Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne MAJ 2021
Odpowiedz

MAJ 2021

Oceń ten wątek:
  • Agnieszka34 Autorytet
    Postów: 354 218

    Wysłany: 28 października 2020, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ala_Ala,ja mam teraz 34 lata,jak będę rodzic to mi już stuknie 35 🤪
    Powiem wam, że jak zobaczyłam wszystkie ryzyka podstawowe ze względu na wiek to mi oczy wyszły w takim byłam szoku,na szczęście skorygowane po usg były dużo lepsze 😁

    74dij44jzgxvh1lt.png
    3jvzanli55nmnxem.png
  • Ala_Ala Autorytet
    Postów: 466 175

    Wysłany: 28 października 2020, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak powiedziałam lekarzowi o swoich obawach (kwestia wieku) to zaśmiał się i powiedział, że tylko takich problemów mi życzy 😉 Wiek pacjentek do pierwszego porodu jest często wyższy a ciąże zdrowe wiec niepotrzebnie wprowadzam się w stan poddenerwowania. Trochę mnie tym uspokoił.

    Luty 2015 - 👧❤️
    Maj 2021 - 👧❤️
    3jvze6ydq2u0xd31.png
  • malami.91 Autorytet
    Postów: 2780 811

    Wysłany: 28 października 2020, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja mama rodziła moją siostrę (czwarte dziecko) mając 39 lat🙂. Jest bardzo zdolną dziewczyną, studiuje medycynę.

    Ala_Ala lubi tę wiadomość

    ♂️ styczeń 2019
    ♀️ maj 2021
  • AJrin Autorytet
    Postów: 6896 4224

    Wysłany: 28 października 2020, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja będę rodzic miesiąc przed 39 urodzinami 🙈

    Ala_Ala lubi tę wiadomość

    http://instagram.com/i.k.x.2/
    8p3o3e3kfn2wsd36.png
    07.10.2015 Aniołek
    09.2016 Synek I
    04.2018 Synek K



  • Skowronek Autorytet
    Postów: 641 422

    Wysłany: 28 października 2020, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja będę rodziła 2 miesiące po 30 urodzinach. Ale to moje pierwsze dziecko :)

    Starania o rodzeństwo od 06.2026

    👩 niedoczynność tarczycy - Letrox
    👨‍🦱 cukrzyca typu II - Siofor 500

    15.06.2026 - TSH 1,68
    24.03.2026 - TSH 2,43, FT4 12,87 (przeciwciała ujemne)
    19.12.2025 - TSH 3,59 FT4 11,06

    15.04.2021 Piotruś ♥️
  • Angelaaaa Autorytet
    Postów: 3963 4556

    Wysłany: 28 października 2020, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie może czy osoba która mieszka za granicą ma nieślubne dziecko i nie mieszka z ojcem dziecka tylko z innym partnerem czy może być chrzestną ? Bo my już mamy ustaloną chrzestną i teraz tak myślę czy to nie będzie problem ☹️

    Maja 06.05.21r ❤️

    Alicja 19.11.22r.❤️


  • Bruised Autorytet
    Postów: 1971 2625

    Wysłany: 28 października 2020, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelaaaa wrote:
    Wiecie może czy osoba która mieszka za granicą ma nieślubne dziecko i nie mieszka z ojcem dziecka tylko z innym partnerem czy może być chrzestną ? Bo my już mamy ustaloną chrzestną i teraz tak myślę czy to nie będzie problem ☹️
    Wszystko zależy od tego czy dostanie zaświadczenie od proboszcza że swojej parafii.

    Starania od marca 2016

    PICSI nr 1 - 3 zarodki, 3 nieudane transfery :(
    PICSI nr 2 - 6 śnieżynek, 3 nieudane transfery :(
    PICSI nr 3 - ❄❄❄
    27.08.20 - 3.1.1.
    5dpt - beta-HCG 25,8; 7dpt - 71; 11dpt - 669; 15dpt - 5420; 18dpt - 14301, 19dpt - USG - 1,5mm szczęścia, 30dpt <3
    Bobas 1: 04.2021

    7.03.24 ETM 3.1.1.
    beta-HCG 5dpt - 18,37; 7dpt - 68,32; 9dpt - 68,82; 12dpt - 666,15; 15dpt - 2864

    age.png
  • Skowronek Autorytet
    Postów: 641 422

    Wysłany: 28 października 2020, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelaaaa wrote:
    Wiecie może czy osoba która mieszka za granicą ma nieślubne dziecko i nie mieszka z ojcem dziecka tylko z innym partnerem czy może być chrzestną ? Bo my już mamy ustaloną chrzestną i teraz tak myślę czy to nie będzie problem ☹️
    sprawy kościelne są tak pokręcone, że to wszystko zależy od księdza. Nie ma tu jednej odpowiedzi. Ja np należe do takiej parafii, gdzie proboszcz zgadza się na wszystko. Oczywiście za odpowiednią "ofiarą"

    Starania o rodzeństwo od 06.2026

    👩 niedoczynność tarczycy - Letrox
    👨‍🦱 cukrzyca typu II - Siofor 500

    15.06.2026 - TSH 1,68
    24.03.2026 - TSH 2,43, FT4 12,87 (przeciwciała ujemne)
    19.12.2025 - TSH 3,59 FT4 11,06

    15.04.2021 Piotruś ♥️
  • Agnieszka34 Autorytet
    Postów: 354 218

    Wysłany: 28 października 2020, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Syn ma zrobić żurawia z origami 😠 3 godziny się z tym męczyliśmy i dupa 😡 nie zrobi tego, trudno...
    Mój kuzyn mieszka z dziewczyną i mają syna, jest chrzestnym mojego najstarszego syna. Jak ksiądz się go pytał czy ma żonę itd to powiedział, że jest kawalerem bo inaczej by nie dostał papierka, ale to było 10 lat temu

    74dij44jzgxvh1lt.png
    3jvzanli55nmnxem.png
  • Czereśniowa Autorytet
    Postów: 865 244

    Wysłany: 28 października 2020, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, chciałabym do was dołączyć, mam termin na 17.05. Jestem mamą 2,5-latka :) jesteśmy z Łodzi.
    Na prenatalne umówiłam sie w 13+0, zastanawiam sie czy nie za późno jeśli trzeba byłoby coś dodatkowo sprawdzić.

    Kamsza, Angelaaaa, malami.91 lubią tę wiadomość

    82doj44jv4pqdhs0.png
    xrot43r8jmm3j5de.png
  • Kamsza Autorytet
    Postów: 1536 1058

    Wysłany: 28 października 2020, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli chodzi o sprawy kościelne to zależy od księdza. Jedni sztywno trzymają się praw inni trochę przymrozaja oko. Można zawsze zapytać.

    Ja moja pierwsza córka rodziłam gdy miałam 27lat i 6miesiecy. Druga 28lat i 9miesiecy teraz trzecie będę miała 30lat i 8 miesięcy. I to by było chyba już na tyle za dużo stresu mnie to kosztuje. ☹️😔

    km5s8u69jm7ox3pn.png
    Larissa(35tc) 41cm 2490g :*
    1usa20mm80mnr9u9.png
    Jonathan(36tc) 2960g:*
    Nicole(*) nasz Aniołek(34tc)
    16.02-21.02
  • AJrin Autorytet
    Postów: 6896 4224

    Wysłany: 28 października 2020, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czereśniowa wrote:
    Cześć, chciałabym do was dołączyć, mam termin na 17.05. Jestem mamą 2,5-latka :) jesteśmy z Łodzi.
    Na prenatalne umówiłam sie w 13+0, zastanawiam sie czy nie za późno jeśli trzeba byłoby coś dodatkowo sprawdzić.

    Witaj to wygląda na to że znowu się spotykamy mam synka z kwietnia 2018 ❤️

    http://instagram.com/i.k.x.2/
    8p3o3e3kfn2wsd36.png
    07.10.2015 Aniołek
    09.2016 Synek I
    04.2018 Synek K



  • Czereśniowa Autorytet
    Postów: 865 244

    Wysłany: 28 października 2020, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJrin, mój synek jest z początku maja :) widzę, że będziesz mieć trójkę chłopców, gratulacje! Ja bardzo się martwię jak dziecko zniesie pojawienie się nowego członka rodziny.

    82doj44jv4pqdhs0.png
    xrot43r8jmm3j5de.png
  • Angelaaaa Autorytet
    Postów: 3963 4556

    Wysłany: 28 października 2020, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za odpowiedź tak myślałam, że zależy od księdza 😐

    Maja 06.05.21r ❤️

    Alicja 19.11.22r.❤️


  • Angelaaaa Autorytet
    Postów: 3963 4556

    Wysłany: 28 października 2020, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czereśniowa wrote:
    Cześć, chciałabym do was dołączyć, mam termin na 17.05. Jestem mamą 2,5-latka :) jesteśmy z Łodzi.
    Na prenatalne umówiłam sie w 13+0, zastanawiam sie czy nie za późno jeśli trzeba byłoby coś dodatkowo sprawdzić.

    Witamy :)

    Ja mam prenatalne jutro i to będzie 13+0 więc się nie martw bo można robić do 13+6 ;)

    Czereśniowa, megimeg lubią tę wiadomość

    Maja 06.05.21r ❤️

    Alicja 19.11.22r.❤️


  • megimeg Autorytet
    Postów: 587 216

    Wysłany: 28 października 2020, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w listopadzie kończę 35 lat i to była moja granica zachodzenia w ciążę, tak sibie jakoś postanowiłam. Mikołaja urodziłam miesiąc przed 31 urodzinami i miał być jedynakiem, sama jestem jedynaczką. Nagle w czerwcu mnie coś trzepło, ze zostało mi mało czasu na zajście przed 35 rokiem i nie wiem jakim cudem zaszłam przy pierwszej próbie gdzie z Mikołajem to było 8 miesięcy z clostylbegyt pregnylem itd.
    Btw mimo 35 lat uwazam siebie za dziecko we mgle i teraz przychodzą wątpliwości czy js sobie dam rade z 2 dzieci 😱

    oar83e3k7nkpecth.png
  • megimeg Autorytet
    Postów: 587 216

    Wysłany: 28 października 2020, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela a Tobie już odpuściło?

    oar83e3k7nkpecth.png
  • Angelaaaa Autorytet
    Postów: 3963 4556

    Wysłany: 28 października 2020, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    megimeg wrote:
    Angela a Tobie już odpuściło?

    Już prawie tak :) raz na kilka dni mam wymioty teraz częściej mam ból głowy 😐

    megimeg lubi tę wiadomość

    Maja 06.05.21r ❤️

    Alicja 19.11.22r.❤️


  • malami.91 Autorytet
    Postów: 2780 811

    Wysłany: 28 października 2020, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja chciałam się wyrobić z dwójką przed 30 i chyba się uda 🙂.

    Czereśniowa, witaj. Ja też z Łodzi. Prenatalne również mam w 13+0 i też jest obawa, że późno. Najgorzej jak kwarantanna wypadnie 😐. Aż się zastanawiam czy nie zadzwonić i nie spróbować wcisnąć się tydzień wcześniej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2020, 16:21

    ♂️ styczeń 2019
    ♀️ maj 2021
  • niebieska Przyjaciółka
    Postów: 80 74

    Wysłany: 28 października 2020, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy to normalne, że ciągle chce mi się jeść??? 😄 nie mogę się powstrzymać po prostu praktycznie co 2 godz zaglądam do lodówki i jem.

‹‹ 136 137 138 139 140 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gdzie rodzić - wybór szpitala do porodu

Poród to wyjątkowa chwila. Wraz ze zbliżającym się terminem porodu, wiele kobiet zastanawia się gdzie rodzić. Warto poświęcić trochę czasu na wybór szpitala, w którym chciałabyś aby przyszło na świat Twoje dziecko. Przeczytaj jak się do tego dobrze przygotować, czym się kierować przy wyborze szpitala i jakie informacje zebrać na temat wybranej placówki.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ