X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Maj 2022
Odpowiedz

Maj 2022

Oceń ten wątek:
  • Majetta Autorytet
    Postów: 929 523

    Wysłany: 23 września 2021, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miissia wrote:
    Cześć Dziewczyny. W poprzednich ciążach też była tragedia na zapachy a teraz tak dziwnie bo te objawy ciąży naprawdę tak jakby zanikały. Aż się boję i jutro idę do lekarza bo dłużej nie wytrzymam. Mam takiego stracha ze spać nawet nie mogę.
    A kiedy miałaś mieć następną wizytę?
    Ja też się stresuję ale objawy dalej mam i z jednej strony to mnie uspokaja a z drugiej wiadomo, że to nie wyznacznik...

    U mnie córka też daje trochę popalić, od wrzesnia nowe pkole + jak wracamy to chce się bawić a ja najchetniej bym spała 🤦‍♀️ a ona potrzebuje uwagi bo jest z tych ww.

    Wzięłabym L4 już ale w przyszłym tygodniu jest ważna wizyta osoby z centrali z którą układamy sobie relacje i dobrze było by ją poznać osobiście i przedstawić zespół :)

    Gdybym nie miała zespołu to bym się nawet nie wahała...

    07/2017 💕 Misia
    07/2021 💔7tc Aniołek
    04/2022💕Gaja 🌈
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2021, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopiero za dwa tygodnie ale jezlei coś mnie będzie niepokoić to mam przyjść wczesniej. Akurat ten lekarz chociaż na NFZ to i tak jest spoko i nigdy nie miałam problemu z przyjęciem jak i również on jedyny zdjagnozował u mnie endometrioze także nie mam wyjścia dla uspokojenia samej siebie pójdę.

  • Leon Przyjaciółka
    Postów: 93 62

    Wysłany: 23 września 2021, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pracuję w szkole z maluchami, więc w ostatnim czasie dziewczyny w ciąży szybko idą na L4. Bo to jednak jest masa zarazków a do tego odpowiedzialność za grupę dzieci. Zwyczajnie jak się źle poczuję to nie ma z kim zostawić dzieci a trzeba dbać o ich bezpieczeństwo i swoje zdrowie.
    Ja ciągle jestem zmęczona i senna. Co prawda nie mam zupełnie problemów z zasypianiem wieczorem o rano wstaje w miarę wypoczęta. Ale za 15 minut już mi się chce spać i śpię kolejne 2 godziny.
    Nadal nie mogę jeść nic rano. Mam za to ogromną ochotę na drożdżówki.
    Przez ostatnie dni odniosłam takie wrażenie, że moje cera i skóra wyglądają jakoś tak lepiej i byłam z tego zadowolona. Ale moja teściowa wczoraj mnie sprowadziła na ziemię mówiąc, że sporo przytyłam na twarzy więc to musi być dziewczynka 🤦 I koniec z mojej radości, że wyglądam dobrze. O ciąży bym jej nie mówiła do grudnia gdyby nie to, że potrzebujemy jej pomocy przy przeprowadzce która akurat zbiegła się w czasie.

    3jgxdqk3x1a7rmoo.png
  • Paula Paula Debiutantka
    Postów: 8 6

    Wysłany: 23 września 2021, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leon wrote:
    Ja pracuję w szkole z maluchami, więc w ostatnim czasie dziewczyny w ciąży szybko idą na L4. Bo to jednak jest masa zarazków a do tego odpowiedzialność za grupę dzieci. Zwyczajnie jak się źle poczuję to nie ma z kim zostawić dzieci a trzeba dbać o ich bezpieczeństwo i swoje zdrowie.
    Ja ciągle jestem zmęczona i senna. Co prawda nie mam zupełnie problemów z zasypianiem wieczorem o rano wstaje w miarę wypoczęta. Ale za 15 minut już mi się chce spać i śpię kolejne 2 godziny.
    Nadal nie mogę jeść nic rano. Mam za to ogromną ochotę na drożdżówki.
    Przez ostatnie dni odniosłam takie wrażenie, że moje cera i skóra wyglądają jakoś tak lepiej i byłam z tego zadowolona. Ale moja teściowa wczoraj mnie sprowadziła na ziemię mówiąc, że sporo przytyłam na twarzy więc to musi być dziewczynka 🤦 I koniec z mojej radości, że wyglądam dobrze. O ciąży bym jej nie mówiła do grudnia gdyby nie to, że potrzebujemy jej pomocy przy przeprowadzce która akurat zbiegła się w czasie.


    Ja też mam właśnie ochotę na drożdżówki 😂
    Wizytę mam 29 już nie mogę się doczekać a to będzie pierwsza wizyta. We wcześniejszej ciąży poszłam dość szybko (5+2) i gin powiedział że nic nie widzi i dał skierowanie do szpitala z informacją o ciąży pozamacicznej... Po 2 dniach zaczęłam krwawić i na szczęście wszystko się samo oczyściło.Nie polubiłam tego gina 😂 teraz idę do ginki która prowadziła ciążę mojej siostry 😍

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2021, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciężko w dzisiejszych czasach trafić na lekarza z powołania. Właśnie ze względu na endometrioze byłam u kilku i w większości mówili że taka natura.

  • Majetta Autorytet
    Postów: 929 523

    Wysłany: 23 września 2021, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miissia wrote:
    Ciężko w dzisiejszych czasach trafić na lekarza z powołania. Właśnie ze względu na endometrioze byłam u kilku i w większości mówili że taka natura.

    no niestety tak jest...
    Ale jeśli masz się lepiej poczuć i być spokojna to jasne, że lepiej pójść :)

    Ja lecę w następną sobotę chyba, że coś mnie zaniepokoi.

    07/2017 💕 Misia
    07/2021 💔7tc Aniołek
    04/2022💕Gaja 🌈
  • Zosia1111 Autorytet
    Postów: 390 130

    Wysłany: 23 września 2021, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie cera też jakby się poprawiła, jest taka gładsza i wypryski się tak nie pojawiają. Schudłam dziewczyny 5 kg w 2 tyg, zmieniłam tylko dietę o niskim ig i waga spada.

    Mi lekarz kazał się zapisać po 7 października na następną wizytę, ale nie ma terminów, więc muszę polować 🤷‍♀️

    Ja jednego dnia mam objawy, a drugiego wcale, więc chyba to już tak jest, że jak ich nie ma to nie ma co się przejmować, bo w pierwszej ciąży nie miałam ich w ogóle i wszytsko było ok 🙂

    Mój syn jest taki, że nie umie sam usiąść i się czymś zająć, a jak już się zajmie, to nie tym co trzeba i robi wtedy istny armagedon.
    Odpoczywam tylko jak śpi, dobrze że śpi ok 3h, to mam czas na drzemkę i żeby coś ewentualnie zrobić. A jak nie śpi i chce coś zrobić, to tylko do bajki usiądzie grzecznie i posiedzi,bo on jest z takich, co w miejscu siedzieć nie umieją, straszny urwis 🙂

    28.08 ⏸️ 10dpo
    30.08 Bhcg 37.87 mIU/ml 12dpo
    1.09 Bhcg 92.98 mIU/ml, prog. 22.04 ng/ml 14dpo
    3.09 Bhcg 228.24 mIU/ml 16dpo
    21.09 człowieczek 0.89 cm z ❤️
    8p3os65gh6w3ylkv.png
  • madzix Koleżanka
    Postów: 45 16

    Wysłany: 23 września 2021, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podziwiam Was dziewczyny z dziećmi! <3

    Ja nie mam na razie dzieci, jedyne to te w brzuchu :D a i tak jestem nie do życia. Dużo leże odpoczywam, ale gdybym nie mogła to katorga by była...

    w57v3e3kp17ks3s5.png
  • blick3 Koleżanka
    Postów: 49 106

    Wysłany: 23 września 2021, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny. U mnie też cała rodzina chora. Mąż kaszle już 3 tydzień, dziecko też zasmarkane, zapalenie oskrzeli, tydzień na antybiotyku… Córka zaczęła żłobek i po kilku dniach coś złapała. Jakiś wirus jest w powietrzu, widać to po nieobecnościach dzieci w przedszkolach i po trudnościach z umówieniem się do przychodni 😑 Ja też dzisiaj mam katar i ból gardła… Martwi mnie to, bo mi przeziębienie bez jakichś leków nie za bardzo chce przejść. W pierwszej ciąży, jak zachorowałam, to trzymało mnie miesiąc i myślałam, że się wykończę. Cóż, wtedy mogłam chociaż odpoczywać do woli, bo teraz to mogę pomarzyć… Także dobrze ktoś wcześniej napisał - Dziewczyny w pierwszej ciąży, korzystajcie z czasu dla siebie ile tylko się da, odpoczywajcie i rozpieszczajcie się, celebrujcie ten czas ❤️

    Kindziukowa lubi tę wiadomość

    dhi443r8hw3j791d.png
    jox6io4pk40vsg83.png
  • blick3 Koleżanka
    Postów: 49 106

    Wysłany: 23 września 2021, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w tej ciąży wyglądam… nieatrakcyjnie 😆 Tak się niestety czuję. Jest niby taki przesąd, że na dziewczynkę wygląda się kiepsko, ale ja się z tym zupełnie nie zgadzam. Przynajmiej u mnie się nie sprawdziło. W pierwszej ciąży z córką miałam super cerę, paznokcie jak ze stali, błyszczące włosy. Dobrze wyglądałam. Natomiast teraz… masakra. Co chwilę coś mi wyskakuje, włosy matowe, jestem taka jakaś „rozmemłana” jak klusek, pyzata, mimo że waga podobna do tej co w pierwszej ciąży. Aż się nie chce w lustro patrzeć.

    dhi443r8hw3j791d.png
    jox6io4pk40vsg83.png
  • Serengeti Przyjaciółka
    Postów: 76 48

    Wysłany: 23 września 2021, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam u endokrynologa i dostałam Euthyrox 25 i do tego mam zrobić USG tarczycy i kontrola z wynikami za 4 tygodnie. Trochę mi ulżyło, bo się denerwowałam, że oleją podwyższone TSH. USG tarczycy 6 października, więc szybko. Brzuch niby nie widoczny jeszcze, ale jak się najem, to jak w 5 czy 6 miesiącu wyglądam. Są i nie podałam terminu porodu. Według jednej aplikacji 9 maja, a drugiej 15 maja, bo owulacja była 18 lub 19 dnia cyklu, więc obstawiam 15.05.

  • Zosia1111 Autorytet
    Postów: 390 130

    Wysłany: 23 września 2021, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Serengeti wrote:
    Byłam u endokrynologa i dostałam Euthyrox 25 i do tego mam zrobić USG tarczycy i kontrola z wynikami za 4 tygodnie. Trochę mi ulżyło, bo się denerwowałam, że oleją podwyższone TSH. USG tarczycy 6 października, więc szybko. Brzuch niby nie widoczny jeszcze, ale jak się najem, to jak w 5 czy 6 miesiącu wyglądam. Są i nie podałam terminu porodu. Według jednej aplikacji 9 maja, a drugiej 15 maja, bo owulacja była 18 lub 19 dnia cyklu, więc obstawiam 15.05.


    Ooo, ja dostałam od ginekologa dawkę euthyroxu 75 przy TSH ok 4.8. Zobaczymy za 2 tyg czy spadło 🙂

    28.08 ⏸️ 10dpo
    30.08 Bhcg 37.87 mIU/ml 12dpo
    1.09 Bhcg 92.98 mIU/ml, prog. 22.04 ng/ml 14dpo
    3.09 Bhcg 228.24 mIU/ml 16dpo
    21.09 człowieczek 0.89 cm z ❤️
    8p3os65gh6w3ylkv.png
  • Kisielek Przyjaciółka
    Postów: 104 58

    Wysłany: 23 września 2021, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, takie pytanie … czy wam tez ciemnieje skóra pod zlotym pierścionkiem? 🧐 wyczytałam na necie ze to moze być wina hormonów w ciąży, bo właśnie tak sie składa ze od dwóch czy trzech tygodni zauważyłam ciemniejszą smugę na palcu pod pierścionkiem zaręczynowym 😳

  • Zosia1111 Autorytet
    Postów: 390 130

    Wysłany: 23 września 2021, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kisielek wrote:
    Hej dziewczyny, takie pytanie … czy wam tez ciemnieje skóra pod zlotym pierścionkiem? 🧐 wyczytałam na necie ze to moze być wina hormonów w ciąży, bo właśnie tak sie składa ze od dwóch czy trzech tygodni zauważyłam ciemniejszą smugę na palcu pod pierścionkiem zaręczynowym 😳


    Mi nie ciemnieje 🙂

    28.08 ⏸️ 10dpo
    30.08 Bhcg 37.87 mIU/ml 12dpo
    1.09 Bhcg 92.98 mIU/ml, prog. 22.04 ng/ml 14dpo
    3.09 Bhcg 228.24 mIU/ml 16dpo
    21.09 człowieczek 0.89 cm z ❤️
    8p3os65gh6w3ylkv.png
  • Malinka2021 Autorytet
    Postów: 965 1103

    Wysłany: 23 września 2021, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też nie ciemnieje 🙂

    PCOS, starania od 2018, klinika od 2021
    08.21 4ta stymulacja (letrozol+bemfola+ ovitrelle)
    12.05.22 👶Wojtuś💙
  • Serengeti Przyjaciółka
    Postów: 76 48

    Wysłany: 23 września 2021, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kisielek wrote:
    Hej dziewczyny, takie pytanie … czy wam tez ciemnieje skóra pod zlotym pierścionkiem? 🧐 wyczytałam na necie ze to moze być wina hormonów w ciąży, bo właśnie tak sie składa ze od dwóch czy trzech tygodni zauważyłam ciemniejszą smugę na palcu pod pierścionkiem zaręczynowym 😳

    U mnie nie ciemnieje.

  • Kindziukowa Autorytet
    Postów: 570 611

    Wysłany: 23 września 2021, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nie nosze biżuterii 😂


    f2wl2n0an1eo2n4g.png
  • Joaska89 Debiutantka
    Postów: 15 3

    Wysłany: 23 września 2021, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie noszę biżuteria, a obrączkę mam z drewna, więc nie ma co robić się czarne.
    Ja właśnie pakuję się na 3 dniowy wyjazd z przyjaciółkami ♥️ 12 bab! Wiecie co będzie się działo?! Póki co czuję się dobrze, nic mi nie dolega, objawy tylko lekkie ból piersi :)
    Ginekolog zlecił mi badania, zrobiłam wczoraj, wyszły bardzo dobrze, narazie dalej jestem bez leków pomimo dwóch poronień.
    Następna wizyta 4 października :)
    Życzę Wam milutkiego weekendu! ♥️

    Leon lubi tę wiadomość

    Beta HCG 5438.0 (37dc)
    Beta HCG 19362,0 (40dc)


    svchs65gvewk1jq4.png

  • Tysia :) Autorytet
    Postów: 759 156

    Wysłany: 24 września 2021, 00:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja dzisiaj wieczorem zaczęłam plamić , módlcie się żeby to nie było nic złego , w poprzedniej ciąży miałam to samo , nie wiadomo skąd . Teraz to samo , boje się , serio .

    Tysia :) eiktflw12fwpveux.png
  • Lulu33 Koleżanka
    Postów: 36 6

    Wysłany: 24 września 2021, 03:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zerwałam się teraz że snu. Wprawdzie to był tylko sen że poroniłam ale bardzo nie przyjemny.

    Tysia jedz na sor może dadzą leki może jakieś. Trzymam kciuki.

    miissia lubi tę wiadomość

    3jgxdqk3348m169c.png
‹‹ 26 27 28 29 30 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ