Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne MAJ 2021
Odpowiedz

MAJ 2021

Oceń ten wątek:
  • megimeg Autorytet
    Postów: 587 216

    Wysłany: 6 października 2020, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde taki objaw to ja przyjmę z otwartymi rękoma :) od ginekologa mam kwas foliowy na receptę w większej dawcę, zalecał brac tez b6 8 tabletek dziennie, ale tak jak mówię miałam wrażenie ze to zbyt obciąża mój żołądek

    oar83e3k7nkpecth.png
  • malami.91 Autorytet
    Postów: 2780 811

    Wysłany: 6 października 2020, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyna, sądzę, że te preparaty nie mają nic wspólnego z mdłościami. Masa kobiet to bierze a i tak przytulają 🚽. Szczęściara po prostu jesteś, ja tak miałam w ciąży z synkiem 🙂.

    ♂️ styczeń 2019
    ♀️ maj 2021
  • AJrin Autorytet
    Postów: 6896 4224

    Wysłany: 6 października 2020, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja też szczęściara jak poprzednie ciąże tylko jak dłużej nie jem to mi słabo niedobrze i aż się trzęsę więc kg idą trudno.
    Mąż mi wyjechał więc jestem sama z dzieciakami i trochę kiepsko u mnie z czasem.
    Co do glukozy pij jak najbardziej wodę nie można tylko jeść 8 godzin przed.
    Ja jeszcze nigdy siary w ciąży nie miałam dopiero jak ssak się przyzssal to ruszało ale początki ko miałam zwykle bardzo ciężkie.

    http://instagram.com/i.k.x.2/
    8p3o3e3kfn2wsd36.png
    07.10.2015 Aniołek
    09.2016 Synek I
    04.2018 Synek K



  • AJrin Autorytet
    Postów: 6896 4224

    Wysłany: 6 października 2020, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w piątek już usg i jeśli wszystko będzie ok w poniedziałek rano idę na NIFTY 😱

    Karenira lubi tę wiadomość

    http://instagram.com/i.k.x.2/
    8p3o3e3kfn2wsd36.png
    07.10.2015 Aniołek
    09.2016 Synek I
    04.2018 Synek K



  • Angelaaaa Autorytet
    Postów: 3963 4556

    Wysłany: 6 października 2020, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jutro też idę na badania z krwi i z moczu :)
    Chyba z 15 badań mam więc ciekawe ile zapłace 🤔

    Maja 06.05.21r ❤️

    Alicja 19.11.22r.❤️


  • Angelaaaa Autorytet
    Postów: 3963 4556

    Wysłany: 6 października 2020, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jeszcze 2 tygodnie i wizyta u ginekologa ☺️🥰

    Maja 06.05.21r ❤️

    Alicja 19.11.22r.❤️


  • Ala_Ala Autorytet
    Postów: 466 175

    Wysłany: 6 października 2020, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekam do poniedziałku na wizytę... wcześniej nie było serduszka, mam nadzieje że teraz je usłyszę ☺️

    Luty 2015 - 👧❤️
    Maj 2021 - 👧❤️
    3jvze6ydq2u0xd31.png
  • malami.91 Autorytet
    Postów: 2780 811

    Wysłany: 7 października 2020, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelaaaa wrote:
    Ja jutro też idę na badania z krwi i z moczu :)
    Chyba z 15 badań mam więc ciekawe ile zapłace 🤔

    Dziewczyny pisały, że 300-400zł trzeba szykować.

    Ja mam wizytę 21.10. Za jakiś tydzień pewnie się wybiorę na badania 🙂.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2020, 07:46

    ♂️ styczeń 2019
    ♀️ maj 2021
  • megimeg Autorytet
    Postów: 587 216

    Wysłany: 7 października 2020, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś tylko za 6 badań zapłaciłam 180 zł 🤦🏻‍♀️🙈😱 cukier bd zły bo zjadłam 5 herbatników 1,5h przed badaniem ale nie dałabym rady dojechać

    oar83e3k7nkpecth.png
  • Skowronek Autorytet
    Postów: 641 422

    Wysłany: 7 października 2020, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelaaaa wrote:
    Ja jutro też idę na badania z krwi i z moczu :)
    Chyba z 15 badań mam więc ciekawe ile zapłace 🤔
    Ja na badania idę jutro. Za cały pakiet badań I trymestru plus oznaczenie grupy krwi płaci się 337 zł. Ale niby dają "rabaty" na zasadzie pakietu badań i wtedy jest za 215 zł.

    Starania o rodzeństwo od 06.2026

    👩 niedoczynność tarczycy - Letrox
    👨‍🦱 cukrzyca typu II - Siofor 500

    15.06.2026 - TSH 1,68
    24.03.2026 - TSH 2,43, FT4 12,87 (przeciwciała ujemne)
    19.12.2025 - TSH 3,59 FT4 11,06

    15.04.2021 Piotruś ♥️
  • Angelaaaa Autorytet
    Postów: 3963 4556

    Wysłany: 7 października 2020, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja za 17 badań zapłaciłam 261zł :)

    malami.91 lubi tę wiadomość

    Maja 06.05.21r ❤️

    Alicja 19.11.22r.❤️


  • Venice Autorytet
    Postów: 477 627

    Wysłany: 7 października 2020, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej...
    Chodzę do lekarza prywatnie, to moja 3 ciąża i teraz stwierdziłam, że będę chodzić do lekarza na NFZ po skierowanie na badania. Mówić mu o tym, że chcę tylko skierowanie i że mam innego lekarza ?

    p19us65gm2vs5uf6.png
  • Skowronek Autorytet
    Postów: 641 422

    Wysłany: 7 października 2020, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Venice wrote:
    Hej...
    Chodzę do lekarza prywatnie, to moja 3 ciąża i teraz stwierdziłam, że będę chodzić do lekarza na NFZ po skierowanie na badania. Mówić mu o tym, że chcę tylko skierowanie i że mam innego lekarza ?
    chyba wszystko zależy od lekarza. Jeden zrozumie i nie będzie miał nic przeciwko a drugi będzie miał z tym problem.

    Starania o rodzeństwo od 06.2026

    👩 niedoczynność tarczycy - Letrox
    👨‍🦱 cukrzyca typu II - Siofor 500

    15.06.2026 - TSH 1,68
    24.03.2026 - TSH 2,43, FT4 12,87 (przeciwciała ujemne)
    19.12.2025 - TSH 3,59 FT4 11,06

    15.04.2021 Piotruś ♥️
  • Angelaaaa Autorytet
    Postów: 3963 4556

    Wysłany: 7 października 2020, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też myślałam o nfz ale przychodnia udziela teleporady a jak idę tam prywatnie to normalnie przyjmują 🙈 jakoś prywatnie jestem spokojniejsza i mam super lekarke :) a co do badań to znalazłam tanie laboratorium chociaż by jak bete robiłam to płaciłam 28zł a w innych prawie 50zl i teraz jak robiłam 17 badań k zapłaciłam 261zł to aż się ucieszyłam że tak mało 😁

    Maja 06.05.21r ❤️

    Alicja 19.11.22r.❤️


  • Rio Autorytet
    Postów: 285 173

    Wysłany: 7 października 2020, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelaaaa to bardzo tanio. Ja też mam zaufanego lekarza prywatnie i chociaż koszty są duże to nie wyobrażam sobie chodzić do kogoś innego.

  • Angelaaaa Autorytet
    Postów: 3963 4556

    Wysłany: 7 października 2020, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz mnie przeraża poród bez męża... Bo chyba ten wirus szybko nie minie 😐😐

    Maja 06.05.21r ❤️

    Alicja 19.11.22r.❤️


  • Ala_Ala Autorytet
    Postów: 466 175

    Wysłany: 7 października 2020, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelaaaa wrote:
    Ja też myślałam o nfz ale przychodnia udziela teleporady a jak idę tam prywatnie to normalnie przyjmują 🙈 jakoś prywatnie jestem spokojniejsza i mam super lekarke :) a co do badań to znalazłam tanie laboratorium chociaż by jak bete robiłam to płaciłam 28zł a w innych prawie 50zl i teraz jak robiłam 17 badań k zapłaciłam 261zł to aż się ucieszyłam że tak mało 😁

    Wysokie ceny, u nas beta średnio 15-20 zł w mieście.

    Luty 2015 - 👧❤️
    Maj 2021 - 👧❤️
    3jvze6ydq2u0xd31.png
  • malami.91 Autorytet
    Postów: 2780 811

    Wysłany: 7 października 2020, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela, to mało zapłaciłaś, fajnie 🙂.

    Co do porodu to do maja się wszystko może x razy zmienić, nie ma co się stresować na zapas. W szpitalach u mnie w mieście już chyba przywrócili porody rodzinne, tylko w nieco okrojonej wersji. Zobaczymy co będzie za te kilka miesięcy.
    Też bym chciała 2gi raz rodzić z mężem. Był dla mnie mega wsparciem. Jak miałam zakładane szwy to kangurował malucha. Przydał się bardzo 🙂.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2020, 10:34

    ♂️ styczeń 2019
    ♀️ maj 2021
  • Karenira Autorytet
    Postów: 1042 1260

    Wysłany: 7 października 2020, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelaaaa nie myśl teraz o tym. Do porodu jeszcze mnóstwo czasu. Zobaczymy jak będzie przyszły rok wyglądał. Teraz w niektórych szpitalach są jeszcze możliwe porody rodzinne, a przynajmniej chwilę temu były. W maju będziemy po sezonie grypowym, więc choćby dlatego powinno być lepiej.
    Ja to myślę raczej o tym, żeby wykupić opiekę położnej, a nie męża do porodu brać. On co najwyżej mógłby mnie za rękę trzymać, ale ani krocza nie ochroni ani odpowiedniej pozycji nie podpowie. To już niech sobie siedzi na zewnątrz i czeka. Czy nawet w domu niech sobie pije drinki, w zależności od tego ile to będzie trwało.

    36 lat
    28.08.2020 ⏸️ Chłopiec
    26.04.2021 3070g, 52cm
  • Ala_Ala Autorytet
    Postów: 466 175

    Wysłany: 7 października 2020, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karenira wrote:
    Angelaaaa nie myśl teraz o tym. Do porodu jeszcze mnóstwo czasu. Zobaczymy jak będzie przyszły rok wyglądał. Teraz w niektórych szpitalach są jeszcze możliwe porody rodzinne, a przynajmniej chwilę temu były. W maju będziemy po sezonie grypowym, więc choćby dlatego powinno być lepiej.
    Ja to myślę raczej o tym, żeby wykupić opiekę położnej, a nie męża do porodu brać. On co najwyżej mógłby mnie za rękę trzymać, ale ani krocza nie ochroni ani odpowiedniej pozycji nie podpowie. To już niech sobie siedzi na zewnątrz i czeka. Czy nawet w domu niech sobie pije drinki, w zależności od tego ile to będzie trwało.

    Też będę się zastanawiała nad położną, przy pierwszej ciąży mąż był w trakcie porodu ale na finał wyszedł, dla mnie to było bardziej komfortowe i dla niego. Zajął się małą jak szyli mnie pod narkozą i było ok.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2020, 10:38

    Luty 2015 - 👧❤️
    Maj 2021 - 👧❤️
    3jvze6ydq2u0xd31.png
‹‹ 86 87 88 89 90 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikrobiom intymny a infekcje - wakacyjny niezbędnik

Mikrobiom pochwy to złożony ekosystem mikroorganizmów, który pełni kluczową rolę w utrzymaniu zdrowia intymnego. Jego zaburzenie może prowadzić do różnorodnych dolegliwości, które są szczególnie uciążliwe podczas podróży. W tym artykule przyjrzymy się, jak działa mikrobiom pochwy, jakie czynniki mogą go zaburzyć podczas wakacji, a wreszcie jak skutecznie chronić zdrowie intymne w trakcie podróżowania oraz kiedy warto sięgnąć po sprawdzone wsparcie z apteki.  

CZYTAJ WIĘCEJ