X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 💙 MAJ 2023 💗
Odpowiedz

💙 MAJ 2023 💗

Oceń ten wątek:
  • Mvada Autorytet
    Postów: 549 699

    Wysłany: 3 stycznia 2023, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Crochet wrote:
    Wow.
    Przed ciąża miałam trzy razy OGTT i max 2 h w poczekalni. Miałam też raz prolaktyne po obciążeniu 1 i 2h i też max 2 h siedziałam w poczekalni.
    Trafiłam na taki personel w ten dzień i w tym labolatorium, że nikomu nie życzę, a osobiście nigdy tam już nie pójdę. Panie zanim rozrobily mi glukoze w szpitalu, przyjęły najpierw każdego jednego pacjenta ma krew 😁

    Crochet lubi tę wiadomość

    age.png
  • dracaena Autorytet
    Postów: 1519 2531

    Wysłany: 3 stycznia 2023, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodzę na te wszystkie badania prywatnie z pakietu i mam system, że ciężarne mają osobne zapisy do punktu pobrań (osobny pokój), co jest bardzo spoko. Na zwykłe pobrania idę przeważnie do zwykłego punktu, bo na tym dla ciężarnych właśnie najczęściej się wykonuje OGTT, więc jak mam tylko morfologię i mocz i tarczycowe kontrolne, to paradoksalnie szybciej pobiorą w zwykłym punkcie. Ale wszystko jest na godzinę, itp. Zdarzają się oczywiście opóźnienia, kilka razy byłam już świadkiem, jak ktoś zemdlał przy/po pobraniu, więc wiadomo, że wtedy się przesuwa.
    Z minusów - muszę to planować z wyprzedzeniem, bo na cito np. na następny dzień ciężko złapać termin od rana, a siedzenie na czczo np. do 10:00 mi się nie uśmiecha. Więc jak mam tak jak dziś na szybko do wykonania powtórkę moczu, to idę do zwykłego labu i płacę. Na szczęście w większości badania ciężarnych idą wg kalendarza i idzie to zaplanować. :)

    Szczęśliwie wczoraj źle pobrana próbka, dziś już poprawny wynik. Ale tak się domyślałam, bo PH nie wskazywało w żadnym stopniu na taki poziom bakterii. xD Ale wdrożę chyba sobie herbatkę z żurawiny profilaktycznie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2023, 14:13

    NataliaK, Crochet, Mvada lubią tę wiadomość

    👩 31 / 🧔30
    ❌ PCOS, cykle i owulacje nieregularne bez leków; Hashimoto - delikatna postać, pod kontrolą

    Stymulacje (letrozol, NAC, Ovitrelle):
    03.2022, 04.2022, 05.2022, 06.2022 ❌
    08.2022 -> 9.09.2022 ⏸
    10.09 - beta 204
    12.09 - beta 482
    4.10 - wszystko ok, 1,43 cm człowieczka, mamy ❤️🍀
    2.11 - prenatalne -> 5,38cm fikającego człowieczka, niskie ryzyka 🍀
    4.01 - połówkowe -> 370g ruchliwej już potwierdzonej dziewuchy 🥰🍀 21+1
    22.02 - USG III trymestru, 1150g 🍀 28+1
    21.03 - 2020g ❤️ 32+0
    9.05 - około 3200-3300g panny, której dobrze w brzuchu ❤️ 39+0
    PTP - 16.05.2023

    Wanda ❤️ - 26.05.2023, 3620g, 55cm ❤️ 41+3

    age.png
  • Crochet Autorytet
    Postów: 384 451

    Wysłany: 3 stycznia 2023, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mvada to współczuję tych przebojów w laboratorium 🥴
    Dracaena i to jest bardzo dobre rozwiązanie z pobieraniem

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2023, 14:49

    Mvada lubi tę wiadomość

    🐻
    age.png
  • Mvada Autorytet
    Postów: 549 699

    Wysłany: 3 stycznia 2023, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dracaena wrote:
    Ja chodzę na te wszystkie badania prywatnie z pakietu i mam system, że ciężarne mają osobne zapisy do punktu pobrań (osobny pokój), co jest bardzo spoko. Na zwykłe pobrania idę przeważnie do zwykłego punktu, bo na tym dla ciężarnych właśnie najczęściej się wykonuje OGTT, więc jak mam tylko morfologię i mocz i tarczycowe kontrolne, to paradoksalnie szybciej pobiorą w zwykłym punkcie. Ale wszystko jest na godzinę, itp. Zdarzają się oczywiście opóźnienia, kilka razy byłam już świadkiem, jak ktoś zemdlał przy/po pobraniu, więc wiadomo, że wtedy się przesuwa.
    Z minusów - muszę to planować z wyprzedzeniem, bo na cito np. na następny dzień ciężko złapać termin od rana, a siedzenie na czczo np. do 10:00 mi się nie uśmiecha. Więc jak mam tak jak dziś na szybko do wykonania powtórkę moczu, to idę do zwykłego labu i płacę. Na szczęście w większości badania ciężarnych idą wg kalendarza i idzie to zaplanować. :)

    Szczęśliwie wczoraj źle pobrana próbka, dziś już poprawny wynik. Ale tak się domyślałam, bo PH nie wskazywało w żadnym stopniu na taki poziom bakterii. xD Ale wdrożę chyba sobie herbatkę z żurawiny profilaktycznie.
    Tez robie wszystkie badania prywatnie, znam swoje prawa, staram się z nich korzystać. U nas niestety nie ma nigdzie takich miejsc gdzie szanuje się ciężarne, więc zostaje mi to co jest 🙈

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2023, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mvada wrote:
    Tez robie wszystkie badania prywatnie, znam swoje prawa, staram się z nich korzystać. U nas niestety nie ma nigdzie takich miejsc gdzie szanuje się ciężarne, więc zostaje mi to co jest 🙈
    A z ciekawości gdzie takie frykaski?
    Ja mieszkam na codzień w Warszawie ale i tu zdarzają się jakieś… khm 🚀😂 ,najgorzej jak pomyśle o porodzie. Przy synku 8 lat temu naprawdę miałam traumę,te niektóre pielęgniarki to koszmar,teraz szukam
    Szpitala z nadzieją ze będzie ok. Ale tez znam swoje prawa, napewno nie dam sobą pomiatać jak wtedy…

  • Mvada Autorytet
    Postów: 549 699

    Wysłany: 3 stycznia 2023, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NataliaK wrote:
    A z ciekawości gdzie takie frykaski?
    Ja mieszkam na codzień w Warszawie ale i tu zdarzają się jakieś… khm 🚀😂 ,najgorzej jak pomyśle o porodzie. Przy synku 8 lat temu naprawdę miałam traumę,te niektóre pielęgniarki to koszmar,teraz szukam
    Szpitala z nadzieją ze będzie ok. Ale tez znam swoje prawa, napewno nie dam sobą pomiatać jak wtedy…
    Szprotawa to w porównaniu do Warszawy to ja nie wiem czy coś godnego w promieniu 50km znajdę 😆

    age.png
  • dracaena Autorytet
    Postów: 1519 2531

    Wysłany: 3 stycznia 2023, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę, w tych mniejszych miejscowościach chyba gorzej w takich miejscach jak laby. W moim awaryjnym labie (bo jest blisko pracy) jest co prawda trochę prlowsko pod kątem wystroju i stylu pracy, ale od paru miesięcy nie mają kolejek - jak były to czasem podobnie było z przepychankami kolejkowymi - ale mam wrażenie, że może im się jakaś konkurencja w pobliżu otworzyła, bo obecnie jak przychodzę to co najwyżej 2 osoby przede mną. W dużym mieście o to łatwiej - otwiera się nowy punkt Diagnostyki/Alabu/itp. i się ludzie rozrzedzają.


    Obserwuję to też po przychodniach - u teściów w małym mieście wiecznie wykrzaczające się problemy kolejkowe (zapis na godzinę, a człowiek przychodzi i ludzie oczywiście uprawiają retorykę, że wejścia jak kto przyszedł). W dużym mieście w mojej przychodni na NFZ od lat jest zapis na godzinę i wywołuje lekarz, więc nikt nie wykłóca się w kolejce, a wizyty przebiegają raczej terminowo - jest podobnie jak tam, gdzie mam prywatny pakiet medyczny.
    Nie wiem w sumie czemu w małych miejscowościach na tę prostą rzecz, jak organizacja pracy nie wpadną. Wywoływanie pacjenta przez lekarza, a tyle ułatwia, że się w kolejce Iksińska z Iksińskim nie wykłócają, kto nadepnął na próg przychodni pierwszy.

    Mvada lubi tę wiadomość

    👩 31 / 🧔30
    ❌ PCOS, cykle i owulacje nieregularne bez leków; Hashimoto - delikatna postać, pod kontrolą

    Stymulacje (letrozol, NAC, Ovitrelle):
    03.2022, 04.2022, 05.2022, 06.2022 ❌
    08.2022 -> 9.09.2022 ⏸
    10.09 - beta 204
    12.09 - beta 482
    4.10 - wszystko ok, 1,43 cm człowieczka, mamy ❤️🍀
    2.11 - prenatalne -> 5,38cm fikającego człowieczka, niskie ryzyka 🍀
    4.01 - połówkowe -> 370g ruchliwej już potwierdzonej dziewuchy 🥰🍀 21+1
    22.02 - USG III trymestru, 1150g 🍀 28+1
    21.03 - 2020g ❤️ 32+0
    9.05 - około 3200-3300g panny, której dobrze w brzuchu ❤️ 39+0
    PTP - 16.05.2023

    Wanda ❤️ - 26.05.2023, 3620g, 55cm ❤️ 41+3

    age.png
  • Mvada Autorytet
    Postów: 549 699

    Wysłany: 4 stycznia 2023, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dracaena wrote:
    Kurczę, w tych mniejszych miejscowościach chyba gorzej w takich miejscach jak laby. W moim awaryjnym labie (bo jest blisko pracy) jest co prawda trochę prlowsko pod kątem wystroju i stylu pracy, ale od paru miesięcy nie mają kolejek - jak były to czasem podobnie było z przepychankami kolejkowymi - ale mam wrażenie, że może im się jakaś konkurencja w pobliżu otworzyła, bo obecnie jak przychodzę to co najwyżej 2 osoby przede mną. W dużym mieście o to łatwiej - otwiera się nowy punkt Diagnostyki/Alabu/itp. i się ludzie rozrzedzają.


    Obserwuję to też po przychodniach - u teściów w małym mieście wiecznie wykrzaczające się problemy kolejkowe (zapis na godzinę, a człowiek przychodzi i ludzie oczywiście uprawiają retorykę, że wejścia jak kto przyszedł). W dużym mieście w mojej przychodni na NFZ od lat jest zapis na godzinę i wywołuje lekarz, więc nikt nie wykłóca się w kolejce, a wizyty przebiegają raczej terminowo - jest podobnie jak tam, gdzie mam prywatny pakiet medyczny.
    Nie wiem w sumie czemu w małych miejscowościach na tę prostą rzecz, jak organizacja pracy nie wpadną. Wywoływanie pacjenta przez lekarza, a tyle ułatwia, że się w kolejce Iksińska z Iksińskim nie wykłócają, kto nadepnął na próg przychodni pierwszy.
    Zgodzę się i to bardzo. Najgorzej jest z ludźmi 60plus, oni przyjda i mają kompletnie swoje zasady i żadne inne ich nie interesują 😅 Najgorsze w sumie jest to że nie nas każde labolatorium prywatne jest również i na NFZ, a na czczo nie mam możliwości pojechać 50km dalej by za trochę grosza wiecej mieć po prostu spokoj🙈 i to też nie mam pojęcia jak tam się do tego podchodzi, ale może w większym mieście jest trochę lepiej. W tych małych kest po prostu dramat, dzięki Bogu badania sa raz w miesiącu 🙈

    dracaena lubi tę wiadomość

    age.png
  • Crochet Autorytet
    Postów: 384 451

    Wysłany: 4 stycznia 2023, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam swoją przychodni na osiedlu. Umawiają na konkretną godzinę (pozostałość po pandemii, aby panować nad ilością osób), ale jak każdy przychodzi to z reguły jest kolejność przyjścia i jest porządek więc nie narzekam.

    A tak zmieniając temat. Zwracacie uwagę na pozycję zasypiania? Czytałam, że niewskazane jest leżenie na prawym boku i plecach.

    Mvada lubi tę wiadomość

    🐻
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2023, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Crochet wrote:
    Ja mam swoją przychodni na osiedlu. Umawiają na konkretną godzinę (pozostałość po pandemii, aby panować nad ilością osób), ale jak każdy przychodzi to z reguły jest kolejność przyjścia i jest porządek więc nie narzekam.

    A tak zmieniając temat. Zwracacie uwagę na pozycję zasypiania? Czytałam, że niewskazane jest leżenie na prawym boku i plecach.
    Ja niestety nie umiem spać na lewym boku,naprawdę rzadko mi się udaje tak zasnąć. Przed ciąża spałam tylko na brzuchu😏 Wiec od razu w 3 miesiacu kupiłam sobie wielkiego rogala i tylko na nim
    Potrafię zasnąć. Jak pojechałam na święta bez rogala to brałam dodatkowe materace między nogi 😂

    Nigdy nie miałam problemu z pobieraniem krwi,poprzednia ciąża luzik,nie zabolało nawet na chwile nie mówiąc o tym ze miałam dużo częściej tà krew pobierana. A teraz każde pobranie to gmeranie igła w poszukiwaniu żyły która ucieka. I później mam ręce jak po bitwie 😂😂

    Crochet, Mvada lubią tę wiadomość

  • Agunieszka Ekspertka
    Postów: 225 334

    Wysłany: 4 stycznia 2023, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja najbardziej lubię zasypiać na boku, więc nie mam problemu ze spaniem na lewym. Chociaż w nocy zdarza mi się obudzić na plecach lub odwracam się na prawy bok.

    U mnie w przychodni 2 razy pobierałam krew, jeszcze przed ciążą i obiecałam sobie, że nigdy więcej. 2 godziny siedzenia na czczo w kolejce, która cudownie się rozrasta. I jeszcze utyskiwania, że po co przyjmują na prywatne badania jak to jest publiczna przychodnia i osoby ze skierowaniem powinny być pierwsze. Masakra🤦‍♀️
    Jak pracowałam to chodziłam do labu niedaleko biura i tam nawet jak była kolejka to wszystko szło sprawnie. I teraz też wolę jechać do większego miasta.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2023, 16:48

    Mvada, Crochet lubią tę wiadomość

  • Mvada Autorytet
    Postów: 549 699

    Wysłany: 4 stycznia 2023, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Crochet wrote:
    Ja mam swoją przychodni na osiedlu. Umawiają na konkretną godzinę (pozostałość po pandemii, aby panować nad ilością osób), ale jak każdy przychodzi to z reguły jest kolejność przyjścia i jest porządek więc nie narzekam.

    A tak zmieniając temat. Zwracacie uwagę na pozycję zasypiania? Czytałam, że niewskazane jest leżenie na prawym boku i plecach.
    Ja śpię normalnie jak zawsze na jednym i na drugim boku. Nie przywiązuje uwagi do tego magicznego tylko lewego bo by mi biodro odpadło. Na rogalu śpię od początku ciąży z jednej strony, z drugiej na partnerze 😆

    NataliaK, Crochet lubią tę wiadomość

    age.png
  • dracaena Autorytet
    Postów: 1519 2531

    Wysłany: 4 stycznia 2023, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też normalnie śpię na jednym i drugim boku, a i tak jak za długo leżę to potrafi mnie biodro boleć. Za to generalnie wolę od zawsze spać na lewym boku, więc często tak spędzam dużą część nocy. Czasem się przebudzę tak prawie na wznak, ale z tego co wiem, jak organizm pozwala to można - w ciąży raczej byśmy czuły dyskomfort w danej pozycji, gdyby nie miała być ok. Wiadomo, im wyższa ciąża tym bezpieczniejsza jest to pozycja, ale zgodnie z zaleceniami mam zamiar zasypiać na lewym w III trym., a jak się przekręcę w nocy to trudno.
    Od miesiąca mam poduchę ciążową i bardzo sobie chwalę. Na wyjazdy ją nawet ze sobą pakuję, teściowa czeka kiedy swój materac przywiozę. 😂

    Jesteśmy po połówkowym i mamy 370g zdrowej dziewuchy 🥰 która jest bardzo ruchliwa, i miała czkawkę w trakcie badania. 😁😍 A, no i pokazała fucka, co pani doktor skwapliwie wydrukowała dla męża (i to jedyne zdjęcie z dziś, nie dostaję na prenatalnych). 🤣😃

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2023, 19:36

    NataliaK, Mvada, Crochet, Agunieszka lubią tę wiadomość

    👩 31 / 🧔30
    ❌ PCOS, cykle i owulacje nieregularne bez leków; Hashimoto - delikatna postać, pod kontrolą

    Stymulacje (letrozol, NAC, Ovitrelle):
    03.2022, 04.2022, 05.2022, 06.2022 ❌
    08.2022 -> 9.09.2022 ⏸
    10.09 - beta 204
    12.09 - beta 482
    4.10 - wszystko ok, 1,43 cm człowieczka, mamy ❤️🍀
    2.11 - prenatalne -> 5,38cm fikającego człowieczka, niskie ryzyka 🍀
    4.01 - połówkowe -> 370g ruchliwej już potwierdzonej dziewuchy 🥰🍀 21+1
    22.02 - USG III trymestru, 1150g 🍀 28+1
    21.03 - 2020g ❤️ 32+0
    9.05 - około 3200-3300g panny, której dobrze w brzuchu ❤️ 39+0
    PTP - 16.05.2023

    Wanda ❤️ - 26.05.2023, 3620g, 55cm ❤️ 41+3

    age.png
  • Mvada Autorytet
    Postów: 549 699

    Wysłany: 4 stycznia 2023, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dracaena wrote:
    Ja też normalnie śpię na jednym i drugim boku, a i tak jak za długo leżę to potrafi mnie biodro boleć. Za to generalnie wolę od zawsze spać na lewym boku, więc często tak spędzam dużą część nocy. Czasem się przebudzę tak prawie na wznak, ale z tego co wiem, jak organizm pozwala to można - w ciąży raczej byśmy czuły dyskomfort w danej pozycji, gdyby nie miała być ok. Wiadomo, im wyższa ciąża tym bezpieczniejsza jest to pozycja, ale zgodnie z zaleceniami mam zamiar zasypiać na lewym w III trym., a jak się przekręcę w nocy to trudno.
    Od miesiąca mam poduchę ciążową i bardzo sobie chwalę. Na wyjazdy ją nawet ze sobą pakuję, teściowa czeka kiedy swój materac przywiozę. 😂

    Jesteśmy po połówkowym i mamy 370g zdrowej dziewuchy 🥰 która jest bardzo ruchliwa, i miała czkawkę w trakcie badania. 😁😍 A, no i pokazała fucka, co pani doktor skwapliwie wydrukowała dla męża (i to jedyne zdjęcie z dziś, nie dostaję na prenatalnych). 🤣😃
    Kurczę mi to dają wszędzie po minimum 3 zdjęcia, jestem w połowie a już chyba z 30 zdjęć mam 🤣🤣🤣

    age.png
  • dracaena Autorytet
    Postów: 1519 2531

    Wysłany: 4 stycznia 2023, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od mojego lekarza dostaję całą książkę, ale prenatalne I i II miałam na nfz i słabo ze zdjęciami. 😂 Jak robiłam powtórkę I prenatalnych prywatnie to też dostałam cały plik zdjęć. 😅

    Mvada lubi tę wiadomość

    👩 31 / 🧔30
    ❌ PCOS, cykle i owulacje nieregularne bez leków; Hashimoto - delikatna postać, pod kontrolą

    Stymulacje (letrozol, NAC, Ovitrelle):
    03.2022, 04.2022, 05.2022, 06.2022 ❌
    08.2022 -> 9.09.2022 ⏸
    10.09 - beta 204
    12.09 - beta 482
    4.10 - wszystko ok, 1,43 cm człowieczka, mamy ❤️🍀
    2.11 - prenatalne -> 5,38cm fikającego człowieczka, niskie ryzyka 🍀
    4.01 - połówkowe -> 370g ruchliwej już potwierdzonej dziewuchy 🥰🍀 21+1
    22.02 - USG III trymestru, 1150g 🍀 28+1
    21.03 - 2020g ❤️ 32+0
    9.05 - około 3200-3300g panny, której dobrze w brzuchu ❤️ 39+0
    PTP - 16.05.2023

    Wanda ❤️ - 26.05.2023, 3620g, 55cm ❤️ 41+3

    age.png
  • Crochet Autorytet
    Postów: 384 451

    Wysłany: 4 stycznia 2023, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za odpowiedź.
    Ja zawsze zasypiałam na prawym boku,ale przerzuciłam się na lewy i czasem leżę na plecach
    Nie czuję dyskomfortu.

    Za dwa tygodnie mam kolejna wizytę kontrolną i jestem ciekawa ile mały przybrał na wadze (po połówkowych mamy 388 g obywatela).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2023, 22:35

    dracaena, Mvada lubią tę wiadomość

    🐻
    age.png
  • Agunieszka Ekspertka
    Postów: 225 334

    Wysłany: 5 stycznia 2023, 06:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj na połówkowych lekarz potwierdził dziewczynkę, wszystko w normie i prawidłowo się rozwija. Zdążyłam nawet policzyć, że ma po 5 paluszków u rączek, tak ładnie machała. ❤️
    Jedyny minus to łożysko przednie, pewnie dlatego jeszcze nie czuję ruchów.☹️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2023, 06:21

    Mvada, NataliaK, dracaena, Agnieszka1987 lubią tę wiadomość

  • Mvada Autorytet
    Postów: 549 699

    Wysłany: 5 stycznia 2023, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dracaena wrote:
    Ja od mojego lekarza dostaję całą książkę, ale prenatalne I i II miałam na nfz i słabo ze zdjęciami. 😂 Jak robiłam powtórkę I prenatalnych prywatnie to też dostałam cały plik zdjęć. 😅
    Ja miałam tez prenatalne na NFZ ze względu na wskazania i normalnie dostałam z każdego po 3-4 zdjęcia 😅

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2023, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agunieszka wrote:
    Wczoraj na połówkowych lekarz potwierdził dziewczynkę, wszystko w normie i prawidłowo się rozwija. Zdążyłam nawet policzyć, że ma po 5 paluszków u rączek, tak ładnie machała. ❤️
    Jedyny minus to łożysko przednie, pewnie dlatego jeszcze nie czuję ruchów.☹️
    W pierwszej ciąży tez miałam łożysko z przodu i ruchy czułam
    Naprawdę późno. Wiec to napewno to 🙂
    Gratuluje zdrowej córki! Imię wybrane?

    Agunieszka, Mvada lubią tę wiadomość

  • Agunieszka Ekspertka
    Postów: 225 334

    Wysłany: 5 stycznia 2023, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mvada wrote:
    Ja miałam tez prenatalne na NFZ ze względu na wskazania i normalnie dostałam z każdego po 3-4 zdjęcia 😅

    Byłam na nfz, ale w prywatnej klinice. Dostałam jakieś 10 zdjęć. Kilka fajnych dzidziusia, poza tym takie z sercem, kręgosłupem, nóżkami, a na niektórych to nawet nie wiem co jest.


    NataliaK
    Dziękuję 🤗
    Trochę mi przykro, bo mała fajnie się już rusza na usg, a ja tego nie czuję. Ale najważniejsze, że ze zdrówkiem wszystko ok. Mam nadzieję, że z opóźnieniem, ale jeszcze nadrobię te chwile😊
    Będzie Emilia lub Judyta. Z tym, że raczej to pierwsze. Ale wolimy mieć rezerwowe😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2023, 18:47

    dracaena, Agnieszka1987 lubią tę wiadomość

‹‹ 22 23 24 25 26 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ