od 6 lat a byłam w szpitalu z 3 razy i nigdy nie chcieli więcej nic. Chyba że se sami zrobili wyniki w szpitalu dla pewności.

    lipcowka86 lubi tę wiadomość

    Niedoczynność tarczycy od 2014r.
    Pierwsza ciąża-listopad 2018 - puste jajo
    3cs
    16.09.19 - pozytywny test:)
    Maksymilian 👶 28.05.2020
    Pozytywny test II 13.01.2023
    preg.png[/
  • Frufru Autorytet
    Postów: 1411 1012

    Wysłany: 7 kwietnia 2020, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie byłam zrobić badania, morfologię, mocz, HIV i hbs oraz gbs. Pytałam lekarza o grupę krwi ale mówił, że nie muszę już robić. Tylko ja mam wynik sprzed ciąży, więc chyba będzie afera w szpitalu, ale trudno, co zrobić. Pytałam...

    Wróciłam mega zmęczona, bo szłam pieszo a teraz leżing. Warto dzwonić do labo zanim się pojedzie, bo nie wszystko jest czynne...

    f2wl4z179qh7gg9w.png
    ...................................................
    Starania od X 2016 ☹ lipiec 2018 - udało się!!! <3 ciąża trojacza... wrzesień 2018 - poronienie samoistne
    sierpień 2019 - pozytywny test! <3
  • PattisonBM Autorytet
    Postów: 1538 761

    Wysłany: 7 kwietnia 2020, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kira91 wrote:
    Pattison, tak. Do porodu mamy mieć wyniki morfologii i moczu sprzed maksymalnie 4 tygodni ;)

    Max 4 tyg...hmm..u mnie wyjdzie 5 tyg + pare dni...jesli urodze w terminie,bo jak bedzie po terminie to dluzej...

    Ja grupe krwi wynik pojedynczy z poczatku ciazy...
    Toxo robione mialam chyba 2 czy 3 x bo mialam wynik negatywny...

    A USG ostatnie z opisem to te z III trymestru nie umawiacie sie na inne tuz przed?

    Na przyjeciu do szpitala na porod robia mi ktg i usg jak przyjade z akcja?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2020, 10:34

    Patrycja
    ckai3e3k58e1o9b9.png
    klz9krhmuufdsvvx.png
    22.04.2022 Mateusz juz z nami 🤱
    23.08.2021 II na teście ❤
    16.05.2020 Lilianka juz z nami 🤱
    13.09.2019 dwie kreski na teście ciążowym ❤️
    29.06.2019 🤵👰
  • Mimi1987 Autorytet
    Postów: 1387 1234

    Wysłany: 7 kwietnia 2020, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mwm wrote:
    Tak dokładnie, na pewno przyjmą nas z tym co mamy, ja tez nie widzę szczerze mowiac sensu w robieniu toksoplazmozy, hiva i cytomegalii trzy razy przez 9 miesięcy.


    Akurat HIV to jest sens wykonywać skąd lekarze mogą wiedzieć czy na etapie ciąży się nie zaraziłaś???? Poród z HIV inaczej wygląda niż standardowy.
    Grupę krwi jak się ma oryginał nawet sprzed 10 lat jest ważna.

    PattisonBM lubi tę wiadomość

    20.10.2012 👰🤵💍
    21.10.2013 👶 Alan 👪 4210 g 💪
    20.05.2020 👶 Leon 🤱👨‍👩‍👦‍👦 4230 g 💪
    25.04.2022 👶 Bruno 🤱 3970 g 💪
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2020, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimi1987 wrote:
    Akurat HIV to jest sens wykonywać skąd lekarze mogą wiedzieć czy na etapie ciąży się nie zaraziłaś???? Poród z HIV inaczej wygląda niż standardowy.
    Grupę krwi jak się ma oryginał nawet sprzed 10 lat jest ważna.
    No ale ja już łącznie robiłam 4 razy HIV, przed procedura in vitro i teraz w trakcie już trzy razy będzie. Mogłabym zrobić teraz przed porodem i tyle.

  • lilly. Autorytet
    Postów: 2111 1258

    Wysłany: 7 kwietnia 2020, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeffcia wrote:
    Mi dał teraz też do zrobienia morfologie mocz, HIV, HCV, kiła i wirus zapal wątroby b. Jeśli mamy oryginał wyniku gr krwi to nie potrzeba powtarzać. Ja mam jeden wynik od 6 lat a byłam w szpitalu z 3 razy i nigdy nie chcieli więcej nic. Chyba że se sami zrobili wyniki w szpitalu dla pewności.

    To ja identyczny zestaw plus GBS, o żadnych cytomegaliach i tokso nie mówił

    3c 05.20 40t synek 👦🏻

    4c 12.22 puste jajo
    2c 06.18 wada gen.
    1c 02.16 puste jajo
    Niedoczynność/MTHFR 677CT hetero/PAI-1 4G4/Białko S obniżone/Wysoka homocysteina/Hp
‹‹ 715 716 717 718 719 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ