Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Maj 2022
Odpowiedz

Maj 2022

Oceń ten wątek:
  • Misiaa Autorytet
    Postów: 4893 7473

    Wysłany: 13 kwietnia 2022, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety ciśnienie rośnie :( napisałam do profesor kazała wziąć dopegyt 3x1...wzięłam tabletke ale pomogła na pół godziny..teraz mam ciśnienie 145/85.. leżę i nic nie robię, o 18 wezme kolejną tabletkę bo nie chcę jechać dzisiaj u siebie na izbę... muszę wytrzymać do jutrzejszej wizyty i jak chce to niech mnie tam zostawi

    24tc...17.05.2017 córeczka 😇💔
    26tc...02.03-19.05.2018 córeczka 😇💔
    IV.2019 CB
    24tc...11.12.2020 córeczka👼💔
    9tc... VI.2021 😇💔
    05.05.2022 na świecie pojawił się CUD BARTUŚ ❤

    "Wtedy, gdy wydaje mi się, że już nie dam rady
    - przypominam sobie kto mi się przygląda..."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2022, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny. Nie miałam jak się odzywać z zasięgiem w szpitalu koszmar a ze wstawaniem po cc tragedia. Cc miałam o 12.20 Paweł ważył przy porodzie 3360 54 cm. Przed na usg wyszło 3700 ale jednak mniejszy. Teraz jesteśmy w lbn do jutra i jutro do domu. Na echo tylko do obserwacji wyszło gdzieś tam jakiś bardzo bardzo drobny przesmyk.

    Soleil, 5ylwian, Malinka2021, Misiaa, Leksa, Provitamina, Motyl12, Zosiek, Kasjanna, nick nieaktualny, Vende, nick nieaktualny, Asiulka87, Ana.Ta, Iwonaa27 lubią tę wiadomość

  • Soleil Autorytet
    Postów: 1025 1575

    Wysłany: 13 kwietnia 2022, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Missia!!! ❤️❤️ dużo zdrówka całej rodzince 😘

  • 5ylwian Autorytet
    Postów: 1534 1471

    Wysłany: 13 kwietnia 2022, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miissia w końcu! Jak dobrze,że wszystko u Was ok 😊 czy synek jest traktowany jako wcześniak? Czy już był donoszony? Nie potrzebował wsparcia oddychania, je sam? :) całe szczęście,że dobrze się skończyło:) zdrówka,odpoczynku i gratulacje 😘

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2022, 16:18

    a97e8a0113.png
    *14.09.2021- II kreski
    *18.05. - 38+5, 3675 g
  • Malinka2021 Autorytet
    Postów: 965 1104

    Wysłany: 13 kwietnia 2022, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miissia gratulacje 🥰 na Jaczewskiego rodziłaś, tak? Jak tam z opieką? Zadowolona jesteś?

    PCOS, starania od 2018, klinika od 2021
    08.21 4ta stymulacja (letrozol+bemfola+ ovitrelle)
    12.05.22 👶Wojtuś💙
  • Misiaa Autorytet
    Postów: 4893 7473

    Wysłany: 13 kwietnia 2022, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miissia gratulacje 😍

    24tc...17.05.2017 córeczka 😇💔
    26tc...02.03-19.05.2018 córeczka 😇💔
    IV.2019 CB
    24tc...11.12.2020 córeczka👼💔
    9tc... VI.2021 😇💔
    05.05.2022 na świecie pojawił się CUD BARTUŚ ❤

    "Wtedy, gdy wydaje mi się, że już nie dam rady
    - przypominam sobie kto mi się przygląda..."
  • Leksa Autorytet
    Postów: 1027 1251

    Wysłany: 13 kwietnia 2022, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miissia wszystkie czekałyśmy za wiadomością od Ciebie. Gratulacje 🥰 teraz rośnijcie zdrowo poza brzuszkiem 💜

    Nasze małe wielkie szczęście 17.05.2022 ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2022, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cc miałam w Chełmie. Dziś małego przetransportowali karetka a ja przyjechałam z mężem. Synus jest donoszony. Sam je sam oddychał. Wszystko dobrze.

    Misiaa, Leksa, Motyl12, Zosiek, 5ylwian, Soleil, Asiulka87, Ana.Ta, Malinka2021 lubią tę wiadomość

  • Provitamina Autorytet
    Postów: 683 1298

    Wysłany: 13 kwietnia 2022, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję miissia 😉 Jesteś drugą rozpakowana mamą. Teraz na spokojnie regeneruj siły i dochodź do siebie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2022, 17:03

    Starania od kwietnia 2020 roku
    👫 OBOJE 35+

    Prolaktyna: 23,34 ng/ml ✅
    AMH: 1,48 (norma 35 l.- 39 l. : 0,147 - 7,49 ng/ml)
    Testosteron wolny: 3,08 (0,10 - 6,30 pg/ml✅
    Androstendion: 3,29 (0,30 - 3,30 ng/ml✅
    Estradiol: 223,10 (21 - 312 pg/ml) ✅
    TSH: 0,708 (0,350 - 4,940)✅
    FT3: 4,15 pmol/l (2,63 - 5,70)
    FT4: 1,02 ng/dl (0,70 - 1,48)
    Anty TPO < 3,00 IU/ml (0,00 - 5,61)✅
    DHEA-SO4: 281,60 ✅
    FSH: 6,70 mIU/ml (3,03 - 8,08)
    LH: 4,65 mIU/ml (1,80 - 11,78)
    Drożność jajowodów ✅
    Histeroskopia - sierpień 2021r. - OK

    3 x IUI [IV, V, VI 2021r] - brak ciąży

    Sierpień 2021r. IN VITRO
    06.09.2021r. punkcja, pobrano 2 komórki, tylko jedna się zapłodniła - mąż: metoda selekcji plemników PICSI
    09.09.2021r. transfer 8aa + Ebryoglue
    11 dpt: Beta 467,87 / 13 dpt: Beta 953,59 / 15 dpt: Beta 1632,94 / 18 dpt: 3929,93
    Pierwsze USG: 4 październik 21r.: 25 dpt - jest serduszko.
    7470ugpj1funw5wd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2022, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny.

  • Motyl12 Autorytet
    Postów: 1105 1284

    Wysłany: 13 kwietnia 2022, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miissia wrote:
    Cc miałam w Chełmie. Dziś małego przetransportowali karetka a ja przyjechałam z mężem. Synus jest donoszony. Sam je sam oddychał. Wszystko dobrze.
    Cudowne wiadomości, dobrze że wszystko ok😍gratulacje dla Was i dużo dużo zdrówka🤗💙💐🌻🌹🧸🎈

    Udane 2IVF-Zdarzył się cud😍
    Maj 2022r-rodzi się synuś🤱💙
  • Zosiek Autorytet
    Postów: 833 1498

    Wysłany: 13 kwietnia 2022, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miissia super! 🥰 Gratuluję! 🥰 Dużo teraz zdrówka dla Was😘 i tak duży chłopczyk 🥰

    Nasz mały cud 15.05.22 🥰
  • Kasjanna Autorytet
    Postów: 1509 2086

    Wysłany: 13 kwietnia 2022, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miissia, dużo dobrego! Trzymajcie sie :)

    29.04 - moja kochana córeczka :)
  • Motyl12 Autorytet
    Postów: 1105 1284

    Wysłany: 13 kwietnia 2022, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vende, ja na sesję domową założyłam leginsy i męża koszulę w kratę (zawiązałam pod piersiami i podwinęłam rękawki)-wyszlo bosko😁do tego w czarnej bieliźnie mam i body 😊

    Soleil, Misiaa lubią tę wiadomość

    Udane 2IVF-Zdarzył się cud😍
    Maj 2022r-rodzi się synuś🤱💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2022, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miissia gratulacje. Super, ze wszystko okej z małym! Jak się czujesz po cc? Fajnie, że już jutro do domu!

  • Vende Autorytet
    Postów: 1144 1480

    Wysłany: 13 kwietnia 2022, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miissia, gratulacje! Teraz duzo zdrowka dla Was, super ze znalazlas chwilę zeby wie do nas odezwać :)

    Misiaa, jak teraz wieczorem? Martwi mnie to Twoje ciśnienie :(.

    Motyl ja wreszcie zrobiłam w dwoch sukienkach, bylo miło, chociaż wygladam jak wieloryb, ale mysle ze dobrze miec takie zdjecia w ciąży :).

    Motyl12 lubi tę wiadomość

    17.05.2022 - urodziła się moja córeczka Alicja :)
  • Leksa Autorytet
    Postów: 1027 1251

    Wysłany: 13 kwietnia 2022, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy Wy tez tak często chodźcie do toalety ?

    Nasze małe wielkie szczęście 17.05.2022 ❤️
  • Zosiek Autorytet
    Postów: 833 1498

    Wysłany: 13 kwietnia 2022, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiaa dobrze, że masz jutro wizytę to będziesz spokojniejsza 😘 mam nadzieję, że Ci to ciśnienie spadnie.

    Dziewczyny też już macie problem z chodzeniem? Mam uczucie jakby nogi mi ważyły z tonę i ciągnę je za sobą. 🤦 Nie wiem jak coś na święta ogarnę, jak już ustać przy głupiej zupie mam problem. Najwyżej się coś kupi.🤣

    Leksa od tygodnia mam jakiś nacisk większy na pęcherz i dość często latam, młoda chyba główka mi uciska.🙃

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2022, 19:59

    Nasz mały cud 15.05.22 🥰
  • 5ylwian Autorytet
    Postów: 1534 1471

    Wysłany: 13 kwietnia 2022, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leksa wrote:
    Dziewczyny czy Wy tez tak często chodźcie do toalety ?
    Masz na myśli siku czy 2? Jeśli siku to u mnie każde wstanie z kanapy to najpierw wc, jak jadę gdzieś z mężem autem to przed wyjściem idę siku, 30 min jedziemy i jak dojadę od razu muszę do wc.

    Asiulka87 lubi tę wiadomość

    a97e8a0113.png
    *14.09.2021- II kreski
    *18.05. - 38+5, 3675 g
  • Leksa Autorytet
    Postów: 1027 1251

    Wysłany: 13 kwietnia 2022, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5ylwian mam na myśli siku 😅

    Ja zauwazylam, ze od kilku dni to dość często bywam w toalecie

    Zosiek a co do chodzenia to mój jedyny problem jest taki, ze mam prawostronna przepuklinę w kręgosłupie i coraz bardziej to odczuwam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2022, 20:06

    5ylwian lubi tę wiadomość

    Nasze małe wielkie szczęście 17.05.2022 ❤️
‹‹ 316 317 318 319 320 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikrobiom intymny a infekcje - wakacyjny niezbędnik

Mikrobiom pochwy to złożony ekosystem mikroorganizmów, który pełni kluczową rolę w utrzymaniu zdrowia intymnego. Jego zaburzenie może prowadzić do różnorodnych dolegliwości, które są szczególnie uciążliwe podczas podróży. W tym artykule przyjrzymy się, jak działa mikrobiom pochwy, jakie czynniki mogą go zaburzyć podczas wakacji, a wreszcie jak skutecznie chronić zdrowie intymne w trakcie podróżowania oraz kiedy warto sięgnąć po sprawdzone wsparcie z apteki.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Czego nie jeść  w ciąży - 7 produktów zabronionych

Ciąża to okres wzrostu apetytu i wielu zachcianek kulinarnych. Czy oznacza to zatem, że możesz pozwolić sobie na wszystko i jeść do woli? Niestety nie. Zapoznaj się czego nie jeść w ciąży, aby zachować bezpieczeństwo dla rozwijającego się płodu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ