Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 🌱🌸 MAJ 2026 🌸🌱
Odpowiedz

🌱🌸 MAJ 2026 🌸🌱

Oceń ten wątek:
  • ami_ami Autorytet
    Postów: 2116 1567

    Wysłany: 14 kwietnia, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika, jeszcze zrobi Ci niespodziankę i sama się obróci. Jak leżałam na patologii ciąży, to dziewczynie w nocy się obróciło dziecko w 36. Tygodniu samo :)

    dracaena, Monika33 lubią tę wiadomość

    zi13flw1zpqm8v3r.png

    27.12.2020 - II 🍀
    28.12.2020 - HCG total 197,98 mUl/ml 😍
    30.12.2020 - HCG total 529,92 mUl/ml 😍
    15.01.2021 💗
    08.2021 🩵
    ******************************************************

    * 33 lata
    * 19.09 - II ☀️ Beta HCG 444,54
    * 22.09 - Beta HCG 1553,63
    * pierwszy cykl starań
    preg.png
  • dracaena Autorytet
    Postów: 1803 2861

    Wysłany: 14 kwietnia, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika, szkoda, ze sie nie udalo. Moze jeszcze sama postanowi fiknąć, a jeśli nie, to moze tak ma byc po prostu. ❤️

    Acmvj, kciuki zaciśnięte! 🥰

    Ja jakos zaczynam czuć presję na dokupienie przekąsek do torby i w ogole... a jeszcze prezenty dla mlodej ogarniam na urodziny bo wiem, ze potem głowa bedzie gdzie indziej po porodzie. 😅 I w koncu wygrzebałam laktator z Neno i juz wiem, ze mialam Angelo 🤣, muszę dokupić części zamienne, bo tylko zaworek miałam nowy na zapasie.
    Razem z tym puchnięciem dotarło że to naprawde blisko już. 😂

    Monika33, Nicole123, Lavariavel lubią tę wiadomość

    👩 33 / 🧔32
    ❌ PCOS, cykle i owulacje nieregularne bez leków; Hashimoto - delikatna postać, pod kontrolą

    Wanda ❤️ - 26.05.2023, 3620g, 55cm ❤️ 41+3

    age.png

    preg.png
  • Natt99 Autorytet
    Postów: 277 360

    Wysłany: 14 kwietnia, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika33 tak jak dziewczyny piszą - może sama się jeszcze obróci a jak nie, to najwidoczniej tak musiało być. Jesteś dzielna naprawdę 🙈❤️
    Acmvj od rana się stresuje, nie mogę się doczekać jak będziesz po 🥹🤞
    Ja deprecha cześć dalsza, nawet nie mam siły patrzeć w walizkę czy już wszystko mam 🙈 ah te hormony.

    Monika33 lubi tę wiadomość

    05.09. Pozytywny test 👶🏼
    16.09. Pęcherzyk ciążowy
    30.09. Zarodek 🥹❤️
    06.10. 19mm crl
    14.10. 2,25 cm crl
    31.10. 5,7 cm crl - I prenatalne ❤️
    12.11. 7,12 cm crl 🥰 II trymestr
    15.12. Będę mamą dziewczynki 🥹👧🏼
    30.12. - II prenatalne - 345 gram zdrowej córci 🩷
    7.01. - 411 gram 🥰
    02.02. - 806 gram 👧🏼
    25.02. - 1260 gram 🫶🏼
    03.03. - III prenatalne - 1504 gram zdrowej dziewczynki 🩷
    09.03. - 1609 gram 🌷
    30.03. - 2135 gram 🐭🩷
    22.04. - 2778 gram 🦄
    preg.png
  • IT_Girl Autorytet
    Postów: 456 700

    Wysłany: 14 kwietnia, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika33 wrote:
    Córcia uparta po 40-45 minutach walki odpuścili bo niestety wracała główka do góry 😔

    Szkoda, że taka uparta, ale przynajmniej spróbowałaś, byłaś bardzo dzielna bo pewnie to nie było łatwe ❤️ I tak jak dziewczyny piszą, może jeszcze zrobi niespodziankę i sama się obróci 😊

    Ja sobie poćwiczyłam dzisiaj trochę, ale delikatnie bo coś spojenie mnie boli, wprowadziłam ćwiczenia od fizjo które mają w tym ulżyć więc zobaczę czy zadziała 🧐

    Monika33 lubi tę wiadomość

    👩🏼34 🧑🏼37 🐱🐱

    6/25 - rozpoczęcie starań
    5/26 - czekamy na Ciebie🩵

    preg.png
  • Moira Przyjaciółka
    Postów: 111 165

    Wysłany: 14 kwietnia, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika33 wrote:
    Ja już na normalnej sali, córcia xero współpracy, ustawili ją poprzecznie i jak lekko puścili to wracała główka do góry, próbowali 5 razy w sumie 40-45 minut walczyli a ja myślałam że nie wyrobię już. Niestety próba nie udana😔 chyba jakoś się podlamalam

    Co za uparta paskuda 🙂 ciekawa jestem jak dalej postępowanie i czy mała zmieni zdanie. Trzymam kciuki

    Monika33 lubi tę wiadomość

    36♀️38♂️

    1.09. Pozytywny test
    5.09. Pęcherzyk ciążowy 5mm
    15.09. Zarodek 🥹
    09.10. 28mm
    22.10- I prenatalne - 53mm ❤️
    10.12. - II prenatalne - 253 gram chłopiec 💙
    26.01. - 764 gram 🥰
    02.02. -909g 😍
    16.02. - 1426g 💪💙
    2.03. -3 prenatalne 1541g 🔥🥰
    19.03. -1957g
    13.04. - 2715g

    preg.png
  • Monika33 Autorytet
    Postów: 582 460

    Wysłany: 14 kwietnia, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Wam dziewczyny 🥰🥰🩷🩷 pielęgniarki na koniec komentowały że nie widziały dziewczyny która by tak dzielnie wytrzymała tym bardziej że na ostatniej próbie prawie im się udało i trzymali ją łokciami to myślałam że tam padnę. Chciałabym żeby się obróciła ale chyba powoli szanse maleją 😔 ordynator się śmiał że mąż tak bardzo chciał syna że córka będzie charakterna jak nie jeden chłopak. Serio walczyła z nimi. Już prawie im się udało i wróciła spowrotem główka do góry

  • Bezimienna Autorytet
    Postów: 2256 2604

    Wysłany: 14 kwietnia, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika skorzystaj z urofizjo, bo oni potrafią rozluźnić
    Mięśnie i napięcia, wskaże ci ćwiczenia i może młody człowiek fiknie głową w dół 🤗

    Natt99, dracaena, Ssilvia, Monika33, Lavariavel lubią tę wiadomość

    👩 31 l.
    AMH 2,72
    MTHFR, PAI: hetero
    Hashimoto

    🧔🏻‍♂️ 36 l.
    Obniżone wyniki nasienia.

    02.03.2023 - 💔 5+6

    ___________________

    29.04.2026 👶 - 3,1 kg 👀 , it’s a boy 😍

    preg.png
  • Kassialka Autorytet
    Postów: 551 833

    Wysłany: 14 kwietnia, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika33 przykro mi, że sie nie udało ale to pokazuje że córa sobie w zyciu doskonale poradzi, charakterek ma 😄
    Ja też dziś od rana tylko jedna myśl - nasze pierwsze maleństwo na grupie 😊 czekamy 🥰

    Jestem po wizycie u lekarza, okazuje sie ze moj kaszel to alergia, która wrocila do mnie po latach (gdzies w gimnazjum przestałam mieć objawy 😅 ). Co te nasze dzieciątka z nami robią, no nic musze przetrwac ma szczescie leki dostalam (atrovent) i mysle ze to pomoze.

    Monika33 lubi tę wiadomość

    06.2024 💔👼 👼 6t
    08.2025 💔 biochem
    5.09.2025⏸️
    6.09 beta 276, pr 40
    8.09 beta 778,9 pr 37,8
    9.09 jest pęcherzyk
    23.09 mamy ❤️
    30.10 prenatalne 5,95cm
    18.12 II prenatalne - zdrowa dziewczynka 🩷
    3.02 1026g 🩷
    24.02 1570g 🩷
    31.03 2736g 🩷
    Luteina, polocard, neoparin / do 36tyg

    10.05.2026 Laura 🩷
  • Nicole123 Autorytet
    Postów: 566 1384

    Wysłany: 14 kwietnia, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też właśnie poczułam presję czasu bo teoretycznie zostały dwa tygodnie do cc 😱wzięłam się za generalne porządki plus stwierdziłam że przygotuję się na spotkanie z córką i obrabowałam Rossmann , planuję mini spa . Jakieś maseczki ,paznokcie itp . 😂

    dracaena, Agat99, Natt99, IT_Girl lubią tę wiadomość

    🙋‍♀️29
    PCOS
    Długie cykle, owulacyjne
    Hormony w normie
    Jajowody drożne
    🙋🏼‍♂️30
    Badanie nasienia
    06.2022 morfologia 0%
    08.2022 morfologia 6%

    02.2022 5tyg 💔
    11.2022 5tyg 💔
    11.2023 start invitro ❤️
    Punkcja ➡️33🥚➡️❄️❄️❄️❄️
    25.01.2024 transfer 4.1.2🤞
    10.2024 Nasz wyczekany maluch 💙
    08.2025 Naturalny cud ❤️

    age.png
    preg.png
  • Moira Przyjaciółka
    Postów: 111 165

    Wysłany: 14 kwietnia, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kassialka wrote:
    Monika33 przykro mi, że sie nie udało ale to pokazuje że córa sobie w zyciu doskonale poradzi, charakterek ma 😄
    Ja też dziś od rana tylko jedna myśl - nasze pierwsze maleństwo na grupie 😊 czekamy 🥰

    Jestem po wizycie u lekarza, okazuje sie ze moj kaszel to alergia, która wrocila do mnie po latach (gdzies w gimnazjum przestałam mieć objawy 😅 ). Co te nasze dzieciątka z nami robią, no nic musze przetrwac ma szczescie leki dostalam (atrovent) i mysle ze to pomoze.


    A wiesz, że u mnie z tą alergia tak samo ? Właśnie wyszłam od okulisty, mam zapalenie powiem które miałam co roku w czasach szkolnych przez alergie właśnie. Lekarka mówiła, że w ciąży różne cuda się dzieją

    36♀️38♂️

    1.09. Pozytywny test
    5.09. Pęcherzyk ciążowy 5mm
    15.09. Zarodek 🥹
    09.10. 28mm
    22.10- I prenatalne - 53mm ❤️
    10.12. - II prenatalne - 253 gram chłopiec 💙
    26.01. - 764 gram 🥰
    02.02. -909g 😍
    16.02. - 1426g 💪💙
    2.03. -3 prenatalne 1541g 🔥🥰
    19.03. -1957g
    13.04. - 2715g

    preg.png
  • anilewe Ekspertka
    Postów: 138 426

    Wysłany: 14 kwietnia, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny. Z początków naszego wątku pamiętam, że dużo nas było z Poznania i okolic. Gdzie chcecie rodzić? :)
    Moja gin bardzo zachęca do Lutyckiej w Poznaniu, ja stwierdziłam, że jeżeli nie dotrwam do ciąży donoszonej to tam pojadę, zawsze to drugi stopień referencyjności. Jeżeli jednak ciąża donoszona i wszystko będzie ok, to wybieram Gniezno.

    dracaena lubi tę wiadomość

    Starania od 07.2022

    1️⃣
    04.2025 ⏸️
    05.2025 11 tydz./ 8+0 💔

    2️⃣
    08.2025 ⏸️🌈
    05.2026 39+1 💙
  • Nicole123 Autorytet
    Postów: 566 1384

    Wysłany: 14 kwietnia, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anilewe wrote:
    Dziewczyny. Z początków naszego wątku pamiętam, że dużo nas było z Poznania i okolic. Gdzie chcecie rodzić? :)
    Moja gin bardzo zachęca do Lutyckiej w Poznaniu, ja stwierdziłam, że jeżeli nie dotrwam do ciąży donoszonej to tam pojadę, zawsze to drugi stopień referencyjności. Jeżeli jednak ciąża donoszona i wszystko będzie ok, to wybieram Gniezno.
    Ja będę rodziła drugi raz w świętej rodziny w Poznaniu 😁

    dracaena, anilewe lubią tę wiadomość

    🙋‍♀️29
    PCOS
    Długie cykle, owulacyjne
    Hormony w normie
    Jajowody drożne
    🙋🏼‍♂️30
    Badanie nasienia
    06.2022 morfologia 0%
    08.2022 morfologia 6%

    02.2022 5tyg 💔
    11.2022 5tyg 💔
    11.2023 start invitro ❤️
    Punkcja ➡️33🥚➡️❄️❄️❄️❄️
    25.01.2024 transfer 4.1.2🤞
    10.2024 Nasz wyczekany maluch 💙
    08.2025 Naturalny cud ❤️

    age.png
    preg.png
  • dracaena Autorytet
    Postów: 1803 2861

    Wysłany: 14 kwietnia, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anilewe wrote:
    Dziewczyny. Z początków naszego wątku pamiętam, że dużo nas było z Poznania i okolic. Gdzie chcecie rodzić? :)
    Moja gin bardzo zachęca do Lutyckiej w Poznaniu, ja stwierdziłam, że jeżeli nie dotrwam do ciąży donoszonej to tam pojadę, zawsze to drugi stopień referencyjności. Jeżeli jednak ciąża donoszona i wszystko będzie ok, to wybieram Gniezno.


    Raszei. 😊 Wcześniej Polna.
    Ani Św. Rodzina ani Lutycka mnie nie przekonują. Ze Świętej znam za dużo złych historii, Lutycka dopiero wchodzi chyba w jakiś sensowny etap. 😅

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 kwietnia, 13:34

    anilewe lubi tę wiadomość

    👩 33 / 🧔32
    ❌ PCOS, cykle i owulacje nieregularne bez leków; Hashimoto - delikatna postać, pod kontrolą

    Wanda ❤️ - 26.05.2023, 3620g, 55cm ❤️ 41+3

    age.png

    preg.png
  • Sosenka93 Autorytet
    Postów: 909 1504

    Wysłany: 14 kwietnia, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się właśnie dodzwoniłam do swojego szpitala i umówiłam na kwalifikacje do CC.
    30.04. dowiemy się kiedy będzie termin CC 😍
    Oby dotrwać.

    Kassialka, anilewe, Agat99, IT_Girl, dracaena, Nicole123, Lavariavel lubią tę wiadomość

    2019 🩷🎀

    Starania o drugie od 12.2023

    Idziemy po Ciebie...💙👣

    preg.png
  • Bezimienna Autorytet
    Postów: 2256 2604

    Wysłany: 14 kwietnia, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wybrałam Raszei.
    Polna to nadal masówka, jak rodzic tam to tylko z własną położną, Lutycka to znowu wirus WZW z kuchni i inne nieciekawe historie, w Świętej rodzinie już nie ma anestezjologa dedykowanego do typowo ZZO, więc też już nie ma 100% gwarancji. Moja prowadząca powiedziała Raszei, więc też zrobiliśmy tam szkołę rodzenia i chce tam urodzić 😝

    anilewe, dracaena lubią tę wiadomość

    👩 31 l.
    AMH 2,72
    MTHFR, PAI: hetero
    Hashimoto

    🧔🏻‍♂️ 36 l.
    Obniżone wyniki nasienia.

    02.03.2023 - 💔 5+6

    ___________________

    29.04.2026 👶 - 3,1 kg 👀 , it’s a boy 😍

    preg.png
  • SMka Koleżanka
    Postów: 49 164

    Wysłany: 14 kwietnia, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy udało się Wam może kupić dziś na promocji w owadzie (dziś wchodzi 1+1) Lovela i dałybyście radę wrzucić kod kreskowy? Niestety w mojej Biedronce brak, podobno dostawa nie dojechała, a już trochę brakuje sił na tour po sklepach 😶

    25 👱🏼‍♀️ & 25 👨🏼& 🐈‍⬛&🐴

    Na pokładzie SM, PFO, PCOS, IO
    05.2026 - czekamy na 🩷🩷
  • Monika33 Autorytet
    Postów: 582 460

    Wysłany: 14 kwietnia, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pisze ogólnie bo dużo z Was pyta czy będzie jeszcze próba. Niestety już nie . Chociaż ordynator się śmiał że rano jak zostanę to obróci a ja że jak da mi gwarancję to ja już zostaje. A on że nie mała za uparta i wstawała co chwilę więc odpuszczają. 26 kwietnia zgłaszam się na planowane CC. Dają jak czas żeby się jeszcze sama obróciła . Są niewielkie szanse ale one nadal są jak to mi powiedział. Moja gin że urodzę miednicowo bo nie widziała w życiu tak wytrzymałej osoby na ból ale chwilę pogadałam ze mną i że jest ryzyko niedotlenienia. Jedynie że kilka porodów bylo to Plus ale i tak jest ryzyko i odchodzi się od porodow miednicowych. Żeby nie doprowadzić do niedotlenienia. Także CC podjęta ostatecznie decyzja.

    Lavariavel, Natt99, Lila777 lubią tę wiadomość

  • Acmvj Autorytet
    Postów: 1149 2079

    Wysłany: 14 kwietnia, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My już 4h sobie leżymy we dwoje. Malutki waży 3710g i ma 58cm. Dostał 10/10 punktów. Mnie już powoli zaczyna rana boleć, ale dla tego szczęścia to wiele można znieść.

    dracaena, anilewe, Agat99, aleo_, KurtynaMileczenia, Martt95, Nicole123, Ssilvia, IT_Girl, Lavariavel, Sosenka93, SMka, Piwonia37, Ania 93, Natt99, Kassialka, Monika33, Lila777, Dalia, Firest, iiaawaak, Cavarathiel, A_nulka, AniaB93 lubią tę wiadomość

    👩'94 :
    -AMH 3,5
    -adenomioza
    -3x histeroskopia: leczenie stanu zapalnego endometrium, korekta blizny po cc, usuwanie mikropolipowatości

    2020- początek starań
    2021- początek starań z pomocą medyczną
    2023- nasz Aniołek żył jeden dzień 💔
    2024- powrót do starań z pomocą medyczną 👩‍⚕️
    03.2025- AIH ❌
    04.2025- kwalifikacja do IVF:
    Stymulacja: Rekovelle 12j+ Menopur 75j +Orgalutran-> 2x Zivafert+ 2x Gonapeptyl Daily
    04.2025- Punkcja-> Pobrano 17 🥚-> 9 MII-> Zapłodnieniu poddano 6 komórek, wszystkie udało się zapłodnić - mamy 4 ❄️
    05.2025- 3 histeroskopia-> znowu stan zapalny-> antybiotyki
    16.06.2025, 14.07.2025- Diphereline-> 26.07.2025 start estrofemu
    14.08.2025 FET 5BA
    5DPT BETA : 31->7DPT BETA : 114->9DPT BETA : 232->11DPT BETA: 473
    05.09.2025-> mamy mrugające serduszko ❤️

    preg.png
  • anilewe Ekspertka
    Postów: 138 426

    Wysłany: 14 kwietnia, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Acmvj wrote:
    My już 4h sobie leżymy we dwoje. Malutki waży 3710g i ma 58cm. Dostał 10/10 punktów. Mnie już powoli zaczyna rana boleć, ale dla tego szczęścia to wiele można znieść.
    Gratulacje! <3 Zdrówka dla Was :)

    Starania od 07.2022

    1️⃣
    04.2025 ⏸️
    05.2025 11 tydz./ 8+0 💔

    2️⃣
    08.2025 ⏸️🌈
    05.2026 39+1 💙
  • ami_ami Autorytet
    Postów: 2116 1567

    Wysłany: 14 kwietnia, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SMka wrote:
    Czy udało się Wam może kupić dziś na promocji w owadzie (dziś wchodzi 1+1) Lovela i dałybyście radę wrzucić kod kreskowy? Niestety w mojej Biedronce brak, podobno dostawa nie dojechała, a już trochę brakuje sił na tour po sklepach 😶
    5900627093582
    5900627093575 proszę to kody na mleczko do bieli i do kolorów do prania.

    dracaena lubi tę wiadomość

    zi13flw1zpqm8v3r.png

    27.12.2020 - II 🍀
    28.12.2020 - HCG total 197,98 mUl/ml 😍
    30.12.2020 - HCG total 529,92 mUl/ml 😍
    15.01.2021 💗
    08.2021 🩵
    ******************************************************

    * 33 lata
    * 19.09 - II ☀️ Beta HCG 444,54
    * 22.09 - Beta HCG 1553,63
    * pierwszy cykl starań
    preg.png
‹‹ 129 130 131 132 133 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 pytań o poród, których wiele kobiet wstydzi się zadać!

Poród zbliża się wielkimi krokami, a w Twojej głowie w dalszym ciągu kłębią się pytania, których wstydzisz się zadać? Niektóre tematy są na tyle krępujące, że ciężko je poruszyć z partnerem,  na rutynowej wizycie u lekarza, czy przy kawie z koleżankami…Nadszedł jednak czas, żeby rozwiać Twoje wątpliwości! Przeczytaj odpowiedzi na 7 najbardziej wstydliwych pytań związanych z porodem.

CZYTAJ WIĘCEJ