Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 🌱🌸 MAJ 2026 🌸🌱
Odpowiedz

🌱🌸 MAJ 2026 🌸🌱

Oceń ten wątek:
  • dracaena Autorytet
    Postów: 1803 2861

    Wysłany: 14 kwietnia, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Acmvj wrote:
    My już 4h sobie leżymy we dwoje. Malutki waży 3710g i ma 58cm. Dostał 10/10 punktów. Mnie już powoli zaczyna rana boleć, ale dla tego szczęścia to wiele można znieść.


    Gratulacje!!! 🥰🥰🥰
    Ale super! ❤️ I jaki duży chłopak! W terminie porodu to by CC było ze względu na gabaryty i tak. 😅

    👩 33 / 🧔32
    ❌ PCOS, cykle i owulacje nieregularne bez leków; Hashimoto - delikatna postać, pod kontrolą

    Wanda ❤️ - 26.05.2023, 3620g, 55cm ❤️ 41+3

    age.png

    preg.png
  • ami_ami Autorytet
    Postów: 2116 1567

    Wysłany: 14 kwietnia, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem co malutka wyprawia w brzuchu, ale dziś tak mi się napina i wgl, że to strasznie bolesne.

    zi13flw1zpqm8v3r.png

    27.12.2020 - II 🍀
    28.12.2020 - HCG total 197,98 mUl/ml 😍
    30.12.2020 - HCG total 529,92 mUl/ml 😍
    15.01.2021 💗
    08.2021 🩵
    ******************************************************

    * 33 lata
    * 19.09 - II ☀️ Beta HCG 444,54
    * 22.09 - Beta HCG 1553,63
    * pierwszy cykl starań
    preg.png
  • ami_ami Autorytet
    Postów: 2116 1567

    Wysłany: 14 kwietnia, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Acmvj wrote:
    My już 4h sobie leżymy we dwoje. Malutki waży 3710g i ma 58cm. Dostał 10/10 punktów. Mnie już powoli zaczyna rana boleć, ale dla tego szczęścia to wiele można znieść.
    Gratulacje ☀️🌸

    zi13flw1zpqm8v3r.png

    27.12.2020 - II 🍀
    28.12.2020 - HCG total 197,98 mUl/ml 😍
    30.12.2020 - HCG total 529,92 mUl/ml 😍
    15.01.2021 💗
    08.2021 🩵
    ******************************************************

    * 33 lata
    * 19.09 - II ☀️ Beta HCG 444,54
    * 22.09 - Beta HCG 1553,63
    * pierwszy cykl starań
    preg.png
  • Agat99 Autorytet
    Postów: 524 742

    Wysłany: 14 kwietnia, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Acmvj wrote:
    My już 4h sobie leżymy we dwoje. Malutki waży 3710g i ma 58cm. Dostał 10/10 punktów. Mnie już powoli zaczyna rana boleć, ale dla tego szczęścia to wiele można znieść.

    Cudownie! Wielkie gratulacje! ❤️🧡💛

    01.2025 13tc 💙👼 💔

    14.09.2025 ⏸️🍀
    07.10.2025 mamy ❤️ crl 1.4
    07.11 prenatalne crl 6.5
    16.12 bobas 250g 💙
    03.01 połówkowe, synek 400g 💙
    20.01 bobas 700g 💙
    17.02 bobas 1320g 💙
    11.03 prenatalne 1648g 💙
    31.03 bobas 2600g 💙
    14.04 bobas 2900g 💙

    preg.png
  • Karpatka95 Autorytet
    Postów: 636 819

    Wysłany: 14 kwietnia, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Acmvj wrote:
    My już 4h sobie leżymy we dwoje. Malutki waży 3710g i ma 58cm. Dostał 10/10 punktów. Mnie już powoli zaczyna rana boleć, ale dla tego szczęścia to wiele można znieść.
    Gratulacje mamusiu ❤️🥰

    👩 30, 👨30

    5x💔

    09/2025 ⏸️
    09.09 pęcherzyk ciążowy z malutkim zarodkiem
    17.09 crl 0,8cm i ❤️
    30.09 crl 1,9cm 🥹
    15.10 3,9cm Bobaska 😍
    29.10 Prenatalne - 6cm Małego Człowieczka 🥰
    6.11 7,1cm Bobaska ❤️
    17.11 128g Czekamy na synka 🩵
    15.12 300g
    27.12 426g
    30.12 2 prenatalne - 460g
    22.01 800g
    03.02 980g
    03.03 3 prenatalne - 1660g
    24.03 2100g
    14.04 2600g

    preg.png
  • Moira Przyjaciółka
    Postów: 111 165

    Wysłany: 14 kwietnia, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Acmvj gratuluję !,/🥰😍

    36♀️38♂️

    1.09. Pozytywny test
    5.09. Pęcherzyk ciążowy 5mm
    15.09. Zarodek 🥹
    09.10. 28mm
    22.10- I prenatalne - 53mm ❤️
    10.12. - II prenatalne - 253 gram chłopiec 💙
    26.01. - 764 gram 🥰
    02.02. -909g 😍
    16.02. - 1426g 💪💙
    2.03. -3 prenatalne 1541g 🔥🥰
    19.03. -1957g
    13.04. - 2715g

    preg.png
  • Martt95 Autorytet
    Postów: 2806 3559

    Wysłany: 14 kwietnia, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Acmvj wrote:
    My już 4h sobie leżymy we dwoje. Malutki waży 3710g i ma 58cm. Dostał 10/10 punktów. Mnie już powoli zaczyna rana boleć, ale dla tego szczęścia to wiele można znieść.

    Gratulacje❤️❤️

    Swoją drogą nie taki malutki jak na 37tc 💙💙🥹

    30♀️ PCOS, IO
    35♂️
    Czas zostać mamą po raz trzeci- 29.08 SĄ! ⏸️🥹

    A👧 10.11.2018
    J👧🏼 29.04.2021

    preg.png
  • Nicole123 Autorytet
    Postów: 566 1384

    Wysłany: 14 kwietnia, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na raszei dwa razy rodziła moja siostra i była bardzo zadowolona 😁więc myślę że to też jest dobry wybór 😁plus mają tam salę dwuosobowe poporodowe i jak ktoś ma szczęście to myślę że to duży komfort 😁

    Ja akurat ze św rodziny byłam za pierwszym razem zadowolona choć też jakieś minusy bym znalazła np . Brak kotarek między dziewczynami już na sali poporodowej.

    dracaena lubi tę wiadomość

    🙋‍♀️29
    PCOS
    Długie cykle, owulacyjne
    Hormony w normie
    Jajowody drożne
    🙋🏼‍♂️30
    Badanie nasienia
    06.2022 morfologia 0%
    08.2022 morfologia 6%

    02.2022 5tyg 💔
    11.2022 5tyg 💔
    11.2023 start invitro ❤️
    Punkcja ➡️33🥚➡️❄️❄️❄️❄️
    25.01.2024 transfer 4.1.2🤞
    10.2024 Nasz wyczekany maluch 💙
    08.2025 Naturalny cud ❤️

    age.png
    preg.png
  • IT_Girl Autorytet
    Postów: 456 700

    Wysłany: 14 kwietnia, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Acmvj wrote:
    My już 4h sobie leżymy we dwoje. Malutki waży 3710g i ma 58cm. Dostał 10/10 punktów. Mnie już powoli zaczyna rana boleć, ale dla tego szczęścia to wiele można znieść.

    Gratulacje ❤️ Zdrówka dla Was 😊 I to kawał chłopa jak na 37 tydzień 😄

    👩🏼34 🧑🏼37 🐱🐱

    6/25 - rozpoczęcie starań
    5/26 - czekamy na Ciebie🩵

    preg.png
  • Sosenka93 Autorytet
    Postów: 909 1504

    Wysłany: 14 kwietnia, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Acmvj wrote:
    My już 4h sobie leżymy we dwoje. Malutki waży 3710g i ma 58cm. Dostał 10/10 punktów. Mnie już powoli zaczyna rana boleć, ale dla tego szczęścia to wiele można znieść.

    Serdecznie gratuluję kochana ♥️ Tulcie się 😍 Wspaniale, że malutki zdrowy, duży i silny chłopczyk 🥰

    2019 🩷🎀

    Starania o drugie od 12.2023

    Idziemy po Ciebie...💙👣

    preg.png
  • SMka Koleżanka
    Postów: 49 164

    Wysłany: 14 kwietnia, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ami_ami wrote:
    5900627093582
    5900627093575 proszę to kody na mleczko do bieli i do kolorów do prania.
    Dziękuję!

    25 👱🏼‍♀️ & 25 👨🏼& 🐈‍⬛&🐴

    Na pokładzie SM, PFO, PCOS, IO
    05.2026 - czekamy na 🩷🩷
  • Piwonia37 Ekspertka
    Postów: 243 292

    Wysłany: 14 kwietnia, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Acmvj wrote:
    My już 4h sobie leżymy we dwoje. Malutki waży 3710g i ma 58cm. Dostał 10/10 punktów. Mnie już powoli zaczyna rana boleć, ale dla tego szczęścia to wiele można znieść.

    Gratulacje ❤️. Super, że masz to już za sobą. Synuś duży, zdrowy, to najważniejsze. Odpoczywajcie 😊

  • Natt99 Autorytet
    Postów: 277 360

    Wysłany: 14 kwietnia, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Acmvj gratulacje, jaki duży zdrowy chłopczyk 🥹💙 dużo zdrówka dla was ❤️

    05.09. Pozytywny test 👶🏼
    16.09. Pęcherzyk ciążowy
    30.09. Zarodek 🥹❤️
    06.10. 19mm crl
    14.10. 2,25 cm crl
    31.10. 5,7 cm crl - I prenatalne ❤️
    12.11. 7,12 cm crl 🥰 II trymestr
    15.12. Będę mamą dziewczynki 🥹👧🏼
    30.12. - II prenatalne - 345 gram zdrowej córci 🩷
    7.01. - 411 gram 🥰
    02.02. - 806 gram 👧🏼
    25.02. - 1260 gram 🫶🏼
    03.03. - III prenatalne - 1504 gram zdrowej dziewczynki 🩷
    09.03. - 1609 gram 🌷
    30.03. - 2135 gram 🐭🩷
    22.04. - 2778 gram 🦄
    preg.png
  • Lavariavel Autorytet
    Postów: 335 275

    Wysłany: 14 kwietnia, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ACMV gratulacje! To naprawde kawal bobaska! A tak się balasa zdrowia!

    Odnosnie szczepien to ja się wyłamie kontrowersyjnie i nie chce szczepić w szpitalu. Chce poczekac na wyniki oraz żeby zrobili dodatkowe badania. W rodzinie mojego męża wystepuje wadliwy gen, ryzyko zwiazane z krzepliwoscią krwi oraz tendencje do alergii. Nasz syn byl szczepiony i roznie to wyglądalo. Po szczepieniu trafil z zapaleniem pluc do szpitala, innym razem.mial wysypki i wgl. Bylam mloda i niestety nie uparlam sie by uznali NOP lub chociaz zbadali co to. Nie jestem calkowitym przeciwnikiem szczepień, ale jestem za tym by dziecko bylo naprawde zbadane przed szczepieniem.

    Odnisnie komunii i kościola to tez wlasnie rozważalam taką sytuacje by przyjaciolke poprosic by albo z wozkiem pochodzila albo w domu godzinke posiedziala z bobasem. To male miasto wiec po mszy bym go wziela do lokalu.
    Jeszcze druga sprawa że mam problem by się ubrać.
    Mam świadomosc że brzuch po cc nadal bedzie duzy, napuchniety i tkliwy. Wiec albo kombinezon musze szukac bardzo elastyczny dosyc maskujacy albo sukienke dlugą. Tym bardziej że to etap jeszcze wielkich podpasek poporodowych i tez piersi musza byc łatwo dostepne.
    Nie wiem czy mogę liczyć, że naloze normalne buty bo teraz to mam nigi popuchniete.
    Chcialam ubrania zamowic on line przed samą komunią i wrazie jakby nie pasowaly to zwrocic. Musze znalezc sklep najlepiej z 30dniowym okresem zwrotu.

    U mnie jutro 35 tydzien ciazy i już jestem spokojniejsza. W teorii pozny wczesniak ale juz inaczej.
    Dzisiaj robilam zamowienie w gemini takie w sumie zwykle typu suplementy ostatnie ciążowe, magnez, wut D dla mnie i bobasa, kompresy, butelke do podmywania ( stwierdzilam że teraz nawet mi sie przyda, bo niestety nie mam bidetu a czesto czuje potrzebe by sie odswiezyc to łatwiej nieco powinno byc) i wgl takie nic konkretnego a wyszlo ostatecznie ponad 300zł.

    Rozważam zakup podgrzewacza albo czegos w tym stylu by utrzymywał cieplo. Teraz jak moj duzy synek chory to tez by sie przydal znow.
    Musze zaglębic sie w temat nawilżaczy powietrza moze z opcją oczyszczania też?
    I kusi mnie by kupić nowy inhalator bo nasz juz tyle lat ma. Jak teraz daje synowi ampulke soli fizjologicznej to juz cieply sie robi na koniec. Filtry wymienione.


    Monika a ten przewrót to byl bolesny czy raczej bardziej nie przyjemny?

    Ssilvia, Monika33 lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Ania 93 Autorytet
    Postów: 293 419

    Wysłany: 14 kwietnia, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Acmvj wrote:
    My już 4h sobie leżymy we dwoje. Malutki waży 3710g i ma 58cm. Dostał 10/10 punktów. Mnie już powoli zaczyna rana boleć, ale dla tego szczęścia to wiele można znieść.
    Gratulacje ♥️duży chłopczyk 👶

    -listopad 2022 ⏸️ - ciąża biochemiczna
    - grudzień 2022 ⏸️
    - wrzesień 2023 Staś ♥️👶
    - październik 2024 starania o rodzeństwo
    -listopad 2024 ⏸️- ciąża biochemiczna
    - grudzień 2024 ⏸️
    - luty 2025 poronienie zatrzymane 11/12 tydzień💔
    - kwiecień 2025 ⏸️ciąża biochemiczna
    - maj 2025 ⏸️ ciąża biochemiczna

    25 .08 .2025 ⏸️
    30.08.2025 pozytywna beta
    2021 Nadczynność tarczycy
  • Bezimienna Autorytet
    Postów: 2256 2604

    Wysłany: 14 kwietnia, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Acmvj wrote:
    My już 4h sobie leżymy we dwoje. Malutki waży 3710g i ma 58cm. Dostał 10/10 punktów. Mnie już powoli zaczyna rana boleć, ale dla tego szczęścia to wiele można znieść.
    Gratulacje! Wielki i zdrowy bobo ❤️

    👩 31 l.
    AMH 2,72
    MTHFR, PAI: hetero
    Hashimoto

    🧔🏻‍♂️ 36 l.
    Obniżone wyniki nasienia.

    02.03.2023 - 💔 5+6

    ___________________

    29.04.2026 👶 - 3,1 kg 👀 , it’s a boy 😍

    preg.png
  • Monika33 Autorytet
    Postów: 582 460

    Wysłany: 14 kwietnia, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lavariavel wrote:
    ACMV gratulacje! To naprawde kawal bobaska! A tak się balasa zdrowia!

    Odnosnie szczepien to ja się wyłamie kontrowersyjnie i nie chce szczepić w szpitalu. Chce poczekac na wyniki oraz żeby zrobili dodatkowe badania. W rodzinie mojego męża wystepuje wadliwy gen, ryzyko zwiazane z krzepliwoscią krwi oraz tendencje do alergii. Nasz syn byl szczepiony i roznie to wyglądalo. Po szczepieniu trafil z zapaleniem pluc do szpitala, innym razem.mial wysypki i wgl. Bylam mloda i niestety nie uparlam sie by uznali NOP lub chociaz zbadali co to. Nie jestem calkowitym przeciwnikiem szczepień, ale jestem za tym by dziecko bylo naprawde zbadane przed szczepieniem.

    Odnisnie komunii i kościola to tez wlasnie rozważalam taką sytuacje by przyjaciolke poprosic by albo z wozkiem pochodzila albo w domu godzinke posiedziala z bobasem. To male miasto wiec po mszy bym go wziela do lokalu.
    Jeszcze druga sprawa że mam problem by się ubrać.
    Mam świadomosc że brzuch po cc nadal bedzie duzy, napuchniety i tkliwy. Wiec albo kombinezon musze szukac bardzo elastyczny dosyc maskujacy albo sukienke dlugą. Tym bardziej że to etap jeszcze wielkich podpasek poporodowych i tez piersi musza byc łatwo dostepne.
    Nie wiem czy mogę liczyć, że naloze normalne buty bo teraz to mam nigi popuchniete.
    Chcialam ubrania zamowic on line przed samą komunią i wrazie jakby nie pasowaly to zwrocic. Musze znalezc sklep najlepiej z 30dniowym okresem zwrotu.

    U mnie jutro 35 tydzien ciazy i już jestem spokojniejsza. W teorii pozny wczesniak ale juz inaczej.
    Dzisiaj robilam zamowienie w gemini takie w sumie zwykle typu suplementy ostatnie ciążowe, magnez, wut D dla mnie i bobasa, kompresy, butelke do podmywania ( stwierdzilam że teraz nawet mi sie przyda, bo niestety nie mam bidetu a czesto czuje potrzebe by sie odswiezyc to łatwiej nieco powinno byc) i wgl takie nic konkretnego a wyszlo ostatecznie ponad 300zł.

    Rozważam zakup podgrzewacza albo czegos w tym stylu by utrzymywał cieplo. Teraz jak moj duzy synek chory to tez by sie przydal znow.
    Musze zaglębic sie w temat nawilżaczy powietrza moze z opcją oczyszczania też?
    I kusi mnie by kupić nowy inhalator bo nasz juz tyle lat ma. Jak teraz daje synowi ampulke soli fizjologicznej to juz cieply sie robi na koniec. Filtry wymienione.


    Monika a ten przewrót to byl bolesny czy raczej bardziej nie przyjemny?
    Powiem Ci tak na początku był nieprzyjemny bardziej bo miałam paracetamol ale jak mi siła od dołu wypychał nogi i pchał do góry że aż mnie w fotel wbijał i trzymali we dwóch łokciami dziecko żeby nie wróciło bo wracalo to w pewnym momencie powiedziałam że już nie mogę wytrzymać bo ból był niestety.

  • Kassialka Autorytet
    Postów: 551 833

    Wysłany: 14 kwietnia, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Acmvj gratulacje 🥰 kawał chłopczyka ! Tulcie się mocno 🥰

    06.2024 💔👼 👼 6t
    08.2025 💔 biochem
    5.09.2025⏸️
    6.09 beta 276, pr 40
    8.09 beta 778,9 pr 37,8
    9.09 jest pęcherzyk
    23.09 mamy ❤️
    30.10 prenatalne 5,95cm
    18.12 II prenatalne - zdrowa dziewczynka 🩷
    3.02 1026g 🩷
    24.02 1570g 🩷
    31.03 2736g 🩷
    Luteina, polocard, neoparin / do 36tyg

    10.05.2026 Laura 🩷
  • Monika33 Autorytet
    Postów: 582 460

    Wysłany: 14 kwietnia, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Acmvj wrote:
    My już 4h sobie leżymy we dwoje. Malutki waży 3710g i ma 58cm. Dostał 10/10 punktów. Mnie już powoli zaczyna rana boleć, ale dla tego szczęścia to wiele można znieść.
    Gratulacje 🥰duży chłopak, niech rośnie zdrowo🥰🥰

  • Monika33 Autorytet
    Postów: 582 460

    Wysłany: 14 kwietnia, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie z Poznania ale rodziłam dwa razy w Poznaniu na Polnej. Mam mega dobre wspomnienia z porodów 😉opiekę miałam bardzo dobra w trakcie i po porodzie także nie mogę nic powiedzieć. Jedynie po drugim porodzie mnie jedna pielęgniarka wkurzała bo tylko karmić i karmić a ja nie miałam pokarmu i całą noc na rękach z małą az usypiałam na siedząco i bałam się że upuszcze ją i przyszła pani od laktacji i kazała mi iść po butelkę mleka i dokarmić i powiedziała że mama to nie robot tylko człowiek i jeśli nie mam tyle pokarmu to mam dokarmiać i dziecko będzie spokojniejsze jak mama będzie wypoczęta i nie będzie zestresowana. Jak tak zrobiłam to jak ręką odjął. Więc od laktacji mega wyrozumiała

    Natt99 lubi tę wiadomość

‹‹ 130 131 132 133 134 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Badania prenatalne w ciąży, czym są i czy warto je robić

Pojęcie badań prenatalnych nie dla wszystkich jest zrozumiałe. Często kojarzone jest wyłącznie z inwazyjnymi badaniami prenatalnymi płodu i tym samym utożsamiane jest z ryzykiem utraty ciąży. Postrzeganie to jest zupełnie błędne. Czym zatem są badania prenatalne, kto powinien je wykonywać i czy są one bezpieczne dla dziecka?

CZYTAJ WIĘCEJ

Globulki dopochwowe z mio-inozytolem – naturalne wsparcie w dniach płodnych

Szukasz prostego sposobu, aby naturalnie wspomóc Wasze starania o dziecko? Czy wiedziałaś, że odpowiednie wsparcie środowiska wewnątrz pochwy może ułatwić zadanie plemnikom partnera? Specjalne globulki z mio-inozytolem mogą poprawiać jakość śluzu i chronić komórki przed niekorzystnymi czynnikami. Dzięki temu plemniki mogą poruszać się szybciej i sprawniej w drodze do celu, co może zwiększać szansę na zapłodnienie. To łagodne rozwiązanie, które może stać się Waszym cichym sprzymierzeńcem w najważniejszych dniach cyklu.

CZYTAJ WIĘCEJ