Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne MAJ 2021
Odpowiedz

MAJ 2021

Oceń ten wątek:
  • Karenira Autorytet
    Postów: 1042 1260

    Wysłany: 23 listopada 2020, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KaroInka ten Anex m type to nowa wersja Anex sport. Właśnie też mi na razie ten wózek chodzi po głowie. Zastanawiam się jeszcze czy polować na używkę w dobrym stanie, widziałam na olx w cenach 1200-1400zł czy jednak iść w nowy. Jakby nie było dwa razy drożej. Oczywiście najpierw muszę go obejrzeć w jakimś sklepie, ale na razie to mój faworyt.

    KaroInka lubi tę wiadomość

    36 lat
    28.08.2020 ⏸️ Chłopiec
    26.04.2021 3070g, 52cm
  • Karola87 Przyjaciółka
    Postów: 63 132

    Wysłany: 23 listopada 2020, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od kilku dni mniej więcej w tych samych godzinach czuję chyba ruchy maleństwa 😃😃😃

    malami.91, AJrin, wisienka94 lubią tę wiadomość

  • squirrel Autorytet
    Postów: 1291 615

    Wysłany: 23 listopada 2020, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też czekam na płeć i z chęcią kupiłabym już jakieś małe ubranka 🙂 resztę mam więc taki totalny szał zakupowy jak za pierwszym razem mnie ominie 🙂

    🌸 ❤️ sierpień 2018
    🐻❤️ maj 2021
  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 23 listopada 2020, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie właśnie też ominie, bo nawet ciuszkow mam sporo, ale jakis kocyk, przewijak, drobne rzeczy to kupię, ale to tak po połówkowych w styczniu 😉

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • Ala_Ala Autorytet
    Postów: 466 175

    Wysłany: 23 listopada 2020, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam fotel z Ikei i też liczę na wygodne karmienie w sypialni. Nie mieliśmy go jak córka się urodziła, wtedy miałam taki z krótszym tyłem - do połowy pleców też z Ikei, ale nie polecam.

    Wózek miałam czarny razem ze spacerówką Quinny. Byliśmy zadowoleni. Teraz celuję pewnie jak większość w odcienie szarości.

    Luty 2015 - 👧❤️
    Maj 2021 - 👧❤️
    3jvze6ydq2u0xd31.png
  • malami.91 Autorytet
    Postów: 2780 811

    Wysłany: 23 listopada 2020, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to nawet ubranek sporo mam, bo kupowałam unisex z myślą o rodzeństwie. No ale coś różowego muszę kupić 😍. Czuję niedosyt w tym temacie, bo u mnie w rodzinie rządzą chłopaki.

    ♂️ styczeń 2019
    ♀️ maj 2021
  • Kala139 Autorytet
    Postów: 337 109

    Wysłany: 23 listopada 2020, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ala_Ala wrote:
    Ja mam fotel z Ikei i też liczę na wygodne karmienie w sypialni. Nie mieliśmy go jak córka się urodziła, wtedy miałam taki z krótszym tyłem - do połowy pleców też z Ikei, ale nie polecam.

    Wózek miałam czarny razem ze spacerówką Quinny. Byliśmy zadowoleni. Teraz celuję pewnie jak większość w odcienie szarości.
    A w jakim sezonie używaliscie gondoli?

    qdkki09kzl1i271j.png
  • Rio Autorytet
    Postów: 285 173

    Wysłany: 23 listopada 2020, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekam aż poznam poleci bo z chęcią już bym coś kupiła. W środę mam wizytą to mam nadzieję ,że wszystko będzie dobrze i może dowiem się kto tam mieszka.

    AmazonkA29, Emimo lubią tę wiadomość

  • Ala_Ala Autorytet
    Postów: 466 175

    Wysłany: 23 listopada 2020, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kala139 wrote:
    A w jakim sezonie używaliscie gondoli?

    Od lutego, dość krótko. Ale spacerówka w komplecie też była czarna. Plusem jest to, że kolorystycznie można wszystko dopasować, czy fajną torbę do wózka, śpiworek itp.

    Luty 2015 - 👧❤️
    Maj 2021 - 👧❤️
    3jvze6ydq2u0xd31.png
  • Ala_Ala Autorytet
    Postów: 466 175

    Wysłany: 23 listopada 2020, 23:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malami.91 wrote:
    Pożegnać się z żoną? To znaczy, że ona zmarła?

    Nie wiem jak się skończyło. Myślę, że w domu też nie chcą mnie stresować i nie ma tematu...

    Luty 2015 - 👧❤️
    Maj 2021 - 👧❤️
    3jvze6ydq2u0xd31.png
  • Basia87 Koleżanka
    Postów: 31 52

    Wysłany: 24 listopada 2020, 01:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej🙂jestem po wizycie. Wszystko w porządku, poznalam plec- chlopak. Jestem zaskoczona ,bo wkrecilam sobie dziewczynke,ale czuje ulge ze juz wiem i ze wszystko jest ok. U mnie chyba waga stoi, brzuch widac ale jest malutki. W kurtce nie widac e jestem w ciazy. 🙂

    mother84, squirrel, AJrin, Kala139, Daar, Ala_Ala, Malinka33, malami.91, Karenira, wisienka94, Emimo lubią tę wiadomość

    Michałek 2019
    Kubuś 2021


  • Skowronek Autorytet
    Postów: 642 423

    Wysłany: 24 listopada 2020, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam wizytę teraz w piątek, mam nadzieję, że poznam płeć :) ale i tak planujemy zakupy robić dopiero po nowym roku. Na grudzień mamy termin odbioru domu, więc będzie gdzie to wszystko trzymać. Narazie w obecnym miejscu byśmy się nie pomieścili :) mam tylko nadzieję, że jak tak będę odkładać to się ze wszystkim wyrobie i nie zapomne o czymś. Macie może jakąś listę z taką wyprawką? To moje pierwsze bobo i zupełnie nie wiem jak się do tego zabrać. A nie chce też wpaść w szał i nakupować czegoś co nie będzie potrzebne. No i w drugą stronę, że nie kupie czegoś co mogłoby mi się bardzo przydać.

    Starania o rodzeństwo od 06.2026

    👩 niedoczynność tarczycy - Letrox
    👨‍🦱 cukrzyca typu II - Siofor 500

    06.2026 - owulacja potwierdzona z lewego jajnika, endometrium 11mm
    15.06.2026 - TSH 1,68
    24.03.2026 - TSH 2,43, FT4 12,87 (przeciwciała ujemne)
    19.12.2025 - TSH 3,59 FT4 11,06

    15.04.2021 Piotruś ♥️
  • squirrel Autorytet
    Postów: 1291 615

    Wysłany: 24 listopada 2020, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli chodzi o fotel z ikei to ja mam taki. Kupiliśmy do pokoiku córki jeszcze zanim się narodziła 🙂 do karmienia był super, ale polecam też zakup podnóżka. Z podnóżkiem to czasem można było przymknąć oko z córką śpiącą na rękach 🙂 Teraz też cały czas stoi w pokoju.

    malami.91 lubi tę wiadomość

    🌸 ❤️ sierpień 2018
    🐻❤️ maj 2021
  • AJrin Autorytet
    Postów: 6896 4224

    Wysłany: 24 listopada 2020, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karenira wrote:
    KaroInka ten Anex m type to nowa wersja Anex sport. Właśnie też mi na razie ten wózek chodzi po głowie. Zastanawiam się jeszcze czy polować na używkę w dobrym stanie, widziałam na olx w cenach 1200-1400zł czy jednak iść w nowy. Jakby nie było dwa razy drożej. Oczywiście najpierw muszę go obejrzeć w jakimś sklepie, ale na razie to mój faworyt.

    Jeśli będziesz używać głownie gondoli i zapatrujesz sie na jakiś lekki spacerowy wózek to używka jak najbardziej super rozwiązanie.

    http://instagram.com/i.k.x.2/
    8p3o3e3kfn2wsd36.png
    07.10.2015 Aniołek
    09.2016 Synek I
    04.2018 Synek K



  • Skowronek Autorytet
    Postów: 642 423

    Wysłany: 24 listopada 2020, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy wygodnie się wstaje z takiego uszaka? Moja koleżanka rodziła w sierpniu, jak byłam u niej oglądać pokoik jak przygotowali to właśnie miała takiego uszaka. Usiadłam sobie na nim i mi się wydawało, że tak typowo do karmienia i siedzenia z dzieckiem na ręku jest strasznie niewygodny. Wydawało mi się, że siedzę bardzo głęboko i ciężko mi było się podnieść, a co dopiero z dzieckiem na rękach

    Starania o rodzeństwo od 06.2026

    👩 niedoczynność tarczycy - Letrox
    👨‍🦱 cukrzyca typu II - Siofor 500

    06.2026 - owulacja potwierdzona z lewego jajnika, endometrium 11mm
    15.06.2026 - TSH 1,68
    24.03.2026 - TSH 2,43, FT4 12,87 (przeciwciała ujemne)
    19.12.2025 - TSH 3,59 FT4 11,06

    15.04.2021 Piotruś ♥️
  • AJrin Autorytet
    Postów: 6896 4224

    Wysłany: 24 listopada 2020, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie fotel się w ogóle nie sprawdził w nocy karmilam na łóżku leżąc tak mi było wygodniej szczególnie po CC a w ciągu dnia przebywałam na dole i nie chciało mi się chodzić do fotele karmilam na kanapie też często na leżąco bo kręgosłup mnie mega bolał a taka pozycja to zawsze 10 min odpoczynku.

    http://instagram.com/i.k.x.2/
    8p3o3e3kfn2wsd36.png
    07.10.2015 Aniołek
    09.2016 Synek I
    04.2018 Synek K



  • squirrel Autorytet
    Postów: 1291 615

    Wysłany: 24 listopada 2020, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fakt siedzi się głęboko, ale większy problem miałam wstać z niego jak byłam w zaawansowanej ciąży. Z dzieckiem na rękach to nie przypominam sobie żeby były problemy, ale ja dla wygody miałam tam jeszcze poduszki. W nocy też karmiłam tylko na leżąco u siebie w łóżku, ale w dzień karmiłam na fotelu. Pamiętam że dobrze mi było oprzeć rękę o łokietnik od fotela i dziecko od razu miało fajną pozycję do karmienia i nie potrzebowałam poduszek do karmienia.

    Użyłam sobie właśnie detektora. Jedno przyłożenie sondy i od razu piękne serduszko maleństwa 🙂🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2020, 09:47

    🌸 ❤️ sierpień 2018
    🐻❤️ maj 2021
  • liwi Autorytet
    Postów: 1314 1565

    Wysłany: 24 listopada 2020, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ja znowu mam jakies przeboje ciazowe. Od wczoraj mam wrazenie jakby mi wszytsko tak mega cisnęło w dół. Czuje kopniaki jakby w szyjke. Oczywiscie schiz sie załączył i umowilam sie na wizyte dzisiaj wieczorem.

    Ja do konca tej ciazy oszaleje.

    8p3oikgn0sqp2ob1.png
  • AJrin Autorytet
    Postów: 6896 4224

    Wysłany: 24 listopada 2020, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    liwi wrote:
    Hej. Ja znowu mam jakies przeboje ciazowe. Od wczoraj mam wrazenie jakby mi wszytsko tak mega cisnęło w dół. Czuje kopniaki jakby w szyjke. Oczywiscie schiz sie załączył i umowilam sie na wizyte dzisiaj wieczorem.

    Ja do konca tej ciazy oszaleje.

    Pamiętam że dziewczyny tak miały sama pamietam jakby igielki w szyjce poinformuj gina na wizycie i niech dla pewności sprawdzi szyjke ale myśle, że to normalne Szyjka sie obniża zresztą widać (oko Saurona) ja i często można wyczuć ręką stąd może być dziwne uczucie.

    liwi lubi tę wiadomość

    http://instagram.com/i.k.x.2/
    8p3o3e3kfn2wsd36.png
    07.10.2015 Aniołek
    09.2016 Synek I
    04.2018 Synek K



  • malami.91 Autorytet
    Postów: 2780 811

    Wysłany: 24 listopada 2020, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W nocy to też będę w łóżku karmić (chociaż u nas to się kończyło zwykle zaśnięciem i tym sposobem mały się odzwyczaił od łóżeczka). Ten fotel chce do salonu. Najwyżej będzie po prostu do siedzenia🙂.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2020, 10:19

    ♂️ styczeń 2019
    ♀️ maj 2021
‹‹ 206 207 208 209 210 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak czuć się wygodnie w każdych warunkach? Cykl menstruacyjny bez tajemnic

Przeczytaj, co dzieje się w poszczególnych fazach cyklu oraz jaki może to mieć wpływ na kobiecy organizm. Sprawdź, jak możesz zadbać o swój komfort fizyczny i psychiczny na przestrzeni cyklu menstruacyjnego. 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ